Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2012., 19:55   #421
Krasno izbrisao mi se cili podugački post jer imam problema sa prijavom,ništa cure samo da znate da sam stigla sva zapuhana i u priši da se što prije "vidimo".
Sada testiram da vidim dali mi funkcionira slanje posta da vidim isplati li mi se opet upuštat u pisanje.
Voli vas Dempsy
Dempsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 20:41   #422
Ej društvo drago di ste mi?Jesam li vam nedostajala? Vi ste meni ćok ćook falile...

1.Na početku sata da se prof.opravdam za izostanke sa nastave,meni vikend bio radni,no ako ne vjerujete poslat ću vam opravdanje u pp.
Jedino je Čoko pratila na satu,tako ona zna moja kretanja.

2.A sada pomalo ladne glave da se dotaknem našeg zadnjeg štiva - 9.dio.
Kad rekoh ono da se povlačim u duboku meditaciju ni na kraj pameti mi nije bilo da će me to držati tako dugo,jedva se vratih u normalu.Možete zamislit kako mi je u takvom stanju pričinjavalo napor da svojim doprinesem veselom raspoloženjute im ne pokvarim navažniji im dan.

No da ne duljim više sa ovim žalopojkama vratimo se mi na onaj fatalni petak 13,večer - chicha baca bombu.
Kako ste mogli vidit nakon konzumiranja teksta povukla sam se s kompa uz pomalo hinjeni humor,zadržavajući u glavi onu pomalo "dirthy"scenu,no vrlo brzo moje misli skliznuše s tog lakog i poznatog mi terena i odvedoše me na put u nepoznato,bio je to put do samog središta Fatminog pakla,,njene boli...Detaljan opis kroz šta sve ona prolazi je tako djelovao na mene da sam nestala JA jer Fatmin lik me sasvim usisao,zarobio uvukao me u stanje nepostojanja - znam sam ovaj izraz zvuči vrlo kontradiktorno,ali time želim naglasiti moju potpunu transformaciju,

Chicha vodila si nas tako do same dubine njene duše,njene patnje,skoro sam fizičku bol osjetila kad se nađosmo pred onim plamenim jezicima,Dante bi ti na predočenom pozavidio.

No sada dolazimo do dijela koji me dojmio,do dijela koji je vrhunac cijela priče FSN, dolazimo do spoznaje zajedno sa Fatmom da ona u tom paklu nije ni sama ni bespomoćna,pojavljuje se ON - njen dragi,druga polovina njene duše.Ljubav njegova je toliko jaka da je uspijeva oteti sa samog ruba tih razjapljenih vatrenih ralja koje samo što je ne požderu.
Naravno da tu priči nije kraj,ona sada ne samo da se otima nego osnažena i pročiščena preuzima inicijativu da sa svojim ljubljenim konačno dođe do vrhunca do sada njoj nepoznatog užitka.

Zna chicha šta radi,znala je da će nas progutati priča,pa da nas vrati među žive ona namdaje onu slatku najavu pravca kretanja Fatminih ruku i tako prizemljenima najavljuje više nego obećavajući 10.krug ali sada raja,pakao je odradio svoje,zato Dante pa,pa.

Nakon ovog našeg scenarija(ne svojatam chichino djelo nego znam da je to nastalo za dobrobit svih nas pa stoga i jest naš) ne bojim se kako će babe prikazat rješenje F&K problema,mogu nam opet davati mrvice , no mi znamo kako stvari stoje,imamo mi masu teksta između njihovih šupljih redova,bogu fala i našoj chichi.

Profesorice ja ne znam jel ovo dovoljno za prolaz,ali uzmite u obzir da sam sirota 2x tipkala i iz moje umorne glave posljednjim atomom snage izvlačila gore navedeno.
Vaša Dempsy
Dempsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 20:45   #423
Imam problema sa slanjem teksta,stalno se moram ponovno prijavljivati,a tekst napisan ne mogu pregledati,jer mi ta da blokira.
Zna li neko u čemu je problem?
Dempsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 21:12   #424
Kolegice @dempsy u dogovoru s prof. Akyurekom odlučili smo vam opravdati izostanak i nagradit' vas sa odličan za odlično urađen domaći...

Stvarno ste si počeli davati truda, svaka čast...

