Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2014., 22:20   #61
vidim da im na stranici pise da od sutra pocinju razgovori sa kandidatima koji su prosli dalje.. znaci nisam prosla :P
jeste vi vec dobili kakav mail da niste prosli taj krug s testiranjem? ja ne...
__________________
...more precious than any pearl....
liberian girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 19:44   #62
Mene su zvali prekjučer. Iskreno, nisam očekivala jer nisam baš bila oduševljena sa svojom izvedbom na testiranju. Tak da sam se prilično šokirala kad me žena nazvala! Je l bio netko već na razgovoru? Je l samo razgovor s komisijom ili i s psihologom i testiranje engleskog?
amar gamal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 09:36   #63
Može li mi netko reći od čega se sastoji stručno testiranje u HBOR-u i po kojoj literaturi bi se trebalo pripremati?
hugoboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 14:09   #64
Quote:
hugoboy kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći od čega se sastoji stručno testiranje u HBOR-u i po kojoj literaturi bi se trebalo pripremati?
Ovisi za koje se radno mjesto prijavljujes
takooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 16:42   #65
Kako je raditi kao projektant/programer u HBORU? Uvjeti, plaće, zadovoljstvo radnika..? Da li su rigorozni da se ne može otići online na Stackowerflow ako si programer pogledati neki primjer ili ipak imaš slobodnije ruke (što je po meni danas u informatici zapravo neophodno zbog brzine pa i edukacije) ? Znam da neki veliki igrači imaju zabrane svega i svačega, nakraju se manje napravi, zbog hrpetine restrikcija..
with_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 13:28   #66
Smile

Je li se netko prijavio na natječaj za Stručnog suradnika za rizične plasmane? Što mogu očekivati na testiranju, razgovoru? Uvjeti, plaća? Hvala unaprijed.
__________________
There's no going back
My presence fades to black
insomniacc is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 19:06   #67
Quote:
insomniacc kaže: Pogledaj post
Je li se netko prijavio na natječaj za Stručnog suradnika za rizične plasmane? Što mogu očekivati na testiranju, razgovoru? Uvjeti, plaća? Hvala unaprijed.
Ja nisam

a stručni suradnik možeš bit od početnika do specijalista pa o tome ovisi plaća jel... ovisi kolko iskustva imaš i tak...

što se tiće testiranja mogu pretpostaviti da će biti testiranje znanja o rizičnim plasmanima. I sad ne sprdam, ozbiljna sam. tko radi u banci na tome zna
takooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 14:28   #68
Quote:
takooo kaže: Pogledaj post
Ja nisam

a stručni suradnik možeš bit od početnika do specijalista pa o tome ovisi plaća jel... ovisi kolko iskustva imaš i tak...

što se tiće testiranja mogu pretpostaviti da će biti testiranje znanja o rizičnim plasmanima. I sad ne sprdam, ozbiljna sam. tko radi u banci na tome zna
Radim i ja u banci Pitao sam za testiranje, znaci li to da nije opcenito testiranje nego testiranje iskljucivo za radno mjesto za koje se prijavljuješ?
__________________
There's no going back
My presence fades to black
insomniacc is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 00:43   #69
Quote:
insomniacc kaže: Pogledaj post
Radim i ja u banci Pitao sam za testiranje, znaci li to da nije opcenito testiranje nego testiranje iskljucivo za radno mjesto za koje se prijavljuješ?
isključivo za koje se prijavljuješ
takooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 06:57   #70
nedavna testiranja

pozdrav. da li netko ima tko je ove godine bio na testiranju? Ako može info o tome kako izgleda testiranje za eng, excell i hrvatski. Hvala puno na bilo kakvoj info...
viluanma4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 13:30   #71
Quote:
viluanma4 kaže: Pogledaj post
pozdrav. da li netko ima tko je ove godine bio na testiranju? Ako može info o tome kako izgleda testiranje za eng, excell i hrvatski. Hvala puno na bilo kakvoj info...
zar nitko nema nikakvu info?
viluanma4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 23:42   #72
potpisujem navedeno..zar stvarno nitko nista nezna??mene zanima konkretno sto misle kad navedu testiranje bankarstva..heh zanimljivo..
ForumašicaAnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 14:40   #73
Bok, da li je netko od vas slao molbu za natječaje završene 18.07.2016...na str.hbor-a piše kao testiranje 1.i 2.09. .....jel' tko dobio obavijest? Hvala
little15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 23:40   #74
selekcijski pistupak je u tijeku..prvi krug strucnog i psihotestiranja je gotov..slijedi intervju pa pretpostavljam da ce obavijesti ostalima koji nisu pozvani slati tek po zavrsetku postupka..
ForumašicaAnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 09:15   #75
Bok, hvala....u mailu koji sam dobila piše da je molba zaprimljena, opisan je selekcijski postupak i da ću daljnje upute dobivati putem maila...ako "ne odgovaram" uvjetima natječaja, smatram da bi pisalo da molba -nije zaprimljena-...ma....
little15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 12:58   #76
Zapravo i ne...sve pristigle molbe su i zaprimljene...nakon tog maila su radili selekciju i zvali cca 30-tak ljudi po natječaju - one koji najbliže odgovaraju onome što traže.
Mislim da su danas zadnja testiranja, a prema podacima na njihovim stranicama neka testiranja su bila obavljena prije dva tjedna - ovisno o radnom mjestu.
Oni koji do kraja prošlog tjedna nisu zaprimili nikakav poziv, nažalost sljedeće što će primiti je mail zahvale.
joni123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 13:06   #77
Bok..možda sam glupa, ali nikako da shvatim selekciju "na hrvatski način"... Ako ispunjavam uvjete koje su tražili u natječaju pa red je pozvati osobu da joj barem u lice kažeš- natječaj je samo formalnost, već imamo osobu za taj posao- .....
little15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 22:25   #78
Quote:
little15 kaže: Pogledaj post
Bok..možda sam glupa, ali nikako da shvatim selekciju "na hrvatski način"... Ako ispunjavam uvjete koje su tražili u natječaju pa red je pozvati osobu da joj barem u lice kažeš- natječaj je samo formalnost, već imamo osobu za taj posao- .....
Ne smatram da se ovdje radi o namjestenom natjecaju, vec o tome da je zaprimljeno puno molbi...cca 250 po radnom mjestu.
I iako mozda svi zadovoljavaju uvjete natjecaja, neki ga zadovoljavaju vise.
Ja sam se npr. prijavio na 3 natjecaja od 18.07. ali pozvan samo na testiranje za
jedno.
joni123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 13:21   #79
Quote:
joni123 kaže: Pogledaj post
Zapravo i ne...sve pristigle molbe su i zaprimljene...nakon tog maila su radili selekciju i zvali cca 30-tak ljudi po natječaju - one koji najbliže odgovaraju onome što traže.
Mislim da su danas zadnja testiranja, a prema podacima na njihovim stranicama neka testiranja su bila obavljena prije dva tjedna - ovisno o radnom mjestu.
Oni koji do kraja prošlog tjedna nisu zaprimili nikakav poziv, nažalost sljedeće što će primiti je mail zahvale.
A sta je sa natjecajem Suradnik/Strucni suradnik za poslove podrske? Testiranje je bilo 1./2. 9 i dalje nema obavjesti na str.HBOR-a, da li imate kakve inf.? Sta je s tim natjecajem i da li za daljnje razgovore salju email ili zovu na mob?
Mališaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 09:43   #80
HBOR je ažurirao svoje stranice, dio za ljudske potencijale...uglavnom tko nije dobio poziv za testiranje, nema se više čemu nadati...oni koji su obavili dio testiranja/razgovora sretno...trebat će nam
joni123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.