Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver

Hardver Hardverske teme, sve osim pitanja, problema i oglasa.
Podforumi: Stolna, Prijenosna računala, Periferija

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2016., 10:41   #10001
Imao sam i ja taj smjesan problem na windows 10 pro, rijesio sam ga tako da sam u device manageru pod network adapters kliknuo desni klik pa zatim properties pa na power managament i odznacio kvacicu na allow this device to wake the compuiter i vola, problem rijesen.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Old 27.05.2016., 11:13   #10002
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Ma i ja mislim da mi je negdi jedna opcija promakla...mada mi je glupo da ako sam u biosu disable-ao da winsi to mogu zaobići

Dakle, prije postanja tu na forumu, ovo sam sve napravio, ali očito bez uspjeha:

bios - ugašen,
power manag. - sve pogašeno,
lan adapter - ugašen,
magičnih paketa nemam (na što točno misliš?)
za control panel nisam siguran jesam li što, ali ako znaš što bi trebao pogledati točno napiši, pa još jednom provjerim.

Gasim ga na start/shutdown (kako sam isključio hybernate, sad postoje samo opcije restart i shutdown)...probao čak iz console "shutdown /p" i opet se upalio gad

Možda da ga probam ugasiti na "restart" obzirom da se "shutdown" ponaša kao restart?


Ja sam se jebao ko majmun s tim. Ne znam na koju sam foru uspio na kraju složit da mi šljaka kak treba al u svakom slučaju je bitno da pogasiš svugdje sve kaj ti potencijalno može upalit kompjuter.
Djelomično je i do softversko/hardverskih bugova i nedostataka, al nebitno za tebe, ti samo hoćeš da bude ugašen, ja sam ga htio palit pomoću bežične tastature.

"Shutdown" ti se ponaša kao restart vjerojatno zato kaj neka pizdarija na networku šalje zahtjeve lan adapteru često i u procesu odma probudi kompjuter (npr. kontroliranje kodija putem mobitela)
donktard is offline  
Old 27.05.2016., 12:53   #10003
Hvala svima na sugestijama. Proći ću ovaj vikend još jednom kroz sve opcije pa ako me i dalje bude zajebavao, reći ću im da mu nema pomoći i da ga jednostavno ni ne gase
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Old 27.05.2016., 18:42   #10004
Nastavak na novoj temi kako bi usrećili Hadesa:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=948871
Tiki is online now  
Old 27.05.2016., 18:42   #10005
Nastavak na novoj temi kako bi usrećili Hadesa:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=948871
Tiki is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:11.