Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2021., 12:39   #1
Mentorica seksipila

Postoji li ženska osoba (na ovom forumu ili netko nekog pozna) koja vrhunski vlada seksipilom (zna i ima u sebi sve potrebno - šarm, izgled, karakter, otvorenost) i koja vjeruje da bi mogla "obučiti" neku djevojku da postane takva?

Dakle, tražim ženu koja vjeruje da može "transformirati" drugu ženu (koja ima to u sebi, samo ne zna pokazati) iz "shabby" u "chick", od izgleda do ponašanja .
marttin is offline  
Old 30.06.2021., 13:07   #2
Za ovo sto zelis puno bolje ti je da je ta "transformacija" pod nadzorom muskarca.

Poznata je cinjenica da nema okrutnijeg oblika zivota u svemiru od zene.

E sad, nac muskarca koji ce "obucit" djevojku da postane chick bez da razvije odredenu dozu privlacnosti prema istoj nije lako.

Dakle, ono sto tebi treba je gay osoba, muskog roda, nacisto sa svojom seksualnoscu, obrazovan, dobrog ukusa, nacitan, high class momak.

Probaj na gay chatu.
akbugger is online now  
Old 30.06.2021., 13:13   #3
Seksipil ili imaš ili nemaš. Nemreš ga imati negdje duboko skrivenog i nevidljivog. Kad osoba zrači seksipilom, to se vidi i kad je u trenirci i u štiklama.

Definicija s HJP -svojstvo onoga koji je fizički privlačan i seksualno poželjan pripadnicima suprotnog spola; seksepilnost

Čisto da mi se netko ne nakači bezveze.

Sasvim nešto drugo je ponašanje, koje može biti koketno pa onda sad netko misli da to ima veze sa seksipilom. E, pa nema.

Tak da ne znam kakva škola bi trebala osobi koja želi postati seksipilna.
Mislim da ne postoji.
Rockaj Fest is offline  
Old 30.06.2021., 13:20   #4
Seksipil ti je ko ples, pjevanje, plesanje...... ili ga znaš/imaš ili ne.

Javi se Mehunki ili Josipi Lisac.
__________________
Bolje vrabac u ruci, nego vrabac na grani...
spalatinino1988 is offline  
Old 30.06.2021., 13:21   #5
Quote:
Rockaj Fest kaže: Pogledaj post
Seksipil ili imaš ili nemaš. Nemreš ga imati negdje duboko skrivenog i nevidljivog. Kad osoba zrači seksipilom, to se vidi i kad je u trenirci i u štiklama.

Definicija s HJP -svojstvo onoga koji je fizički privlačan i seksualno poželjan pripadnicima suprotnog spola; seksepilnost

Čisto da mi se netko ne nakači bezveze.

Sasvim nešto drugo je ponašanje, koje može biti koketno pa onda sad netko misli da to ima veze sa seksipilom. E, pa nema.

Tak da ne znam kakva škola bi trebala osobi koja želi postati seksipilna.
Mislim da ne postoji.
Hm...u redu, prilično se slažem s ovime. Iako ne baš u potpunosti. Recimo, osoba je sama po sebi vrlo strastvena, ali nije nikad imala prigode (ili razloga) biti u štiklama, zavoditi muškarce, koketirati, oblačiti se izazovnije i slično. Mislim da se takve stvari daju koliko toliko naučiti.

Vezano za post iznad, slažem se i s time da bi muška gay osoba mogla tu odraditi dobar ili bolji posao, slobodno se i takav može javiti .
marttin is offline  
Old 30.06.2021., 13:26   #6
Quote:
Rockaj Fest kaže: Pogledaj post
Seksipil ili imaš ili nemaš. Nemreš ga imati negdje duboko skrivenog i nevidljivog. Kad osoba zrači seksipilom, to se vidi i kad je u trenirci i u štiklama. .
Ne bi se slozio s ovim.

Slazem se s time da neces naucit "bit seksipilan", ali mozes naucit stvari koje ce ti pomoc s tim. Isto tako, mozes izgradit samopouzdanje, conditio sine qua non seksipila.

Ukratko, da se tu nes napravit, ukoliko je neka dobra "baza" u pitanju.
U protivnom, dzaba krecit.
akbugger is online now  
Old 30.06.2021., 13:28   #7
Quote:
marttin kaže: Pogledaj post
Hm...u redu, prilično se slažem s ovime. Iako ne baš u potpunosti. Recimo, osoba je sama po sebi vrlo strastvena, ali nije nikad imala prigode (ili razloga) biti u štiklama, zavoditi muškarce, koketirati, oblačiti se izazovnije i slično. Mislim da se takve stvari daju koliko toliko naučiti.

Vezano za post iznad, slažem se i s time da bi muška gay osoba mogla tu odraditi dobar ili bolji posao, slobodno se i takav može javiti .
Ne razumijem bas ovo, nije da je to neka znanstvena fantastika i da treba ucitelja...malim koracima uvoditi promjene, to moze i sama, bitna je volja i zelja..a sad koliko se to moze nauciti, to bas nisam sigurna, prije to imas ili nemas.
LaFemme is offline  
Old 30.06.2021., 13:34   #8
Quote:
LaFemme kaže: Pogledaj post
Ne razumijem bas ovo, nije da je to neka znanstvena fantastika i da treba ucitelja...malim koracima uvoditi promjene, to moze i sama, bitna je volja i zelja..a sad koliko se to moze nauciti, to bas nisam sigurna, prije to imas ili nemas.
Ne znam, ja sam muško, ja znam procijeniti koliko je netko takav, ne znam može li se postati takav .
Mislim da bi netko lakše sa tuđom pomoći (od strane nekoga tko je dobar u tome) to savladao nego da dugo vremena sam pokušava i isprobava. Primjerice netko može dati savjete po pitanju načina držanja, hodanja, razgovaranja, oblačenja, šminkanja itd itd.

Nešto poput muških mentora iz filmova "Crazy, stupid love" ili "Hitch" .
marttin is offline  
Old 30.06.2021., 13:45   #9
Quote:
marttin kaže: Pogledaj post
Hm...u redu, prilično se slažem s ovime. Iako ne baš u potpunosti. Recimo, osoba je sama po sebi vrlo strastvena, ali nije nikad imala prigode (ili razloga) biti u štiklama, zavoditi muškarce, koketirati, oblačiti se izazovnije i slično. Mislim da se takve stvari daju koliko toliko naučiti.

Vezano za post iznad, slažem se i s time da bi muška gay osoba mogla tu odraditi dobar ili bolji posao, slobodno se i takav može javiti .

Oprosti, al ovako na prvu, ja dobila dojam da trebas neku žensku srediti da bude dobar eskort.
Ima agencija koje se time bave pa ih srede..
Lakopamtljiva is offline  
Old 30.06.2021., 13:45   #10
Probaj pdf ceteraj
__________________
I know what you'd pay to feel.
Swithin is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger