Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2005., 14:22   #21
Quote:
Noemi kaže:










Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 06:48   #22
Question Kolor šamponi

Je li netko zna gdje da nađem kolor šampone svjetle nijanse,kao što je nekad bilo kod nas,a više ne viđam npr. Casting boja caramel ili Poly country onaj neki plavi skroz? Jel tko vidio kakvu zalihu negdje?
vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 16:12   #23
Kaj nitko ne koristi kolorce?
vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 17:01   #24
pisalo se nedavno po forumu kako kolor sampona vise skoro nigdje nema.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 17:58   #25
Ja kolorac tražim već mjesecima i ništa,na kraju sam se ofarbala sa bojom.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 18:07   #26
lorealov casting...drzi ga kozmo...nesto presavrseno
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 20:41   #27
Casting sam i tražila i rekli mi na par mjesta da se više ne proizvodi.Samo je dosta skup a meni trebaju 2 ili 3.Ali dosta dugo drži.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 21:59   #28
ima castinga i u nami
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 22:19   #29
Quote:
milkica kaže:
Casting sam i tražila i rekli mi na par mjesta da se više ne proizvodi.Samo je dosta skup a meni trebaju 2 ili 3.Ali dosta dugo drži.
jos se proizvodi,samo dosta ducana ga je(ne znam zasto)ozguralo s polica...sigurno ga drzi nama i kozmo...za ostalo ne znam...
2 su cisto dosta za dugu kosu(ja imala kosu do pupka i bilo mi je taman 2 bocice)...
i dode u kozmu oko 45 kn,sto je prihvatljiva cijena,a postojanost je odlicna,izrast se ne vidi(posto je to ton na ton bojenje) i kosa je fantasticna poslije njega...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 22:11   #30
Gdje kupiti kolor šampon?

Eto, imam neki neujednačen ton kose (na jednom mjestu se dosta vidi) i htjela bih to riješiti kolor šamponom (koji se ispire) ali u svim dućanima nude samo one vrećice od schwartzkopa koje nisu ni slične onom što se nekad nazivalo kolor šampon... ako netko zna za neki proizvod koji bi bio sličan lorealovom castingu ili poly country colors i gdje ga ima za kupiti u rijeci bila bih jako zahvalna. izgleda da su kolor šamponi izumrli?
SPOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 09:28   #31
Da,ti švarckopovi su očaj. Frendica mi se 'pofarbala' s tim i primilo joj se različito na ofarbanoj i neofarbanoj kosi. Ja sam jednom probala neki šatro crni s plavim odsjajem i nije mi uopće promjenio boju kose - ni za nijansu!

Al moja frizerka je znala smućkati farbu s vodom i još nečim (ili samo s vodom,nisam ziher) kad mi je trebalo neš takvo, to jest kad sam htjela posvijetliti cijelu kosu bez da ju cijelu poblajham , stavila mi je klasične pramenove,pa onda cijelu kosu s tim 'bućkurišem' i ispalo je prejebeno. Pramenovi se nisu kužili,a kosa mi je imala onaj efekt 'posvijetlila na suncu'.
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 15:09   #32
phyo - phytolumiere
Infidele is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 13:03   #33
ja bih htjela potamniti ta mjesta jer su svjetlija od ostatka. jučer sam obišla dm i kozmo i nema ništa osim onih šugavih vrećica koje su čista laž.
SPOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 00:38   #34
pa neznam mislim da je keune ima svoj color sampon...mozda sam se zajebala ali mislim...sad neznam kako je to...i postoji li to...ili je to preljev...
 
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 20:29   #35
Quote:
marijana_punkrz kaže: Pogledaj post
pa neznam mislim da je keune ima svoj color sampon...mozda sam se zajebala ali mislim...sad neznam kako je to...i postoji li to...ili je to preljev...
kuene ima trajne farbe, a kolor šampona više na tržištu definitivno nema! za ono od schwarzkopa mi kaže teta u parfumeriji da je preljev, a izbor nijansi im je očajan i na mojoj kosi se ništa ne vidi kad to stavim.
SPOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 20:51   #36
jedino imala iskustva sa palete color samponom...nis posebno al oke...imas ga u dm-u
 
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 12:32   #37
Stavljala sam jednom kolor šampon i nikada mi se nije isprao...morala sam čekati da izraste!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 16:22   #38
Polutrajne boje

Imam dosta tamnu kosu (tamno smeđu) i htjela bih izvući par pramenova Stargazer polutrajnom bojom (kričavo žutom).
Neke prijateljice mi govore da to neće uspjeti jel mi je kosa pretamna.

Pa sam htjela vidjeti jel tko pokušao sa tim bojama i kakvi su bili rezultati?

Inače te boje ne sadrže peroksid zato su me i privukle, jel ne se želim farbati.
Lain_Braindead is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 17:46   #39
Iskreno ne znam nista o tim bojama
 
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 19:29   #40
Nisu li to sve boje koje imaju oznaku 2 na kutiji i ispiru se za 20 i nesto dana?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:58.