Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2012., 00:19   #141
Nisam znao da je to auto.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 06:57   #142
trenutno walter,ali moracu minjat,ni on mi ne pase
bublica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 16:29   #143
Smart Fortwo

bok ekipa, smart zanimaju me cijene održavanja i opčenito o autu dali su trajni dali se nakon 100 000km treba pola auta zamjeniti, molim vas vozače smarta ili ekipu koja zna nešto o tim autima koja je na neki način povezana sa smartom da se jave i slobodno nešto napišu, koji su motori dobri koji lošiji dali se isplati uzeti slabije verzije od onih jačih.. ps razmišljam o smartu radi potrošnje i registracije a i nekako me sve više umara stiskanje spojke u našim guzvama, pa bi molio neke detanje i cijene održavanja samog poluautomatskog mijenjača...

ako neko prodaje smarta fortwo slobodno pošalje link sa oglasom...
kikiban is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 17:10   #144
Quote:
kikiban kaže: Pogledaj post
bok ekipa, smart zanimaju me cijene održavanja i opčenito o autu dali su trajni dali se nakon 100 000km treba pola auta zamjeniti, molim vas vozače smarta ili ekipu koja zna nešto o tim autima koja je na neki način povezana sa smartom da se jave i slobodno nešto napišu, koji su motori dobri koji lošiji dali se isplati uzeti slabije verzije od onih jačih.. ps razmišljam o smartu radi potrošnje i registracije a i nekako me sve više umara stiskanje spojke u našim guzvama, pa bi molio neke detanje i cijene održavanja samog poluautomatskog mijenjača...

ako neko prodaje smarta fortwo slobodno pošalje link sa oglasom...
nisu trajni,i svi se uglavnom prodaju pred izdisajom...mislim da je mitsubishijev benzinac trajniji od ovog drugog..neznam kolko taj kubika ima,tako sam barem načuo...za ove ostale neznam
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 14:37   #145
Šta napravit???

za vrime godišnjeg odmora (7. misec 2012.) radio sam jednom čoviku na adaptaciji stana, čovik nikako da plati dugovanje. čujem se ja sa njim i on me pita oću li da mi pripiše smarta fortwo kabrioleta 45kw 2002. godište u zamjenu za to dugovanje. priša je 97000 km ( sudeći po satu), kaže da je radio generalku prije 2 godine tj na 80000km. ja sam sa tim poslom odrađenim bacio sebe u štetu 30000kn. auto je registriran, vozan je samo po gradu, prvi mu je vlasnik a i zadnja slova na registraciji tu priču potvrđuju. vozio sam nekoliko primjeraka smarta i znam neke njegove vrline ali i mane.
pitanje za ljude koji se u to razume bolje nego ja koliko vridi taj smart?, kako ide njihova prodaja na tržištu rabljenih, na šta tribam pazit ako se odlučim za tu kompenzaciju, zna li krov bit problematičan
zahvaljujem unaprid jer tribam se odlučit šta prije, po mogućnosti prije uskrsa
__________________
Priča svaka slika da ne zaboravin nikad:Tomislav B.K. 23.01.1971.-30.05.2006.,Marko I. 02.05.1990.-26.04.2011. http://www.youtube.com/watch?v=cp0lXBTLL4w
zippo6969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 14:45   #146
3500 eur maximala za tu godinu. Više ak dobiš svaka čast. Ima ih ko pljeve na njuški. Očito ide prodaja dobro. Puno dilera ima, uvozi se ko ludo.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 22:51   #147
Imam namjeru da kupim Smart ForTwo 2005g benzin, Polu-automatik, 95000km, u super stanju, prva ruka, cura vozila,uredno servisiran i odrzavan, zimske i ljetne gume. Jos prije nekih 2-3 mjeseca mu je reparirana Turbina ima i garancija godinu dana i zamjenjeni su diskovi i disk plocice ,ulje, filteri, stavljeni novi kablovi za farove,nova sajla za rucnu,komplet sve sijalice na autu su zamjenjene i na poziciju su stavljene led diode bijele,svjecice su stavljene nove i jos svasta...

Sad me zanima, kolika bi bila realna cijena, po vasem misljenju? Zaista ne bih da nesto preplatim, ili da se zeznem...zvuci li ovo sve regularno?
*Alicia* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 08:41   #148
Quote:
*Alicia* kaže: Pogledaj post
Imam namjeru da kupim Smart ForTwo 2005g benzin, Polu-automatik, 95000km, u super stanju, prva ruka, cura vozila,uredno servisiran i odrzavan, zimske i ljetne gume. Jos prije nekih 2-3 mjeseca mu je reparirana Turbina ima i garancija godinu dana i zamjenjeni su diskovi i disk plocice ,ulje, filteri, stavljeni novi kablovi za farove,nova sajla za rucnu,komplet sve sijalice na autu su zamjenjene i na poziciju su stavljene led diode bijele,svjecice su stavljene nove i jos svasta...