Šta se tiče ovog sa logiranjem i brisanjem postova ja nemam problema, preksinoć je Forum bio u banani, sinoć malo spor, a danas sve ok...Ali čisto mala sugestijica - ja kad pišem ove poduže postiće otvorim si Word i raspalim po njemu - em je preglednije, em se brže tipka, em sam si u Wordu k'o doma...I onda kasnije samo Copy/Paste u Post Reply, dodam smajliće, i to je to...A u slučaju da mi se i desi neko sranje tipa tvog, imam tekst spremljen u Wordu, pa se tako poštedim ponovnog tipkanja...Eto kolegice @dempsy...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 21:51   #425
Quote:
Dempsy kaže: Pogledaj post
Ej društvo drago di ste mi?Jesam li vam nedostajala? Vi ste meni ćok ćook falile...

1.Na početku sata da se prof.opravdam za izostanke sa nastave,meni vikend bio radni,no ako ne vjerujete poslat ću vam opravdanje u pp.
Jedino je Čoko pratila na satu,tako ona zna moja kretanja.

2.A sada pomalo ladne glave da se dotaknem našeg zadnjeg štiva - 9.dio.
Kad rekoh ono da se povlačim u duboku meditaciju ni na kraj pameti mi nije bilo da će me to držati tako dugo,jedva se vratih u normalu.Možete zamislit kako mi je u takvom stanju pričinjavalo napor da svojim doprinesem veselom raspoloženjute im ne pokvarim navažniji im dan.

No da ne duljim više sa ovim žalopojkama vratimo se mi na onaj fatalni petak 13,večer - chicha baca bombu.
Kako ste mogli vidit nakon konzumiranja teksta povukla sam se s kompa uz pomalo hinjeni humor,zadržavajući u glavi onu pomalo "dirthy"scenu,no vrlo brzo moje misli skliznuše s tog lakog i poznatog mi terena i odvedoše me na put u nepoznato,bio je to put do samog središta Fatminog pakla,,njene boli...Detaljan opis kroz šta sve ona prolazi je tako djelovao na mene da sam nestala JA jer Fatmin lik me sasvim usisao,zarobio uvukao me u stanje nepostojanja - znam sam ovaj izraz zvuči vrlo kontradiktorno,ali time želim naglasiti moju potpunu transformaciju,

Chicha vodila si nas tako do same dubine njene duše,njene patnje,skoro sam fizičku bol osjetila kad se nađosmo pred onim plamenim jezicima,Dante bi ti na predočenom pozavidio.

No sada dolazimo do dijela koji me dojmio,do dijela koji je vrhunac cijela priče FSN, dolazimo do spoznaje zajedno sa Fatmom da ona u tom paklu nije ni sama ni bespomoćna,pojavljuje se ON - njen dragi,druga polovina njene duše.Ljubav njegova je toliko jaka da je uspijeva oteti sa samog ruba tih razjapljenih vatrenih ralja koje samo što je ne požderu.
Naravno da tu priči nije kraj,ona sada ne samo da se otima nego osnažena i pročiščena preuzima inicijativu da sa svojim ljubljenim konačno dođe do vrhunca do sada njoj nepoznatog užitka.

Zna chicha šta radi,znala je da će nas progutati priča,pa da nas vrati među žive ona namdaje onu slatku najavu pravca kretanja Fatminih ruku i tako prizemljenima najavljuje više nego obećavajući 10.krug ali sada raja,pakao je odradio svoje,zato Dante pa,pa.

Nakon ovog našeg scenarija(ne svojatam chichino djelo nego znam da je to nastalo za dobrobit svih nas pa stoga i jest naš) ne bojim se kako će babe prikazat rješenje F&K problema,mogu nam opet davati mrvice , no mi znamo kako stvari stoje,imamo mi masu teksta između njihovih šupljih redova,bogu fala i našoj chichi.

Profesorice ja ne znam jel ovo dovoljno za prolaz,ali uzmite u obzir da sam sirota 2x tipkala i iz moje umorne glave posljednjim atomom snage izvlačila gore navedeno.
Vaša Dempsy
@dempsy puno si mi falila, al nam puno fali i @hormašica, ne znam kak to da je tako dugo nema...

Da sam ja profesorica za ovo bi dobila puno više od prolaza, iako se malo ljutim od tebe jer si prva zapis(Š)ala onu temu za diplomski...

