Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2022., 18:51   #1081
Quote:
metalka64 kaže: Pogledaj post
Pa morat češ ih položit. Ne znam sad konkretno kako će to točno ić jer ovisi od faxa do faxa. Kod mene su ljudi te razlikovne znali upisivat kao izborne još na prvoj godini, pa bi to u startu riješili, ili bi ih riješavali zajedno s redovnima na drugoj godini (s tim da je mislim ograničenje bilo max 15ects razlikovnih kolegija)- tako da u toj godini imaš više od 60 ectsa
Obje opcije su ok, glavno da se to može riješit, hvala puno
Ossian5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2022., 04:15   #1082
Question Upomoć! hahahh

Može li mi netko objasniti, može li se integrirani redovni studij (nema mogućnosti izvanrednog) upisati ako nisi maturant i završio si neki drugi fakultet? Tipa ja sad studiram psihologiju ali želim upisati logopediju za koju nema mogućnost prebacivanja (sto valjda znaci da moram ići od prve godine) kako to onda funkcionira? Je li ikako moguce da ja studiram logopediju? Npr. Za vrijeme ili nakon sto zavrsim ovaj fakultet ili kako ako moram biti redovan student? I bih li tada plaćala kao izvanredan student ili normalno išla iako ne upisujem faks prvi put?
hercegivan99 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:47.