Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2011., 12:16   #41
Quote:
snjegulja kaže: Pogledaj post
greška!!! dormeo je skup i..... vidjet ćeš
aj završi rečenicu, plz
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 01:12   #42
moj prvi post !!!!!!

u yisku u sisku kupila nekoliko stvarčica....
stakleni stol i stolice.....nisu loši...za 1500 kn..sasvim solidni...
jednu fotelju koja se nakon godinu dana raspada.....presvlaka bež boje...koja se ne da skinuti...u stvari da, ali moram rastavit cijelu fotelju...ciferšlus koji služi kao za skidanje presvlake je otišao na samom početku....
ali za 250 kn nisam ni očekivala bog zna što... ;-)
krparu za pod za 30 kn.....zadovoljnija s njom nego sa onom od 300 iz fensi dućana....
najnovije kupila krevet sa madracem od pjene...jedan dio memory,ostalo neka druga.....za sada oduševljena...spavam ko bebica...jedino što su jelove podnice u roku od par sati pustile smolu po madracu pa se malo zaljepio....ali u glavnom prezadovoljna....
e da kupila i jastuk...solidan....
osoblje-kulturno i susretljivo.....kad je kćer prije pol godine kupovala svoje madrace tamo prodavač nam je strpljivo objasnio odlike svakog od njih i to mi se baš svidjelo jer su u glavnom u svim sisačkim salonima namještaja gledali u nas kao u čuda što smo im u opće ušli kroz vrata..
schizzy sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 14:25   #43
JYSK Koprivnica-kupili ormar , ormar za kupaonicu i nocni ormaric. Prodavaci ljubazni i usluzni, cijenovno prosli super i kvaliteta OK
baby_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 16:12   #44
Ima li netko ovu klupicu da mi može reći je li dovoljno izdržljiva da se sjedi na njoj?
http://www.jysk.com/hr/210/136/523/3833106/a/catalog
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 23:47   #45
Ja iskreno moram pohvalit ovu trgovinu ali i ljude koji rade ondje. Doduse radi se o trgovinu u Mostaru, ali eto.

Par puta sam ondje otisao, gledam da odem kad je snizenje i kupim to sto mi treba, uvijek su imali sve sto je snizeno.


Krevet i fotelje sam sve isprobao iako ih tad nisam opce treba, nego eto doslo mi, nitko mi nista nije prigovorio.



Neki dan otisli kupit stvari (krevete, ormare i radne stolove) za kucu koju cemo iznajmljivat studentima, nikakvih problema, uzeli smo neke srednje cijene, stim da sam ja covjek od 100 kila skakao po krevetu sa madracem da prvo vidim hoce li krevet otic i kakav je madrac. Nista se nije dogodilo, i ja zadovoljan. Sad jedino ako ne dodje neki covjek od 200 kila i krene skakat pa pukne, onda jebiga!!

I odmah su nam ponudili i besplatnu dostavu te besplatno sastavljanje namjestaja iako smo prvo pitali za neko snizenje posto smo uzimali sve po 14 komada, ali na kraju bi nas isto izaslo da smo uzeli snizenje i da su nam naplatili sastavljanje!
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 13:41   #46
Može li u jysku na american i koliko rata beskamatno?
Hvala!!
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 19:20   #47
he, stvarno svega

nema kakvih nema mišljenja i razmišljanja, kako to da najviše negativnih ocjena ima jysk u hr, a u nekih 1500 trgovina diljem europe ljudi zadovoljni, kupuju... ne moš vjerovat. gazda im zgrnuo bogatstvo i traje već nekih tridesetak godina, ma pitan se kako...?! i mogu misliti da većina ovih komentara, loših, naravno , dolazi iz zg-a, ne podcjenjujem nikoga samo se pitam kako to da kad god odem dole u zadar, u jysk, tamo KRCATO ljudima, kupuju kao da su došli u kaufland, ća oni ne vide da je to sve FUJ i BEZVEZE...?! već rekoh, kupili ormar, dio nije valjao, odnijeli dio i dobili novi. prošli tjedan uzeli madrace (hespo), jamstvo 15 godina i dobili ih u roku dva dana. u lesnini hespovi madraci - poček 5 tjedana ?
nemam-vremena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 19:25   #48
Quote:
Noise kaže: Pogledaj post
aj završi rečenicu, plz
dormeo madraci su ništa drugo nego madraci od hladne lijevane pjene iliti malo tvrđe spužve. ispod presvlake imaju sloj kao memorijske pjene ali sve skupa madrac neće trajati duže od 5 godina, ako i toliko. toliko se reklamira da smo svi opsjednuti dormeom i uvjereni u kvalitetu, ali baš nije tako...iz prve ruke
nemam-vremena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 15:47   #49
ah so...ma, ionak nakon 5-6 godina mijenjamo madrace, tak da nije bed...al ovi koje imamo, su nam super.
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 13:42   #50
Quote:
Noise kaže: Pogledaj post
ah so...ma, ionak nakon 5-6 godina mijenjamo madrace, tak da nije bed...al ovi koje imamo, su nam super.
bitno da ste zadovoljni..pa i ne mora baš sve trajati 100 godina
nemam-vremena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 19:02   #51
meni su oni čist ok

Koliko para toliko muzike, kupovala uglavnom manje strvari kad sam htjela jeftijije proći i nisam požalila. Usluga mi je super, svi koji rade bili su ok.