Otvorila si mi raspoloženje zaključkom da je Dante pa-pa, no malo sam zbunjena onim što si htjela reći, citiram:" ...mi znamo kako stvari stoje", pa bih te molila da to malo pojasniš. Ne moraš se jako žuriti, ja sad idem, tražim još gaća...
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 23:08   #426
Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
al nam puno fali i @hormašica, ne znam kak to da je tako dugo nema
hormy je odlutala medju knjige,mislim...
Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
zapis(Š)ala onu temu za diplomski...
branka abla iz tebe svi vragovi vire
Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
Ne moraš se jako žuriti, ja sad idem, tražim još gaća...
go abla go...
btw s obzirom da tak dobro pazim na satu za ostale kolege i opravdvam njihova izbivanja,molim lijepo da se to uvazi,hvala
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 23:25   #427
Quote:
čoko loko kaže: Pogledaj post
: tiger kerim sta ti je bona,pa da mu stalno oni lijepi prstici letaju... omg sad sam si sliku stvorila
sladje je kad je malo vise pokriven sa onim crnim gaćama,vec kad mu je sve na izvolite
...ja vidila da se otvorila rasprava o pravim gaćicama za Kerima, pa mi se prikaže Kerim u tigrastim tangama i još pozira... bilo mi smišno pa odlučih to podijeliti sa vama...i što me dočeka...neopravdani sati...

Quote:
Chica Loquita kaže: Pogledaj post
Sao @sapunka sao...

Alah, Alah...Dođem ovdje u miru i tišini popiti i šta me dočeka? Talijani... Više ni u sobi ne mo'š odmoriti...



Eh moja @jadro...Jučer onako lijepo urađen domaći, a sad nemam izbora nego ti upisati dva neopravdana: 1. za izostanak s nastave kada sam objašnjavala da mi prizor nauljenih Talijana po hrvatskim plažama izaziva traume već dugo vremena (za upute pitati kolegicu @dempsy; iz pouzdanih izvora znam da je dotična pazila na satu), a 2. jer si pobjegla s nastave u birtiju (znam, vidjela sam te) kada se vox populi izjašnjavao po pitanju underweara dragog nam Engincima...

I čisto da otklonimo neke nedoumice - JA NE PREFERIRAM NIKAKVO DONJE RUBLJE, JA PREFERIRAM BEZ NJEGA...


Nadam se da ova 2 neopravdana nisu bila uzalud i da je dopunska nastava bila dovoljna za svladavanje gradiva...Eto šta mi uradi s Talijanima...
Profesorice, ako dopustite...pozorno sam pratila na satu kad je bilo predavanje o nauljenim i obrijanim Talijanima (oprostite mi na izrazu), ovo o Kerimu i tigrastim tangama je kreativno razmišljanje koje mislim da trebate poticati kod svojih učenika, a ne kažnjavati.
I meni se prizor gore navedenih ni najmanje ne sviđa, dapače. I ja volim kad je muško - muško. I baš zato što je naš Kerim muško od glave do pete taj zamišljeni prizor mi je bio smišan.
Nadam se da ćete uvažiti ovu ispričnicu, u protivnom idem direktno kod prof. Akyurek-a...
Što se tiče birtije, imate pravo...
Jadertina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 00:03   #428
U traganjima za gaćnim materijalom virnula sam u the sobu malo kroz prozor i zamislite, zatekla profesora Akureka kako ronda po ormaru!!! Što on tamo traži kod Fatme i Kerima?! Il je to onaj zločesti dvojajčani brat blizanac našeg milog dramskog junaka čijoj toploj ljubavi statiramo svojom podrškom!? Jesam li to zalutala u san naše vrle i cijenjene profesorice? Ne znam... Molim vas virnite i vi, pa mi razjasnite misterij
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 09:16   #429
Quote:
Chica Loquita kaže: Pogledaj post
Sao @sapunka sao...
..... sapunka shy her face and cheek turning red like a red apple....
nemoj, canim , nemoj, nisam navikla....ima neki broj koji si odredila stavljati , il nako, proizvoljno,.... šta li ćeš napravit kad dođe ugovor i lire...ili ćeš ti to besplatno, za dobrobit napaćenog naroda, pa da ti arkadašinice bistu saliju od zlata...
posvetu ispod slike neke nepoznate , ordinary turkish actress, ne bum komentirala, uostalom , zašto emocioni????

Almighty sapunka
sapunka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 09:19   #430
Quote:
Jadertina kaže: Pogledaj post
i ona ne čupa obrve...eto, primjetih...inače, slatka cura...više mi paše uz njega nego ona prošla...sapunka, dušo, ostade ti i bez Engina...gadan tjedan...

p.s. molim??? i mene nasamarili...a ja se taman počela naslađivati......sad će se sapunka meni smijati...
kako sam ovijeh dana i zvanično u misiji "dobrog pastira"..neš čut ni riječi od mene...suosjećam s tvojim nasankavanjem...
Almighty sapunka
sapunka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 10:56   #431
Quote:
sapunka kaže: Pogledaj post
kako sam ovijeh dana i zvanično u misiji "dobrog pastira"..neš čut ni riječi od mene...suosjećam s tvojim nasankavanjem...
Almighty sapunka

Ispričavam se profesorice, nije bilo namjerno,naletjela na ovoj stranici, nasanjkali i mene

http://board.whatisfatmagulsfault.co...page__st__6040
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 10:56   #432
Quote:
Quote:
Chica Loquita kaže: Pogledaj post
Sao @sapunka sao...

