Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2011., 19:14   #1961
ima li tko iskustva sa gospođom Zdenkom Juričić iz Pule? ja sam čula da ona može u takvim stvarima pomoći (pored toga što vidi budućnost), tj.da zna reći da li je netko pod urokom i kako se toga riješiti

btw mislim da po pitanju uroka pomaže i gospodin stjepan vrbanec iz zagreba. meni se čini da je dobar. ako netko ima iskustava s njim neka piše ima svoju stranicu na internetu gdje piše broj telefona i kad ga se može dobiti

Zadnje uređivanje Bat Kol : 05.05.2011. at 23:06.
mistik2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 11:49   #1962
Quote:
Bercana kaže: Pogledaj post
Ja sam na zalost imala prilike vidjeti to u vlastitoj obitelji i na najgori moguci nacin.
Ta zena (zvat cu je zmija od milja) je bacila urok na mog necaka koji je imao 8 mjeseci. E sad, kako se to saznalo- mali je nakon 3 dana sto smo dosli kod njih kuci svaku noc dobivao temperaturu, vristao ko raspomamljen, pun grceva, a po danu nista, sasvim normalno dijete. Ni meni ni sestri nije moglo pasti na pamet sto bi to moglo biti, vodili smo ga kod doktora-dijete zdravo ko dren. A cim padne noc- ko sumanut.
A kako je to mala sredina (selo) puna praznovjernih ljudi, moja je baka nagovorila sestru da ode kod "neke zene". Ne da mi se pricati sta je ova sve rekla, osim bitnih stvari. Pitala je je li mali dobio nesto na poklon nedavno (jedino sto je dobio bio je zlatni lancic sa privjeskom kriza od te zmije) i da je na tom predmetu vjerovatno bacen urok. I kad bude isla prema kuci sa djetetom, dijete ce totalno drukcije reagirati kad vidi tu osobu nego inace- po tome ce znati ko je bacio urok. uglavnom, kad smo se priblizavali kuci, zmija je sjedila na terasi i mahala mu. Kad ju je mali vidio poceo se ponasati isto onako kao po noci-suze, grcevi, histerija...
Da ne duljim, na kraju je sve ispalo ok, cini mi se da je mali bas zbog tog njenog cina na neki nacin zasticen, ali to je samo moja misao.
Djeca su cista, nevina i ne znaju se braniti, pa se valjda zato na njih te odvratne cini tako lako primaju.
sve u svemu ne znam puno o tome, osim onoga sto sam vidjela vlastitim ocima, a to je bilo odvratno. Sta je covjek sve u stanju napraviti samo za svoj mracni (u ovom slucaju) gust.
Ali osjecam da majka priroda takve ljude kaznjava i da nikako ne treba padati na iste grane kao ta osoba. Cisto srce i jak duh.
Zapravo bi htjela cuti tudja misljenja, jer smo prisiljeni svako ljeto boraviti u toj kuci sa zmijom (long story). Ja sam tu zenu tek prosle godine prvi puta pogledala u oci sto me totalno iznenadilo, nikad nisam primjetila da ju ne gledam, a kad sam vidjela...zgrozila sam se. Prvi put da u necijim ocima vidim istinsko zlo...Uzas.
Ne pada mi na pamet da joj se osvecujem, samo me zanima kako se zastititi dok smo tamo. Brinem se za maloga.
Nije to bio urok kakvim ga ljudi obično predstavljaju već ta žena ima urokljive oči pune zavisti i to je djetetu naškodilo znam riješenje problema ako te zanima javi se na poruku
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 15:05   #1963
A zašto ovdje svima ne ponudiš rješenje za takve probleme?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 15:54   #1964
Quote:
He-Man kaže: Pogledaj post
Nekidan smo pronašli jaje na otiraču ispred vrata. Da je nekome slučajno ispalo, razbilo bi se. Da li je na nas bačen urok? Ako je, WWJD? Čuo sam da je jaje potrebno ili zapaliti, ili baciti u rijeku?
Mogu pomoć !
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 15:56   #1965
Quote:
Sierra Leone kaže: Pogledaj post
Kako saznati jesi li urecen? Dali postoji samo na psiholoskoj bazi..znaci nikakvi fizicki tragovi ili predmeti?

Tipa nista sta god zelim mi ne ide, kao prokletstvo....
Mogu pomoći !
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 16:00   #1966
Quote:
Neo_Noir kaže: Pogledaj post
Pozdrav, trebam pomoć od nekoga tko je upoznat s urocima i magijom pa sam naišao na ovu temu, prvo isprika radi dužeg posta ali stvarno se nadam da će netko pomoći. Prvo bih želio napomenuti da inače uvijek na sve gledam racionalno i pokušam si nekako logički objasniti tj. nisam baš praznovjeran ili autosugestivan, ali nešto me navelo na razmišljanje.

