Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2003., 20:54   #1
cosmo ili elle?

mislim, s obzirom da sam iz hr...kazem cosmo...inace bi to bio glamour- britanski...elle mi se totalno pokvario zadnjih dana...osobito kad su neku zensku iz neke knjige koja ima 59kg a laze da ima 52 nazvali debeljucom!!! dovraga, kuda ide ovaj svijet. inace radi se o knjizi 'can i tell you a secret' od sophie kinsella koja je napisala i shoppingholicarku...i totalno su mi bezveze...malo su pretjerali s cijenama proizvoda koje predstavljaju. mislim ne kazem da je cosmo med i mlijeko ali nekako mi je prizemniji...then again, na muskom kutku kazu da cosmo citaju samo notorne glupace i dosta se zena s tim slozilo pa bih molila da negativne komentare ostavite na muskom kutku a ne tu. thanx
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2003., 22:39   #2
Obozavam hrvatcki Cosmo jako je dobar cak bolji od talijanskog ali zato hrvatski Elle je jako tanak, nema za citat, reklame su koma, moda je uzas (naravno u zaostatku) tako da kupujem talijanski Elle koji ima od 500 do 900 stranice ovisi kako kad i super mi je, Michela Gattermayer (odlino pise i zanimljiva) kao sta mi je u hrvatskom Cosmu super Rujanka Jeger i fora mi je Miljenko Jergovic
Dakle glasam za hrvatski Cosmo i talijanski Elle
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2003., 22:54   #3
Mislim da je cosmo bolji ..jedino mi je elle bolji kad se radi o kozmetici ..a i napisu cijene proizvoda..bar u ovom zadnjem..

p.s dk koji je tvoj clanak?
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2003., 00:26   #4
...glasam za Cosmo..vise clanaka....vise slova...Elle..kao deblji, ali debljinu cine reklame...moda..ovisi o broju...a o cjenama da ne pricam...mislim da bi se trebali okrenuti oko sebe i uvidjeli bi da se i sa malo novaca moze dobro izgledati...sad opet, znamo da je to svjetski casopis i da mora pratiti svjetske trendove, kreatore i cijene...od svakog broja uzmem ono najbolje..ne zalim se prevec, jer napokon imamo te poznate magazine u Lijepoj nasoj...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2003., 01:26   #5
DK, tebi se svidja britanski Glamour.....???? Jao, vristim!!
Ne znam za HR magazine, al Cosmo u UK je glup da ne moze bit gluplji.
Najbolji zenski UK magazini su Elle, Vogue, Marie Claire i InStyle.
Ostali su SVI u banani.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2003., 11:56   #6
kiki, mislim da mi se uk glamour svidja vecinom zbog formata...stane u svaku torbicu
slazem se da je british cosmo najnajgluplja novina na svijetu...instyle je super
hana, ma kakav clanak, mislis da bi mi za prvi put dali clanak...moja ti je ona mala bijedna anketica sa slicicama cura negdje kod onih citata. mislim da glasi sto vas cini sretnom...
iduci broj ide clanak posd naslovom are you a sunshine girl...nadam se...ako me nisu nakon ovoga bojkotirali a da ja ni neznam
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2003., 12:52   #7
Meni je nekad bolji Cosmo nekad Elle,ovisi kakve sam ja volje

Al najvise volim britanski Marie Claire..zašto,o zašto to toliko mnogo košta. Francuski ne volim jer ima ružni papir...njemački mi ide na živce...

Volim ruski Cosmo...to mi tata donosi s putovanja..zakon
Nekaj tak blesavo nema na kugli zemaljskoj
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2003., 14:18   #8
aaa skuzila sam ..super je anketa za pocetak..glavno da te zele i dalje (drzim fige za taj clanak ) ..tko zna mozda doguras do uredncie cosma
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2003., 15:02   #9
thanx hana
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2003., 15:39   #10
dk, daj si očisti pm-ove
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2003., 18:28   #11
Red face

Quote:
Kiki kaže:
Ne znam za HR magazine, al Cosmo u UK je glup da ne moze bit gluplji.


I u Hrvatskoj je isto tak. Ja još i danas pocrvenim (pa i sad, iako me nitko ne vidi ) kad se sjetim da sam kupila (i, kaj je još gore, pročitala ) prvih dvadesetak brojeva. Mislim da, kao posljedicu, imam PTSP.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2003., 18:43   #12
Quote:
Dijete Cvijeća kaže:
Mislim da, kao posljedicu, imam PTSP.
TAk i ja mislim, svaki put kad procitam Cosmo (vec nisam nekoliko godina) padnem u neku nervozu. Ko da dobijem ADD (attention deficit disorder) - sve bih nesto htjela, a nemrem se koncentrirat, onda izadjem i odem kupovati... Nije li to savrsen efekt (barem u ocima Cosmo urednika)?