Sad me zanima, kolika bi bila realna cijena, po vasem misljenju? Zaista ne bih da nesto preplatim, ili da se zeznem...zvuci li ovo sve regularno?
ne hvala
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 09:30   #149
Quote:
cickova kaže: Pogledaj post
ne hvala
Slažem se. Ne jer mislim da žene neznaju voziti, nego se neznaju odnašati prema autu, to im je mana, loša kombinacija.

Drugo bitnije je da su na 99.9 posto smarta do 100000 km rađene generalke, koje nisu preskupe, a auto nakon njih dere bez problema godinama. Često na oglasima se da uočiti dio o generalka napravljena, garancija 30t km i slično.

Boršo je dobar diler smarta, uvozi ih iz njemačke, večini je generalka obavljena i cijene su poštene. http://www.njuskalo.hr/auti/smart-fo...-oglas-9135547 evo primjer.

I kod privatnih osoba ćeš naići na te podatke o generalki.

Za 2005. je 4k eur limit i granica. Ako je benzinac, ako je dizel od 5 do 6 se kreću cijene.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 11:34   #150
Hvala Mairon

Ona je samo vozila, bilo sto drugo oko auta je radio decko.

Auto izgleda isto kao iz auto kuce, tako dobro ocuvano.
*Alicia* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 16:31   #151
Dva pitanja... Imam smart stariji model...Kad se vozim na rezervi on blinka i pokazuje ponekad 4,5l , 5l , 7,5l..... Jel to pokazuje koliko otprilike ima goriva ili koliko trosi?

Druga stvar... Dal su stari modeli full automatik ili semi automatik? Ili postoje obje verzije?
scooby10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 16:50   #152
Full auto. Možeš ga koristit i kao semi.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 16:51   #153
Quote:
scooby10 kaže: Pogledaj post
Dva pitanja... Imam smart stariji model...Kad se vozim na rezervi on blinka i pokazuje ponekad 4,5l , 5l , 7,5l..... Jel to pokazuje koliko otprilike ima goriva ili koliko trosi?

Druga stvar... Dal su stari modeli full automatik ili semi automatik? Ili postoje obje verzije?
Mislimda je to ostatak, vi se ne sjecam, a bilo je u dvije izvedbe, automatski stim da mozes sa lijevo dugmicem birati A/M ili jevtinija izvedba da uvijek moras sam da rucicu gurkas napred,
Vozio sam krace vrijeme dizela ito manualni, imas osjecaj kao da si bagerista,stalno gurkas rucicu
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 08:38   #154
Ma prerada se svodi na ugradnju druge ručice - mislim da je kolega Laki postao slikice svog prerađenog na full-auto. Dakle svi su oni FULL jedino je kod nekih izbačen gumbić.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 10:01   #155
Jel moguce da je samo semi?
scooby10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 11:06   #156
Pa probaj, ako stisneš gas i on ostaje u brzini znači da je semiautomatik(ne stišćeš kvačilo, ali moraš diplati brzine).



Ima netko ideju zašto je najezda smartova u zadnje vrijeme? Ne znam kako u ostatku hrvatske, ali kod nas u SB su se valjda udeseterostručili
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 12:14   #157
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ima netko ideju zašto je najezda smartova u zadnje vrijeme? Ne znam kako u ostatku hrvatske, ali kod nas u SB su se valjda udeseterostručili
Jer kosta ko malo bolji bicikl...a ne moras klacit
__________________
Trust me I know what I'm doing
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 12:27   #158
Hmm, pa i nije baš toliko jeftin, u odnosu na ono što se da kupiti za te novce vani(ako uspoređujemo cijene vani, a pretpostavit ćemo da ih dosta je uvoz, jer za dio njih sam siguran da je )
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 19:28   #159
smart fortwo 600cm3 benzinac 2001.mjenjač pitanje

dakle kupio sam smart fortwo 2001.g.sa generalno uređenim motorom pa bih htio mjenjač urediti da bude skroz automatski,a ne poluautomatski kako je sad pa me interesira zna li netko kakvu web stranicu kako se to uradi navodno da nije problem to uraditi samo treba sa strane ugraditi najobičniji prekidač i kod Horvata za 200kn. po broju šasije zatražiti KOD koji se softverski ubaci pa ako mi netko može objasniti sam postupak ja ionako neču sam ništa uraditi ali me interesira kako se to radi

Zadnje uređivanje robi64 : 05.12.2014. at 20:32.
robi64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 00:51   #160
i još jedno pitanje koji akumulator ide u smarta benzinca 600cm3,2001.g.40kw
robi64 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:17.