Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2015., 21:49   #8121
Molila bih nekoga tko je imao iskustva s Remingtonovom peglom za kosu S1400, ako mi može reći kakva je pegla. Zanima me posebno kakva su iskustva što se tiče i kovrčanja kose, tj. koliko dobro uspije s ovim modelom. Hvala.
anabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 00:04   #8122
Quote:
anabella kaže: Pogledaj post
Molila bih nekoga tko je imao iskustva s Remingtonovom peglom za kosu S1400, ako mi može reći kakva je pegla. Zanima me posebno kakva su iskustva što se tiče i kovrčanja kose, tj. koliko dobro uspije s ovim modelom. Hvala.
I ja tražim neku Remingtonovu i također me zanima i kovrčanje pa gledam ove tanke sa zaobljenim rubovima s6505 i s5505 i ne kužim koja je razlika među njima osim što je ova 5505 oko 100 kn jeftinija.
Od nje je još za oko 100 kn jeftinija je ova istog oblika ali nema displej i voljela bih kupiti nju (koji će mi bog displej), ali ima ovaj glupi kotačić iznutra i sigurna sam da će mi se kosa petljati o njega (koja budala je to dizajnirala ).
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 08:54   #8123
Ja sam imala Sleek&Curl S6505 i bila mi je odlicna.
__________________
Dame biraju, pogrešne tipove, uvek.
Bubamaraaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 16:07   #8124
Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
I ja tražim neku Remingtonovu i također me zanima i kovrčanje pa gledam ove tanke sa zaobljenim rubovima s6505 i s5505 i ne kužim koja je razlika među njima osim što je ova 5505 oko 100 kn jeftinija.
Od nje je još za oko 100 kn jeftinija je ova istog oblika ali nema displej i voljela bih kupiti nju (koji će mi bog displej), ali ima ovaj glupi kotačić iznutra i sigurna sam da će mi se kosa petljati o njega (koja budala je to dizajnirala ).
Ja ti imam ovu Remington S3500. Pegla je super i nema šanse da ti se kosa petlja na kotačić. Ja nisam nešto posebno spretna al to mi se nikad nije dogodilo.

Ne znam kako funkcionira za kovrčanje jer za to koristim Pearl Wand isto od Remingtona.
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 16:09   #8125
Jel znate možda za nešto za zaštitu od topline al šta se stavlja na suhu kosu?
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 19:17   #8126
Ja koristim Hot Glatt od L'Oreala Studio line, super je i nije skup i dugo mi traje. Kupujem ga u Mülleru.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 21:20   #8127
Malo sam googlala, on je kolko sam skužila baš za ravnanje. Meni triba nešto za kovrčanje, pa sad, ili da nema nikakvu namjenu šta se tiče peglanje - kovrčanje, samo da štiti od topline. Il ako je za kovrčanje, pa da uz to kovrče dugo drže, i tako...., nema tu puno želja
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 21:26   #8128
Ima li tko iskustva s First Austria peglama za kosu? Relativno su jeftine, a ne izgledaju mi loše. Imam već peglu, ali treba mi još jedna pa ne bi baš davala previše za nju.
delend is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 19:57   #8129
Sori prodajica1234 nisam dolazila na temu uopce. Ja ti koristim keastase sampon a na kosu posusenu rucnikom stavim kerastase nektar.Sada sam ga potrosila i stavljam steampod kremu no nije mi bas neka.Nakon sto ispeglam stavim loreal professional mythic oil
afrodita13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 09:54   #8130
Quote:
afrodita13 kaže: Pogledaj post
Sori prodajica1234 nisam dolazila na temu uopce. Ja ti koristim keastase sampon a na kosu posusenu rucnikom stavim kerastase nektar.Sada sam ga potrosila i stavljam steampod kremu no nije mi bas neka.Nakon sto ispeglam stavim loreal professional mythic oil
Nema veze :-) hvala na odgovoru , meni Steampod krema za ostecenu kosu nije losa , ne znam imas li tu ili onu slabiju?
Mythic oil mi nije nista posebno :-(
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 16:55   #8131
ne znam da li ste vidjele , u Lidlu rotirajuća četka
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 08:51   #8132
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
Imaš malo unazad lijepo napisan posto od bobice.
Imam i ja rotirajuću četku, dobro zagladi stršeće vlasi, ali nemože biti zamjena za peglu za kosu. Ako je vlaga kosa se zakovrča. Dobra je za lijeto jer ne zakuha glava dok se njome koristiš.Ne znam što te još zanima.
Hvala na odgovoru. Kupila sam rowentinu četku. Lijepo izravna i da dodatni sjaj kosi. Za kovrčanje je ipak bolji figaro ili ja trebam malo prakse Drška četke ujedno služi i kao fen i dosta je jak. Praktična spravica. Vlakna četke su mi se raširila nakon prve upotrebe, nisu onako uska i uredna, pretpostavljam da je to normalno, ovo mi je prva rotirajuća.
Blue00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 09:20   #8133
Quote:
Blue00 kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru. Kupila sam rowentinu četku. Lijepo izravna i da dodatni sjaj kosi. Za kovrčanje je ipak bolji figaro ili ja trebam malo prakse Drška četke ujedno služi i kao fen i dosta je jak. Praktična spravica. Vlakna četke su mi se raširila nakon prve upotrebe, nisu onako uska i uredna, pretpostavljam da je to normalno, ovo mi je prva rotirajuća.
Baš me drago da ti odgovara :-). Četka mi je sad sve bolja i bolja, naravno ne koristim ju za kovrčanje, već da mi kosa izgleda zaglađeno nakon feniranja.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 12:09   #8134
sad se ja zainteresirala za ovu četku pa me zanimalo, znači ja bi trebala prvo posušit kosu fenom, pa onda tom četkom na suhu kosu? jel to koristim isto pramen po pramen il?
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 12:11   #8135
Pa u biti ne skroz posusiti, samo djelomicno. Ali ja sam je probala koristiti i na skroz mokru kosu i s njom susiti kao s fenom. Iako mislim da to puno vise ostecuje kosu.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 12:20   #8136
Quote:
melps kaže: Pogledaj post
ne znam da li ste vidjele , u Lidlu rotirajuća četka


Da li si je kupila,zanimaju me iskustva ako je netko ima?
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 12:31   #8137
Meni ju je baš frendica uzela, ali nisam je još preuzela od nje, tek ću kroz par dana moći napisati dojmove. Ja sam probala Babyliss rotirajuću i meni je bila ok, ali preglomazna, zato sam sad uzela ovu, jer je manja, pa bi mi mogla biti okej.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 23:21   #8138
Aaatina; ja imam onu Babyliss, tako da nazalost ne znam kakva je ova.
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 21:11   #8139
pozdrav cure...
ima li netko grundig rotirajuću četku da mi kaže iskustva...tenksić
__________________
...čuvan te...na dnu srca šta san šakon stiska samo za tebe....
Nevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 11:50   #8140
Quote:
Nevka kaže: Pogledaj post
pozdrav cure...


ima li netko grundig rotirajuću četku da mi kaže iskustva...tenksić


Imam ja,dobila sam je na poklon od muza,na slici pakovanja su strelice koje su ga navele da se cetka rotira,ali vjerovala ili ne ona se ne rotira,to je znači obična četka za feniranje,ja sam se sokirala,racun je bacio i nisu mi zeljeli zamijeniti bez računa,stvarno sam razočarana,do sad sam probala samo rowentinu kod mama,koja je savršena,ali mi je preskupa
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:59.