Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2016., 12:25   #4641
Inconnu bas ljepo.

ja bih izdvojila jedno odvratno iskustvo. pogledala sam antikrista i smucilo mi se, jednostavno je. netom nakon filma sam otisla u wc i - povracala. nes crveno sta je u prvi mah djelovalo ko krv. sve to skupa mi je bilo sablasno. onda sam se sjetila da sam jela ciklu...
__________________
Mallory K is offline  
Old 18.05.2016., 12:35   #4642
Quote:
Mallory K kaže: Pogledaj post
ja bih izdvojila jedno odvratno iskustvo. pogledala sam antikrista i smucilo mi se, jednostavno je. netom nakon filma sam otisla u wc i - povracala. nes crveno sta je u prvi mah djelovalo ko krv. sve to skupa mi je bilo sablasno. onda sam se sjetila da sam jela ciklu...
hahahaaha kraljice

@nook
ok, razumijem da je kvaliteta dobra.
ali pitao sam te bi li skuzila da je to "hdtc", a ne "brrip", da nije nista pisalo?

@inconnu
pamtim nekoliko takvih iskustava. u zadnje vrijeme mi je bilo smijesno iskustvo kad sam u kinu gledao victoriu. znaci cim sam gledao kako izgledaju ljudi koji ulaze u dvoranu, pomislio sam da su neki od njih pogrijesili film. i ispostavilo se da sam bio u pravu ...jedino je bilo zbunjujuce sto su cekali da prodje osjetno vise od pola filma da napuste dvoranu (izmedju 6 i 8 ljudi).

takodjer je bilo lijepo iskustvo kad sam sam u dvorani gledao antmana
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 18.05.2016., 12:47   #4643
Pa naravno da bi skužila, nije toliko dobro.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Old 18.05.2016., 13:08   #4644
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Super mi je kad netko uleti pun znanja i mišljenja o nečemu, a nije ni checkirao ove nove camove
Ko kaze da ja npr nisam?
Vidio sam gomile screenshota od torrenta koji se nude, a usporedit je najmanji problem. Mada usporedba kvaliteta slika izmedju HD Cam i BluRay ripova je suvisna jer se odmah kuzi razlika.
*Hades* is offline  
Old 18.05.2016., 13:29   #4645
Quote:
Mallory K kaže: Pogledaj post
Inconnu bas ljepo.

ja bih izdvojila jedno odvratno iskustvo. pogledala sam antikrista i smucilo mi se, jednostavno je. netom nakon filma sam otisla u wc i - povracala. nes crveno sta je u prvi mah djelovalo ko krv. sve to skupa mi je bilo sablasno. onda sam se sjetila da sam jela ciklu...
odlično.
Inland Empirea sam se isto sjetila. S najboljim prijateljem mi je godinama ostala interna fora da citiramo i imitiramo Zabriskie iz one 'I am your new neighbour' scene, nitko nas drugi nije razumio
A s Twin Peaks imam povezano hrpetinu uspomena...

Inače, Victoria će igrati na Screen on the green, na otvorenoj lokaciji, baš me zanima koliko će ljudi izdržati, meni je užasno neudobno to sjedenje na travi i gužvanje na dekici. Žao bi mi bilo da zbog toga nekome bude upropašten doživljaj filma. Sjećam se kad sam gledala Ranga tako na travi, jedva sam čekala da završi, išao mi je na k, i sve me žuljalo.
Inconnu is offline  
Old 18.05.2016., 13:30   #4646
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ko kaze da ja npr nisam?
Vidio sam gomile screenshota od torrenta koji se nude, a usporedit je najmanji problem. Mada usporedba kvaliteta slika izmedju HD Cam i BluRay ripova je suvisna jer se odmah kuzi razlika.
Pa, ti si rekao:

Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ja sam presto gledat te Camove jos prije 15ak godina. Uvijek se radje strpim jos nekoliko tjedana~mjeseci do idealnog BluRaya pa uzivam u filmu
Screenshot se lako izmunipulira i uredi, x puta sam to vidla. Nije to to dok ne downloadaš i vidiš svojim očima na šta liči.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Old 18.05.2016., 14:10   #4647
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Super mi je kad netko uleti pun znanja i mišljenja o nečemu, a nije ni checkirao ove nove camove koji su zaista čudo u zadnje vrijeme nego sve temelji na nekom prijašnjem mišljenju, koje je zastarjelo.
Nastavak im je HDTC čini mi se, a samo skinite i provjerite Jungle Book, Zootopiu ili Civil War pa ćete vidjeti o čemu pričam.
to sve varira po potrebi...za cam ripove sa smart tv-om prilično velike dijagonale i hifi sustavom sigurno nisam zagrijan....eventualno ako nešta baš čekam ushićeno(hc web rip pogledam,kada znam da za neki pristojniji rip ću čekat još mjesec i pol/dva).
a za kolekciju većinom skidam mkv-e sa dts codecom u ma/core formatu(DTS-HD.MA)- tu bitrate ide i iznad 1500 Kbps(dok recimo yify ripovi su u stereo aac 96kbps).
yify je blasfemija za filmove c.nolana,g.del tora itd. koji toliku pažnju fokusiraju na sound design.zamisli primjerice iskusit novi film w.andersona u cam ripu : outrageous :
manji ripovi koji mogu proć kvalitetom su oni enkodirani u h.265(hevc)-(podržavaju većina android uređaja i media playeri nove generacije).