STo volim? Marie Claire, Elle i Health magazine - imaju zgodne clanke sa "zenskim temama", ali s malo sporijim ritmom, malo opustenije.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2003., 19:51   #13
Elle sam kupila samo jednom, i nikad više.
Naime, kaj, uređuje ga ona pretenciozna babuskara koja je prije uređivala Cosmo, koji je bio u kurcu totalnom. A sad kad je došla Menđušićka, čini mi se da je Cosmo više dobio na kvaliteti.
Ako niš drugo, a ono malo manje su imbecilni članci, iako mi se čini da su prepisani iz brit Cosma [ste primjetili - na pitanja čitatelja odgovara Irma Kurtz - isto kao u britanskom, čak je i ista slika od babe ]

U Polandiji sam kupovala britanski Marie Claire i bio je OK, te poljski Cosmo i Glamour - koji se nisu bitno razlikovali od našeg Cosma, ali su nekako bili više open - minded. A i preporučivali su obleku po skroz pristojinim cijenama.
Uglavnom, to je "literatura" koju sam ja kupovala samo za avion...mislim da to ne bi inače onak..da jedva čekam da izađe novi broj... al kad vidim kolko ženskica ima kaj to kupuju i slijepo slijede savjete u...

Preserancije!
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2003., 23:51   #14
u cosmu mi je najdebilnije kad idu pisat članak,a to je u stvari prepričana neka bestseler američka knjiga samopomoći...

i smeta me što kad stave mišljenja ljudi s ceste neki puta se ne udostoje čak ni naći tri citata domaćih zvijezda ili običnih ljudi...

i sve te gluposti kako nekoga smotati, smuljati, kako se prikazati u što boljem svjetlu i tako to...

inače mi je ok, makar je elle ljepši...i raznovrsniji, i ima boljih članaka

zato mi je bolji elle...cosmo nisam kupila već sto godina....ali vidim da je na nasalovnici neka hrvatska znanstvenica...to mi se sviđa...muka mi je od ovih tijela bez identiteta...ne znam ni kak se zovu sve te hodajuće vješalice
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2003., 23:55   #15
Hehe, Clea, ja sam kupila to čudo baš zato jer sam htjela vidjet otkud znanstvenica na naslovnici

Joj, to ti je neka manekenka koja studira imunologiju pa je zato "znanstvenica"..

Već sam se ponadala...al joj,pa to je Cosmo...
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2003., 23:58   #16
cosmo je u condenastu poa onda svi cosmoi svijeta prepisuju vecinu clanaka jedni od drugih... irma kurtz je inace zivjela u bivsoj yu pa zna se potkrast pokoje hrvatsko pismo...inace i to se univerzalno prevodi...uk cosmo sux jer je totalnno self helpovski napisan...nas mi je uredu...elle mi je pretjeran...ko da je anpisan za estradu
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2003., 00:53   #17
dk, prvi put anketa, drugi put clanak, za godinu dana urednica mode..pa slavica josipovic je tamo pocela kao tajnica.
a cosmo je definitivno puno bolji od ella,barem u cro.silvana je puno bolja urednica, a cini mi se i bolja novinarka, a da ne govorimo o tome da je vjerojatno manje opsjednuta "cosmo temama" od alemke.
a nova kinsella je zakon
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2003., 15:02   #18
ma sta ja znam...silvana je zakon zena...dala mi je sansu cisto tek tako...a i razlika izmedju nje i alemke je sto je silvana bila izvrsna ratna tv novinarka...za vrijeme alemke ona je bila neka vanjska suradnica cosma (bar je a. tako rekla u svom posljednjem editorialu)...da se mene pita ja bi isla s hr izdanjem instyle-a...
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2003., 15:33   #19
Quote:
Little Earthquake kaže:
Hehe, Clea, ja sam kupila to čudo baš zato jer sam htjela vidjet otkud znanstvenica na naslovnici

Joj, to ti je neka manekenka koja studira imunologiju pa je zato "znanstvenica"..

Već sam se ponadala...al joj,pa to je Cosmo...


hvala ti, spasila si mi 25 kuna
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2003., 15:35   #20
Quote:
Clea kaže:


hvala ti, spasila si mi 25 kuna
e nema sad, ima da mi daš 12 i pol jer je i mojih 25 kn propalo da bih tebi proslijedila informaciju
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:41.