Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2015., 08:23   #1
Angry Birds (2016)

Moram priznati da sam bio skeptičan kada sam vidio da dolazi, ali me trailer zapravo jako ugodno iznenadio

https://www.youtube.com/watch?v=1U2DKKqxHgE

Bit će ovdje solidnih fora a i glavni lik mi se sviđa (glas mu daje Jason Sudeikis iz Horrible Bosses)
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 17:11   #2
ovo će bit fora,sigurno.
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 17:04   #3
Trailer obećava, koliko god mi ideja o ekranizaciji igre tipa "Angry Birds" zvučala besmisleno.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 14:39   #4
BILLA ANGRY BIRDS FINGER FLYERS : TRAŽIM: 01, 02, 03, 08, 10, 13, 16, 17, 21, 22, 23, 26, 28, 29, 30
DUPLE: 04, 05, 06, 12, 19, 25, 31
SandraKo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 17:16   #5
Angry Birds je jedna od najpopularnijih igrica na svijetu na mobitelima i igraju je sve generacije.

Nadam se da naši dripci opet neće staviti ISKLJUČIVO sinkroniziranu verziju.

Strah me i pomisliti što bi bilo da je The Simpsons Movie izašao 2016.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 19:30   #6
znaš da hoće
__________________
MovieLand - Planet filma
MovieLand is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 22:36   #7
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Angry Birds je jedna od najpopularnijih igrica na svijetu na mobitelima i igraju je sve generacije.

Nadam se da naši dripci opet neće staviti ISKLJUČIVO sinkroniziranu verziju.

Strah me i pomisliti što bi bilo da je The Simpsons Movie izašao 2016.
The Simpsons Movie je animirani film za odrasle i zato nije sinkroniziran dok ostali animirani filmovi jesu jer mala djeca ne znaju ili im je teže čitati titlove.
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 13:07   #8
Evo da obradujem, ako nije greška, cinestar branimir centar, kad kliknem na subotu u najavi vidim dvije verzije, jedna je titlovana..
samting is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 07:59   #9
Izgleda da će zbilja biti i originalna verzija
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 20:42   #10
Ja nisam nesto puno ocekivala od ovoga, iako mi je igrica simpa i cijeli angry birds svijet zabavan i ima dobru muziku, ali ono... gdje je tu prica? No moram reci da mi je film odlican. Uspjeli su sastavit pricicu u tradiciji igrice i napravit zabavan, lud, smijesan i predivno saren film.
- nya - is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 22:09   #11
Ja sam vodila svoj peti razred na film i klinci su bili oduševljeni. Svidjelo im se sve, odmah su prepoznali glasove Renea Bitorajca, Luke Bulića (koji je izvrsno odradio Žutog) i Gorana Navojca. Simpa film, i kolegica i ja smo se cijelo vrijeme smijale. Priča je dobra iako to nisam očekivala.
__________________
promijenila riba more, rob čuvara, zvjerka gore, kožu zmija, duga boje, a ti samo tjeraš svoje....
cekačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 12:31   #12
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
The Simpsons Movie je animirani film za odrasle i zato nije sinkroniziran dok ostali animirani filmovi jesu jer mala djeca ne znaju ili im je teže čitati titlove.
Moram se ispraviti.The Simpsons Movie ipak je sinkroniziran na hrvatski.

Inače,pogledao sam i ovaj film.Sinkronizacija je super,ali priča mi baš i nije bila nešto (vjerojatno jer nikad nisam igrao ni jednu Angry Birds igricu).Nekako mi je pred kraj postao naporan.
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.