Alah, Alah...Dođem ovdje u miru i tišini popiti i šta me dočeka? Talijani... Više ni u sobi ne mo'š odmoriti...



Eh moja @jadro...Jučer onako lijepo urađen domaći, a sad nemam izbora nego ti upisati dva neopravdana: 1. za izostanak s nastave kada sam objašnjavala da mi prizor nauljenih Talijana po hrvatskim plažama izaziva traume već dugo vremena (za upute pitati kolegicu @dempsy; iz pouzdanih izvora znam da je dotična pazila na satu), a 2. jer si pobjegla s nastave u birtiju (znam, vidjela sam te) kada se vox populi izjašnjavao po pitanju underweara dragog nam Engincima...

I čisto da otklonimo neke nedoumice - JA NE PREFERIRAM NIKAKVO DONJE RUBLJE, JA PREFERIRAM BEZ NJEGA...

A da muškarac lijepo građenog tijela u gaćama može izgledati sexy više nego u boksericama ili bilo čemu drugom, može...

A da ja Enginu nikad ne bih pokrila one njegove lijepe, duge noge, bilo kakvim modelom underweara koji bi to učinio, ne bih...

Šta se kombinezona tiče, hm... I kombinezoni se polako vraćaju u modu Nisu ni naše bake bile lude...Lijepo stisnu tamo gdje treba, naglase ono šta je za naglasit', i šta još mo'š poželjet'...Da se izjasnim do kraja - to ipak ne mogu zamisliti na Enginu... Pa čak ni na Fatmi... a bome ni na sebi...

Nadam se da ova 2 neopravdana nisu bila uzalud i da je dopunska nastava bila dovoljna za svladavanje gradiva...Eto šta mi uradi s Talijanima...
Da traume,moja profesorice zato me prof.Akyurek uputio k vama u sobicu u svrhu mog potpunog izlječenja nakon ubojitih prizora naših malih tamnoputih susjeda.A usput prisjetimo se da je čarobna šuma našeg miljenika zakonom zaštićena (osobno platila kaznu pri samoj pomisli za diranje i najmanjeg kutka iste),a samim tim i upotreba oila nema svrhu..
Dalje što se tiče tangi mislim da i one otpadaju,ukoliko ih dodijelimo našem junaku onda bi i onaj završetak 9.kruga tribalo prepravljat(a to bi već bilo skrnavljenje).Kod takvih gaća ne da naša Fatma ne bi imala potrebe gurati ruku u iste,nego bi svo bogatstvo i sadržaj istih sam izašao van,zahvaljujuć već dokazanoj i utvrđenoj obdarenosti dotičnoga gospodina savršenog.

Mislim da se tu krije i odgovor kolegici @branki na pitanje"kako stoje stvari",jer ona očito na satu sjedila na ušima.Dobro možemo kolegicu opravdati jer dok smo mi bili zauzeti satom anatomije ona je bila zabavljena literarnim stvaranjem i prekrajanjem Chichinog djela pa nastade ona divna pjesma.Prof .Akyurek je spreman povući svoje veze i poznanstva pa mi ugovorit gažu na jednog poznatog para,mislim da je to negdi 5. ili 6. svibnja,zato kolegice branka te molim da se dogovorimo u svezi autorskih prava i to,isplatit će se i tebi,ne brini.

