Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2008., 01:08   #1
partnera ili partnerku za ples

ne znam jesam li u "ontopicu"... mozda da stavim oglas u plavi oglasnik?
...al mislim da bi to bilo pretjerivanje.
dakle... momak, 23god star, 185+ visok i u kondiciji trazi nekog za neki tecaj plesa.
mislim da bi bilo dobro da je osoba zenska i cca mojih godina... al nije uvijet
bitno mi je samo da postoji volja za plesom, slobodno vrijeme i da nema skrivenih motiva.
vrsta plesa mi nije toliko bitna, glavno da se slozimo i da necu trebati nakon 2 mjeseca ponovo tipkati slicnu poruku zbog nekog glupog razloga...

ako imate kakav savjet za mene... samo dajte! ...molim vas.
eh, da. iz zagreba sam. istok (manje vise nevazno).


tnx
miljacEV is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 02:29   #2
iman ja prijatelja gori voli plesat al je ono...malo gej
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 13:22   #3
Koliko mi je poznato u svakoj plesnoj školi i na svakom tečaju imaju kronični nedostatak muških, tako da će te primiti bez problema, a partnerica ti neće nikad usfaliti.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 14:39   #4
Quote:
miljacEV kaže: Pogledaj post
ne znam jesam li u "ontopicu"... mozda da stavim oglas u plavi oglasnik?
...al mislim da bi to bilo pretjerivanje.
dakle... momak, 23god star, 185+ visok i u kondiciji trazi nekog za neki tecaj plesa.
mislim da bi bilo dobro da je osoba zenska i cca mojih godina... al nije uvijet
bitno mi je samo da postoji volja za plesom, slobodno vrijeme i da nema skrivenih motiva.
vrsta plesa mi nije toliko bitna, glavno da se slozimo i da necu trebati nakon 2 mjeseca ponovo tipkati slicnu poruku zbog nekog glupog razloga...

ako imate kakav savjet za mene... samo dajte! ...molim vas.
eh, da. iz zagreba sam. istok (manje vise nevazno).


tnx

ja sam 170, jel ti to prenisko?
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 20:34   #5
26 godina, 176cm, ide mi se na salsu i tango...
TheMightyChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 20:37   #6
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
iman ja prijatelja gori voli plesat al je ono...malo gej
što se mene tiče može biti klingonac, samo da je visok i ima smisla za ples
TheMightyChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 23:24   #7
@marko356 kaj se mene tice... nek mi se tvoj prijatelj slobodno javi ...samo ako njemu nece smetati da mu je partner strejt. meni bi bilo totalno ludo plesati s nekim frajerom.

@morbidangel da, cuo sam sa sto strana da je nedostatak muskih u tim plesnim skolama. to je sigurno pozitivno za mene.
isto tako sam cuo da su plesne skole pune ocajnih samaca, a meni se samo plese i druzi. mislim kad bi vec imao partnera za ples prije plesne skole da bi sve kasnije bilo jednostavnije i sigurnije. ...bavio sam se nekim plesom u skoli i prestao kad je partnerka otisla. nije mi se dalo traziti nekog novog.

@Ms_Manners ...mozes biti i siroka 170 meni je tak ravno. naveo sam svoju visinu jer kontam da cure ne zele partnera koji je nizi od njih.

@TheMightyChick svi mi plesovi zvuce zanimljivo. zato ne bi neku "specijalizaciju". tj. volio bi ali ne na pocetku.


eto, prokomentirao sam sve
pozdrav
miljacEV is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 00:12   #8
Quote:
miljacEV kaže: Pogledaj post
@TheMightyChick svi mi plesovi zvuce zanimljivo. zato ne bi neku "specijalizaciju". tj. volio bi ali ne na pocetku.
plesala sam standardne i latinoameričke plesove godinama tako da sam na tom području daleko od početnika...zato bih specijalizaciju
TheMightyChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 17:21   #9
ja trazim partnera.... svejedno je, moze i dedek hehe
saralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 00:42   #10
ovaj...i ja trazim partnera...imam 14 godina,161 cm visoka....zelim samo rad rad i rad....imam veliku podrsku roditelja...brat mi je profesionalni plesac tako da pokusavam ici njegovim stopama....inace....mladez d3...uzasno volim plesat....i ako ima neko ko stvarno zeli samo plesat....da mi ne pusi prije treninga i natjecanja i na nastupima i natjecanjima ne zvace zvaku i da mi ne govori kako mu se neda ucit novo.....dakle...neka je voljan biti pravi plesac...ipak ne trazim previse=)
emma_st3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 01:07   #11
Quote:
emma_st3 kaže: Pogledaj post
ovaj...i ja trazim partnera...imam 14 godina,161 cm visoka....zelim samo rad rad i rad....imam veliku podrsku roditelja...brat mi je profesionalni plesac tako da pokusavam ici njegovim stopama....inace....mladez d3...uzasno volim plesat....i ako ima neko ko stvarno zeli samo plesat....da mi ne pusi prije treninga i natjecanja i na nastupima i natjecanjima ne zvace zvaku i da mi ne govori kako mu se neda ucit novo.....dakle...neka je voljan biti pravi plesac...ipak ne trazim previse=)
http://norbi.biz.hr/cro/footer/sitemap.asp
Pa pogledaj na Oglasnoj ploči.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 20:10   #12
jel ova tema pala u zaborav?! Jel ima koji splicanin za plesat latin...iznad 175 cm
crystal-luna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.