Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2005., 16:12   #1
ulola

koristi li netko "ulola" sapune i kako vam se čine?evo i link da znate o čemu pričam
http://www.ulola.com/flash.htm
ja sam ih tek nedavno otkrila i meni su super
gogo77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 16:29   #2
ja sam koristila sapun onaj protiv pristica sa cajevcem mislim da je.bio mi je dobar.
i dost dugo koristim onaj za piling sa cimetom i makom i obozavam ga, a miris mi je predivan.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 16:30   #3
ja koristila onaj od gline i čajevca
preisušilo mi kožu
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 16:30   #4
e da i probala sam onaj...mislim da je za suhu kozu sa kozjim mlijekom...taj mi je uzasno smrdio
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 16:44   #5
probala sam šumeće kupke, i one su čisto - SRANJE.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 19:29   #6
a nisam znala da rade i kupke.
ja isto koristim taj od gline al me sve pecka kad nakon pranja s njim stavim kremu.inače mi koža izgleda super,djeluje
gogo77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 19:54   #7
probala cimet i kavu = pregrubo
ružmarin i nema neki miris.

sve u svemu vraćam se aromatici
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 20:40   #8
Quote:
gogo77 kaže:
a nisam znala da rade i kupke.
ono kao kugle za kupanje. prij nego ih staviš u vodu fajn mirišu, a kada ih pljusneš u kadu, to je zadnje od mirisa što ćeš osjetiti. o nekom dodatnom blagotvornom učinku na kožu nema ni govora. probala sam ju 3 puta jer ih tako prodaju - u pakiranju po 3 komada, tako da nema šanse da ih "nisam shvatila"

Quote:
ja isto koristim taj od gline al me sve pecka kad nakon pranja s njim stavim kremu.inače mi koža izgleda super,djeluje
ne znam što radi taj od gline, ali meni je za tijelo super onaj LUSH middle earth mislim da se zove, grebucka fino, ima neki zemljani miris, i fino te ispilingira da je bajno!
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 22:09   #9
pa on se u osnovi koristi kao sapun za pranje lica, za masnu i kožu sklonu aknama.
gogo77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 22:37   #10
Quote:
kokakoka kaže:

] ne znam što radi taj od gline, ali meni je za tijelo super onaj LUSH middle earth mislim da se zove, grebucka fino, ima neki zemljani miris, i fino te ispilingira da je bajno!
to im je nešto novo?
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 23:48   #11
Quote:
tilla kaže:
to im je nešto novo?
pojma nemam. godinu i pol jel to novo ili nije? tj. ja sam to prije toliko dobila na poklon i nastavila kupovati. ali to definitivno nije ništa slično ovom ulola koji je gogo77 spominjala.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2005., 09:36   #12
i ja sam koristila onaj od gline i cajevca isto mi je isusio kozu, gdje su akne nista se nije ocistilo a ostala koza lica skoro izgorila.....pre agresivno za moje lice....
ali jedino sam taj njihov sapun probala......
tarmiqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2005., 11:23   #13
Quote:
kokakoka kaže:
pojma nemam. godinu i pol jel to novo ili nije? tj. ja sam to prije toliko dobila na poklon i nastavila kupovati. ali to definitivno nije ništa slično ovom ulola koji je gogo77 spominjala.
a pogledat ću.
u lush idem samo ciljano
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2005., 13:36   #14
Probala onaj njihov sapun sa cimetom i mrvicama nečega (maka možda?) protiv celulita. Niš posebno. Fino ispilingira kožu, ali zbog cimeta u njemu dobijem crvene fleke po nogama.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2005., 15:31   #15
Quote:
tilla kaže:
sve u svemu vraćam se aromatici
tillo, kakvi su sapuni u aromatici?
vec me dugo privlace, htijela bi probat neki al nikak da kupim.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2005., 23:02   #16
meni jako dobri

ružmarin svakako preporučam
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 00:19   #17
da dosta je taj od gline agresivan (valjda mi zato i pomaze) sve u svemu mislim da ga necu koristiti bas svaki dan da mi nebi preisusio kozu.
gogo77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:36   #18
ulola sapuni

Jeste li koristile ulola sapune i kakvi su vaši dojmovi?
Ja sam ih otkrila tek nedavno i oduševljena sam njima!! Doduše, malo isušuju što mi za lice odgovara, a za tijelo ionako koristim mlijeko ili ulje poslije tuširanja pa nije bed...

Jel netko možda probao ulola maslace za tijelo, kakvi su?

p.s. ispričavam se ako je već bila ovakva tema...
green_eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 02:14   #19
gdje ima tih sapuna za kupiti? covjece, pa ja nista ne znam....
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 02:28   #20
...sapunciche koristim vec duze vrijeme i odlicni su (narocito cimet-mak-kava, moj osobni favorit ), a i maslaci za tijelo su , narocito onaj naranca/cokolada...PREfino nesto, samo treba malo dulje da se upije jer je zaista masno...

...PREfino
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.