Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2006., 21:59   #1
tips&tricks za zene u Zadru

Evo zenskice moje, kako ime topica kaze, frka i panika radi preseljenja u drugi grad, a sve vezano za to kako naci novog lijecnika opce praxe, kako naci frizera, pedikera, najdrazi pub, teretanu i sve tomu slicno, a nemate u tom gradu nikoga da vam savjetuje kome da se obratite.

Da li ste bile u toj situaciji i s tim problemom, te kako ste ga rijesile - molim za savjet!
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 22:08   #2
Napisi sto ti treba i o kojem gradu je rijec, sve ti koke znaju.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 22:30   #3
Quote:
Gospon Pes kaže:
Napisi sto ti treba i o kojem gradu je rijec, sve ti koke znaju.

Zadar!

Hvala Gospon Pes!



Treba mi sve navedeno, dr opce praxe, ginekolog, frizer, teretana, pub, slasticarna, veterinar za ljubimce....i jos puno toga.....
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 22:34   #4
metodom pokušaja i pogrešaka, ispitivanja, istraživanja, probavanja. nije najlakša metoda, al kao bonus se dobije životno iskustvo.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 22:40   #5
Quote:
me_and_myself kaže:
Zadar!

Hvala Gospon Pes!



Treba mi sve navedeno, dr opce praxe, ginekolog, frizer, teretana, pub, slasticarna, veterinar za ljubimce....i jos puno toga.....
Khm.....:trlja ruke: Naime bila san u istoj situaciji prije jedno 5 godina...priselila san se u Zadar, al ipak imala sam muza i njegove prijatelje.....
ne znan iskreno kakva si osoba pa se mozda ona teretana koja se meni svidja ne bi tebi svidila....ali tu sam ako ti ishta zatreba..
Da ti bar malo lakshe prodje preseljenje...
Da nisi ti prijateljica moje prijatlejice koja se iz Splita selo u Zd zbog posla?..Hm....
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 22:41   #6
Quote:
Lali Puna kaže:
metodom pokušaja i pogrešaka, ispitivanja, istraživanja, probavanja. nije najlakša metoda, al kao bonus se dobije životno iskustvo.
Ma imas ti pravo, ali tako mogu izabrat pub, slasticarnu, veterinara, frizera, ali bas dr, stomatologa, ginica i tome slicno ipak ne - osobito kad se zna da se samo jednom godisnje moze promijeniti
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 22:45   #7
Quote:
me_and_myself kaže:
Ma imas ti pravo, ali tako mogu izabrat pub, slasticarnu, veterinara, frizera, ali bas dr, stomatologa, ginica i tome slicno ipak ne - osobito kad se zna da se samo jednom godisnje moze promijeniti


Doktori u Zadru su ti naime poznati po tome shto su teshki za dati recept ili uputnice....ja sam ostala kod svoje doktorice u St.
Ginekolozi ima ih dosta dobrih, recimo meni je Lozo dobar i drag, imash privatnog Vlatkovicha koji glasi za najboljeg ginekologa u Zadru, onda imash medicha koji je isto dobar, al sirov pa zenama zna bit neugodno kod njega zbog raznoraznih komentara, imash Mitrovichku koja nije losha doktorica i tako dalje i tako dalje...
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 22:54   #8
Quote:
Nerea kaže:
Khm.....:trlja ruke: Naime bila san u istoj situaciji prije jedno 5 godina...priselila san se u Zadar, al ipak imala sam muza i njegove prijatelje.....
ne znan iskreno kakva si osoba pa se mozda ona teretana koja se meni svidja ne bi tebi svidila....ali tu sam ako ti ishta zatreba..
Da ti bar malo lakshe prodje preseljenje...
Da nisi ti prijateljica moje prijatlejice koja se iz Splita selo u Zd zbog posla?..Hm....
Nisam ja prijateljica tvoje prijateljice...

Hvala ti! I kako ti se svidja ZD, jesi se navikla, u kakvoj si sredini prije zivjela? Manjoj - vecoj, iako to bas i nije jako bitno.

