Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2015., 20:32   #3361
Evo da se i ja ufuram u razgovoru.
Kao muškarac ne protivim se starijim ženama to jest bilo kakvim vezama sa starijom ženskom osobom,makar u velikim razlikama
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 11:59   #3362
Quote:
LoneWolf17 kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja ufuram u razgovoru.
Kao muškarac ne protivim se starijim ženama to jest bilo kakvim vezama sa starijom ženskom osobom,makar u velikim razlikama
Neznam koliko imas godina ali vjerujem da ne razmisljas bas realno jer pricas o "vezi" sa velikim razlikama u godinama ... mozda si mislio na sex ili avanturu
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 14:24   #3363
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Neznam koliko imas godina ali vjerujem da ne razmisljas bas realno jer pricas o "vezi" sa velikim razlikama u godinama ... mozda si mislio na sex ili avanturu
Da pa to i kažem neke avanture i sex da ali neka veza i to ne,jer jednostavno to baš ne ide,ipak svako će imat drugačija razmišljanja u toj vezi,neko će imat puno iskustva neko ne(ne mislim na sex već na životno iskustvo).
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 20:50   #3364
Quote:
deni__ kaže: Pogledaj post
naravno da si ti važna.....i ono što ti te godine daju...
nije valjda da si ista osoba sa 20. i sa 40 god.? dobro, neke starije žene se i dalje ponašaju i razmišljaju kao da imaju 20. god, ali takve nisu zanimljive...bar meni nisu

i ne znam za ostale, ali meni svakako ne treba starija žena da me "usmjerava i odgaja"
Nema ona tebe šta da usmjerava i odgaja. Može u seksualnom smislu i šta bi ti bilo najbolje da se održiš kada pređeš njene godine.
N3M0N is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 15:57   #3365
Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
U našoj kulturi je prilično neugodno nositi etiketu žene koja je sklona mlađim muškarcima, često te podsjećaju na tu devijaciju, to je kao zabavno za napomenuti u raznim prigodama...
Pitaju te o čemu razgovaraš s njim, gdje je on bio kad se rušio Berlinski zid, na primjer? Ili dok je radio Kulušić? Dok je Johnny B. hodao regijom? Ili dok se autocesta A3 zvala po bratstvu i jedinstvu?
Štajaznam, u osnovnoj školi? Pa šta? Naučit će nešto iz novije povijesti ako ga zanima.

Pitam se pitaju li to redovito i starog Dikana (kad smo već kod Vlatkice) i zašto dečki ne upadnu u kategoriju "dikan" kad su s pet do deset godina mlađim ženama? Bah, ovo je retoričko pitanje.


Zamislimo da je ovo ludo bizarna izjavna rečenica: Ševila sam se s 10 godina starijim tipom / Kinky!!! Šok i nevjerica! Izvještaj s ruba društva, uma i dobrog ukusa



