Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2006., 16:48   #41
Quote:
35551 kaže:
To ti je 100% rak mozga...
Koje kreten...
__________________
West Side Crew
Shpaolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 17:36   #42
Ja pak mislim da je kretenski postavljati ovakvo pitanje na forum.
Pa nisu forumaši babe gatare da u kristalnoj kugli vide njegovo jaje i odmah postave dijagnozu i preporuče liječenje.
__________________
sweet, tender & lethal
MilaMalaPlava is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 17:37   #43
Milsim, ni doktori ne postavljaju dijagnoze preko telefona ili maila - neka ode lijepo doktoru i pokaže problem.
__________________
sweet, tender & lethal
MilaMalaPlava is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 22:06   #44
Quote:
MilaMalaPlava kaže:
Ja pak mislim da je kretenski postavljati ovakvo pitanje na forum.
Pa nisu forumaši babe gatare da u kristalnoj kugli vide njegovo jaje i odmah postave dijagnozu i preporuče liječenje.
Gle covjek se zabrinuo i postavio pitanje na forumu zbog toga, a ti ako to smatras kretenskim nemoras citati a kamolo odgovarati
__________________
West Side Crew
Shpaolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 17:16   #45
Quote:
Shpaolin kaže:
Gle covjek se zabrinuo i postavio pitanje na forumu zbog toga, a ti ako to smatras kretenskim nemoras citati a kamolo odgovarati
Moj kretenski odgovor je bio na vaše još kretenskije, a autor nek se lijepo obrati doktoru. Svašta li se ovdje da pročitati...
35551 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 18:27   #46
problem testis

Bio sam na nekim stranim sajtovima i citao sve i svasta i mnooooogo se uplasio, jer sam svasta u glavi pomislio. Imam problem tj. kao neko zadebljanje onog kanala koji vodi do testisa (kao neka relativno deblja meka zila). Testis me ne boli, vec samo to. Ovih dana (tacnije danas i juce) osecam i kao neki bol 5-6 centimetara iznad u stomaku, ali taj bol je nekako tup (ili tupa, kako hocete), znaci ne smeta mi mnogo.Prije neko vece sam pred spavanje nesto dirao da vidim gde me tacno boli i malo sam jace to stezao taj dio te zile i zaboljelo me je. Cak sam se i probudio i osetio bol. Ali cim sam ustao i malo prosao bol je nestala. Mozda kod mene ovo malo duze traje iz razloga sto samo na stomaku spavam pa vjerovatno svaku noc vrsim pritisak na to i iritiram, sve je počelo otkad spavam bez donjeg rublja. Ne znam...hvala
dennis_9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 19:34   #47
Vrati donje rublje pa možda prođe
Možda limfni čvor,možda kila,a možda ne.
Pa jesi se javio doktoru na pregled?
Starlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 19:44   #48
to je počelo prije 3 dana danas sam počeo piti uvin čaj jer sam pročitao na internetu da je možda neka upala...ako ne prođe kroz par dana onda ću na pregled morat otići
dennis_9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 19:45   #49
jel tko imao slična iskustva??
dennis_9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 19:46   #50
nemam ja al znam tko ima
i ne moze se nikako otkrit sta je,onak tupa bol u testisu pa predje na trbuh i cak nekad u donji dio bedara

kod osobe koju ja znam da to ima je problem sto ima samo jedan testis,drugi je puno manji pa su doktori rekli da je mozda radi balansa
jel ti se javlja bol tokom odnosa?
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 20:06   #51
Vjerojatno se radi o boli koja je izazvana nečim "mehaničkim" pa stoga nebi trebao biti zabrinut no ako bol potraje svakako doktoru.
Po ovome napisanome nije ništa hitno(vjerojatno će proči i bez posjeta doktoru) no ako potraje neko vrijeme (recimo 7 dana) svakako do doktora.
Inače deblja relativno meka žila je potpuno normalna stvar koja se zove bulbouretralni kanal (na svim penisima je ima samo nekada zna biti jače izražena pa i zaboliti kada se spava bez donjeg rublja
Nema razloga za brigu.
Bol u predjelu trbuha i može i ne mora imati veze s tim no ja osobno mislim da si i sam dao odgovor kako to riješiti.Natrag u gače
sarkom is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 20:12   #52
sogor je isao i kod doktora pa su muradili i scan i uzorak i statijaznam
i nisu nasli nista
a bol nije prestala,sad vec 7 mjeseci
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 20:28   #53
E sada ova priča kod tvojeg šogora je drugačija. ako bol traje 7 mjeseci i ne nađe se uzrok to je jasno da treba pod hitno mjenjati specijalista urologa ili tražiti vrlo jasan pismeni nalaz uz dodatna usmena pojašnjenja
sarkom is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 00:07   #54
al za "žila" jel to na penisu?mislim da nisi preciziro il možda na preponi?ako je na preponi, onda stavi ruku na to područje i nakašlji se da javi ima li kakvih promjena tijekom kašlja...otherwise neodređena bol u testisu ne mora biti niš ozbiljno
__________________
dežurni doktor
ante dumbledore is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 01:02   #55
e jel ima ikakve veze ako je jedan testis spusteniji malo od drugog?
gleme1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 04:42   #56
Zavisi koliko godina imaš no ovak odokativno nebi to trebalo biti nekej važnog.Popipaj si samo dali su oba dva testisa u skrotumu(onoj kožnatoj vrečici pa ako su oba dva unutra sve je potpuno ok.
sarkom is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 09:51   #57
To ti se događa na lijevom ili desnom testisu?
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 10:07   #58
http://www.jutarnji.hr/kultura_i_ziv...lovic,52714.jl
__________________
Nemam potpisa.
samoborec is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 10:25   #59
Imaš varicocaele, tj. proširene vene. To treba operirat prije ili poslije. Sigurno se radi o lijevom testisu gdje je to učestaliji problem..
sinaman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 11:52   #60
Quote:
dennis_9 kaže: Pogledaj post
Testis me ne boli, vec samo to. Ovih dana (tacnije danas i juce) osecam i kao neki bol 5-6 centimetara iznad u stomaku, ali taj bol je nekako tup (ili tupa, kako hocete), znaci ne smeta mi mnogo.
....ne bih te htio uplašiti, no kod tumora testisa testis ne boli, već se bol javlja u stomaku i tup je, biti će sve jači tj. više će te boljeti.
..zato, hitno urologu, da odbaciš takovu mogućnost.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:07.