Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2014., 23:27   #1
Exclamation Glioblastom

Pozdrav svima...
Prijateljici (27 god) mi je prije mjesec dana dijagnosticiran glioblastom g IV. Simptomi su joj krenuli u osmom mjesecu (trnuće lijeve noge) i intenzivirali se tijekom rujna (sijevajuće glavobolje noću, depresija, jednom je povratila). Operirana je na Rebru i odstranjeno je 90% tumora. Tumor se nalazi u desnom frontalnom korteksu. Bio je veličine 5 cm. Ovaj tjedan kreće simultano sa zračenjem i kemo. Mislili smo joj nabaviti čajeve iz Žepča, ali smo od toga odustali i odlučili se za imunofan i kanabisovo ulje kao dodatke klasičnom liječenju. ako itko ima kakve savjete ili iskustva s ovim preparatima ili neke ideje, bit će super dobrodošli.
Biserka Biserić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 11:40   #2
Quote:
Biserka Biserić kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima...
Prijateljici (27 god) mi je prije mjesec dana dijagnosticiran glioblastom g IV. Simptomi su joj krenuli u osmom mjesecu (trnuće lijeve noge) i intenzivirali se tijekom rujna (sijevajuće glavobolje noću, depresija, jednom je povratila). Operirana je na Rebru i odstranjeno je 90% tumora. Tumor se nalazi u desnom frontalnom korteksu. Bio je veličine 5 cm. Ovaj tjedan kreće simultano sa zračenjem i kemo. Mislili smo joj nabaviti čajeve iz Žepča, ali smo od toga odustali i odlučili se za imunofan i kanabisovo ulje kao dodatke klasičnom liječenju. ako itko ima kakve savjete ili iskustva s ovim preparatima ili neke ideje, bit će super dobrodošli.
Morat ćeš to pitati na PDF alternativa.
Nabavite knjigu Dr. Davida Servana Schreibera "Protiv raka" od Planetopije. Čovjek je 20g odoljevao glioblastomu i napisao odličnu knjigu općenito o svemu sa čim se suočavao kao liječnik i pacijent i svemu onome što dolazi u paketu s dijagnozom.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 18:17   #3
Quote:
Biserka Biserić kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima...
Prijateljici (27 god) mi je prije mjesec dana dijagnosticiran glioblastom g IV. Simptomi su joj krenuli u osmom mjesecu (trnuće lijeve noge) i intenzivirali se tijekom rujna (sijevajuće glavobolje noću, depresija, jednom je povratila). Operirana je na Rebru i odstranjeno je 90% tumora. Tumor se nalazi u desnom frontalnom korteksu. Bio je veličine 5 cm. Ovaj tjedan kreće simultano sa zračenjem i kemo. Mislili smo joj nabaviti čajeve iz Žepča, ali smo od toga odustali i odlučili se za imunofan i kanabisovo ulje kao dodatke klasičnom liječenju. ako itko ima kakve savjete ili iskustva s ovim preparatima ili neke ideje, bit će super dobrodošli.
Informirajte se i o ketogenoj dijeti. A kad već imate snimljen CT mozga, ne bi bilo loše da se obratite Saši Tešiću (google), nije neka lova u pitanju, samo razgovor.
__________________
Will I die if I blush my cheeks with an eyeshadow brush?
nutrizone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 09:07   #4
Pozdrav!
Pisala sam vec na topiku gliobastom koji je moja svekrva operisala u februaru ove godine.
Pored klasicne metode lijecenja,hemoterapije,uveli smo joj mnogo toga a i izbacili isto tako iz prehrane.Od aloja vere sa nonijem,maticnom mlijeci,propolisom,kospicama lana i kajsije,ulje kima,ulje lana,ulje konoplje,voce i povrce i da ne nabrajam dalje.
Izbacili smo joj secer i meso.Fizicko stanje koliko toliko je podnosljivo,psihicko i nije.Bez obzira sta i u kojoj kolicini nesto koristili bilo kao lijek ili dodatak lijeku ako osoba ne vjeruje u to tu nema neke velike pomoci.GBM je teska bolest i za pacijenta a i za onog koji brine o njemu.Sve je povezano sa psihom.Svaku hemoterapiju fino podnese,bilo ih je 4,a cim treba vaditi krv i na kontrolu danima place i kako ona kaze "dojadio joj je takav zivot" od doktora do doktora.Veliki strah je u njoj,glavu ne da ni taci jer se boji da ce je netko povrijediti,rana tj savovi su neprimjetni.Da ne duzim,koliko god pokusavali sa alernativom veliki faktor je psiholoski.Non stop razgovaramo sa njom,ima cak i medicinsku pomoc ali nikako da se rijesi toga.Da nije straha i panike vjerujem da bi njeno stanje bilo dosta bolje.Znam da nece ozdraviti ali bi sebi poboljsala kvalitet zivota.
Sarajevo-Alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 07:03   #5
Nadjite EFT terapeuta i strah ce nestati za sat- dva terapije.
__________________
Najtragičnija je ona predrasuda koja, neku vrstu
prirodnih istraživanja, opterečuje izopčenjem!!
JOHANN WOLFGANG GOETHE
garudaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 14:13   #6
Quote:
vrelo bosne kaže: Pogledaj post
Za tumore mozga samo www.cytomedica.com. Imate slike da se uvjerite
Taj tvoj doktor liječi sve bolesti vidim red od granice prema njemu.
Sve dam samo da prodam Kako ga već Ameri nisu kupili
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 12:48   #7
Dobar dan svima. Na žalost znam sve o konopljinom ulju i njegovoj primjeni...
Moja mama je bila jako bolesna, pa mi je za nju rađeno ulje, na žalost pre kasno da bi ju izliječilo ali joj je puno olakšalo sve to... Jednu rundu je uzela ali ja nisam odustala, napravljena mi je i druga runda ali tad više nije uzimala tako da mi je ostalo... Ako ikome treba, može mi se javiti. Znam da valja i da je čisto, kvalitetno ulje jer je rađeno za moju mamu. Meni više ne treba a nekome bi moglo pomoći.
stacy7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 12:57   #8
Pozdrav!

Baki (67) je prije 11 dana odstranjen GBM iz lijevog frontalnog režnja. Dok čekamo radijaciju i kemo, čitam dosta o alternativnom liječenju.

Naišla sam na dosta toga o konopljinom ulju, kao i o Benu Williamsu i njegovom koktelu suplemenata. Znate li nešto više o tome, jeli netko uzimao nešto slično i gdje ste nabavljali te suplemente?

Hvala puno
Golubica1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2020., 14:48   #9
Pozdrav, vidim da forum dugo nije bio aktivan.
Svejedno pišem i nadam se informacijama.
Ima li novih iskustava sa upotrebom ulja konoplje kod glioblastoma?
Ima li iskustva sa Myko San gljivama?

Mami (49 godina) je odstranjen tumor, čeka zračenje i kemo, nažalost dugo čekamo, gužve su.
Htjeli bi probati nešto dodatno uz konvencionalno liječenje, međutim teško je odlučiti, pogotovo imajući na umu cijene.

Molim vas, pišite iskustva.
djetelina4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2020., 21:56   #10
Quote:
djetelina4 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, vidim da forum dugo nije bio aktivan.
Svejedno pišem i nadam se informacijama.
Ima li novih iskustava sa upotrebom ulja konoplje kod glioblastoma?
Ima li iskustva sa Myko San gljivama?

Mami (49 godina) je odstranjen tumor, čeka zračenje i kemo, nažalost dugo čekamo, gužve su.
Htjeli bi probati nešto dodatno uz konvencionalno liječenje, međutim teško je odlučiti, pogotovo imajući na umu cijene.

Molim vas, pišite iskustva.
S obzirom na tip tumora ulje konoplje svakako. Može probati i gljive.
https://www.drugtargetreview.com/new...t-study-finds/
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 20:02   #11
Napravljeno je cjepivo pod nazivom 'SurVaxM' protiv glioblastoma. Vrijeme prezivljavanja mnogo je bolje nego inace, sa klasicnim terapijama.

https://www.healio.com/news/hematolo...ly%20expressed

auto182 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:42.