bravo...potpisujem svako slovo
nikadnerecinika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 15:15   #3366
A zašto velika vecina ljudi ovdje gleda na razliku u godinama samo kao sexualnu stvar?
Razlika između mene i partnera je 22 godine. On sa svojih 29 u vrijeme prvih konverzacija nije ocekivao ništa, iskreno ni ja.
S vremenom su me njegove rijeci zavele, stvarno je znao što i kada reci i nakon preko nekoliko dugackih razgovora, o raznim temama, je njemu jednom slucajno izletjelo ono poznato "hipotetski; Ako bi" i onda je sve pocelo.
Istina da je u pocetku trebalo malo truda, ali, s vremenom je naša veza postajala sve ozbiljnija i ozbiljnija i na kraju se stvar odvila tako da smo zajedno vec dvije godine, savršeno smo kompatibilni u skoro svim stvarima.
A prednosti su nevjerovatne Naći nekoga tko je toliko otvoren, voli eksperimentirati.... Pihhh Jednostavno se ne vidim sa nekim muškarcem tko me istovremeno ne zaovoljava i fizicki i emocionalno. A pogotovo ne s nekim.... Ostavimo to za neki drugi komentar
Alteregoisti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 16:44   #3367
Quote:
Alteregoisti kaže: Pogledaj post
A zašto velika vecina ljudi ovdje gleda na razliku u godinama samo kao sexualnu stvar?
Razlika između mene i partnera je 22 godine. On sa svojih 29 u vrijeme prvih konverzacija nije ocekivao ništa, iskreno ni ja.
S vremenom su me njegove rijeci zavele, stvarno je znao što i kada reci i nakon preko nekoliko dugackih razgovora, o raznim temama, je njemu jednom slucajno izletjelo ono poznato "hipotetski; Ako bi" i onda je sve pocelo.
Istina da je u pocetku trebalo malo truda, ali, s vremenom je naša veza postajala sve ozbiljnija i ozbiljnija i na kraju se stvar odvila tako da smo zajedno vec dvije godine, savršeno smo kompatibilni u skoro svim stvarima.
A prednosti su nevjerovatne Naći nekoga tko je toliko otvoren, voli eksperimentirati.... Pihhh Jednostavno se ne vidim sa nekim muškarcem tko me istovremeno ne zaovoljava i fizicki i emocionalno. A pogotovo ne s nekim.... Ostavimo to za neki drugi komentar
Zato što je tema seks sa ženama u zrelijim godinama.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 20:48   #3368
Quote:
Viktor Vaughn kaže: Pogledaj post
Zato što je tema seks sa ženama u zrelijim godinama.
Vrlo konstruktivan komentar, volim kada muški misle da se sve svodi na to da negdje umoče, ovisno o preferencama gdje
Poanta mog posta je bila da ne mora svaki susret žene i mlađeg tipa završiti u krevetu kao i to da nije nužno da svaki takav događaj ako se i dogodi ne znaci da je sve samo u sexu. Neke od nas žele više.
Ti si očigledno fanta. Nadam se da znaš što to točno znaci.
Alteregoisti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 20:50   #3369
Quote:
Alteregoisti kaže: Pogledaj post
Vrlo konstruktivan komentar, volim kada muški misle da se sve svodi na to da negdje umoče, ovisno o preferencama gdje
Poanta mog posta je bila da ne mora svaki susret žene i mlađeg tipa završiti u krevetu kao i to da nije nužno da svaki takav događaj ako se i dogodi ne znaci da je sve samo u sexu. Neke od nas žele više.
Ti si očigledno fanta. Nadam se da znaš što to točno znaci.
Dao sam odgovor na tvoje pitanje, to ne znači da ja mislim isto kao i moj odgovor.
Vama ženskama obrambeni mehanizam radi 24/7?
Nemam pojma šta znači fanta.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:01   #3370
Quote:
Viktor Vaughn kaže: Pogledaj post
Dao sam odgovor na tvoje pitanje, to ne znači da ja mislim isto kao i moj odgovor.
Vama ženskama obrambeni mehanizam radi 24/7?
Nemam pojma šta znači fanta.
A kako možeš imati odgovor koji nije u skladu s tvojim mišljenje? Politicar si po profesiji ili?
Da, ženama obrana radi 24/7.
Deal with it. Muškarci to nauce s godinama

NJegova obitelj kaže da je njima jedino bitno da smo sretni, a za divno cudo sam ja ona koja dobiva komentar; "Ahhh draga, savršen je, ali zar nije mogao biti 10ak godina stariji?"

Što se tice fraze fanta.... ostavljam ti zadatak da otkriješ znacenje

I oprosti ako sam htjela samo dodati temi da nije sve u cistom sexu.... Ovo je široka tema i ponekad treba malo i pogledati stvari i s druge strane...
Alteregoisti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:06   #3371
Quote:
Alteregoisti kaže: Pogledaj post
A kako možeš imati odgovor koji nije u skladu s tvojim mišljenje? Politicar si po profesiji ili?
Da, ženama obrana radi 24/7.
Deal with it. Muškarci to nauce s godinama

NJegova obitelj kaže da je njima jedino bitno da smo sretni, a za divno cudo sam ja ona koja dobiva komentar; "Ahhh draga, savršen je, ali zar nije mogao biti 10ak godina stariji?"

