Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2012., 16:12   #21
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Pa što onda? Ako je to njoj "šok" na isto ti dođe šokirao je odmah ili "poslije kave".

Ali, zar ti nije namjera poziva na kavu da sjednete, pričate i nešto pijete? I wtf je muški poziv na kavu s "namjerom zavođenja"? Budi precizan u odgovorima!
-Stipe
Pa znaš na što sam mislio... Jedna je stvar kad ti se cura sviđa pa ju ti pozoveš na kavu što predstavlja poziv na spoj, a drugo ako pozoveš na kavu svoju kolegicu sa faksa pod pauzom između predavanja zato da popunite vrijeme. To su potpuno različite priče i dva različita pristupa, a ipak se radi o pozivu na kavu.
Ajd, jednu curu sam jednom pozvao na kavu i ona je shvatila što sam mislio, ali me odmah otkantala jer mi rekla da već ima dečka
Nemon-X is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 16:46   #22
Post

1. OVISI KAKVA JE OSOBA (kakav pristup joj odgovara)

2. OVISI ŠTO MISLI O TEBI:
a) sviđaš joj se
b) neutralnog je mišljenja
c) uopće joj se ne sviđaš

3. OVISI KAKVA SI TI OSOBA


Ukoliko se radi o najgorem slučaju a to bi bio 2.c), o stavki 1. i 3. ovisi da li ćeš se moć podić na level b) ili a)

Meni odgovara DIREKTAN PRISTUP - volim znat na čemu sam, te igrice pozivanja na kavu i laganog čekanja da se nešto desi me zamaraju i onda se brzo ohladim.

Da sam ja ta cura, voljela bi da si ugodan (a ne LJIGAV!) sa mnom, da mi kroz razgovor pokažeš svoju vedrinu i ljubaznost, i nastaviš svojim putem. Ono, bez forsiranja.

Kad bi me iznenadio svojom vedrinom i ljubaznošću (koja očito zrači drugačije od one koje iskazuješ sa drugima), i kad bi važila opcija 2a. (a to bi lako vidio), ja bi ti vratila istom mjerom slijedećom prigodom. Tada bi, ovisno o razini našeg odnosa (kolko smo si "dobri") bilo u redu da me pohvališ i kažeš npr "znaš, volio bi se češće družiti s tobom, jer bi možda poprimio bar malo tebe..." a sve s osmjehom i simpatičnim pristupom.

Ukoliko te nisam doživjela, jasno bi to opet vidio u tim slijedećim razgovorima sa mnom - ponašala bi se kao prema svima drugima.
ArtemisDea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 18:51   #23
a ako je ova situacija: sviđa mi se jedan dečko već godinu dana, tek mi je pred par mjeseci prišao, a do tada uopće nismo razgovarali...i tako smo se počeli družiti: išli smo na piće, ali s društvom, nekad idemo skupa doma, plesali smo na nekoj fešti ..... iz njegovog ponašanja bi recimo mogla zaključiti da mu se sviđam jer se naginje prema meni dok razgovaramo, stalno me zeza, iz pogleda...ali me ne želi pozvati na kavu, pa sam ja njega pozvala i onda mi je rekao da je zauzet.......da li se trebam još uvijek truditi oko njega
bellisim1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 22:02   #24
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
OK imamo i prvi glas za namigni joj..
Jel to zato jer tebi namiguju?
Ili ti namiguješ tipovima koji ti se svide?




-Stipe



Najprije....

Zašto to tebe zanima?

Zatim...

Kako znaš da mi namiguju?



Autore, slušaj Veliu. Strpljen spašen... ako ti se ne žuri i ako ti se jako sviđa.
tonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 08:05   #25
Fraer zatrola prije nekoliko dana, više se ne pojavi, a mi nabijamo post count. Lijepo je vidjeti kako u svijetu sve i dalje funkcionira kako treba.


IBTL +1
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 15:46   #26
Quote:
tonchica kaže: Pogledaj post


Najprije....

