Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2012., 23:39   #281
Quote:
Chica Loquita kaže: Pogledaj post
Yeah right, canim, čok pa ti vjerujem... (novog li izraza )... a sad se iskupljuj...
ups...sad skontah...skužaj me ćikitita
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 00:06   #282
Quote:
čoko loko kaže: Pogledaj post
ups...sad skontah...skužaj me ćikitita
I kao that's it? Nikakav video, slika, Engin, bršljan, "kupit' ću ti tablete za spavanje pa da natrag zaspiš"?
Eh što razmazih ovu "čeljad" na topicu... Te ova bi nastavak, te ova budi ljude, te ova nezadovoljna s krajem, te ova hoće da joj pošaljem Engina, te ova tamo probola nožem Engina ispod prsa (ne znam samo šta ti skrivio) i sad bi kao da ja to zataškam, te ova hoće da joj dam broj od Enginovog zubara, te ova bi se vozala (a kao ne zna da je benzin poskupio)... Ma mislim stvarno...Pa nisam ja Djed Božićnjak...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥

Zadnje uređivanje Chica Loquita : 09.04.2012. at 00:12.
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 00:25   #283
Quote:
Chica Loquita kaže: Pogledaj post
I kao that's it? Nikakav video, slika, Engin, bršljan, "kupit' ću ti tablete za spavanje pa da natrag zaspiš"?:
do 3 kad budemo pri kraju s kavom,naci cu ti nesto,kaj se deres
Quote:
Chica Loquita kaže: Pogledaj post
te ova bi se vozala (a kao ne zna da je benzin poskupio)
mi furamo dizel

ćuuuu ćikitita đe's bona..šta mai...
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net..._2023025_n.jpg

Zadnje uređivanje čoko loko : 09.04.2012. at 00:32.
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 00:49   #284
Quote:
čoko loko kaže: Pogledaj post
ćuuuu ćikitita đe's bona..šta mai...
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net..._2023025_n.jpg
Sve mi se više sviđa bit' posvađana s tobom... Kad malo bolje promislim
uskoro bi na ovom topicu moglo doći do kritičnih narušavanja odnosa - kad bi se svi iskupljivali poput tebe zapravo ne bih imala ništa protiv da me koletivno razljutite, kolektivnog li vam iskupljenja vašeg... I naravno da bih vam s vremenom oprostila...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥

Zadnje uređivanje Chica Loquita : 09.04.2012. at 01:38.
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 01:56   #285
Ahhh, bok curke, jel treba materijala za slatki san?















Kao što vidite, proučavam one ožiljke, to se inače zove istraživalačko novinarstvo i pristup je čisto znanstveni, treba mi za dokumentaciju, a ostatak dobijete sutra, sad mi se SPAVA
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 02:21   #286
Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
Ahhh, bok curke, jel treba materijala za slatki san?
Ah, canim znaš da kod mene scenarističkog materijala ne nedostaje , al svakako neće bit na odmet... Morat' ću malo preraditi scenarij, al šta je to za nekoga poput mene? Nego, canim jel bi pristala na to da se i s tobom malo posvađam ( za upute vidjeti @čoko primjer)? Aj, molim te, malo barem samo...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 10:37   #287
Quote:
Chica Loquita kaže: Pogledaj post
Ah, canim znaš da kod mene scenarističkog materijala ne nedostaje , al svakako neće bit na odmet... Morat' ću malo preraditi scenarij, al šta je to za nekoga poput mene? Nego, canim jel bi pristala na to da se i s tobom malo posvađam ( za upute vidjeti @čoko primjer)? Aj, molim te, malo barem samo...

Ne trebaš me MOOOOLIT!!! da se s tobom posvađam, ionak mi te je već dosta, tebe i tvojih snova!!! Gospodična se uobrazila, te nemojte mi PPpati, zauzeta sam,stalno mi dolazi Engin,nisam stigla ni veš oprati, ni pospremiti, ne skida se s mene, tj. mojih snova, te mi već dosadio MOš si misliti, princezica je UMORNA
Sad ćeš još reći da se na tebe DEREM!!! u rano jutro,te probudila sam te kad je bilo najbolje, bili smo na vožnji

MOOOš misssslitiiii, ja alahalah ja! Odoh si zube oprati...BOK!
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 11:57   #288
Nisam mogla odoljeti da i ovdje ne stavim Stay with me... - naravno kao Uskršnji poklon onima s kojima sam još uvijek u dobrim odnosima (iako bi se i to moglo promijeniti nakon par rečenica niže...)

Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
Ne trebaš me MOOOOLIT!!! da se s tobom posvađam, ionak mi te je već dosta, tebe i tvojih snova!!! Gospodična se uobrazila, te nemojte mi PPpati, zauzeta sam,stalno mi dolazi Engin,nisam stigla ni veš oprati, ni pospremiti, ne skida se s mene, tj. mojih snova, te mi već dosadio MOš si misliti, princezica je UMORNA
Sad ćeš još reći da se na tebe DEREM!!! u rano jutro,te probudila sam te kad je bilo najbolje, bili smo na vožnji

MOOOš misssslitiiii, ja alahalah ja! Odoh si zube oprati...BOK!
E tako, lijepo, vidiš, bravo, neka si se ti meni ispuhala, pa da ja sad mogu početi galamiti...



Šta je ovo ljudi dragi? Čitam i ne vjerujem...i tako iznova i iznova, mislim si možda vid zakazao...A kad ono @chica objavi nastavak, a svi opletu po Enginu...Nastavak bez osvrta (u to ne ubrajam komentare tipa super je - to mi vele i djeca iz susjedstva kad im dam čokoladicu),najdražih rečenica, boldanih dijelova? Osim @dempsy koja je barem najavila osvrt, nitko ništa... Za koga ja radim? Za Engina? Za Beren? Za Ece i Melek? Za sebe ne sigurno, imam ja i kreativnijih scenarija u rukavu ("Doći ću ti u snovima..." npr...) Kao navikla ja raju da čita, da ja objavljujem, poslije ćemo s Enginom na čaj...a onda kad on taj isti popije, ustane i ode, će svi kao nešto čekaaaaaaaaaaaaaaati... Pa će biti draga @chica, @chica jedina, @chica najdraža, hm, ups, možda ipak ne - pomiješalo mi se sa snovima...U svakom slučaju yeteeeeer.... Kolektivno ste pali ispit...Čak sam i od onih koji nas potajno škicaju dobila prekrasne postove u PP, pa si vi sad mislite... I bolje bi vam bilo da počnete s kolektivnim iskupljivanjem (napokon dođoh na svoje), a budući da se meni bliže neki rokovi, imat' ćete i više nego dovoljno vremena na raspolaganju...Da ne govorim o tome da očekujem od svakog barem 5 pametnih rečenica + prilozi svih vrsta i oblika...

Tko nije vjerovao da i @chica zna galamit, e pa sada neka vjeruje...Btw, volim se i mirit' nakon svađe...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 12:26   #289
Buuhuuuuhuuuu!!!


Pa ja se već dva dana suzdržavam da ti ne napišem bar PP kad si rekla da nećeš, da ne misliš da sam nametljiva, mislim ona uči i druži se s drugima koje su joj dražeeeeee, , zato pišem pjesme na Bir Bulut Olsam ko @latifalatica aaaah, šmrck, aah

brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 12:30   #290
Ev onda i tebi čokoladicu, kad već dijeliš


brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 13:41   #291
Pisma iz progonstva 1.

Draga, jedinstvena,divna moja Chica Loquita, tvoji su duhoviti i britki postovi na drugim forumima "fragmani from my head too". Odbačena administrativnom krutom voljom u osamu banane istine( od banned forum ) zbog prijestupa napravljenih radi dobre namjere i prijateljske susretljivosti, otkrila sam koliko mi FORUM znači, koliko sam počela živjeti dvostukim životom:

- onim koji se od mene očekuje, a to je da zadovoljavam higijenske i nutritivne potrebe meni bliskih ljudi,i da pri tom budem uvijek dobre volje, uslužna i nevidljiva,
- i ovim drugim koji me podsjeća na neko prošlo vrijeme, kad još nisam zaboravila kako je to biti Branka

Gledala sam razvarošenu njihovu sobu, smješkala se drugim slikicama i kao i svi, čekala tvoj povratak! Povremena škicanja u PP nakon ona dva s tvojih istraživačkih putešestvija bila su samo Unread 0...

Možda sam opet pretjerala, ispala prebrbljava, dosadna, udavila ljude amaterskim traženjem vizualnih poticaja za duh i tijelo?!
Bilo je tu napisanih pa izbrisanih ispovjesti, dijaloga " in my head" ( to mi je tak nekak lijepa fraza i toplo zvuči...), a laptop se doslovno užario od lutanja youtubeom u potrazi za nečim novim, za plusevima...

Sapunka je bila u autu a Kerimom i Fatmagul
https://www.forum.hr/showthread.php?p...7#post38859607

a gdje si bila ti? Ima jedan film s Penelope Cruis, dosta interesantan, koji govori o životu u snovima i opsesiji njime:

http://www.imdb.com/title/tt0484111/


"Život je san" rekao je Calderon, a Hamlet uzdahnuo: " Zaspati. Snivati možda...".
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 14:13   #292
Smile

Heeeej evo mene ,cure drage nije da se pravdam ali toliko me razvukoše ove dane da ne mogu lipo u miru doći k vama i prozboriti i ja koju na temu naših golupčića (doduše golubica se jedino spominje u Chichinim nastavcima-ha to je službena verzija,a svako malo neka bidnoj Fatmi ukrade ulogu i udri po mjenjaču
Ha,ha iako sam ove dane samo nešto na "duhovnim"razinama,uskršnji koncerti i to,očito mi ne pada teško prešaltati na ove" manje" duhovne.

Chichin 8.nastavak ne da mi nije izblijedio vremenom nego ga svako toliko opet škicnem,vidim zna ženska šta radi.Odradila je posao što bi se reklo 3u1,scenarij teče dosljedno likovima i orig. radnji a opet za naše napaćene duše ne da ne fali,nego sve pršti erotičnošću i ono što je u biti najslađe(a opet i najteže) sve se odvija taaako na tanane,ali napetost ne popušta ni nama ,a bogme ni Kerimu mašalah te tako produljila ženska užitak kako njima u sobi tako nama ispred ključanice(ne bi bolje ni majstor tantričkog sex-a)

Ja sam se oduševljena turcima i njihovom glazbom bacila u potragu za muzičkom podlogom,našla masu dobrih stvari,ali jbga kad to ne znam postaviti za vas,(a ko smi pitat sina da mi pokaže).
Zato ako neko ima volju da mi pošalje naputak u pp kako to uraditi,pa da i ja doprinesem ovom hvale vrijednom projektu bila bih zahvalna i stimulirana za češće druženje,ovako mi post suhoparan pinku
Do tada evo vam jedna stvar koja meni divna,a mogu totalno zamisliti da ovaj divni baršunasti glas pripada Enginu

Mazgar Alanson - "Ah Bu Ben"

Izvrsna bi bila i "Alev,Alev" od Feridun D.ali ona već iskorištena za onaj big kiss
Dempsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 14:57   #293
Pisma iz progonstva 2.

Bujrum žene gđe ste!

Ev i mene Brankače provirila i ja vođe iž njezine glavurdače. Bože mili i Alaše, gužve unđekar! Ova što šiša lirku oliti poježiju ošla u bibliotekaru a ja vas došla malo halalit.

Eh, ne mere to tako! Zapal'le se za onu mrgetinu od čov'ka ( ma je za ugrist i pojist ga bez soli i šečera mamicu mu koja ga takog rod'la aferim evala svaka joj čast) ma nemojte se tu ništa škencavat, vi bi ka Fatmu oblač'le i svlač'le mož si misliti! Šta lažete sebi i narodu!? Naprkale bi vi nju u onu njenu mršavu guz'četinu pa nek se makne od čupe, znate vi svaka jednu bolju za njega a to bi jelte treb'la biti svaka od vas! Ma znam ja vas tičice, bone ne bile!
Jadnog li čupe , očel'se naradit, ma ka oni vrtlar što je služija opat'ce u onoj priči iz Bokamerona, uz'la ja malo od one pojetičarke, tila smotat mal duvana, al kad je akcija ja i pročitala unda. Mal sam preskakala, em ti slova ka ih je tol'ko naredo...

Kako li je ono Bokameron nazva, aaa, ček ček, to je bila una prva iz trećeg dana, đava ih popamtija, zva se vrtlar Maseto iz Lamporeča, jeba ga ime.


Aj odo ja nemere se tu više bit, al ste zaslinile ženskače, mrdekana, nema šta. Ajd odo ja jope, moram nešt iščekičat tam na štaglju, bršljani ga uneredilli njiovi...
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 16:50   #294
Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
Pa ja se već dva dana suzdržavam da ti ne napišem bar PP kad si rekla da nećeš, da ne misliš da sam nametljiva, mislim ona uči i druži se s drugima koje su joj dražeeeeee, , zato pišem pjesme na Bir Bulut Olsam ko @latifalatica aaaah, šmrck, aah
Branka, abla, dioptrije ti tvoje...Ja napisah da neću slati priče preko PP-a, a ne da mi se ne može pisati...

Je li ovo mali literarni kutić ili šta? I mi hoćemo pjesmu...

Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post

Draga, jedinstvena,divna moja Chica Loquita
Obratila sam pažnju na ove riječi, bez brige...

Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
Povremena škicanja u PP nakon ona dva s tvojih istraživačkih putešestvija bila su samo Unread 0...
Znaš dobro da moje PP oduzimaju puno vremena i da zbog moje kirurške preciznosti moraju biti upotpunjene slikovnim prikazima...(vi s grešnim mislima ćete biti dodatno kažnjeni jer je riječ o mom drugom zanimanju - onom detektivskom, a ne o onome na šta ste pomislili ) Prema tome, strpljenja molim, @branka abla, nije da već nisam skupila dovoljno materijala za novu...

Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
Možda sam opet pretjerala, ispala prebrbljava, dosadna, udavila ljude amaterskim traženjem vizualnih poticaja za duh i tijelo?!
Bilo je tu napisanih pa izbrisanih ispovjesti, dijaloga " in my head" ( to mi je tak nekak lijepa fraza i toplo zvuči...), a laptop se doslovno užario od lutanja youtubeom u potrazi za nečim novim, za plusevima...
Obratila sam pažnju i na ove riječi...

Ugnjavila? Udavila? Dosadna? Jbt, pa na šta ti trošiš vrijeme - umjesto da se posvetiš onom svom istraživačkom novinarstvu pa nas u suradnji sa CSI timom detaljno obavijestiš o kutu "uboda", vrsti oružja, za koliko je centimatara izbjegnuto srce (zamisli šta bi to bilo) ti tu o nekim nebulozama...Nije ni čudo što si bila u kazni (hm, da - zašto si uopće bila???)...

Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
a gdje si bila ti?
Eeeeeeeeeeeeeee....mnogi se to pitaju ovih dana... @čoko čak tvrdi da me jučer vidjela u bijeloj mečki... I nikako da ju razuvjerim...Lijepo joj rekoh - nije moguće... Engin odlučio ne slaviti Uskrs, pa se gadno posvađali (čitaj: još uvijek ne zna da sam ga gađala tanjurima i skinula mu felge na autu samo kako bi se poslije mogli "gadno" pomiriti...)

E da btw, umjesto čokolade, ja bih radije onih tvojih 40 sekundi, budući da ja imam "samo" minute...

Quote:
Dempsy kaže: Pogledaj post
Chichin 8.nastavak ne da mi nije izblijedio vremenom nego ga svako toliko opet škicnem,vidim zna ženska šta radi.Odradila je posao što bi se reklo 3u1,scenarij teče dosljedno likovima i orig. radnji a opet za naše napaćene duše ne da ne fali,nego sve pršti erotičnošću i ono što je u biti najslađe(a opet i najteže) sve se odvija taaako na tanane,ali napetost ne popušta ni nama ,a bogme ni Kerimu mašalah te tako produljila ženska užitak kako njima u sobi tako nama ispred ključanice(ne bi bolje ni majstor tantričkog sex-a)
Sve sam bolje volje... Znala sam ja da na Dalmatince čovjek može računati... a kao lijeni su...Eto vam sad kako su lijeni - ovo je prvi pasus koji sam pročitala kao svojevrsnu recenziju na 8. nastavak...

Quote:
Dempsy kaže: Pogledaj post
jbga kad to ne znam postaviti za vas,(a ko smi pitat sina da mi pokaže).
Zato ako neko ima volju da mi pošalje naputak u pp kako to uraditi,pa da i ja doprinesem ovom hvale vrijednom projektu bila bih zahvalna i stimulirana za češće druženje,ovako mi post suhoparan pinku
Nedavno sam nekim curama slala detaljne upute o pejstanju linkova i sličica, pa ukoliko koja ima spremljenu moju poruku, neka ju proslijedi @dempsy...Ako ne, javi mi se canim u PP, pa ću za tebe sastavit ponovno, barem one najosnovnije...

.....................

Do tada uživajmo... Ah Bu Ben...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 18:24   #295
Smile

Chicha draga evo je Branka bila đnm i poslala upute,napisala ja masu teksta,te da ću na to dodati isječak onih famoznih 28 sekundi našeg Enge u malo žešćoj akciji(to upravo Branka servirala nedavno na Engoforumu),no eto vraže skinuli su videozapis,a meni se sve izbrisalo šta se mučila natucat,pardon natipkat,SHIT.

Ne mogu a da ne primjetim kako nas Engin potiče na međusobnu empatiju i dobrohotnost,ma bija bi on ponosan na svoje hanume u haremu.
Ne bi se ni Fatma tribala požaliti jerbo mi smo tu ako je nedaj bože kakva frka a ona triba naštancat puno japračića,pitica,pasti i ostalijeh delicija,tu je četa požrtvovnih volonterki koje će priskočiti njenom dragom mužiću kako bi mu podigle moral (a šta ste vi mislile podizati ccc)kako se tužan i usamljen ne bi uputija u prvu birtiju sa Emreom.

Chicha - nije razlog linost šta se ne komentira tvoj 8.krug "pakla"nego brate mili ko smi dirat u"svetinju nad svetinjama",možemo se samo duboko ipreklinjati da nas ako boga znaš što prije odvedeš do samoga kraja(ostavljam čitaocu navolju da shvati doslovno ili kako mu se oće)te nas uvališ u samo dno 9.kruga na nemilost vatrenim jezicima,pa koga sažeže sažeže
Dempsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 18:55   #296
Quote:
Dempsy kaže: Pogledaj post
Quote:
Chicha draga evo je Branka bila đnm i poslala upute,napisala ja masu teksta,te da ću na to dodati isječak onih famoznih 28 sekundi našeg Enge u malo žešćoj akciji(to upravo Branka servirala nedavno na Engoforumu),no eto vraže skinuli su videozapis,a meni se sve izbrisalo šta se mučila natucat,pardon natipkat,SHIT.
da šit šit i ja sam joj mislila poslat al su deletali deletano, imam ja spremljeno na kompu, hihihi, pitat ću sina kak se šalje video a da se ne koristi link youtubea,hihihi
Dobro si ti to @dempsy premjerila, imaš pravo , nije 40 neg 20 i nešto sekundi al meni već u glavi na to ide sloumoušn, a možda i taj video chica ima, nije se izjasnila, dakle, @chica jel imaš ono kad ženska načulji uši a u susjednoj sobi glasna akcija i engin štema štema s krme a ne pramca, i malo uzdiše jer je dobro uhvatio ritam, a njegov baršunasti glasić onak divno gudi ko i kod one pjesme ahhh kapnsta bidaneeem, i ko kad kaže nolur, ahhhh...

reci đnm da to raskrstimo više


Quote:
Ne mogu a da ne primjetim kako nas Engin potiče na međusobnu empatiju i dobrohotnost,ma bija bi on ponosan na svoje hanume u haremu.
Također to mislim već duže vrijeme i čudim se što svi tako rado i prijateljski dijelimo, živilo žensko prijateljstvo i suradnja na svim poljima!


Quote:
Chicha - nije razlog linost šta se ne komentira tvoj 8.krug "pakla"nego brate mili ko smi dirat u"svetinju nad svetinjama",možemo se samo duboko ipreklinjati da nas ako boga znaš što prije odvedeš do samoga kraja(ostavljam čitaocu navolju da shvati doslovno ili kako mu se oće)te nas uvališ u samo dno 9.kruga na nemilost vatrenim jezicima,pa koga sažeže sažeže

Točno, točno, hebate Dempsy kak si ti pametna, i ja sam mislila, što ću po nečem tak lijepom i stilski zaokruženom prčkat, bolje da se bavim čačkanjem i traženjem sa strane nekih popratnih sadržaja...
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 19:16   #297
Thumbs up

Ha,ha mene dobrano hebe ova tehnika,mučim se ja kako bi ovako lipo izdvajala vaše tekstove da mi lakše komentirati,pa ako ima kakva uputa i za to bilo bi od koristi.

A vidite li vi cure kako ja postajem zahtjevna,a takva sam brale u svemu,nebi čupko samnom lako na kraj(slobodan prijevod - do kraja).palo bi tu znoja više nego u pituravanju,gletanju,pilanju,kovanju,varenju i ostalim poslovima kojih se naš macan tako uspješno laća,al brate iđe li ga iđe ,čega se god uvati,pa valjda bi ga išlo i samnom
Dempsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 20:25   #298
@branka abla da ti kratko odgovorim na tvoje pitanje - da, imam i te sekunde, ali nisam mislila na to...Mislila sam na video od par minuta gdje još uvijek od dojma koji je na mene ostavio (čitaj: načulila uši, oslabila vid i razjapila usta - nešto u ovom stilu ) nisam uspijela otkriti koji su uzdasi čiji, koja je čija ruka, noga, šta već ne...... Pokušavam već mjesec dana složit' križaljku...Eto, jesmo raskrstili?
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥

Zadnje uređivanje Chica Loquita : 09.04.2012. at 20:30.
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 21:52   #299
jao kako ste neke, razvezale se tu bez mene,bez čoko
SRAM NEKA VAS BUDE
budem ukratko nabacila koment u svom stilu konstrukcije recenica
@dempsy ova ah bu ben (sto me asocira ben 10) me malo
script: after keksića i prospavane noci, lijepo ona njemu vecericu spremi i tancaju uz ovu bu bu ben
a @chicha kaj se ti furas odmah,postala slavna i odmah se drecis ovda
či&čo kafa?

Zadnje uređivanje čoko loko : 09.04.2012. at 22:14.
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 22:13   #300
Quote:
čoko loko kaže: Pogledaj post
:
a @chicha kaj se ti furas odmah,postala slavna i odmah se drecis ovda
či&čo kafa?
Mene si se dohvatila, jel? Kao nije ti bila dobra škola to što @branka jadna piše pisma iz progonstva?

Samo ću ti reći lijepo ti sus radije i počni brojat obrve...



Da ti nije bilo ove prve rečenice, ja bih skuhala kafu, a ovako, k'o ti kriv, ti kuhaš...A šta se komentara na račun moje slave tiče, bolje da ga zadržim za sebe...Napomenut' ću jedino da će te ta moja slava (ukoliko prodam scenarij) odvesti k Enginu, pa si ti misli...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:17.