Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2012., 17:42   #21
Bahpomet- istina živa. Prodavanje magle tj. govorenje uopćenih činjenica koje zahvaćaju svako ljudsko biće i kao takve su točne za svakoga. Ma.
macakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 17:48   #22
vidim da ću morat iznijet detaljnije informacije

frendici je pogodila da su joj roditelji rastavljeni
znala je da je sad u vezi i rekla joj da s tim dečkom neće ostati
rekla joj da će imati dvoje ženske djece
jedna će biti doktorica, druga ekonomistica po zanimanju
muž će joj se baviti nekim zanimanjem gdje nosi se uniforma/kuta

ok?
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 21:00   #23
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
vidim da ću morat iznijet detaljnije informacije

frendici je pogodila da su joj roditelji rastavljeni
znala je da je sad u vezi i rekla joj da s tim dečkom neće ostati
rekla joj da će imati dvoje ženske djece
jedna će biti doktorica, druga ekonomistica po zanimanju
muž će joj se baviti nekim zanimanjem gdje nosi se uniforma/kuta

ok?
ako ti vjerujes u te gluparije zasto onda nas pitas?
Zna se cime se bave vidovnjaci vidla ona ili ne isto joj je.Pomoci moze samo Krist,a ne baba gatara.Razmisli
__________________
ODBACI SOTONU DA TE NE ZAVEDE.....PRUZI RUKE KRISTU NEKA TE POVEDE!!!!!
angelicaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 18:19   #24
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
Haha.....ajme neznanja,ajme....astrologija i vidovnjastvo??
Kada neko zeli nesto da komentarise ne bi bilo lose da prvo sebe preispita da li zna nesto o materiji o kojoj govori,jer ovako ispada smesan.
uh-oh Lutijena, na krivog si se napikla. ako netko nešto zna na ovom podforumu to je Baphomet


ontopic, nemam šta za reći. žena možda vara,
a možda je vidovnjakinja, ujedno i vjernica pa koristi bibliju kako bi usmjerila svoje vizije kroz konkretni medij.
cicatrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 18:41   #25
uh cicatrica,i ti si se na krivu napikla

Ta recenica je meni bila dovoljna,a vidi se i tvoje znanje sorry. Kako mozes da kazes da neko zna nesto u vezi ovih tema,a astrologiju i vidonjastvo svrstava u istu kategoriju...hehe
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 18:43   #26
Quote:
cicatrica kaže: Pogledaj post
uh-oh Lutijena, na krivog si se napikla. ako netko nešto zna na ovom podforumu to je Baphomet


ontopic, nemam šta za reći. žena možda vara,
a možda je vidovnjakinja, ujedno i vjernica pa koristi bibliju kako bi usmjerila svoje vizije kroz konkretni medij.
vidovnjakinja je i vjernica.
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 01:29   #27
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
vidovnjakinja je i vjernica.
Da je vjernica i da stvarno poznaje Bibliju (koju koristi i iz koje, kao, vidi prošlost neke osobe i, uz to, proriče budućnost ili što već), onda bi znala što o takvim praksama u Bibliji piše (npr. Pnz 18:10-15) i toga bi se držala.
maslačko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 06:26   #28
Bibliju su pisali proroci , vidovnjaci , biblija je pisana dvosmisleno tako da odgovara svima u svakom trenutku i svakom vremenu . U bibliji svatko može pronaći sebe i istinu o sebi , drugima , životu ali opet pak s druge strane nitko se ne drži te biblije vać si svatko uzme iz nje što mu u kom trenutku odgovara . Najveći problem je u tome što su crkvenjaki zatajili jedan dio biblije i ne žele da se za taj dio zna a puno su stvari izokrenuli da bi držali zauzdan narod . U bibliji piše ne ubi , a crkva je vodila ratove i ubijala čak blagoslivljala svoje ratnike . u bibliji piše da ne ukradi opet je crkva popljačkala i pokrala u svojim križarskim pohodima a i danas popovi i ostali koji se skrivaju iza krista žive u obilju voze dobre aute kite se zlatom ...... a sirotinja krepava od gladi . Papa je nasljednik sv Petra i kao po rangu najbliži kristu a zašto se boji izaći među narod bez zaštite ---- Pa zar njega nebi trebao zaštititi krist ili sam bog , a i trebalo bi mu biti svejedno ako strada jer valjda bi trebao ići u taj raj kojeg nama toliko podmeću .
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 11:32   #29
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
uh cicatrica,i ti si se na krivu napikla

Ta recenica je meni bila dovoljna,a vidi se i tvoje znanje sorry. Kako mozes da kazes da neko zna nesto u vezi ovih tema,a astrologiju i vidonjastvo svrstava u istu kategoriju...hehe
hahahaha

ma ja hoću reći ovo: (pretpostavljam) žena je vidovnjakinja, dolaze joj vizije koje uspijeva kategorizirati preko biblije,koju je odabrala zato jer je vjernica.
znači bez tog nekog medija, u ovom slučaju biblije, možda ne bi mogla dobro protumačiti te vizije.
biblija nije važna zato jer je to baš biblija, već zato jer kroz nju može nekako organizirati ono što vidi. meni to tak nekak izgleda.


a inače nema razloga da astrologija i vidovnjaštvo nužno budu odvojeni. no to je već druga tema.
cicatrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 11:31   #30
Ja sam čuo za proricanje iz biblije, jedan frend mi je pričao, a njemu su pričali njegovi starci.
Ali to su mu pričali tek kad im se je ispunila zadnja stvar koju im je rekao za budućnost.
Bilo je 5-6 stvari, a da nebi bilo zabune negovi roditelji kad su došli kod tog čovjeka oni su to sve zapisali na jedne novine (s datumom tog dana) tako da su mu kasnije to pokazali.
Frend nije mogao vjerovat svoim očima, ali je sve bilo kako je taj čovijek reko par godina prije.

Moje mišljenje je da najbolje da ne diramo u neke stvari ako nije potrebno, ali ima ljudi s velikim problemima, pa su prisiljeni potražit takovu pomoć.
Na ovom svijetu ima svega svačega, čak nekih stvari koje si nemožemo ni zamislit.
tomy812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 14:03   #31
da, vidiš- još ima takvih ljudi..........
inače, to mi je proricanje iz Biblije nekako puuuuno pouzdanije jer se ne radi isključivo o sposobnostima dotičnog vidovnjaka, nego baš kao o nekoj "tehnici čitanja" nečega što je već zapisano.... no, ova žena koju ja spominjem je i vidovita i mislimm da može i bez biblije znati neke stvari o osobi, samo naravno-puno slabije i manje informacija
zato se k njoj naručuje i čeka par dana
ima nešto u tome
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 18:43   #32
meni je ova tema toooooooootalnoo SPOOKY
mistik2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 13:50   #33
kake su ovo gluposti??

kako se to točno proriče budućnost iz biblije?
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 12:07   #34
Quote:
Daisy5 kaže: Pogledaj post
kake su ovo gluposti??

kako se to točno proriče budućnost iz biblije?


http://en.wikipedia.org/wiki/Bibliomancy

niptuck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.