Što se tice fraze fanta.... ostavljam ti zadatak da otkriješ znacenje

I oprosti ako sam htjela samo dodati temi da nije sve u cistom sexu.... Ovo je široka tema i ponekad treba malo i pogledati stvari i s druge strane...
Zato što si pitala zašto se samo o seksu tu raspravlja, a tema je o seksu.
Kao da dođeš kod ženskaroša i pitaš ga zašto te ne voli.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:15   #3372
Ahhh da? A ne misliš da je moj komentar imao imalo veze uz ideju da ako je žena sa mlađim onda je devijantna a ako dikan troši neku malu 20ak godina mlađu onda je faca?
Hoces pricati o sexu? samom cinu? Bez pozadine, bez emocija, bez icega? Srry nisam tipicna milfica koja samo ceka da se potroši s nekim. Mislim da su one u gajevoj sa taximetrom ukljucenim.....
Ali da, žene su bolje u sexu s godinama, slobodnije smo i puuuuuuuuuno sigurnije. Sukladno tome i partneri nam osjete tu energiju i ponašaju se malo manje kao dijete koje treba voditit za ruku a malo više kao netko tko zna što paše i njemu i meni i ne svodi sve na 'nutra van, 'nutra van.
Alteregoisti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:17   #3373
Quote:
Alteregoisti kaže: Pogledaj post
Ahhh da? A ne misliš da je moj komentar imao imalo veze uz ideju da ako je žena sa mlađim onda je devijantna a ako dikan troši neku malu 20ak godina mlađu onda je faca?
Hoces pricati o sexu? samom cinu? Bez pozadine, bez emocija, bez icega? Srry nisam tipicna milfica koja samo ceka da se potroši s nekim. Mislim da su one u gajevoj sa taximetrom ukljucenim.....
Ali da, žene su bolje u sexu s godinama, slobodnije smo i puuuuuuuuuno sigurnije. Sukladno tome i partneri nam osjete tu energiju i ponašaju se malo manje kao dijete koje treba voditit za ruku a malo više kao netko tko zna što paše i njemu i meni i ne svodi sve na 'nutra van, 'nutra van.
O tome se raspravlja ovdje, ne o seksu bez emocije ili ostalih nebuloza što si natipkala prije.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:28   #3374
Ako vec pricamo o sigurnosti žena, onda dragi moj, prihvati i ideju da imamo izražena mišljenja koje se neke od nas ne srame izraziti.
Sex kao takav je samo dio slagalice, ne kamen temeljac. I zašto vam ideja da sve mi samo cekamo da se spotaknemo na neciji beeeb.
Ali slažem se u jednom dijelu s tobom, moj dragi je prošao previše veza da bi se sada spustio na taj level. Zašto je tako teško shvatiti da je za ženu najveci stimulans mozak, a ne to da ju netko želi? To znamo... Ali velika vecina nas koja se odluci na takvu avanturu ce trebati puno poticaja da joj se prepusti. Znam... svi vi sanjate o šefici koju cete potrositi tokom radnog vremena, susjedi koja ce vam dati best blow u liftu, ali idemo iskreno, nismo toliko lagane
Alteregoisti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:30   #3375
Quote:
Alteregoisti kaže: Pogledaj post
Ako vec pricamo o sigurnosti žena, onda dragi moj, prihvati i ideju da imamo izražena mišljenja koje se neke od nas ne srame izraziti.
Sex kao takav je samo dio slagalice, ne kamen temeljac. I zašto vam ideja da sve mi samo cekamo da se spotaknemo na neciji beeeb.
Ali slažem se u jednom dijelu s tobom, moj dragi je prošao previše veza da bi se sada spustio na taj level. Zašto je tako teško shvatiti da je za ženu najveci stimulans mozak, a ne to da ju netko želi? To znamo... Ali velika vecina nas koja se odluci na takvu avanturu ce trebati puno poticaja da joj se prepusti. Znam... svi vi sanjate o šefici koju cete potrositi tokom radnog vremena, susjedi koja ce vam dati best blow u liftu, ali idemo iskreno, nismo toliko lagane
Ne kužim koga ti sada napadaš, mene ili ove koji se ponašaju tako kako si opisala?
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:34   #3376