Zadnje uređivanje Caecus : 18.05.2016. at 14:55.
Caecus is offline  
Old 18.05.2016., 14:47   #4648
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
Sjećam se kad sam gledala Ranga tako na travi, jedva sam čekala da završi, išao mi je na k, i sve me žuljalo.
hm. nisam probao nista slicno. mislim da bi to proslo kod mene, ali treba probat.

znao sam na moru i u karlovcu gledat film na otvorenom, ali uvijek su bile nekakve stolice, pa je bilo ok. na moru malo bolje jer se ipak placao ulaz
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 18.05.2016., 17:02   #4649
ne znam gdje pribaviti trecu sezonu serije engrenages, pomagajte ljudi.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 18.05.2016., 17:16   #4650
ja sam skroz ljubomorna na taj vas tuskanac. mi u ri nemamo takvo sto, kino u sumici, vrh. proslo ljeto su organizirali gledanje ralja na plazi, bila sam odusevljena. iako da, malo je shebano ne sjedit na mekanom

taj kvart di je tuskanac mi se ful svidja, ako bi ikad selila u zg i ako bi mogla birat, tamo bi! u biti bi ispod sljemena negde, to mi je na drugom mjestu.
__________________
Mallory K is offline  
Old 19.05.2016., 19:39   #4651
Kad smo kod te teme, najjača priča ikad - koju mi pola ljudi ne vjeruje (i ne krivim ih).

Ekipa s kvarta, neka subota navečer, kod frenda na petom katu i ajmo pogledat film - ekipa je takva da izbor najčešće mora biti nešto božedragi i tako ispadne Blade 3. I tako ide film, kad negdje na pola u stan ULETI ŠIŠMIŠ. Dok gledamo Bladea. Ako mi je išta ikad obilježilo neki film...
__________________
Look on my works, ye Mighty, and despair!
0zymandias is offline  
Old 22.05.2016., 11:13   #4652
THE NEON DEMON - Press Conference
Caecus is offline  
Old 22.05.2016., 19:30   #4653
Pozdrav svima koliko vas ima Ljudi imam problem pa molim za pomoc.

Od juce od jednom vecinu stranica od jednom vise ne mogu otvoriti. Ovo pisem sa drugog kompa jer onaj koji koristim nece ni ovaj forum da mi otvori a godinama s tog kompa pisem na ovom forumu.

Recimo nece da mi otvori Forum HR i NBA com i puno drugih stranica i to odjednom a hoce Blic i IMDb znaci ono ne verujem sta se desava.

Proverio sam viruse sa Malwarebytesom i sve je ok i probao sam druge browswere nece ni na Operi da otvara te stranice koje nece a evo dtugi komp koji imam u kuci on ih otvara bez problema.

Zna li neko o cemu je rec ? Sta da radim ? Unapred se zahvaljujem.

Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ja sam presto gledat te Camove jos prije 15ak godina. Uvijek se radje strpim jos nekoliko tjedana~mjeseci do idealnog BluRaya pa uzivam u filmu
Ja takodje. Bezveze mi je da neki film gledam u tako losem kvalitetu slike i zvuka pa lepo sacekam HD i onda gedam.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Old 23.05.2016., 08:29   #4654
Quote:
0zymandias kaže: Pogledaj post
Kad smo kod te teme, najjača priča ikad - koju mi pola ljudi ne vjeruje (i ne krivim ih).

Ekipa s kvarta, neka subota navečer, kod frenda na petom katu i ajmo pogledat film - ekipa je takva da izbor najčešće mora biti nešto božedragi i tako ispadne Blade 3. I tako ide film, kad negdje na pola u stan ULETI ŠIŠMIŠ. Dok gledamo Bladea. Ako mi je išta ikad obilježilo neki film...
Zakon

Frend mi je pričao kako su napušeni gledali Antichrist, i ono, valjali se po podu od smijeha, gle beba pada, cijeli film umirali. Blasfemija

Kad smo kod Triera, nu ovo. Ludi moji danci

Isusebože, i na ovo sam naletjela
Inconnu is offline  
Old 23.05.2016., 17:17   #4655
All the way je vani
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Old 23.05.2016., 17:40   #4656
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Pa, ti si rekao:

Screenshot se lako izmunipulira i uredi, x puta sam to vidla. Nije to to dok ne downloadaš i vidiš svojim očima na šta liči.
Nije isto.
Iako sam davno presto gledat takve ripove svejedno naletim na torrentima na Cam rip screenshotove. I to se obicno dogodi u rubrici di se nalaze HD filmovi, jer tamosnji moderatori i Cam ripove smatraju HD filmovima jer ih definiraju po rezoluciji videa umjesto po source ripanja, a to je velika razlika.

I ne moram sam sebe uvjeravat u kvalitete Cam snimki kad me doticne ne zanimaju ni pod razno. Znam da to nije ni frtalj BluRaya
*Hades* is offline  
Old 25.05.2016., 07:58   #4657
ljudi, sto se dogodilo s torrentima?

sve ih je manje i manje kad su u pitanju stariji filmovi.

odem na piratebay i gledam Weekend at Bernie's, i nema seedera
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 25.05.2016., 08:24   #4658
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
ljudi, sto se dogodilo s torrentima?

sve ih je manje i manje kad su u pitanju stariji filmovi.

odem na piratebay i gledam Weekend at Bernie's, i nema seedera
Piratebay nakon gašenja nije više relevantan.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Old 25.05.2016., 11:46   #4659
@smoogj
posteno

a koja stranica je relevantna?
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 25.05.2016., 12:20   #4660
Za filmove je najbolja yify-movies.net.
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:39.