Ali ajmo sad na problem. Danas smo na djedovom grobu (djed je umro prije godinu dana) našli dva razbijena jajeta i razbacano ono sitno bijelo kamenje koje ljudi stavljaju na grobove kao dekoraciju. Meni su ključna ta jaja i to što su razbijena navelo me da posložim neke dijelove slagalice. Prije se znalo događati da smo nalazili jaja na čudnim mjestima i moj stari bi odma reko kak nas netko "coprija". Ja naravno nisam obraćao pažnju na to, reko on je valjda previše praznovjeran jer i inače vjeruje u svoje snove i tak. Ali jaja su bila stvarno na čudnim mjestima gdje nitko nema pristup jer je zatvoreno, dodatna stvar je da su jaja bila prazna pa sam mislio da su možda lasice donijele ta jaja, a to mi se čini i sad logično. Zatim smo nailazili na jaja (ovaj put puna) pred pragom, u dvorištu i na puteljku iz dvorišta.

Jedno jutro sam našao dio neke velike kosti, po veličini i težini mi je izgledalo kao kravlja kost, i to onak baš lijepo nastavljena na puteljak. Budući da živim na selu prvo sam pomislio da je možda neki pas otkopao pa donio ali dvorište mi je dobro ograđeno i teško da bi prošao neki manji pas kroz neku rupu a kost je bila malo veća tak da ju jedino neki veći pas može nositi. Druga stvar je da u selu rijetko tko ima psa a oni koji ga imaju imaju ga na lancu. Ove stvari su stare nekoliko godina tak da se već toga skoro i ne sjećam ali eto danas sam se podsjetio.

Ova stvar s jajima na grobu se desila 3. put, prva dva puta su jaja bila samo postavljena iza spomenika a danas su bila 2 jaja razbijena na grobnoj ploči (svako jaje na jednoj ploči). Baka stalno ide djedu na grob pa kad je prva dva puta našla jaja pripisivali smo to životinjama, ali ovo od danas navelo me da malo to istražim i naravno saznah da su jaja jedna od najčešćih metoda vračanja i da akumuliraju energiju a i vidjeh dosta slučaja s jajima na ovoj temi. Zanima me da li postoji neki način kako se zaštiti ti od toga ili poništiti djelovanje, ovako se osjećam dosta bespomoćno kad te netko ovako kukavički napada. Činjenica je da smo iz neke idilične obitelji kroz nekih 5 godina došli do potpunog razdora i disfunkcije, pa neznam jel je za to zaslužno vračanje. Naravno sumnja se na neke osobe ali ne možeš ništa dokazati. Buni me i to što su jaja postavljena na vidljivim mjestima.

Nadam se da će se nekome dati ovo čitati, dug je post ali samo želim da se ima čim bolji uvid u problem
Postoji objašnjenje mogu pomoći
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 16:07   #1967
Quote:
MajaMarijana kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna jesam li na pravoj temi, no ova je definitivno bila najbliže mom problemu, ako je problem.
nadam se kako ćete imati razumijevanja i pročitati post do kraja, te me pametno savjetovati, na čemu vam unaprijed zahvaljujem.

Dakle prije 40 dana sam naletjela na jednu ciganku, točnije ona je naletjela na mene i pitala da li mi može gatati iz dlana. reko, što da ne- ispružim dlan i nakon par sekundi se sledim. Žena je iz mog dlana isčitala sve (ili gotovo sve) bitnije događaje koji su obilježili moj dosadašnji život i usput mi je predvidjela budućnost. E sad, rekla mi je da sam već tri godine "zaleđena", odnosno da me netko urekao i to preko odjeće. Rekla je također kako se radi o ženskoj osobi koja je imala pristup mojoj odjeći i koje već neko vrijeme nema u mom životu, ali je ona bacila čini na mene iz zavisti i ljubomore. osoba koja je to, po svemu sudeći učinila jest moja bivša najbolja prijateljica, osoba kojoj sam ja bezgranično vkerovala i koja me na kraju povrijedila kao nitko u životu ( a nije da me nisu povrijedili). da pokušam maksimalno skratiti, ciganka mi je rekla kako mi može pomoći i pitala koliko sam spremna dati za to. dala sam joj 50 kn, koje sam u tom trenutku imala uz sebe i ona mi je vratila komadić, kako je rekla hodžinog drveta umotan u papir, protrljala ga o moj dlan, nešto izgovorila u stilu neka ode sve što te zaustavlja vodom (ili tako nekako) i rekla da ga nosim blizu sebe 40 dana, nakon čega ga obavezno moram baciti u vodu. sutra ističe tih 40 dana.
iako je sve što je ciganka rekla bilo više- manje točno i pozitivno strah me cjelokupne te situacije. naime, u proteklih 40 dana veza u kojoj sam je dosta klimava (postoje i brojni objektivni uzroci za to). E sada, ne znam radi li se o tome da mi je ciganka tada, možebitno nabacila urok, ili stvarno skida urok koji sam imala prije ili se ja samo zamaram glupostima.
Odluka jest da sutra odem i bacim u vodu to što mi je dala, no zanima me ima li itko od vas ovde slično iskustvo? Također, voljela bih čuti i vaša mišljenja o mom slučaju.