Ma zašto bih napadala tebe? Lijepo si se ispravio, ali neka mišljenja koja sam danas vidjela listajuci ovaj topic su krajnji primjeri degutantnosti.
Ali nije li pomalo besmisleno tu trabunjati o sexu i stvarati iluziju da sve žene cekaju samo to?
Bez dvojbe, ja volim njegovo mlado tijelo, napete misice, viceve o africkoj šljivi, ali bez neke dublje podloge.... Ne znam, nisam konzerva, ali ne bih bila tu gdje jesam bez neke podloge.
Alteregoisti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:43   #3377
Quote:
Alteregoisti kaže: Pogledaj post
Ma zašto bih napadala tebe? Lijepo si se ispravio, ali neka mišljenja koja sam danas vidjela listajuci ovaj topic su krajnji primjeri degutantnosti.
Ali nije li pomalo besmisleno tu trabunjati o sexu i stvarati iluziju da sve žene cekaju samo to?
Bez dvojbe, ja volim njegovo mlado tijelo, napete misice, viceve o africkoj šljivi, ali bez neke dublje podloge.... Ne znam, nisam konzerva, ali ne bih bila tu gdje jesam bez neke podloge.
Tko trabunja o tome da žene čekaju samo seks?
Ne čekaju ni muškarci samo seks.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:52   #3378
Siguran si u to??? Vi ste tako geneski programirani na taj nacin. Pokaži vam zgodno žensko i 9 od 10 bi se bacilo na nju, je da ce 9 od 10 vas biti (mislim na muškarce generalno) odbojno u toj situaciji ali nisam baš primjetila da vas to nešto koci.
Koliko god to mrzila, moram priznati da mi godi pogled, uđem u trgovinu, ili odem na terasu popiti pice, primjetim poglede, a i on. I ima nešto u tome, ženska taština? I onda ideja da sam ja jedina stvar koja njega drži pod kontrolom....
Meni se iskreno sviđa potvrda da sam i dalje poželjna, njmu ideja da ce možda doci u priliku da nekoga khhmmmm idemo reci nauci bontonu.
Alteregoisti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 22:06   #3379
Quote:
Alteregoisti kaže: Pogledaj post
Siguran si u to??? Vi ste tako geneski programirani na taj nacin. Pokaži vam zgodno žensko i 9 od 10 bi se bacilo na nju, je da ce 9 od 10 vas biti (mislim na muškarce generalno) odbojno u toj situaciji ali nisam baš primjetila da vas to nešto koci.
Koliko god to mrzila, moram priznati da mi godi pogled, uđem u trgovinu, ili odem na terasu popiti pice, primjetim poglede, a i on. I ima nešto u tome, ženska taština? I onda ideja da sam ja jedina stvar koja njega drži pod kontrolom....
Meni se iskreno sviđa potvrda da sam i dalje poželjna, njmu ideja da ce možda doci u priliku da nekoga khhmmmm idemo reci nauci bontonu.
To što gledamo svaku koja je zgodna, ne znači da ju želimo jebati.
Nisam nikada jebao neku samo na osnovi izgleda, niti mi je to dosta da neku jebem.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 22:22   #3380
Quote:
Alteregoisti kaže: Pogledaj post
A zašto velika vecina ljudi ovdje gleda na razliku u godinama samo kao sexualnu stvar?
Razlika između mene i partnera je 22 godine. On sa svojih 29 u vrijeme prvih konverzacija nije ocekivao ništa, iskreno ni ja.
S vremenom su me njegove rijeci zavele, stvarno je znao što i kada reci i nakon preko nekoliko dugackih razgovora, o raznim temama, je njemu jednom slucajno izletjelo ono poznato "hipotetski; Ako bi" i onda je sve pocelo.
Istina da je u pocetku trebalo malo truda, ali, s vremenom je naša veza postajala sve ozbiljnija i ozbiljnija i na kraju se stvar odvila tako da smo zajedno vec dvije godine, savršeno smo kompatibilni u skoro svim stvarima.
A prednosti su nevjerovatne Naći nekoga tko je toliko otvoren, voli eksperimentirati.... Pihhh Jednostavno se ne vidim sa nekim muškarcem tko me istovremeno ne zaovoljava i fizicki i emocionalno. A pogotovo ne s nekim.... Ostavimo to za neki drugi komentar
veoma zanimljivo
sandro-07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger