Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2014., 18:03   #1
Rituali

Vidim da se uveliko tu raspravlja o takvim stvarima zna neko kako napraviti neki ritual,dozvati nešto itd. ?
EnTaroTassadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 18:09   #2
Što je s mojim ritualom ispijanja crne kave?

To mi je jutarnji ritual.

A priznajem imam i večernji - čitanje prije spavanja.
__________________
Ni jedan organizam ne može stajati sam za sebe. Evolucija prvih živih organizama odvijala se zajedno s pretvorbom planetarne površine iz neorganskog okruženja u samoregulirajuću biosferu. Život je značajka planeta a ne pojedinih organizama.
mravac8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 19:15   #3
Ne mislim na to
Nego na one rituale tipa prizivanje duhova i demona, i sl.
Zato me to zanima pa ako ima itko ovjde ko to radi ili zna raditi neka mi objasni
EnTaroTassadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 21:07   #4
Teško da če ti to netko samo tako ovdje napisati.

Ima ih, vjerujem, koji su zaista kvalitetno upoznati s time..ali, ponavljam, čisto sumnjam da ti budu to ovdje napisali.

Prije češ tako saznati da pronjuškaš di se može nabaviti kvalitetna literatura o tome pa tamo odeš po knjigu ili naručiš.

Koliko ja znam da se i ti moraš za to jedno duže ili krače vrijeme pripremati, meditacijama..no, to vjerojatno znaš več.
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 21:13   #5
Znam, i tražio sam i nemaju konkretne odgovore kako to napraviti nego tipa meditirajte , prizivajte i zamislite da je tu (duh,demon...) .
Tako da i ako neko zna gdje na netu moći nači o tome slobodno tu napiše link ili ga pošalje u PM.
Hvala ti na odgovoru
EnTaroTassadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 23:14   #6
Rituali za šta?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 23:37   #7
Rituali za prizivanje,može i neki drugi...
EnTaroTassadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 00:08   #8
Pitanje ti je previše općenito.

"Za prizivanje ali može i neki drugi"

A nije ti to slastičarnica....
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 01:16   #9
A znam,pa želim znati dal je neko probao to i dali mu je uspjelo i dali može meni reći kako napraviti.
EnTaroTassadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 01:45   #10
I dalje mi nije jasno šta pitaš. Šta "to da li je netko probao"?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 02:34   #11
Prije pola sata Nichsah-a, kralja elementa vode. Teško da će se nekome dati objašnjavati sve to na forumu, a i ekipa koja je u tome voli previše komplicirati. Budem ti poslao link na PM sa jednim zanimljivim video "tečajem" koji nije dogmatiziran kao večina toga.
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.