Ipak, kod njih bi kupovala namještaj samo da mi treba neka jeftinija varijanta , ali mislim da je i tu omjer sasvim korektan
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 22:18   #52
Netko je spomenuo da za njih madrace radi Hespo... Ja sam naručila, prije nego sam pročitala i kad je stigao madrac provjerila sam i na mom piše proizvođač Hespo.

Madrac smo naručili, bio je na nekom super sniženju pa se isplatilo čekati... rečeno je da se čeka 15 dana (s njihovom isporukuom), stigao je za 7. Nikakvog kašnjenja, sve pozitivna iskustva.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2011., 17:53   #53
ne znam čemu toliko negativnih komentara o jysk-u pa isto kao i u svakoj trgovini ima i dobrih i loših stvari. kao da preskupa kika nema loše robe, ma dajte. jysk izgleda nabacano i neorganizirano, ali za neke stvari je odličan! mene su za trakaste zavjese i montažu tražili 2500 kn, a u jysku sam kupila za 300 i sami montirali i već godinu dana savršeno radi, a materijal je genijalan. imam njihove podloške, stolnjake, krpe, šator, vreće za spavanje sve što sam uzela je super. naravno da ima loše robe, ali treba ju znati prepoznati, a ne uzeti prvo što ti naleti pod ruku
renataša is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2011., 23:07   #54
mi isto doma imamo sve karnise i zavjese iz yiska, jastucice, prekrivace, sto kojekakvih "pizdarija za skupljat prasinu" , rucnike koji su odlicni, jedino lose je jedna plahta sa gumicom koju smo kupili u tamnoplavoj, gotovo crnoj boji, i koja nakon svakog pranja sve vise ide prema bijeloj ali nema veze
pata_fix is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2011., 09:10   #55
ja imam iz jyska bambus roletu već 3 godine za 25 kn i šljaka savršeno, neke dekice one jeftinije tanke od flisa-odlične su, šipke za zavjese su super,

a imam i jednu wc četku za 5 kn već treću godinu i još je kao nova-svaki puta kada perem kupaonu ,operem i nju sa domestosom i ona je kao nova, ne linja se niti ništa
a imala sam i neke skuplje kojima su ispadale ''dlake'' već u prvih mjesec dana korištenja.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 17:53   #56
jel kupio tko ovaj krevet? dobije se krevet, madrac i podnica za 1900kn.. ja razmišljam da si kupim jer nemam baš previše love, ali reko da se prvo raspitam
http://www.jysk.com/hr/4/467/S350016/a/catalog
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 12:49   #57
Uzela sam tamo poplun na nekoj akciji prije 3 godine, i mogu reći da savršeniji i kvaliteniji nikad nisam imala, bio je 350kn i snižen na nekih 180kn, 200x220, dvostruki je koji se spaja, tako da možete spavati ispod pola popluna i kada zahladi spojiti onu drugu polovicu, prošiven je i punjen nekom vatom, nije obična, nego sam zaboravila kak se zove, lagan je i jako dobro ugrije..prala sam ga već par puta u veš mašnini i ko nov je(cijeli mi ne bi stao,ali se može prepoloviti tako da je to velika prednost) kad se sjetim onih pernatih popluna, ujutro sam se osjećala kao da me bager pregazio koliko su bili teški ovaj je čisti preporod govorim za zadar, osoblje ljubazno i puste te na miru da razgledaš
luana24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 12:22   #58
Ja uzela neki dan tepih od bambusa, otirač za pred ulazna vrata, lučice, drvenu vješalicu i nekoliko zgodnih dekoracija za lučice i ful sam zadovoljna. Osobito bih pohvalila ljubazne prodavače u King Crossu Cijena je razmjerna kvaliteti i uistinu za sitnice koje uvijek trebaju u kući - a u nekim dućanima dostižu astronomske razine - meni je ovo jedan od top dućana!
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 17:43   #59
Kupila ovaj sat!!
Mala Huba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 17:47   #60
Quote:
Mala Huba kaže: Pogledaj post
Kupila ovaj sat!!
Sad ti treba samo vlak...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:28.