Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2015., 14:09   #61
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
A Vitez za naše prilike odlično koristi situaciju. jel njegova ona serija Zakon! ?
Je, njegova je
Madison Avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 16:42   #62
Quote:
log off kaže: Pogledaj post
Heh, i podbadanje Juke, možda čak i Matanića. Vjerojatno nenamjerno ali asocijativno.
A gdje ih je podbol?Nisam skužil.Lik mi se čini dosta prizemnim i realnim.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 17:56   #63
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A gdje ih je podbol?Nisam skužil.Lik mi se čini dosta prizemnim i realnim.

S onim da se film ne stvara u montaži, i komentar za jeftin slapstick može se usmjerit na Matanića. Al nije ni bitno. Slažem se s tim što je rekao nevezano prepozna li se tko u tome.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 18:21   #64
moj stari, koji uglavnom gleda bujicu, me je nekidan nazvao jer je vidio trejler, i kaže da moram to kao pogledati, i da je umirao od smijeha.
e sad, moj stari i ja se cijeli život razilazimo.. ali mu ja nekako vjerujem.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 19:12   #65
Quote:
mimma7 kaže: Pogledaj post
moj stari, koji uglavnom gleda bujicu, me je nekidan nazvao jer je vidio trejler, i kaže da moram to kao pogledati, i da je umirao od smijeha.
e sad, moj stari i ja se cijeli život razilazimo.. ali mu ja nekako vjerujem.
Davnih dana sam se priupitao kako se određenim fanovima Prijatelja jako sviđao Seinfeld. Danas se više ništa ne pitam.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 19:28   #66
pa u čemu je problem?

ne da mi se pričati unaprijed.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 19:33   #67
Nema problema. To ti i govorim.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 14:24   #68
cringeworthy. totalno kul i otkačeno u 2015 godini
lethargy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 14:39   #69
Dobro je da su se Hrt i Stanković angažirali da reklamiraju svoj novi projekt, film koji su i oni producirali. Mislim da to nikad do sad nije bio slučaj. U tom smislu Stanković nije smio reći kako neki kritičari koji su film pogledali govore da je dosadnjikav. Ako se radi reklama, onda radite reklamu do kraja. Zamjerka emisiji odnosno voditelju što je gostu pristupio, a ovaj to prihvatrio, više kao sociologu nego kao režiseru.
babaluba24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 14:58   #70
Quote:
babaluba24 kaže: Pogledaj post
Dobro je da su se Hrt i Stanković angažirali da reklamiraju svoj novi projekt, film koji su i oni producirali. Mislim da to nikad do sad nije bio slučaj. U tom smislu Stanković nije smio reći kako neki kritičari koji su film pogledali govore da je dosadnjikav. Ako se radi reklama, onda radite reklamu do kraja. Zamjerka emisiji odnosno voditelju što je gostu pristupio, a ovaj to prihvatrio, više kao sociologu nego kao režiseru.
Nisam sigurna da je HTv bila uključena u proizvodnju ovog filma, ali mi se čini da su nakon pola sata izgubili sadržaj, Stanković nije znao što bi više pitao i počelo je kavansko "čavrljanje". Najbolje u emisiji je Vitezova kritička opaska o Stankovićevoj poeziji.
jasna-st is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 15:13   #71
Quote:
babaluba24 kaže: Pogledaj post
Dobro je da su se Hrt i Stanković angažirali da reklamiraju svoj novi projekt, film koji su i oni producirali. Mislim da to nikad do sad nije bio slučaj. U tom smislu Stanković nije smio reći kako neki kritičari koji su film pogledali govore da je dosadnjikav. Ako se radi reklama, onda radite reklamu do kraja. Zamjerka emisiji odnosno voditelju što je gostu pristupio, a ovaj to prihvatrio, više kao sociologu nego kao režiseru.
Pa ne mogu vjerovat da je to rekao?!Pa tako se ne radi reklama?!Užas!Cijele dane i tjedne je za ovaj film odrađen vrhunski marketing i sad na kraju Stanković umjesto da to odradi do kraja izjavi ovakvu pizdariju?!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 15:52   #72
Stanković je toliko nepripremljen da je to prestrašno.... Nije znao što bi gosta pitao, a niti je shvatio da bi trebao barem minimalno reklamirati film, a ne potkopavati ga - meni se baš i nije svidio...
serafin is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 18:06   #73
budimo realni, i ovakva "losa" promocija filma je puno bolja od nikakve.

igv je bio ok gost, drago mi je sto je srao po gasparu noeu za film love, ali nisam bas shvatio zasto sere po trieru. reko je da je trier potrosen. jel neko gledo danas emisiju?
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 18:13   #74
gledat ce se film. ide cijela ekipa
GoldGT is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 18:51   #75
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa ne mogu vjerovat da je to rekao?!Pa tako se ne radi reklama?!Užas!Cijele dane i tjedne je za ovaj film odrađen vrhunski marketing i sad na kraju Stanković umjesto da to odradi do kraja izjavi ovakvu pizdariju?!
Ma es vidijo ti to???
Zli Stankovič, kako se samo usudžuje biti objektivan???
(Pa makar i samo na trenutak.)


I kao što he poslije "Šuma summaruma" Vitez izjavljivao da je "Severance" pogledao tek poslije festivala u Puli 2010., tako je u današnjoj emisiji izjavio da "Nemilosrdne gadove" uopće nije pogledao.


Nezanimljiv i bezvezan lik.
Za razliku od "Ljiljana Vidića", nadam se.
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 19:15   #76
Zašto bi netko trebao pogledati Nemilosrdne gadove?

Meni se svidio.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 20:03   #77
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Ma es vidijo ti to???
Zli Stankovič, kako se samo usudžuje biti objektivan???
(Pa makar i samo na trenutak.)


I kao što he poslije "Šuma summaruma" Vitez izjavljivao da je "Severance" pogledao tek poslije festivala u Puli 2010., tako je u današnjoj emisiji izjavio da "Nemilosrdne gadove" uopće nije pogledao.


Nezanimljiv i bezvezan lik.
Za razliku od "Ljiljana Vidića", nadam se.
Objektivan?Nisam gledao emisiju nego sam komentiral da je prebedasto komentirati negativno film koji se reklamira par dana prije premijere.Rekao bi čak da to nije profesionalno.A objektivnost zaista nije nekaj kaj je pretjerano bitno za ocijenjivanje kvalitete filma od jednog novinara.Trebao ga je nahvalit da privuče raju u kino,a neka ga pljuje poslje kolko hoće.Pogotovo ako je njegova kuća uložila lovu u film.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 20:47   #78
iskreno, samo gledajuci trejlere, a da pritom ne znam ciji je film, tesko da bi ga isla pogledati
ali buduci da mi je Šuma bio preodlican film i jos k tome odlican Vitezov nastup u NU2 i u jos jednoj emisiji nedavno (zaboravih u kojoj), naravno da cu ga pogledati

edit: nisam objasnila, trejleri su mi dosadnjikavi i neduhoviti, a ja sam navikla valjda da su sve najbolje fore iz filma u njima, pa dalje nemas sta vise u filmu ni vidjeti
fat_monster is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 22:23   #79
Gledao sam Vitezove serije i filmove pa me nije ničim posebnim iznenadio danas, ali drago mi je što je dobio malo jači prostor na televiziji. Doduše, žao mi je što Stankoviću netko drugi bira goste pa on ne zna o čemu bi pričao s njima

Valjda se Aco nadao da će pričati o partizanima i ustašama, a onda kad je shvatio da to ovog ne zanima, pričao je s njim onako kako pričaš s dalekim rođakom s kojim si zapeo za stolom na nekoj svadbi. Neugodno nezainteresirano vođenje.
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 22:32   #80
jebote ovo danas u NU2 je bio sudar svijetova, fino i nježno prcanje u bijelim rukavicama.
stanković komformista vs. IGV realista.

i samo oni koji nemaju pojma o filmovima iste mogu okarakterizirati dosadnima
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.