Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2010., 09:16   #1
Kako bi Hrvatska prošla na ovom SP-u?

Imamo dva dana pauze do četvrtfinala, pa bi mogli malo fantazirati da ubijemo vrijeme. Recimo da je Hrvatska završila kao druga u kvalifikacijama i igrala protiv Grčke u play offu, prošla, i zauzela njezino mjesto u žrdijebu za SP.
Dakle, grupa Argentina, Koreja, Nigerija, Hrvatska. Dolazimo u JAR nakon dobrih priprema, u formi kao prije eura 2008.
Na otvaranju protiv Koreje igramo 1-1, pa prolazimo Nigeriju 2-1, i završavamo s Argentinom 1-1 i drugi smo u grupi.
U osmini finala pobjeda protiv Urugvaja u produžetku 2-1, a u četvrtfinalu gubimo od Gane 0-1.
Vraćamo se doma, djelomično zadovoljni zbog odličnog rezultata, a djelomično i razočarani jer je ispuštena super prilika za polufinale s Brazilom.
Ja brijem da bi tako nekako bilo.
the edge is offline  
Old 30.06.2010., 09:33   #2
tukli bi u grupi odma prvi dan cigane 5:1, onda laganini s njemcima 2:0 i klokane 3:1 , idemo dalje naravno na engleze koje bacamo van sa 1:0, onda na produzetke izbacuijemo van Argentinu isot sa 1:0 , pa onda furiju sa 2:1 , i u finalu gubimo od Brazila 0:6,

IGRAC TURNIRA: DRAGO GABRIC
STRIJELAC TURNIRA: MARIO MANDUKIC
GOLMAN TURNIRA: MALI DELAC - teska ozljeda hajdukovog golamana na pripremama

BILICU ODLAZI !!!
jägermeister is offline  
Old 30.06.2010., 09:37   #3
Dakle, mi mjesto Grcke.
Od Koreje gubimo, dobivamo Argentinu, a zatim remi s Nigerijom i letimo doma. Pricamo kako smo razvalili Argentinu, i kak smo se zeznuli s Nigerijom, ali da nismo bili bi u polufinalu. Kod svake sljedece pobjede Argentine, pricamo kako smo mi bolji od njih i isto tako bi pobjedjivali,....
__________________
Aisha: “I feel that your Allah hastens in fulfilling your wishes and desires.” Sahih al-Bukhari 4788: Book 65, Hadith 310
panced is offline  
Old 30.06.2010., 09:39   #4
Ne bi li mi bili nositelji da smo upali na SP? Mislim to isključuje poziciju Grčke
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 30.06.2010., 09:44   #5
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Ne bi li mi bili nositelji da smo upali na SP? Mislim to isključuje poziciju Grčke
Partibrejkeru, moraš ti pokvarit zabavu
the edge is offline  
Old 30.06.2010., 09:48   #6
Zakaj, pa to znači da ne bi igrali protiv Argentine al svejedno ne bi prošli grupu
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 30.06.2010., 10:10   #7
Prošli bi kao i većina sličnih europskih reprezentacija - ne bi. Izgledalo bi to jako slično predstavama u Japanu 2002..
Grupa Queen is offline  
Old 30.06.2010., 10:17   #8
osvojili bi
__________________
Rutinski :kava:
Bong! is offline  
Old 30.06.2010., 10:22   #9
Quote:
panced kaže: Pogledaj post
Dakle, mi mjesto Grcke.
Od Koreje gubimo, dobivamo Argentinu, a zatim remi s Nigerijom i letimo doma. Pricamo kako smo razvalili Argentinu, i kak smo se zeznuli s Nigerijom, ali da nismo bili bi u polufinalu. Kod svake sljedece pobjede Argentine, pricamo kako smo mi bolji od njih i isto tako bi pobjedjivali,....
slažem se od prve do posljednje riječi ... i sad bi odgovarali na temu :"Šta bi bilo da smo pobijedili Nigeriju"
gogykiryales is offline  
Old 30.06.2010., 10:22   #10
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Prošli bi kao i većina sličnih europskih reprezentacija - ne bi. Izgledalo bi to jako slično predstavama u Japanu 2002..
Slažem se. Moj prvi post je bio navijački, ali ovaj scenarij je zapravo najrealniji.
the edge is offline  
Old 30.06.2010., 10:24   #11
Minimalno polufinale sa Španjolskom!
Ponosna_Hrvatica is offline  
Old 30.06.2010., 10:33   #12
Quote:
panced kaže: Pogledaj post
Dakle, mi mjesto Grcke.
Od Koreje gubimo, dobivamo Argentinu, a zatim remi s Nigerijom i letimo doma. Pricamo kako smo razvalili Argentinu, i kak smo se zeznuli s Nigerijom, ali da nismo bili bi u polufinalu. Kod svake sljedece pobjede Argentine, pricamo kako smo mi bolji od njih i isto tako bi pobjedjivali,....
A to kaj nisu sudili cisti penal na Srni nista , a ?
Pokralo nas ko i uvijek.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is online now  
Old 30.06.2010., 10:48   #13
Takav scenario bi doveo do naseg netegnutog prolaza grupe i poraza od Urugvaja u osmini finala. Nerijeseno Koreja, pobjeda Nigerije i poraz od Argentine. Protiv Urugvaja bi primili bar 3 komada, od toga bi za 2 bio kriv Pranjic na poziciji beka. Jedini gol dao bi Kranjcar i to protiv Nigerije sa 25 metara, zbog glupe lopte. Mozda bi Srna dao gol protiv Urugvaja iz slobodnjaka. Imali bi 2 crvena kartona zbog prigovaranja(Srna oba).
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 30.06.2010., 11:09   #14
jabulani bi bio kriv za sve.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 30.06.2010., 11:10   #15
Mislim da nema smisla se uopće time zamarat što bi bilo kad bi bilo.No ajd sad da nebudem crnjak kad je već otvorena tema.Završili bi otprilike kako su i Danci završili
__________________
"Naravno da navijači Uniteda ovdje na forumu preuveličavaju sve i veličaju SAF-a i sve ostalo" Vrli planinar
Lampard is offline  
Old 30.06.2010., 11:16   #16
Quote:
jägermeister kaže: Pogledaj post
tukli bi u grupi odma prvi dan cigane 5:1, onda laganini s njemcima 2:0 i klokane 3:1 , idemo dalje naravno na engleze koje bacamo van sa 1:0, onda na produzetke izbacuijemo van Argentinu isot sa 1:0 , pa onda furiju sa 2:1 , i u finalu gubimo od Brazila 0:6,


BILICU ODLAZI !!!
budimo realni izgubili bi 3,4 -0 od brazila

Đanker is offline  
Old 30.06.2010., 11:20   #17
Bili bi nositelji, upali bi u grupu sa Srbijom, Ghanom i Australijom, prvo kolo osveta za proslo SP i 4-0 protiv klokana, strijelci dva puta Eduardo, Kranjcar iz daljine i Rakitic iz slobodnog udarca, Bilic proba nove opcije i u igri su Vida, Strinic koji dominiraju po boku, Rakitic i modric drze sredinu terena, Kranjcar ordinira lijevo, desno je otkrovenje prvenstva Mandzukic, Eduardo i Olic u napadu prave nered u redovima zbunjenih australaca... drugo kolo se ceka sa velikim zanimanjem cijele planete, juznoafricka vojska osigurava grada domacina, armije navijaca dolaze i situacija je pred usijanjem, srpska internet armija najavljuje potop Hrvatske, Antic na presici najavljuje otvoreniju varijantu i misli da je Hrvatska slaba na bocnim pozicijama sto ce Krasic i Jovanovic sigurno iskoristiti, Simunic izjavljuje "stavit cu Zigica u djep", utakmica pocinje i desava se repriza 2006 ali za Srbiju, Vida i Strinic izbacuju Krasica i Jovanovica iz igre, Kranjcar radi budalu od Ivanovica kojeg nakon utakmice navijaci prozivaju Plivanovic, Hrvatska pobjedjuje 6-0 sa tri gola mladog Perisica koji opet ponavlja izjavu od prosle jeseni "imam poseban gust trpati Srbima"... u trecem kolu malo zatvorenija varijanta, Bilic mijesa postavu i ostvarena je minimalna pobjeda od 1-0 nad jakom Ghanom, strijelac Olic... u osmini finala dolazi Engleska, Capello samouvjereno izjavljuje da se ne boji Hrvatske i da on ima recept za pobjedu, Lennon ostri krampone na kopackama, Ciro posjecuje svetiste u Medjugorju, Pervan radi jos jedan skec o Slovencima, Milin outfit tog dana je jos tri godine stariji iako je obukla suknjicu do koljena, Vlaovic najavljuje tesku i neizvjesnu utakmicu, Josipovic tjesi Tadica i obecava da se to nece ponoviti, Hrvatska pobjedjuje Engleze 4-1 i odlazi u cetvrtfinale na noge Argentini, dalje zamisljajte sami...
Vanjushka is offline  
Old 30.06.2010., 11:23   #18
Iako ovakve hipotetske situacije nemaju smisla, al ovo...nema veze. Igramo protiv J.Koreje koja je trkački superiornija od nas, naši krepavaju po terenu, naročito drugo poluvrijeme, al uz veće iskustvo uspijevamo izvuć 1:1. Igramo protiv Nigerije kojoj se rugamo kako ćemo je nakantat i da protiv Koreje nismo imali sreće. U utakmici gubimo 1:0 nakon što promašimo par zicera. Protiv Argentine se hrabrimo kako protiv najjačih mi uvijek odigramo najbolje! Povedemo 1:0 i onda nas Messi i društvo nakantaju na kraju 3:1. I nakon planova o obrani bronce i nada kako ćemo uć u finale hrvatska zadnja u skupini leti kući, a Bilić dobiva novi mandat. The End
Hildegard is offline  
Old 30.06.2010., 11:29   #19
mislim da bi daleko otišli... ako bi bili na mjestu Grčke... daleko, bar do 1/4 finala

najjači vezni red na natjecanju bi imali, kad bi svi bili spremni... Kranky, Modrić, Raketa, Srna

Karembeu, jebi se...

Biliću, odlazi....
mitch is offline  
Old 30.06.2010., 11:31   #20
Ajde recimo da smo nekim čudom bili 2. pa prošli grčku...

Od J.koreje bi izgubili 3-1, 2 gola primili priko pranjića, a 3. gol autogol Lovrena

Od Argentine izgubimo 1-0, i hvalimo se kako smo se odlično držali

S Nigerijom odigramo 1-1

BILIĆU ODLAZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Scipion is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.