Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2009., 16:57   #1
Question Dan žena u žena

kriza je u cijelom svijetu...samo tako... a dan zena je pred vratima... naravno statistike pokazuju kako se dosta veza raspadne pred dan zena i pomire se opet poslije praznika... radi se naravno zbog para... ako je vec ljubav u potpitanju treba li kupovati poklone... cvijece treba naravno i cekici za feministice.... ali ako se kupuju pokloni zenama (koje bas tu noc nece imati glavobolju) onda se one zasigurno uistinu osjecaju kao prostitutke...
jel tako?
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 17:05   #2
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
ali ako se kupuju pokloni zenama (koje bas tu noc nece imati glavobolju) onda se one zasigurno uistinu osjecaju kao prostitutke...
jel tako?

mariachi ...pametno zboris
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 21:09   #3
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
mariachi ...pametno zboris
Ja pročitala Dan žena u marijaći..
A moglasam i Dan marijaću u ženi
ili žena od marijaći u danu
ili marijaći od žena i el dan..tako nekako
A ti jel ti isto obilježavaš taj dan?
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 14:25   #4
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
kriza je u cijelom svijetu...samo tako... a dan zena je pred vratima... naravno statistike pokazuju kako se dosta veza raspadne pred dan zena i pomire se opet poslije praznika... radi se naravno zbog para... ako je vec ljubav u potpitanju treba li kupovati poklone... cvijece treba naravno i cekici za feministice.... ali ako se kupuju pokloni zenama (koje bas tu noc nece imati glavobolju) onda se one zasigurno uistinu osjecaju kao prostitutke...
jel tako?
dabome, evo meni jučer dan žena zvoni li ga zvoni na vratima, a ja mislila maškare pa pripremila bombona i kovanica... a kad ono dan žena na vratima, reko de gubi mi se s očiju neću valjda sad vezu rastrgavat, nemam ja vremena za to,...srećom u taj čas uletiše hulk, shrek, dvije malodobne trudnice s paperjastim brčićima i jedan kojeg nisam prepoznala i zapjevaše djeca iz sveg glasa, a sve u ruku mi gledaju, koliko ću im dat, pa mislim jel' se ta djeca osjećaju k'o prosjaci, a ne to je takav dan kaže patuljak iza mene, a crvenkapica se složi, u to uleti dan žena i kaže, je i ja sam takav dan, nema veze s prostitucijom, nema logike, nema mozga, tradidicija tako nalaže, što uvijek pitaš zašto, zašto, zašto.... nema zašto, evo ti čokolada i cvijeće obrij brke i osjećaj se makar jedan dan kao žena...



ko ne pročita magarac
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 14:57   #5
Ne razumijem pitanje.
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 15:01   #6
Sve feministke su žene.
Sve žene imaju Dan žena.
Sve feministke su brkate.
Sve žene vole poklone.
Svi Dani žena su brkati.
Svim ženama treba pokloniti after ševe za Dan žena.

Pis ov kejk.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 15:02   #7
Ne razumijem muma.
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 15:03   #8
ja bi rađe pis ov kejk
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 15:04   #9
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
Ne razumijem muma.
Sve žene su nerazumne.
Nikolajevna je žena.
Sve žene treba jebat.
Nikolajevna je nerazumna.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 15:07   #10
mum išo u gimnaziju.
nikolajevna isto.
marijači nije.
svi logiku učili.

ima li sladoleda?
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 15:09   #11
Eh, da ti voliš lizat ne bi bila stalno trudna. :logika:
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 15:10   #12
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Eh, da ti voliš lizat ne bi bila stalno trudna. :logika:
eh, da ja volim pričat ne bi se micao ispred ekrana :istina:

-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 15:15   #13
Koji bolestan topic ...
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 15:18   #14
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Koji bolestan topic ...
jeste, dobro se dezifincirat poslije ovakvog topica, oprat dobro uši i usta šaponom
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 17:12   #15
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
kriza je u cijelom svijetu...samo tako... a dan zena je pred vratima... naravno statistike pokazuju kako se dosta veza raspadne pred dan zena i pomire se opet poslije praznika... radi se naravno zbog para... ako je vec ljubav u potpitanju treba li kupovati poklone... cvijece treba naravno i cekici za feministice.... ali ako se kupuju pokloni zenama (koje bas tu noc nece imati glavobolju) onda se one zasigurno uistinu osjecaju kao prostitutke...
jel tako?
O cemu ti to trabunjas ? Jeli ti pricas o Osmom martu ? Ko tada kupuje poklone ?
Zar taj dan nije namijenjen za raznorazne manifestacije, susrete ,,reflekcije o buducnosti zena itd?

Ko taj dan ima vremena za kupovinu poklona, a poslije tolikih manifestacija i sastanaka,normalno je da te glava boli.
Sta ti zelis sa ovim reci? Mozes li ti to meni objasniti ?
Na ovo podvuceno cu ti reci samo jedno,da je sramota da ti mozes na na ovaj nacin da se sprdas sa zenama koje nisu imale sansu i koje su poremecene totalno pa placaju prirodno poklone umjesto da si zarade i plate same.
colibri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 17:20   #16
Moj je Ante rođen na taj dan. Meni je to bio predivan dan.I onda i sada. Iako ga nema. Ali će mama isto napravit kolače i pozvati frendove da nam o njemu pričaju...Das ga svi osjetimo u blizini....Jer mi to zaslužujemo...Jer on to zaslužuje...
Jebe mi se za Dan žena...Moj je svaki dan. I njegov je svaki dan..
A ostalim ženama ću po običaju čestitati, jer je to lijepo...
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 17:43   #17
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Moj je Ante rođen na taj dan. Meni je to bio predivan dan.I onda i sada. Iako ga nema. Ali će mama isto napravit kolače i pozvati frendove da nam o njemu pričaju...Das ga svi osjetimo u blizini....Jer mi to zaslužujemo...Jer on to zaslužuje...
Jebe mi se za Dan žena...Moj je svaki dan. I njegov je svaki dan..
A ostalim ženama ću po običaju čestitati, jer je to lijepo...
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 18:55   #18
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Moj je Ante rođen na taj dan. Meni je to bio predivan dan.I onda i sada. Iako ga nema. Ali će mama isto napravit kolače i pozvati frendove da nam o njemu pričaju...Das ga svi osjetimo u blizini....Jer mi to zaslužujemo...Jer on to zaslužuje...
Jebe mi se za Dan žena...Moj je svaki dan. I njegov je svaki dan..
A ostalim ženama ću po običaju čestitati, jer je to lijepo...

I moj osmi dan u trećem mjesecu je poseban.
Gore, dole, slavimo i ja i Ante.



Mrćko, zaboravio si stavit temu u uvodni post..
libzibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 10:01   #19
ne znam jel ove maskare jos traju..dosla ja mumu sa svojom bandom pred vrata i vicemo mi 'maskare maskare' a mum kaze 'ne mogu otvoriti sam sam doma' ..a ne moze kroz spijunku viditi ko je hihihi ..asta je tema o danu zena osmommartu..nego bas se veselim novom cekicu ..stari se pohabao
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 10:10   #20
brzo ti trošiš te čekiće, kako stojiš s ekserima?

ali mene veseli kako je ovaj milenko uvijek aktualan i u toku, a i duboko me iznenadilo kako zna kako se prostutke osjećaju. da nije rado neko istraživanje ili da nije prepisao od tebe prgava?
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:15.