Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2010., 21:13   #21
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
evo ja ću pitati još gluplje - mogu li mljeveni orasi? imam ih doma, jedno 200 grama
vidiš to ne znam...
nije to moj recept nego od jedne babe sa Visa
ali mislim da mljeveni orasi ne bi imali takav učinak kao cijeli,a pogotvo oni u kori radi ispuštanja ulja - poznato orahovo ulje
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 22:02   #22
Cure to vam se stavljaju samo zeleni orasi i nikakvi drugi, ulje bude poslije crno, čak ste odmah tamniji kad se s time namažete. Možete orase i naribati pa je još bolje, samo radite to u rukavicama jer pocrne ruke.
Estee Lauder is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 23:08   #23
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Cure to vam se stavljaju samo zeleni orasi i nikakvi drugi, ulje bude poslije crno, čak ste odmah tamniji kad se s time namažete. Možete orase i naribati pa je još bolje, samo radite to u rukavicama jer pocrne ruke.
čemu ribati ako ide cijeli u ljusci?
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 01:21   #24
Quote:
EllaVanSaar kaže: Pogledaj post
čemu ribati ako ide cijeli u ljusci?
Zato što izriban orah pusti još bolje crnilo u ulju.

Ali nažalost sve ovo crnilo meni nije puno pomoglo, što ne znači da neće i vama.
Estee Lauder is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 01:32   #25
Kod mene ista stvar kao i kod Estee, svijetle sam puti i nije mi ovo baš pomoglo(napravila sebi prošlo ljeto), ali nisam ga testirala duže vrijeme jer nisam baš imala vremena ići na plažu. Ali očekivala sam brže rezulatate u odnosu na obične kreme,a nisam ih primjetila. Jedino od čega sam brže lovila boju je bila Avonova krema sa beta karotenom.
Slash's_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 10:09   #26
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Najbolja stvar ikad, hvalila se na nekim temama - L'erbolario marmelada
odlican proizvod

Ako volite L'erbolario proizvode super je i Crema solare acceleratrice d'abbronzatura all'olio di jojoba (spf 15)

Meni je cak bolja od pekmeza
SuperGirl's Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 01:54   #27
Quote:
SuperGirl's Cat kaže: Pogledaj post
odlican proizvod

Ako volite L'erbolario proizvode super je i Crema solare acceleratrice d'abbronzatura all'olio di jojoba (spf 15)

Meni je cak bolja od pekmeza
po čemu ti je bolja? usporedi
__________________
...
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 09:14   #28
ulje za sunčanje pomiješano s kakao maslacem, rezultat je prelijepa čokoladna boja, ne ona izgorena i garava, nego lijepa preplanula
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 11:31   #29
Quote:
Maisha kaže: Pogledaj post
po čemu ti je bolja? usporedi
S obziron da neman mjeru kad se packam pekmezom, cila san si nekako lipljiva i uvik zapackan rucnik, kupaci...itd
Ova kremica se odmah upije, ne ostavlja nikakav sloj na kozi (bijela je al ne ostavi onaj bjelkasti film na kozi), koza je fino mirisljava i mekana.

I najveci plus: (ako ja nisan luda ) cini mi se da san brze (i jace) uhvatila boju kad sam nju koristila nego pekmez.
SuperGirl's Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 17:29   #30
Quote:
SuperGirl's Cat kaže: Pogledaj post
odlican proizvod

Ako volite L'erbolario proizvode super je i Crema solare acceleratrice d'abbronzatura all'olio di jojoba (spf 15)

Meni je cak bolja od pekmeza
ajde konačno nešto što je sa faktorom pa možda na kraju ljeta uhvatim malo više boje
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 22:11   #31
Quote:
SuperGirl's Cat kaže: Pogledaj post
S obziron da neman mjeru kad se packam pekmezom, cila san si nekako lipljiva i uvik zapackan rucnik, kupaci...itd
Ova kremica se odmah upije, ne ostavlja nikakav sloj na kozi (bijela je al ne ostavi onaj bjelkasti film na kozi), koza je fino mirisljava i mekana.

