Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2008., 19:24   #1
Kako izbrisati pin

Zna li tko kako da se makne pin s mobitela....
problem je u sto mi mama nikako da zapamti koji je pin i kako da ga ukuca kad tek upali mob a mob joj se zna ugasiti nekada u torbi i onda ga ona ne moze da ga upali.....
leon23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 20:20   #2
Svi znaju koji mobitel tvoja mama ima...
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 20:58   #3
ako je tvoja mama korisnik Tele2 mreže, onda nema uklanjanja PIN-a.
Možeš joj samo promjeniti pin na nešto jednostavno, i lako pamtljivo....
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 14:15   #4
@exAzriel
Moze se i na Tele2 maknuti PIN a za to ti treba SIM card reader. Imas ih na e-bayu za 5€ i ja sam jedan takav narucio i do sada bez problema maknuo PIN sa 6 Tele2 brojeva i svi rade bez ikakvih problema :-)
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 14:51   #5
Quote:
10aLEX kaže: Pogledaj post
@exAzriel
Moze se i na Tele2 maknuti PIN a za to ti treba SIM card reader. Imas ih na e-bayu za 5€ i ja sam jedan takav narucio i do sada bez problema maknuo PIN sa 6 Tele2 brojeva i svi rade bez ikakvih problema :-)
ma ja više volim imati PIN.
Par puta su mi maznuli mobitel i tak sam sigurniji.
Jel lopuža uglavnom treba mob, pa odmah vadi karticu, no možda mu za pol sata padne napamet zvati kajmanske otoke...
sigurnije je tako.
Nego kako onda taj SIM radi na roamingu, di treba ispred PIN broja ukucati jedinicu, jel to znaš možda?
Usput ako telci na bilo koji način skuže, da je PIN uklonjen imaju ti pravo prekinuti pretplatu, samo da znaš....
Naime u Općim odredbama piše nešto o terminalnoj opremi, tak da paziš.....
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 20:53   #6
ljudi hvala...uspio sam slucajno sam pogledao opet po mobu i nasao sam opciju za iskljuciti pin....
mama mi ima 092 mob...jel to tele2?....ako je znaci da se moze i tele2 iskljuciti pin.....
leon23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 22:16   #7
mislim stvarno da neznas da je 092 predbroj od TOMATO a 095 predbroj od TELE2....mijesas kruske i jabuke
na tele2 se nemoze tako lako iskljuciti PIN ali napisano ti je to dva posta iznad
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 16:48   #8
ma vidi stvarno...nisam ni skuzio gresku.....bice bolje drugi put....hvala svima
leon23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:30.