Hvala
Mogu ti pomoći .
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 17:16   #1968
Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
Mogu ti pomoći .
kako?
MajaMarijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 17:23   #1969
Quote:
Maya_0409 kaže: Pogledaj post
Pozdrav.Zanima me da li ovdje postoji netko tko se bavi magijom ili barem netko tko zna za nekoga tko se bavi time?
Puno hvala
Reci što bi ti trebalo ?
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 17:29   #1970
Quote:
MajaMarijana kaže: Pogledaj post
kako?
Riješiti se uroka i napraviti zaštitu
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 18:13   #1971
Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
Riješiti se uroka i napraviti zaštitu
pa to mi je navodno ovo sada napravila
MajaMarijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 14:47   #1972
Ha dobro ako ti tako misliš . Sretno !
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 15:13   #1973
Nevidim razliku između 21. stoljeća ili 1. stoljeća uroci su odvajkada sa nama prenose se i žive , živjet će dok god bude ljudi . Danas je popularna bijela magija , tom magijom se kao skidaju uroci a u stvari nema razlike bijela ili crna ako nešto znaš uništiti to isto znaš i stvoriti sve ovisi kome što treba .
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 10:52   #1974
jel zna neko, neku vidovnjakinju ili neku koja se bavi tim, u zagrebu da mi posalje u pp njeno ime, broj.?
slikica99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 15:46   #1975
pozdrav svima.treala bi neko misljenje.ovako
znaci moja familija i ja smo zivjeli u jednoj kuci..i skroz taj period dok smo tamo zivjeli nama su se samo lose stvari desavale...i sad ono..cuda se desi...nađemo u vrtu zakopana jaja O.o kak su ta jaja dospjela tak duboko pod zemlju??? dali je to vrsta uroka mozda.??
e sad...samo jedna..da kazem..zena ..je imala stalni pristup nasem vrtu i stalno je nekaj kopala itd pa je nekak ona jedina "osumnjicena" ...samo mogu rec da je ta zena opcenito radila zlo i meni i mojoj familiji...moram napomenuti da cim smo se maknuli iz te kuce sve je krenulo na bolje....
i sad ono..nisam paranoicna nit ne smatram da sve lose sta se desava su uroci itd...
ali dali bi mogla biti ovo vrsta uroka;
znaci ja dok spavam....desava mi se nesto slicno vantjelesnom iskustvu samo sta imam nekakve smetnje tipa "napade" ....nelagoda...ukocenost itd...informirala sam se o tome da se to povezuje sa onim stanjem paralize...ali ti kao "napadi" i nemiri u snu...su malo ono...cudni...dali bi to mogao biti nekakav urok?? moram spomenut da mii je sestra dok je bila mala imala ko neko stanje transa dok je spavala bez lancica s krizem (dok smo zivjeli u toj kuci i bili blizu te zene kojoj i u ocima moš vidjet zloču)....

unapred fala
<Fisxy> is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 23:31   #1976
Poštovani cb200..imam ružan problem i poslah ti poruku na pp,ali valjda ti je sve popunjeno..ajde,molim te isprazni pa da vidim možeš li mi dati koji savjet
ani40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 14:06   #1977
Magja djeluje-samo ako vjeruješ u nju . Sve je moguće....
__________________
Album
Niti opraštam, niti zaboravljam!
NAJBOLJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 15:54   #1978
Quote:
ballea kaže: Pogledaj post
Jedna sam od onih koja nije vjerovala u uroke i kojekakve priče o magijama,vjerovatno što nisam imala problema.Imam kćer koja je bila odlična učenica,jedno veselo dijete puno života.Unazad 3 god se razbolila,vrtoglavice,padanje u nesvjest...dijagnoze nema.Zatim nervoze,strah anksioznost,pokušaj suicida,razne nesreće...sve je to bez ikakvog objašnjenja.Svega je svjesna i moli me da joj pomognem a ja neznam više na koji način.Molim vas ako mi ikako možete pomoći vašim savjetom i da me uputite kod neke provjerene osobe za skidanje uroka i magija
mogu pomoći
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 15:56   #1979
Možeš vraga, došao si ovdje skupljati klijente , kad te se pita da napišeš nešto konkretno onda se samo izgubiš.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 16:02   #1980
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Možeš vraga, došao si ovdje skupljati klijente , kad te se pita da napišeš nešto konkretno onda se samo izgubiš.
Slažem se, i više nego jadno znam ja koji ce pomoći bez da im nešta platiš...
__________________
Album
Niti opraštam, niti zaboravljam!
NAJBOLJA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:59.