Kakva sam osoba? Pa recimo nisam od onih koja istrese brdo love za sportivo kompletic za teretanu, dakle sminka, galmur i stale slicne stvari nisu moj "domet", vise preferiram mirnija mjesta, bez previse "faca", vise volim recimo onak normlane, prizemne i jednostavne ljude.
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 22:57   #9
Quote:
me_and_myself kaže:
Evo zenskice moje, kako ime topica kaze, frka i panika radi preseljenja u drugi grad, a sve vezano za to kako naci novog lijecnika opce praxe, kako naci frizera, pedikera, najdrazi pub, teretanu i sve tomu slicno, a nemate u tom gradu nikoga da vam savjetuje kome da se obratite.

Da li ste bile u toj situaciji i s tim problemom, te kako ste ga rijesile - molim za savjet!
moja liječnica opće prakse je savršena, bez mane, da nemam mamu nju bi imenovala svojom, dat ću ti broj pa zovi, ne znam kako stoji sa slobodnim mjestima
Friziram se u Biogradu pa ne znam
Pedikera isto ne znam, to radim sama a ako želiš manikir damu, nokti, geliranje i ta sr. znam savršenu i jeftinu
U pubove ne idem, šta ti je
Teretana, kaj je to? :debela:
Još nešto?
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 22:59   #10
Quote:
me_and_myself kaže:
slasticarnu,
oh
samo se javi, sve ti pokažem
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 23:00   #11
Quote:
Tija kaže:
moja liječnica opće prakse je savršena, bez mane, da nemam mamu nju bi imenovala svojom, dat ću ti broj pa zovi, ne znam kako stoji sa slobodnim mjestima
Friziram se u Biogradu pa ne znam
Pedikera isto ne znam, to radim sama a ako želiš manikir damu, nokti, geliranje i ta sr. znam savršenu i jeftinu
U pubove ne idem, šta ti je
Teretana, kaj je to? :debela:
Još nešto?
Za pocetak - dovoljno!

Boldano obavezno zelim!

Hvala Tija!

__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 23:00   #12
Quote:
me_and_myself kaže:
Nisam ja prijateljica tvoje prijateljice...

Hvala ti! I kako ti se svidja ZD, jesi se navikla, u kakvoj si sredini prije zivjela? Manjoj - vecoj, iako to bas i nije jako bitno.

Jesi sigurna?..
ajde dobro....
Ma Zadar ti je prekrasan mali gradich, mene je odushevija prvi put kad san doshla tu. Zivila san blizu Splita, ali Split je ipak ipak bija i misto izlazaka, i posla itd...
Zadar ima sve i definitivno se sve vishe razvija, ima chak neke duchane recimo koje Split nema.. Malo mu fali tog nekog zivota za 'starije', zimi je poprilichno mrtvo, mada evo juchera je bija famozan koncert klapa. Mi uglavnom izlazimo u Arsenala, Marexa, Coola, neshto po restoranima, neshto kod prijatelja i tako..
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 23:01   #13
Quote:
Tija kaže:
oh
samo se javi, sve ti pokažem
Sad zbrajam odgovor za teretanu i slasticarnu

Samo nemoj Tiramisu je su ima kolacici vjestacki! Nikako mi se ne svidjaju, ne osjecam nista domace u njima.
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 23:02   #14
Quote:
Tija kaže:
moja liječnica opće prakse je savršena, bez mane, da nemam mamu nju bi imenovala svojom, dat ću ti broj pa zovi, ne znam kako stoji sa slobodnim mjestima
Friziram se u Biogradu pa ne znam
Pedikera isto ne znam, to radim sama a ako želiš manikir damu, nokti, geliranje i ta sr. znam savršenu i jeftinu
U pubove ne idem, šta ti je
Teretana, kaj je to? :debela:
Još nešto?

