Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2017., 11:41   #8481
Quote:
Rafee kaže: Pogledaj post
cure, treba mi pomoc.. Bila sam danas na sajmu s misijom da pronađem vjencano prstenje.. Na kraju se dvoumin između Koci Frankopasnke i Koci Ozaljske.. Znam da nisu isti vlasnici, pa da vas pitam, koji je po vašem iskustvu/glasinama bolji? Ne znam da li su na štandovima bili vlasnici, ali onaj na Frankopanskoj (prosijedi, uljudni, simpa covjek) mi je nekako ipak bio drazi.. jel to vlasnik?
prosijedi je iz ozaljske, meni je isto bio simpa ali se ipak nismo odlucili za njih.
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 15:09   #8482
Ovo su naši

Uzeli ih u Le-wi-ku , mi oduševljeni. Bijelo zlato sredina mat, rub prstena sjajan (moj sa safirima + dijamantima, njegov klasičan...)

Jehana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 12:14   #8483


Jel zna netko gdje bi se mogao kupiti ovakav prsten?
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 12:30   #8484
Mislim da ti ga mogu napraviti ako ti to kaj znaci

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 13:36   #8485
Quote:
iva1505 kaže: Pogledaj post


Jel zna netko gdje bi se mogao kupiti ovakav prsten?
To je ako se ne varam tzv. ruska burma. Vidjela sam slican u zlatarni sardoniks u Osijeku. Neznam odakle si.
Bubi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 10:03   #8486
malo sam ljuta pa da vas pitam jel opravdano.

vec sam pisala ovdje da smo kupili prstenje u prahiru, to je bilo prije cca. 4 mj.
moj je vec bio na reklamaciji jer je imao ostecenja.
jutros se probudim i vidim da mi ispao cirkon i sad imam rupu.

dal mi to spada u reklamaciju?

ljuta sam jer imam slican prsten vec 20 god. i jos uvijek su svi kamencici na njemu i nije mi jasno da su na ovom, 4 mj. starom, vec poceli ispadat.

jesam rekla da sam ljuta? jesam?
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 10:44   #8487
Naravno da to spada u reklamaciju i imaš pravo biti ljuta! I ja bih bila.

Nije uopbičajeno da kamenčići baš tako ispadaju. Odi lijepo u zlatarnu i pokaži što se dogodilo. Mislim da bi bilo u redu da ti to besplatno poprave.

Sjećam se problema o kojima si pisala o prstenju.

Nadam se da će ti konačno srediti prsten jednom zauvijek!



Mi smo u petak bili na probi za naše prstenje, malo nam ih je još smanjio, još mora ugraditi dijamatiće i ugravirati datum vjenčanja pa su gotovi.
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 10:10   #8488
Quote:
Rafee kaže: Pogledaj post
cure, treba mi pomoc.. Bila sam danas na sajmu s misijom da pronađem vjencano prstenje.. Na kraju se dvoumin između Koci Frankopasnke i Koci Ozaljske.. Znam da nisu isti vlasnici, pa da vas pitam, koji je po vašem iskustvu/glasinama bolji? Ne znam da li su na štandovima bili vlasnici, ali onaj na Frankopanskoj (prosijedi, uljudni, simpa covjek) mi je nekako ipak bio drazi.. jel to vlasnik?
Osobno mogu pohvaliti dečke iz Ozaljske, pravi profesionalci.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 10:17   #8489
Mi imamo prstenje od Kocija ali od kojeg....ne znam

Mislim da smo mi bili u Frankopanskoj..super mi je vlasnik, baš je simpatičan i ljubazan

p.s. Išla sam gledati na google mapsu gdje su ulice i čini se da smo bili u Frankopanskoj Moj dragi će znati sigurno, ja nisam iz Zg pa nagađam

Na sajmu vjenčanja u West gateu u 11. mjesecu ili kad je već bio je bio vlasnik na štandu (taj iz Frankopanske)
__________________
Dream until your dreams come true!

Zadnje uređivanje Ninuška18 : 14.02.2017. at 10:20. Reason: Dodatak
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 13:39   #8490
Budući da smo se mi odlučili na Tenerife za bračno, odlučili smo malo manje dati za prstenje. Mi smo svoje uzeli kod Marića u Ozaljskoj, tamo je dragi kupio i zaručnički, uzeli srebrno, gravirali su nam besplatno, tj. to je u cijeni i oba prstena su nas koštala 500 kuna. I tamo su stvarno ljubazni i uslužni.
Sovica Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 13:59   #8491
Mi smo kod Roginića uzeli prstenje... tražila sam po slici s Pinteresta prsten po cijelom Zg i jedino ga tamo našla o kvaliteti mogu napisati tek nakon nekog vremena, nadam se da su dobri
tanisha03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 14:57   #8492
Iskustva sa zlatarnom A&L (u Čakovcu)?
__________________
Najlipše stvari na svitu su džabe.
Konti is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 09:34   #8493
Quote:
Bubi21 kaže: Pogledaj post
To je ako se ne varam tzv. ruska burma. Vidjela sam slican u zlatarni sardoniks u Osijeku. Neznam odakle si.
Zlatarna Beriša u Varaždinu
Haleigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:41   #8494
ja takodjer imam sve pohvale za Berisu. ja sam nasla kakav bi, on ga napravio i svi sretni i zadovoljni )
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 14:10   #8495
Imam jedno pitanje ako neko ima više iskustva.
Htjeli smo uzeti mat burme ali smo čuli da se vremenom izgrebu i onda se ne mogu polirati.Zna li neko koliko je to baš osjetljivo i koja je vjerovatnoća da se to baš puno izgrebe da je baš baš primjetno?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 20:38   #8496
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje ako neko ima više iskustva.
Htjeli smo uzeti mat burme ali smo čuli da se vremenom izgrebu i onda se ne mogu polirati.Zna li neko koliko je to baš osjetljivo i koja je vjerovatnoća da se to baš puno izgrebe da je baš baš primjetno?
Mi imamo mat prstenje već skoro 11 godina i iskustvo je takvo da se ono nama ne izgrebe, nego izliže i postane sjajno. Moj prsten puno brže jer ne nosim rukavice prilikom čišćenja/pranja suđa i sl. tako da ga ja nosim na matiranje otprilike 2x godišnje, dok muž recimo svake 2 godine. Inače, prstenje smo uzeli kod Kocija u Ozaljskoj i naravno, to "održavanje" je besplatno.
Mikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 08:30   #8497
Quote:
Mikalica kaže: Pogledaj post
Mi imamo mat prstenje već skoro 11 godina i iskustvo je takvo da se ono nama ne izgrebe, nego izliže i postane sjajno. Moj prsten puno brže jer ne nosim rukavice prilikom čišćenja/pranja suđa i sl. tako da ga ja nosim na matiranje otprilike 2x godišnje, dok muž recimo svake 2 godine. Inače, prstenje smo uzeli kod Kocija u Ozaljskoj i naravno, to "održavanje" je besplatno.
Znaci to se može ponovo matirati.Ja sam u BiH i nama su ovdje rekli da se kao ovi sjajni mogu polirati ali ovim mat ne mogu ništa kad se izgrebu.Niko nije ni spomenuo da se mogu matirati ponovo.
Ne znaš možda koliko to košta kad nije u istoj zlatari?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 08:46   #8498
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Znaci to se može ponovo matirati.Ja sam u BiH i nama su ovdje rekli da se kao ovi sjajni mogu polirati ali ovim mat ne mogu ništa kad se izgrebu.Niko nije ni spomenuo da se mogu matirati ponovo.
Ne znaš možda koliko to košta kad nije u istoj zlatari?
Velim, ja to čak ne bih nazvala grebanjem. Ali matirati se mogu svakako, nakon svakog matiranja mi prsten izgleda kao nov Uz to da je naše prstenje kompletno mat . E sad, ako je riječ o nekom prstenju gdje recimo taj mat dio daje neki ajmo reći uzorak, onda je sigurno bezveze kad se mat dio izliže pa sve postaje isto.
Nažalost, ne znam cijenu matiranja
Mikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 17:50   #8499
Bok svima!

Zanima koje su otprilike cijene u zlatarnama koje su se ovdje navjiše spominjale, Koci Frankopanska, Lewiko, Koci Ozaljska...? Nismo iz Zagreba pa bi voljeli saznati koliko se otprilike kreću cijene, prije nego odemo u Zg u detaljno istraživanje
Do sada smo bili samo u zlatarni Celje gdje smo gledali prstenje (bijelo zlato) koje je koštalo oko 9000 kn, šta je po meni malo pre skupo s obzirom da je muški prsten sasvim jednostavan a ženski im par dijamantića (ili cirkona?). Inače, djelatnica nam je objasnila da oni prodaju zasebno muški i zasebno ženski prsten, ne znam ako je to praksa u svim zlatarnama ili ipak je to samo kod njih.
hollaback88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 19:00   #8500
Vjerojatno su brilijanti u pitanju, a ne cirkoni. Trebali su vam to odmah pojasniti I vjerojatno mozes izabrati i verziju s cirkonima, pa ce u tom slucaju cijena biti znacajno drukcija.

Mi smo uzeli raspareno prstenje, nije komplet. Meni je to normalno, ionako svaki prsten ima svoju cijenu
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:34.