Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2013., 13:59   #6481
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
utopit se mozes i u kadi

mozda je kakva suncanica pripomogla
ili je izgubila svijest nekako
Možda je bila epileptičarka?
Eurifesa is offline  
Old 25.07.2013., 17:40   #6482
Možda je bila pijana?
ryell is offline  
Old 25.07.2013., 17:47   #6483
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
kupača ugrizao dabar
dobro otkad dabrovi grizu ljude?
kako sam riječna kupačica, malo me sad frka
Prijavio je dabrove policiji? Ma budala, imam dojam kao da izaziva ljude da ih idu ubijati.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 25.07.2013., 17:54   #6484
Quote:
Eurifesa kaže: Pogledaj post
Možda je bila epileptičarka?
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Možda je bila pijana?
Mozda je bila u sumi........
technotronic is offline  
Old 25.07.2013., 18:07   #6485
Možda ju je dabar gurnul tranu, ne?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 25.07.2013., 18:10   #6486
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Prijavio je dabrove policiji? Ma budala, imam dojam kao da izaziva ljude da ih idu ubijati.
Ako je zasticena divljac, bolje nek se ne igra....dabar vrijedi vise od njega...
technotronic is offline  
Old 26.07.2013., 13:13   #6487
Zgodnička mi je ova sportmiss ovdje:

http://www.index.hr/images3/8381224b...d918e97ca8.jpg

__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 27.07.2013., 14:40   #6488
Očuva li se auto bolje ako je većinu vremena vožen po otvorenim, brzim cestama?

Znači, imamo dva auta istog modela i slične kilometraže, jedan je pretežno korišten za gradsku vožnju (kreni-stani, ubrzaj-zakoči, gegaj se u gužvi, ali ga se nikada nije jako ubrzavalo), a drugi po autoputevima i autocestama (brzine iznad 100 km/h).
Koji je u boljem stanju?

Meni je nekako logično da je više "raskliman" i "potrošen" ovaj korišten za gradsku vožnju.
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Old 27.07.2013., 14:46   #6489
Ovaj u gradskoj troši amortizere, a ovaj na duge pruge - sve ostalo!

Ako voziš kako treba, više potrošen bi trebao biti ovaj s više prijeđenih kilometara.
Iako se preporuča s vremena na vrijeme raspuhati motor na otvorenoj cesti.

zapravo, niš ti nisam rekla... pitaj muške
Gzena is offline  
Old 27.07.2013., 15:23   #6490
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Ovaj u gradskoj troši amortizere, a ovaj na duge pruge - sve ostalo!

Ako voziš kako treba, više potrošen bi trebao biti ovaj s više prijeđenih kilometara.
Iako se preporuča s vremena na vrijeme raspuhati motor na otvorenoj cesti.

zapravo, niš ti nisam rekla... pitaj muške


Ma radi se o podjednakoj kilometraži.
I ja sam čula ovo o propuhivanju motora, ali ne znam ukoliko se stalno propuhuje, tj. vozi brzo, jel mu to paše ili ga ubrzano troši i uništava.

Čekam penise na temi ovinisticakojamislidasenijednazenskanekuziuaute: ...
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Old 27.07.2013., 16:34   #6491
Propuse se motor kad ga picis u visoke okretaje, i poslije je zivahniji... u principu su bolja vozila koja rade kilometrazu po autoputu... u gradu ih unistavaju udubljeni sahtovi, razne rupe, rizoli,one kocke kakve su kod zapadnog kolodvora i sl. takodjer ih unistava i kreni-stani voznja... ali, nijedno pravilo bez iznimke, jednom sam na prilaznoj traci za ukljucenje na autoput naletio na komadinu asfalta te ostetio branik i podvozje, a drugi puta na brzoj cesti na kamencinu, isto podvozje dobilo ...
technotronic is offline  
Old 27.07.2013., 17:01   #6492
Ovo kaj je techno rekel.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 27.07.2013., 17:39   #6493
Hvala ...