Shto se ti odma guzash....
Odveden te ja kod moje pedikerke.....
Radi i brazilian.....
Pub ionako ima smao jedan u maraskinon
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 23:03   #15
Meni se nigdi ne svidjaju bash pretjerano kolachi...mozda sladoled ono na boriku liti....hmm.....dobro kako san se ja uspila tamo udebljat kad nema nishta slasticharnica tamo a Tija?
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 23:05   #16
Quote:
Nerea kaže:
Jesi sigurna?..
ajde dobro....
Ma Zadar ti je prekrasan mali gradich, mene je odushevija prvi put kad san doshla tu. Zivila san blizu Splita, ali Split je ipak ipak bija i misto izlazaka, i posla itd...
Zadar ima sve i definitivno se sve vishe razvija, ima chak neke duchane recimo koje Split nema.. Malo mu fali tog nekog zivota za 'starije', zimi je poprilichno mrtvo, mada evo juchera je bija famozan koncert klapa. Mi uglavnom izlazimo u Arsenala, Marexa, Coola, neshto po restoranima, neshto kod prijatelja i tako..

Ma ja Zadar obozavam, dosta sam u njemu i eto odlucila sam se preseliti. U Arsenalu sam bila, svidja mi se. Garden ljeti - super atmosfera.

Sta se tice zime i izlazaka, pa imam i ja 30 i sitno, ne birjem vise, ali eto tek toliko kad se pozelim malo vanka.

Ono sta me odusevljava je cistoca grada i upravo to razvijanje. Svake godine je sve bolji i bolji...eto ja sutra dolazim, neke kucice vidjet pa drzi mi fige
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 23:10   #17
Quote:
me_and_myself kaže:
Ma ja Zadar obozavam, dosta sam u njemu i eto odlucila sam se preseliti. U Arsenalu sam bila, svidja mi se. Garden ljeti - super atmosfera.

Sta se tice zime i izlazaka, pa imam i ja 30 i sitno, ne birjem vise, ali eto tek toliko kad se pozelim malo vanka.

Ono sta me odusevljava je cistoca grada i upravo to razvijanje. Svake godine je sve bolji i bolji...eto ja sutra dolazim, neke kucice vidjet pa drzi mi fige


Ajde onda dobro... Onda te vodimo na kavu..
Ako ti shta bude tribalo stvarno shalji poruku..
Iden cha lech..Laka noch.:
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 23:13   #18
Quote:
Nerea kaže:
Ajde onda dobro... Onda te vodimo na kavu..
Ako ti shta bude tribalo stvarno shalji poruku..
Iden cha lech..Laka noch.:
Vec se ja javim, bez brige!
I zahvaljujem se vec na dobrodoslici, makar ovakvoj virtualnoj, za sad!

__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 23:13   #19
Quote:
Tija kaže:
moja liječnica opće prakse je savršena, bez mane, da nemam mamu nju bi imenovala svojom, dat ću ti broj pa zovi, ne znam kako stoji sa slobodnim mjestima
Friziram se u Biogradu pa ne znam
Pedikera isto ne znam, to radim sama a ako želiš manikir damu, nokti, geliranje i ta sr. znam savršenu i jeftinu
U pubove ne idem, šta ti je
Teretana, kaj je to? :debela:
Još nešto?
di u biogradu?

majkomila da nisi kod ove moje koja je iz zagreb u biograd otisla?

aaaaaa

pokretacici topica, imam ti dobru frizerku u biogradu
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 00:27   #20
Quote:
atlantis kaže:
di u biogradu?

majkomila da nisi kod ove moje koja je iz zagreb u biograd otisla?

aaaaaa
ne, to smo već apsolvirale onomad na kafi, daj si popi antisklerin

Quote:
me_and_myself kaže:
Samo nemoj Tiramisu je su ima kolacici vjestacki! Nikako mi se ne svidjaju, ne osjecam nista domace u njima.
Tiramisu ne zovem kolačima , Alo alo ima samo neke dobre. Torte ne preporučujem ni od jedne ni od druge, za to imam posebnu tetu koju preporučujem.
Jadera ima neloše kolače, neki su čak kao domaći , dobro je što možeš otići direkt u proizvodnju i kupit kolače doslovno iz špahera
U Bibinjama ima jedan kafić/slastičarna sa pravim domaćim kolačima
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:12.