Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2011., 08:20   #3301
Ši, ši...ni meni za pensat
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 13.12.2011., 08:44   #3302
...forši jedino ča ćeš za obed!
Anida is offline  
Old 13.12.2011., 13:43   #3303




& zimski hitić.
Fish 1968 is offline  
Old 13.12.2011., 14:30   #3304
Baš je lepo
evo jedna zimska od mene, snowflake i Katica
kachunchica is offline  
Old 13.12.2011., 21:05   #3305
Hihihi kako mi je smiješna sva ona rasprava na djevicama

a neki ljudi su očito posvađani sa cijelim svijetom i uvjereni da cijeli svijet ne valja a oni sami su savršeni

al dobro je to, bolje da ispucaju svi svoj ego na forumu nego u svakodnevnom životu... zato i ja toliko brbljam na forumu, da ne moram uživo zamarat ljude ovako svatko može ne pročitati što ja serendam, ili pročitati, nitko nije prisiljen slušati me, a ja izbacim sve što želim... i like it



ps: otkako sam počeo tu sudjelovati na forumu, puno toga o astrologiji sam naučio i mogu sa sigurnošću reći da sam jako sretan što sam djevica, ne bih želio biti ni jedan drugi znak
Marcus Antonius is offline  
Old 14.12.2011., 08:17   #3306
...zjev...

__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 14.12.2011., 15:59   #3307
pfff koja sreća ušljiva... kupio novi mobitel prekjučer, bio zadnji u trgovini, i izgleda da ima neki bug pa moram nosit na reklamaciju pa tko zna kad ću dobit novi... ahhh

ali uvijek tako, kad popravljam kompjutere ili bilo što elektroničko za druge, sve radi, kad sam sebi radim uvijek nešto ode u klinac.

Karma?
Marcus Antonius is offline  
Old 14.12.2011., 16:26   #3308
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post

Karma?
Ne. Retrogradni Merkur. Trebao si pričekati još dva dana s kupovinom.
Anida is offline  
Old 14.12.2011., 17:26   #3309
na današnji dan je rođen Morihei Ueshiba, utemeljitelj Aikida (što ja treniram) bio je stvarno vizionar i mudar čovjek i strijelac, kako sam upravo saznao

ps: mislio sam da sad počinje neko doba vodenjaka gdje će tehnologija cvjetati, a meni novi mob šteka... iako sjećam se da je nešto pisalo da će sva umjetost i tehnologija u vodenjaku proizlazit iz nekog pačenja ili tako nešto, možda ipak je u skaldu onda

edit:
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Ne. Retrogradni Merkur. Trebao si pričekati još dva dana s kupovinom.

Zadnje uređivanje Marcus Antonius : 14.12.2011. at 18:47.
Marcus Antonius is offline  
Old 15.12.2011., 15:52   #3310
Ovo smo svi dozivjeli nekada i nije ni malo smijesno

http://www.youtube.com/watch?v=XlZssXeKCCo
Facies is offline  
Old 15.12.2011., 16:50   #3311
The Captains
Ahhh moja vječna dilema, jel više volim Star Trek ili Star Wars

Indigo djeca, nova rasa na zemlji

zanimljiv članak i usput da napomenem, meni, ako je to istina, je to kao ispunjenje svih životnih ambicija da se cijela ljudska rasa razvije, evoulira u nešto više od običnog homo sapiensa... tko zna možda i doživim da vidim to

Zadnje uređivanje Marcus Antonius : 15.12.2011. at 17:52.
Marcus Antonius is offline  
Old 16.12.2011., 09:07   #3312
Dobro jutro!

power hit: hit

nije baš pjesma, ali meni je super to
Marcus Antonius is offline  
Old 16.12.2011., 10:57   #3313
Dante?


Jutro.

Gledam sada ne znam zašto se ovi iz tiny.pic-a svake godine oko nove godine sjete raditi čistku što li...uvijek brdo slika ispari u ovom razdoblju.
Fish 1968 is offline  
Old 16.12.2011., 11:08   #3314
ne znam jel ima veze sa božanstvenom komedijom i Danteom, ja sam prije mnogo godina slučajno naišao na to i jako mi se svidjelo... evo sa wikipedije o tome:

http://en.wikipedia.org/wiki/Charge_..._Light_Brigade

idem kuhati ručak neki, zabavljat se u kuhinji... hmm mogao bih danas isprobat neke začine u kombinaciji sa krumpirom i rižom, moglo bi biti zabavno

jel volite kuhati? meni to super zabava
Marcus Antonius is offline  
Old 16.12.2011., 11:48   #3315
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post

idem kuhati ručak neki, zabavljat se u kuhinji... hmm mogao bih danas isprobat neke začine u kombinaciji sa krumpirom i rižom, moglo bi biti zabavno

jel volite kuhati? meni to super zabava
Yup. Nema mi bolje zabave nego doći gladna s posla, imati sat i po' za skuhati, jesti i odmoriti, i onda eksperimentirati sa začinima.

Ti ne radiš?
Anida is offline  
Old 16.12.2011., 12:00   #3316
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
ne znam jel ima veze sa božanstvenom komedijom i Danteom, ja sam prije mnogo godina slučajno naišao na to i jako mi se svidjelo... evo sa wikipedije o tome:

http://en.wikipedia.org/wiki/Charge_..._Light_Brigade
Nisam za to do sada bila čula...zvuči moćno.

Btw hrane i kuhanja, baš gledam ovih dana...u svijetu je sada jako in jesti u restoranima zatvorenih očiju.
Fish 1968 is offline  
Old 16.12.2011., 13:17   #3317
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Yup. Nema mi bolje zabave nego doći gladna s posla, imati sat i po' za skuhati, jesti i odmoriti, i onda eksperimentirati sa začinima.

Ti ne radiš?
zasad još ne, ja sam jedan od onih vječnih studenata
radio sam prije, skupio nešto malo staža, radio preko studentskog servisa skoro 4 godine i tak, zato još nisam završio faks, sad sam "fokusiran na ispite" jer imam ih još 5 pa da završim...

eto ručak uspješno ispao, mogao sam malo više začina staviti jer mi je mlijeko večinu popilo, al ispalo je ok, taman, cijela familija se najela
napravio sam nešto tipa musaka: krumpir na ploške narezao, prekrio dno posude, pa posipao riže po tome, pa opet red krumpira pa opet riže, prelio sve sa mlijekom pekao oko 50 minuta na 200 stupnjeva, izvadio otklopio, posipao preko svega 4 jaja izmučena (kajganu) i stavio pomalo domaće slanine da se zapeće, vratio u štednjak na još nekih 15-ak minuta (otklopljeno) i voila, ručak gotov Brzo i jednostavno a ukusno.
Krumpir sam začinio sa malo soli, vegete i mediteranskih začina (u posebnoj posudi prije svega naravno)...

i da budem u stilu djevice, dok se to peklo/kuhalo, usisao cijelu kuću, oprao sve podove i stubište i usisao paučine po kući nešto malo što je bilo... to sve za 2 sata posla, vrlo produktivno, sad mogu malo odmarat prije nego se odem otuširat jer se osjećam prljavo od čišćenja kuće it's fun to be a virgo

Zadnje uređivanje Marcus Antonius : 16.12.2011. at 13:28.
Marcus Antonius is offline  
Old 16.12.2011., 13:43   #3318
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
i da budem u stilu djevice, dok se to peklo/kuhalo, usisao cijelu kuću, oprao sve podove i stubište i usisao paučine po kući nešto malo što je bilo... to sve za 2 sata posla, vrlo produktivno, sad mogu malo odmarat prije nego se odem otuširat jer se osjećam prljavo od čišćenja kuće it's fun to be a virgo
Paučina...pitam se kako se uspjela uhvatiti? Mislim...postoje sam dva objašnjenja, ili je to pauk samoubojica ili ćete se ti i Trit ženiti.
Fish 1968 is offline  
Old 16.12.2011., 13:48   #3319
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Paučina...pitam se kako se uspjela uhvatiti? Mislim...postoje sam dva objašnjenja, ili je to pauk samoubojica ili ćete se ti i Trit ženiti.
hehehe ima i treće
ne živim sam, a nisu svi djevice u kućanstvu, pa nekad ostavim namjerno da ih naučim pameti... naravno to njima ne smeta nego meni pa poludim i opet počistim


vite ovo, nisam znao da je ovako nešto uopće moguće sa ljudskim tijelima!

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=bcEq4Qz95i8
Marcus Antonius is offline  
Old 16.12.2011., 14:06   #3320
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
hehehe ima i treće
ne živim sam, a nisu svi djevice u kućanstvu, pa nekad ostavim namjerno da ih naučim pameti... naravno to njima ne smeta nego meni pa poludim i opet počistim
Aa kužim, pauk se prekombinovao.
Fish 1968 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:43.