Zašto to tebe zanima?

Zatim...

Kako znaš da mi namiguju?
Ne znam, zar ne vidiš da pitam?

Quote:
Autore, slušaj Veliu. Strpljen spašen... ako ti se ne žuri i ako ti se jako sviđa.
Kaj?

Ti znaš da je to ona sve naučila iz mojih postova ovuda?




-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 15:55   #27
Iz mojih nije sigurno.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 16:02   #28
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Kaj?

Ti znaš da je to ona sve naučila iz mojih postova ovuda?

Yeah, right.


Nego, dosta je bilo četa. OK?
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 16:46   #29
Quote:
bellisim1 kaže: Pogledaj post
a ako je ova situacija: sviđa mi se jedan dečko već godinu dana, tek mi je pred par mjeseci prišao, a do tada uopće nismo razgovarali...i tako smo se počeli družiti: išli smo na piće, ali s društvom, nekad idemo skupa doma, plesali smo na nekoj fešti ..... iz njegovog ponašanja bi recimo mogla zaključiti da mu se sviđam jer se naginje prema meni dok razgovaramo, stalno me zeza, iz pogleda...ali me ne želi pozvati na kavu, pa sam ja njega pozvala i onda mi je rekao da je zauzet.......da li se trebam još uvijek truditi oko njega
Ak je zauzet u smislu da ima curu ne, a ako je zauzet u smislu da je imao neku obavezu to već druga stvar. U tom slučaju nemoj odma prekinuti kontakt nego pričekaj neko vrijeme da vidiš oće li ovaj put on tebe pozvat, ako ne odustani
Nik Nejm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 19:14   #30
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ne znam, zar ne vidiš da pitam?
Vidim. Ali zašto me pitaš?



Quote:
Ti znaš da je to ona sve naučila iz mojih postova ovuda?

Ako je tako, onda ne bi pitao!





Velia, sorry, neću više off.
tonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 14:57   #31
Quote:
Nik Nejm kaže: Pogledaj post
Ak je zauzet u smislu da ima curu ne, a ako je zauzet u smislu da je imao neku obavezu to već druga stvar. U tom slučaju nemoj odma prekinuti kontakt nego pričekaj neko vrijeme da vidiš oće li ovaj put on tebe pozvat, ako ne odustani
ma rekao je da gleda utakmicu i da zato ne može
bellisim1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 14:48   #32
U početku nije dobro govorit takve stvari, da ti se sviđa..možeš nekako zamotati u priču "OK si mi" baš mi se dobro družit s tobom"..
ali da ti se sviđa...to joj pokaži dijelima..skužit će ona
ja sam to naučio na teži način..zacopao sam se i rekao šta nisam trebao( u tom trenutku) i eto me sad čilam u frendzoni
više mi ne pada na pamet govorit takve stvari dok nisam zicer
StreamLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 14:55   #33
Quote:
StreamLight kaže: Pogledaj post
U početku nije dobro govorit takve stvari, da ti se sviđa..možeš nekako zamotati u priču "OK si mi" baš mi se dobro družit s tobom"..
ali da ti se sviđa...to joj pokaži dijelima..skužit će ona
ja sam to naučio na teži način..zacopao sam se i rekao šta nisam trebao( u tom trenutku) i eto me sad čilam u frendzoni
više mi ne pada na pamet govorit takve stvari dok nisam zicer
Da si se ti njoj baš sviđao nebi čilao u friendzoni. Što god da si joj rekao
Osim ako bi bio baš napadan. Onda bi vjerojatno pobjegla od tebe.
Niska rasta man is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 22:20   #34
istina
StreamLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 22:28   #35
Quote:
zoky20 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi !! Imam 20 godina ,i sviđa mi se jedna cura koja je išla samnom u osnovnu školu.,iz istog smo mjesta i dobro se poznajemo. Kad se sretnemo pozdravimo se malo popričamo ali ništa više .Htio bi joj reći da mi se sviđa ali neznam na koji način jer je sramežljiva a i ja pomalo u ženskom društvu.Dosad sam imao dvije krače veze ali su cure učinile prvi korak tako da je bilo malo jednostavnije.
Moje pitanje je šta da radim??
Pozovi je van, razmjenite brojeve, dogovorite dan i vrijeme i to je to. Nebitno je opcenito tko kome pristupa, ali ocito da te zanima a ona toga nije ocito svjesna ti si taj koji mora pokazati namjeru. Kava, sladoled, setnja, bacanje zabica u vodu, a ak si dovoljno hrabar uvijek je moz pozvat na pivu.
Chr0n05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 03:21   #36
Quote:
ArtemisDea kaže: Pogledaj post
1. OVISI KAKVA JE OSOBA (kakav pristup joj odgovara)