Moram pohvalit i ostale aktivne kolegice
@jadertina,@čoko loko,@sapunka i ostale jako su se predano latile posla,pomno prate na satu a to rezultira sve boljom atmosferom u našoj sobici,tako da bi lako mogla postat važna turistička destinacija mnogima.
Dempsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 13:14   #433
Drage moje forumašice (pogotovo branca and choco)moram se javiti kad sam več prozvana,.Varate se ako mislite da itko zaražen virusom FSN i pridruženih mu foruma može samo tako otići.Može se ne javljati ali čitati MORA.Priznajem zabrljala sam na svim poljima RL i ne znam kako se iskupiti svojima osim obečati da neču ići na kompić 2 mjeseca ali sve to prekršim kad dođem na posao i kao pijanac navalim na propušteno kad me nitko ne kontrolira.Strah me pogledati u svoj dom,obaveze,to je sve postalo totalni lom i nažalost odgledah na arapskom komplet seriju Sila i to stalno obnavljam umjesto da se smirim i guštam samo u FSN.Otkad ima ova sobica i ključaonica ja više ne čitam ništa drugo ,chica je zakon a tek njeni studenti...Dakle imate pozdrav od potpuno sluđene i neizlječive sapunjare kakve svijet još nije vidio a nijedan muž(pa i s titulom muškarca godine )podnosio
hormasica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 16:39   #434
Brankacro i Chica evo mi bolje i ja vam se od srca zahvaljujem na poklonima i na dobrim željama za ozdravljenjem..tešekredere !!
nego nešto mislim provela ja nedavno noć na setu i tamo dijelila i poklanjala pistacije i družila se s jednim crnim čupkom ma nije moguće da me uhvati onda
ha,ha,ha..kako sam se dobro provela..što nam uradi ova serija auuu!!
mimoza doma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 16:48   #435
Quote:
hormasica1 kaže: Pogledaj post
Priznajem zabrljala sam na svim poljima RL i ne znam kako se iskupiti svojima osim obečati da neču ići na kompić 2 mjeseca ali sve to prekršim kad dođem na posao i kao pijanac navalim na propušteno kad me nitko ne kontrolira
sta ti je rec osvisnost hormy samo ti varaj na poslu,kome je jos stalo da radi punom parom
Quote:
hormasica1 kaže: Pogledaj post
nažalost odgledah na arapskom komplet seriju Sila i to stalno obnavljam umjesto da se smirim i guštam samo u FSN
s obzirom da sam student koji trazi materijala jos jos i samo jos
ovoga... zanima me jel ima kraj te serije,jer sam citala na temi od cansu da nema kraj,tj da su skinuli...tesekredere hormy citaj nas skrivećki
Quote:
mimoza doma kaže: Pogledaj post
nego nešto mislim provela ja nedavno noć na setu i tamo dijelila i poklanjala pistacije i družila se s jednim crnim čupkom ma nije moguće da me uhvati onda ha,ha,ha..kako sam se dobro provela
jes to ga i ti sanjala majke ti mile..pa sta sam ja alahu skrivila jao jao...
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 18:06   #436
Jašta moja ti nego što nego sanjala a što reći...družila se ja s njima ko velika...
ma kažem ti..čitavu noć....probudim se i kažem što mi bi..kud ja sve prođoh u snu....a i pistacije ponijela znam ja što oni vole..mislim hoću reći "on" ha,ha,ha...živjeli snovi
On u plavoj trenirci a ja ti inače obožavam plavu boju..moja omiljena

Zadnje uređivanje mimoza doma : 16.04.2012. at 18:16.
mimoza doma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 18:20   #437
Quote:
mimoza doma kaže: Pogledaj post
Jašta moja ti nego što nego sanjala a što reći...družila se ja s njima ko velika
kak si selfiš
bratski je podijeliti
Quote:
mimoza doma kaže: Pogledaj post
a i pistacije ponijela znam ja što oni vole
bojkotujem pistacije kad znam da ih i u salamu stavljaju, bljakić
p.s. drugovi i drugarice,ups nemamo drugova...drugarice imam jednu primjedbu,molim lijepo da se mimozi ukaze na kolegijalnost i timski rad... sao
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 19:02   #438
Bratski nego kako...pa jesmo li ili nismo na istoj valnoj duljini ovdje je red, rad i poštenje...časna pionirska...ali evo pošto si prva na redu može džoker pola-pola..kao tebi...dogovorit ćemo se..
JA sam ti darežljiva tako da sam za podjeliti nisam ni mrve škrta!!!
mimoza doma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 19:17   #439
Quote:
mimoza doma kaže: Pogledaj post
ali evo pošto si prva na redu može džoker pola-pola..kao tebi...dogovorit ćemo se..
vec se oduzimam kad znam sta me ceka nocas
canim benima dirnula si me svojom darezljivoscu
p.s. povlacim prijasnji zahtijev
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 12:54   #440
Posao opet pati dok iščitam sve forume...Našla sam ja tu zadnju epizodu Sile i super mi kraj ,SRETAN, pa je moje srce zadovoljno
ps.muž je skonto iz ovih serija da volim muškarce koji pate,malo malo pa kaže( skulirano i kao usput) kako je nešto čok nesretan a ja odmah u trans pitam ta šta mu je pa reci mi ko mi te diro i tako toma pukla i gotovo
hormasica1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:42.