Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2014., 17:07   #1
Crossbones (2014)



Quote:
It's 1715 on the Bahamian island of New Providence, the first functioning democracy in the Americas, where the diabolical pirate Edward Teach, a.k.a. Blackbeard (John Malkovich), reigns over a rogue nation of thieves, outlaws and miscreant sailors. Part shantytown and part marauder's paradise, this is a place like no other on Earth - and a mounting threat to international commerce.

To gain control of this fearsome society, Tom Lowe, a highly skilled undercover assassin, is sent to the buccaneers' haven to take down the brilliant and charismatic Blackbeard. But the closer Lowe gets, the more he finds that his quest is not so simple. Lowe can't help but admire the political ideals of Blackbeard, whose thirst for knowledge knows no bounds - and no law. But Lowe is not the only danger to Blackbeard's rule. He is a man with many villainous rivals and one great weakness - a passionately driven woman whom he cannot deny.

From the award-winning creator of "Luther," Neil Cross, and award-winning executive producers Walter F. Parkes and Laurie MacDonald ("Gladiator," "Men in Black") comes an extraordinary action adventure with an unexpected moral center where one can't be sure whether the pirates or the British crown are the villains. One-hour drama.
http://www.nbc.com/crossbones/
https://www.facebook.com/NBCCrossbones?fref=ts
Kanal: NBC

jos jedna gusarska
nadam se da nema vec tema; crkla trazilica
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 20.01.2014. at 17:13.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 18:12   #2
Jel to sad pravi Blackbeard?

Malkovich.

Nema datuma.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 18:13   #3
Ljeto najvjerojatnije. Lipanj nadalje.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 18:54   #4
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Jel to sad pravi Blackbeard?


Ovo će bit dobro.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 09:56   #5
Malkovich??? U seriji? Ovo je stvarno new era, serije preuzele primat nad filmovima. Ma samo daj.
Evo bas pregledavam ovu hrpu tema sa najavama serija i bas se veselim.
Ak su uzeli top glumce i ostala ekipa mora biti na istom nivou.
Cini mi se da pocinje bezpostedna borba na polju serija, njima na muku, nama na uzitak.
forumama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 22:00   #6
Možda ovdje dočekam walk the plank

Po radnji se čini zanimljiviji od Black Sails jer postoji nekakav sukob dvojice likova, a pri tom junak počinje sumnjati u sebe i svoje principe.

Baš iščekujem
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 22:23   #7
sa FB
Quote:
Prepare yourselves, Crossbones sets sail on Friday, May 30 at 10/9c!
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 10:00   #8
ovo je pocelo
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 12:43   #9
Simpatična je prva epizoda. Ništa više, ništa manje.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 18:19   #10
Meni je epizoda i više nego odlična!

Puno mi je zanimljivija od recimo Black Sailsa u početku, a dalje ćemo vidjeti.

Svi su mi glumci odlični, jedino ne kužim ovoga što se vozao u kolicima, i na kraju normalno ustane
blade91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 20:59   #11
Kakva je serija,malo detaljnije?Ima humora?Originalne lokacije?Dobrih komada?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 21:07   #12
Quote:
blade91 kaže: Pogledaj post
Meni je epizoda i više nego odlična!

Puno mi je zanimljivija od recimo Black Sailsa u početku, a dalje ćemo vidjeti.

Svi su mi glumci odlični, jedino ne kužim ovoga što se vozao u kolicima, i na kraju normalno ustane
Meni je Black Sail mnogo bolji. Ova serija je over the top, baš je trashasta.
Black Sails je mnogo realniji.

Crossbones je još uvijek zanimljivi, posebno jer trenutno nema mnogo drugačijih serija.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 22:49   #13
samo sam preletio kroz epizodu i ostavljami niskobuđetni i trash osjecaj....
19_____86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 23:02   #14
ni ova ni black sails nisu ništa naročito da se blago izrazim.

turn ih sve šije.

inače volim povijesne ekranizacije pogotovo ako imaju uporište u istinitim događajima.
so.creator.est is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 12:02   #15
Za Turn sam čitao da ima previše melodrame i ljubavnog bullshita pa sam to preskočio.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 12:33   #16
Meni je ovo bez veze. Ne da mi se čak ni probati argumentirati zašto. Šteta Malkovicha, većina filmskih glumaca njegova kalibra se bolje i pametnije uhljebila po serijama. Zapravo, on mi je jedini i dobar ovdje. Al što ćeš s ničime?
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 22:26   #17
Pitala sam se zašto Hugh Laurie nije na kraju dobio glavnu ulogu u ovome. A onda sam pogledala pola prve epizode i vidjela zašto.
Totalno nezanimljivo i blesavo. Em nisam ljubitelj tih ofrljih interpretacija povijesti, em je priča tak.
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 10:35   #18
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Za Turn sam čitao da ima previše melodrame i ljubavnog bullshita pa sam to preskočio.
nažalost dobro si čuo. ja sam inače veliki fan američke povijesti pa gutam sve što ima veze s time. ova je serija nakon prve epizode ponudila veliko razočaranje. premalo revolucije, previše privatnih odnosa na bračnoj/vanbračnoj razini glavnih glumaca. kakav promašaj. no i s tim serija je dragocjen dokument i baca novo svjetlo na neke povijesne događaje koji su nam bili nepoznati.

one mrvice revolucije koje su opisane u seriji oduševljavaju me, šteta što ih nije bilo više. no nadam se da će zadnja epizoda The Battle of Setauket biti najbolja do sada, nikad nije bilo napetije.


edit: crossbones je stvarno promašaj kao i black sails. ti producenti (s razlogom) misle da su ljudi ovce i da će konzumirat sve što im stave na ekran samo da je ono kao raskošno, svi se hvataju tih jedrenjaka, gusara prelijepih pejzaža, utvrda, zamkova, itd kao da je to bitno da serija bude dobra.

Zadnje uređivanje so.creator.est : 04.06.2014. at 11:14.
so.creator.est is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 12:32   #19
To je već 2 gusarske serije ove godine, donedavno se nitko nije usudio ni štapom dirati tu ideju, nakon debakla Cutthroat Island sa Geenom Davis
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 13:46   #20
ne bih rekao da su se uplašili nego to košta.
so.creator.est is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.