Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2013., 15:51   #561
jedan od najčešćih uzroka podočnjaka, a u manjoj mjeri i crnih podočnjaka je manjak hidratacije.
drastično povećajte unos tekućine, i kroz dva tjedna (prosječno) će se evidentno smanjiti...
Testeressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 11:40   #562
Jastučići protiv podočnjaka

Naletjela sam na ovo: Uklonite podočnjake prirodnim putem - preporučuju dr Oz i Oprah

http://kolagen.byethost15.com/

Zanima me da li je itko probao ove jastučiće ili netko zna nekoga tko je probao? Nisu baš jeftini, ali ako funkcionira... Sviđa mi se što su prirodni sastojci unutra.

Priznajem, nisam čitala cijelu temu, pa se ispričavam ako je već bilo govora o tome
__________________
maya44 robica
Maya Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 12:26   #563
Nasjela sam na neki savjet i kupila Steviu. Ne valja ništa. Natečenost mi je ostala a i smrdi gadno.
tajci-sok is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 00:34   #564
Ja se već par mjeseci mučim sa crnim podočnjacima..

Napravio sam krvne pretrage, sve u redu. Dnevno popijem cca. 2l tekućine tako da mislim da nije problem ni u tom. Spavanje također. Rijetko spavam ispod 7-8h..

Nemam pojma u čemu je stvar. Jel probao netko smrznuti čajne vrečice pa to stavljati na podočnjake? Čuo sam da to pomaže?
dd15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 15:02   #565
ljubičasto pod očima.

hej hej . već dosta dugo pratim teme o podočnjacima i koži oko očiju no i dalje nisam pronašao ono što tražim. naime, ja imam neku ljubičastu boju pod ispod očiju, a na kapku blago crvenilo . zanima me što bi mogao kupiti (zanima me isključivo neki proizvod, nisam zainteresiran za home made rješenja) da popravim ljubičasto pod očima i crvenilo na kapcima? da li postoji neki preparat?
synthroepayne is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 19.01.2014., 17:28   #566
Quote:
Maya Fae kaže: Pogledaj post
Naletjela sam na ovo: Uklonite podočnjake prirodnim putem - preporučuju dr Oz i Oprah

http://kolagen.byethost15.com/

Zanima me da li je itko probao ove jastučiće ili netko zna nekoga tko je probao? Nisu baš jeftini, ali ako funkcionira... Sviđa mi se što su prirodni sastojci unutra.

Priznajem, nisam čitala cijelu temu, pa se ispričavam ako je već bilo govora o tome
rekla bih isti sastav ali velika razlika u cijeni http://www.ebay.com/itm/20X-Pairs-An...-/271052806234

imaš i u "zlatnoj" varijanti. npr. 50 kom je 23 dolara. sramota koliko kod nas neke stvari naplaćuju.
Trolička is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 13:26   #567
Quote:
Sanjazg kaže: Pogledaj post
Molim ako je netko bio na ovakovom tretmanu da mi kaže svoja iskustva.
Ja sam bila prije mjesec dana ,ubrizgan mi je filer u oba podočnjaka ali rezultati su strašni. Imam kvržice ispod očiju i masnice koje ne prolaze,sada su tamno smeđe. Izgledam bolesno i unakaženo. Vidi se da nešto debelo ne štima sa mojim podočnjacima svi me pitaju kaj mi je.Ne bi nikome ovaj tretman preporučila iako ga je obavio jedan od najboljih liječnika ,na žalost.
Inače imam filere u borama oko usta i čelu i to je super.
Kakva ti je sad situacija sa podočnjacima? Gledala sam i ja za te filere, ali malo mi je previše riskantno..
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 16:08   #568
Je li tko isprobao ovu masku ?
http://www.ogledaloonline.hr/prepara...glamglow-maske
nyky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 23:14   #569
jastučići za podočnjake

imam godinama problem sa tamnim podočnjacima, čula sam za te jastučiće pa me zanima da li ih je tko probao, kakva su iskustva, da li mogu od koga naručiti da mi ih kupi online? unaprijed zahvalna/vječno nenaspavana izgled
sonjuška is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2018., 19:48   #570
Uklanjanje podočnjaka

Tamnih kolutova.

Jedino Remescar za to reklamiraju i zanima me je li netko probao?

http://ljekarnaonline.hr/proizvodi/k...ake-8ml-15010/
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2019., 01:54   #571
Natecene kapke mi izvrsno rješava zeleni čaj, vrećice NA kspcima. Podocnjake i natecenost pod očima nažalost ništa. Nije baš strašno kod mene, ali ni idealno. Pijem puno vode, vježbam itd
Oblaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2021., 20:19   #572
Može mi netko molim vas reći, jel istina da krema za hemoroide uklanja jastučiće ispod očiju? Kupila bih, ali me strah da ne bude još gore.

Hvala.
LoveYouTomorrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2021., 09:23   #573
Pozz. Zanima me dali postoje kakvi tretmani u kozmetičkim salonima ili u estetskim ordinacijama za podočnjake? Imam one ljubičaste.
CreaticFlowers is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2021., 18:44   #574
Quote:
CreaticFlowers kaže: Pogledaj post
Pozz. Zanima me dali postoje kakvi tretmani u kozmetičkim salonima ili u estetskim ordinacijama za podočnjake? Imam one ljubičaste.
Probaj Remescar, odličan je.
orange000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2021., 19:12   #575
Quote:
orange000 kaže: Pogledaj post
Probaj Remescar, odličan je.
što ti sve napravi?

baš sam ga danas popodne proučavala.
zbunilo me puno loših recenzija. nekima ništa ne djeluje, nekima malo, neki vele da ne mogu šminku stavit preko toga (a da ostane isti efekt).

jel možeš stavit korektor iznad toga?
ili ga staviš ispod?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2021., 19:22   #576
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
što ti sve napravi?

baš sam ga danas popodne proučavala.
zbunilo me puno loših recenzija. nekima ništa ne djeluje, nekima malo, neki vele da ne mogu šminku stavit preko toga (a da ostane isti efekt).

jel možeš stavit korektor iznad toga?
ili ga staviš ispod?
meni je nakon samo par dana korištenja smanjio podočnjake za duplo.
ne koristim ga ispod šminke, samo kad sam doma.
vrijedi probati.
orange000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2021., 20:45   #577
Quote:
orange000 kaže: Pogledaj post
meni je nakon samo par dana korištenja smanjio podočnjake za duplo.
ne koristim ga ispod šminke, samo kad sam doma.
vrijedi probati.
ok, hvala

ja sam ga mislila eventualno isprobati kao kozmetički/estetski proizvod
jer korisnici uglavnom vele da je to privremeni efekt koji traje 8 sati od stavljanja
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2021., 08:45   #578
Quote:
orange000 kaže: Pogledaj post
Probaj Remescar, odličan je.
Gledam ga no inače sam osjetljiva na dosta marki. Dobila sam osip na ove jeftine proizvode, pa na Skintegru, Avene, Normaderm itd...jedino mi paše Doktor Babor no jedna njihova krema je 500kn tako da me strah bilo što drugo stavljati kad koristim samo njihove proizvode (potrošila sam oko 2500kn na njih i mogu reći da su odlični). Mislila sam baš na neke filere ili inekcije.
CreaticFlowers is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:49.