2. OVISI ŠTO MISLI O TEBI:
a) sviđaš joj se
b) neutralnog je mišljenja
c) uopće joj se ne sviđaš

3. OVISI KAKVA SI TI OSOBA


Ukoliko se radi o najgorem slučaju a to bi bio 2.c), o stavki 1. i 3. ovisi da li ćeš se moć podić na level b) ili a)

Meni odgovara DIREKTAN PRISTUP - volim znat na čemu sam, te igrice pozivanja na kavu i laganog čekanja da se nešto desi me zamaraju i onda se brzo ohladim.

Da sam ja ta cura, voljela bi da si ugodan (a ne LJIGAV!) sa mnom, da mi kroz razgovor pokažeš svoju vedrinu i ljubaznost, i nastaviš svojim putem. Ono, bez forsiranja.

Kad bi me iznenadio svojom vedrinom i ljubaznošću (koja očito zrači drugačije od one koje iskazuješ sa drugima), i kad bi važila opcija 2a. (a to bi lako vidio), ja bi ti vratila istom mjerom slijedećom prigodom. Tada bi, ovisno o razini našeg odnosa (kolko smo si "dobri") bilo u redu da me pohvališ i kažeš npr "znaš, volio bi se češće družiti s tobom, jer bi možda poprimio bar malo tebe..." a sve s osmjehom i simpatičnim pristupom.

Ukoliko te nisam doživjela, jasno bi to opet vidio u tim slijedećim razgovorima sa mnom - ponašala bi se kao prema svima drugima.
O jebote led, ja sam se pogubio 2 a), vrati se na 3, ako je zadovoljen B2..
google1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 10:53   #37
Quote:
ArtemisDea kaže: Pogledaj post
Meni odgovara DIREKTAN PRISTUP - volim znat na čemu sam, te igrice pozivanja na kavu i laganog čekanja da se nešto desi me zamaraju i onda se brzo ohladim.
I sam sam pobornik istog, i slazem se sa cijelim postom. Direktan pristup da, ali pod uvjetom da osjetis povratnu vibru sa druge strane, treba ti samo malo samopouzdanja i lezernosti i onda direktan pristup itekako ima smisla, suprotno uvazenim misljenjima na temi, meni je gotovo uvijek upalilo. Ako uletis direktno a pritom si seprtljav, sramezljiv i zamuckujes onda ce tesko upaliti..
Shole Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 18:04   #38
Sve je bolje od one varijante da joj ne kazes... sretno!
krpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 21:43   #39
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Radje je zovni na na coffee slijedeći put kad se vidite nego da joj direktno ulećeš sa svidjanjem. Ima vremena, idite na cugu, druzite se.
potpis
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 20.04.2012., 14:59   #40
Najvažnije je pripremiti teren za takvu izjavu, ali ni to ne mora da znači ništa, pa ako s njom nisi od srca, nego samo da je zbariš za jednu noć, samo ćeš se patiti tokom cijelog ovog procesa, i na kraju možda izgubiti samo vrijeme. U takvom neobaveznom odnosu kakav imaš, nipošto se ne ograničavaj samo na nju...
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.