I najveci plus: (ako ja nisan luda ) cini mi se da san brze (i jace) uhvatila boju kad sam nju koristila nego pekmez.
mogla bi ova godine obje kupiti. ili prvo tu tvoju pa vidjeti što dalje
__________________
...
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 22:58   #32
ima li netko iskustva sa B kompleksima i ostalim vitaminima koji pomažu tamnjenje kože pri sunčanju? Probala sam Natural Wealth i stvarno sam procrnila više nego inače prošlo ljeto (ali sam ih pila 2 mjeseca ranije, znači od 4-5mj) ali me zanima, ako netko je ili probao ili se kuži u to, koje bi bile bolje, imale više sastojaka koji utječu na tamnjenje itd?
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 12:14   #33
ne znam i ne kuzim se al mene zanima da li ta marmelada.. jel to bas samo za sunce ili se s time moze i u solarij.. naime.. kako god okrenem ili sunce ili solarij trup mi bude taman skoro mulatski taman a noge mi ostanu bijele.. uvijek al bas uvijek.. pa sam se mislila natrackat s tom marmeladom da i noge dobiju malo boje
pa ako mi netko moze odg bila bi zahvalna
__________________
_____Queen of The ChuPrya_____
jana_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2010., 11:18   #34
ja sam prošle god za samo tjedan dana na moru potamnila kao kad sam obično 3 tj. svi su bili totalno začuđeni jer inače i ne primam baš boju. koristila sam iz dm-a eveline bronze accelerator. i koštao je samo oko 30 kn i preodličan je
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2010., 18:37   #35
Quote:
jelena-85 kaže: Pogledaj post
ja sam prošle god za samo tjedan dana na moru potamnila kao kad sam obično 3 tj. svi su bili totalno začuđeni jer inače i ne primam baš boju. koristila sam iz dm-a eveline bronze accelerator. i koštao je samo oko 30 kn i preodličan je

jel se moze taj accelerator stavljati na lice ili je namijenjem samo za tijelo, tj. jesi li ga ti stavljala po licu????
"mala" is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 12:04   #36
Quote:
jelena-85 kaže: Pogledaj post
ja sam prošle god za samo tjedan dana na moru potamnila kao kad sam obično 3 tj. svi su bili totalno začuđeni jer inače i ne primam baš boju. koristila sam iz dm-a eveline bronze accelerator. i koštao je samo oko 30 kn i preodličan je
Ovo je pretpostavljam neka krema?
Dal sa zastitnim faktorom ili?

Ne mogu se odlucit koji beta-karoten da kupim
Prosle godine sam kupila od Dietpharma, al zanima me postoji kakav bolji
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 13:09   #37
ja sam danas kupila u ljekarni neki Betatene za 85 kn, kao ima više vrsta beta-karotena kolko sam shvatila i ima 60 kapsula znači za 2 mjeseca cca, s tim da kao tjedan dana prije početka sunčanja (na moru, bazenu, u solariju, svejedno) treba se uzimati po 2 kapsule..wto ako još netko želi probati, ja se nadam da će bit dobar...
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 15:36   #38
Nisam imala mira i probala sam kako djeluje Fake bake losion za samotamnjenje. Namazala sam prije spavanja jednu cijelu bedru uključujući i koljeno .
Krema je čokoladne boje i odmah na koži ostavlja prekrasnu tamnu boju. Treba se dobro utrljati i razmazati. Sve sam radila sa rukavicama koje sam dobila u kutiji.
Bedra koju sam namazala mi je odmah izgledala crna, inače sam dosta svijetla. Sutradan je ta nijansa malčice posvijetlila i boja je postala potpuno bakrena, ovakva mi se još više svidjela. Narančastom pigmentu ni traga, pa ni oko koljena, što znači da neće biti problema ni oko stopala, za razliku od drugih krema. Baš prava ljetna boja u koju nitko ne bi posumnjao.

Čak i nakon tuširanja boja se nije promijenila. Čitala sam da je najbolje mazati se uzastopno 3 večeri i da si miran cijeli tjedan.
Sa ovim jednim mazanjem sam jako zadovoljna, a mogu misliti kako će izgledati kada se budem mazala 3 večeri za redom.

Ovo sam sve testirala prije ljeta jer se fake bake pojavio na fragrancedirectu jako povoljno, malo manje od 10 funti, sa putem me došao oko 100 kn, a muž mi ga je u Americi u salonu dobio za 15 dolara što isto mislim da je povoljno, jer ga se prodaje i po 40 dolara.

Sve u svemu odličan preparat, može se s njim i lice mazati i sad kad sam ovo isprobala nema šanse koristiti išta drugo. Mislim da je i taj xen tan ista stvar kao i ovo s time da je on i dosta skuplji.
Estee Lauder is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 16:06   #39
Mene zanima koja krema za solarij vam je najbolja, idem već oko mjesec dana u solarij, trbuh i noge su mi dosta pocrnili a dekolte, ruke i lice puno slabije,pa sam ko zebra pa me zanima dal djeluju što te njihove kreme što ih prodaju u solariju a dosta su skupe, il ima neka jeftinija verzija koju mogu sama kupit?
anamary_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 21:24   #40
Quote:
SuperGirl's Cat kaže: Pogledaj post
odlican proizvod

Ako volite L'erbolario proizvode super je i Crema solare acceleratrice d'abbronzatura all'olio di jojoba (spf 15)

Meni je cak bolja od pekmeza
a gdje ima ta krema za kupiti? u ljekarnama ili..?
i da,ovaj L oerbolariom pekmez,jel se to zove bas pekmez ili..?
mateja122 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:30.