Kak volim kad zaključim nešto dobro o nečemu u što se baš i ne razumijem ...

Ps: Slafko, a da se radi o Opelima, onda bi bili u lošem stanju neovisno o vrsti vožnje?
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Old 27.07.2013., 17:43   #6494
Da se radi o Opelima, rekao bih ti da ih poliješ benzinom i zapališ.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 28.07.2013., 09:07   #6495
Nije mi stvarno jasno zašto ljudi kad odu u gasterbajtiju vanka, pa recimo i ostanu desetljeće, dva, najednom postanu veći Britanci od Britanaca, Švabi od Švaba, Talijani od Talijana ili Francuzi od Francuza

Gledam jednu temu i malo sam se zagrcnula kada sam pročitala : " Mi britanski patrioti smo presretni što nam se rodio budući kralj"
Naravno kada je u pitanju bilo kakav šrot iz Britanije, to se brani i veliča kao da s druge strane ekrana sjedi princ Viljam, u najmanju ruku.

Negdje u tom rangu su mi i oni koji za 2 mjeseca zaborave materinji, pa natucaju prvo iduće ljeto: Kako se ono rekla na hrvatski... dobar dečka?
Iceland is offline  
Old 28.07.2013., 09:10   #6496
Zato što, da bi ih tamo prihvatili koliko toliko, doista i moraju postati veći domaći od domaćih. Pa im pređe u naviku

Nismo ni mi drugačiji. Padamo u afan ako neki Kinez, Japanac ili Britanac priča lijepo o HR, voli naša jela, običaje i kaj ti ja znam kaj...a ako ima kakvu primjedbu onda je "ko ga je uopće zvao".
Gilda. is offline  
Old 28.07.2013., 09:14   #6497
Mogu to razumijeti, ali mi nije jasno da dođu doma i nastave ko kumordinar Žorž iz Registrature.

Još jače mi je kad kažu: mi smo britanski/njemački/talijanski patrioti hrvatskog porijekla, a van ošli pred rat ili kasnije

Ajde da si se tamo rodio, živiš, sve, ali ovo...malo
Iceland is offline  
Old 28.07.2013., 09:45   #6498
Quote:
Iceland kaže: Pogledaj post
Nije mi stvarno jasno zašto ljudi kad odu u gasterbajtiju vanka, pa recimo i ostanu desetljeće, dva, najednom postanu veći Britanci od Britanaca, Švabi od Švaba, Talijani od Talijana ili Francuzi od Francuza

Gledam jednu temu i malo sam se zagrcnula kada sam pročitala : " Mi britanski patrioti smo presretni što nam se rodio budući kralj"
Naravno kada je u pitanju bilo kakav šrot iz Britanije, to se brani i veliča kao da s druge strane ekrana sjedi princ Viljam, u najmanju ruku.

Negdje u tom rangu su mi i oni koji za 2 mjeseca zaborave materinji, pa natucaju prvo iduće ljeto: Kako se ono rekla na hrvatski... dobar dečka?
To si sigurno na trashu citala temu o gasticima? Vise puta sam se dobrano tamo nasmijao...stvarno su krelci
technotronic is offline  
Old 28.07.2013., 09:54   #6499
Nisam, tek sada vidim da ima tema

Više sam inspirirana stvarnim ujcima, tetkama, susjedima i inima koji u ovo doba godine zalutaju u naše krajeve, no kap koja je prelila čašu bili su gastići iz Britanije koji su trenutno veći plemići od Kate.
Iceland is offline  
Old 28.07.2013., 10:06   #6500
Quote:
Iceland kaže: Pogledaj post
Nisam, tek sada vidim da ima tema

Više sam inspirirana stvarnim ujcima, tetkama, susjedima i inima koji u ovo doba godine zalutaju u naše krajeve, no kap koja je prelila čašu bili su gastići iz Britanije koji su trenutno veći plemići od Kate.
Onda toplo preporucam.....
technotronic is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.