Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2013., 20:32   #21
slažem se. pogotovo što ide na tepih.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 20:37   #22
Quote:
Alica72 kaže: Pogledaj post
i molim komentar na jastuke sa cvjeticima

Na jastuke, nema komentara.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 20:41   #23
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Na jastuke, nema komentara.
ovim si pokvario sve lijepe komentare do sada

hvala bult, drago mi je da ti se svidja, a posebno mi je drago da dijelimo isto misljenje oko sobe mladje kcerke. i meni je ona najudobniji, ako ne i najljepsi kutak u stanu.
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 20:43   #24
Stan je jako lijep, prostran i zrači..Sviđa mi se kako si spojila bijelu sa veselim bojama

Jedina zamjerka mi je šank u kuhinji, voljela bih da se išlo sa punom bočnom stranicom cijelom širinom ploče. Ako sam uspjela objasniti

a da ne želiš ništa mijenjati, to ti vjerujem, pogotovo što si sama odradila puno posla,svaka čast
naves is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 20:46   #25
Quote:
Alica72 kaže: Pogledaj post

hvala bult, drago mi je da ti se svidja, a posebno mi je drago da dijelimo isto misljenje oko sobe mladje kcerke. i meni je ona najudobniji, ako ne i najljepsi kutak u stanu.
Da, nekako je to soba u koju bi se najprije zavukao.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 20:52   #26
Quote:
naves kaže: Pogledaj post
Stan je jako lijep, prostran i zrači..Sviđa mi se kako si spojila bijelu sa veselim bojama

Jedina zamjerka mi je šank u kuhinji, voljela bih da se išlo sa punom bočnom stranicom cijelom širinom ploče. Ako sam uspjela objasniti

a da ne želiš ništa mijenjati, to ti vjerujem, pogotovo što si sama odradila puno posla,svaka čast
hmm..ne znam jesam li te dobro razumjela. prvi dio su vrata, unutra imam police, a drugi dio su slijepa vrata.
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 20:52   #27
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Da, nekako je to soba u koju bi se najprije zavukao.
ja se jutros u nju zavukla i sjela na onu vrecu pored toplog radijatora i pustila mozak na pasu.
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 20:57   #28
Quote:
Alica72 kaže: Pogledaj post
ja se jutros u nju zavukla i sjela na onu vrecu pored toplog radijatora i pustila mozak na pasu.
Da nekako se cini da se tamo covjek moze skloniti od svih problema. Bar privremeno.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 21:01   #29
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Da nekako se cini da se tamo covjek moze skloniti od svih problema. Bar privremeno.
upravo tako
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 21:01   #30
Alica divno

Meni je i tvoja kuca krasna i vesela a ovo ne zaostaje. Jos kakva sarena fotka i super
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 21:08   #31
Sarena fotka ili sarena slika.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 21:25   #32
Sve mi se jako sviđa!
Smijem si posuditi prvu sliku od sobe najstarije kćeri, gdje je dvosjed ispod kreveta? Odlična ideja!
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 21:30   #33
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
Sve mi se jako sviđa!
Smijem si posuditi prvu sliku od sobe najstarije kćeri, gdje je dvosjed ispod kreveta? Odlična ideja!
mozes posuditi sliku. nikakav problem
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 22:30   #34
Prekrasnooooo
Blago rečeno da sam oduševljena. Toliko svjetla, tako prozračno, jednostavno
Ma šta reći....stvarno i nemam neku zamjerku....i da želim, nemam
Dječje sobe su mi ajme
maja4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 22:33   #35
Gotovo sve mi je lijepo, ali ovi tepisi djeluju jaaaaaaaaaaako udobno....silno mi je privlačna ova tvoja situacija gdje iz kreveta izađeš i staneš na debeli, gusti tepih
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 22:44   #36
bijela pozadina, šarene stolice različitog oblika, arsta kuhinja, obećanje šarenih slika na zidovima ...... mogu samo potvrditi da je ovo pravi smjer uređenja, bar što se mene tiče.
navijam za narančaste barske stolice. ne moraju nužno biti sjajne. može i plave.
držim fige da te prođe otpor prema novom farbanju i da ofarbaš noge henriksdalu ili cijeli bosse hocker.

teško je reći koja je dječja soba bolja, meni možda za nijansu ona starije kćeri (s kaučom ispod kreveta na kat), ali oštra je konkurencija.

ako te primi inspiracija za produciranjem plagijata u većim količinama ili bar količinama koje premašuju vlastite potrebe, toplo se preporučam.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 22:48   #37
Super je sve, bijelo + jake boje =
Jesi još koju sliku plagirala, osim ove?
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 22:49   #38
Alica diiivaan ti je stan! Deluje dovoljno moderno i dovoljno 'kućevno' toplo u isto vreme. Jako mi se sviđaju bele sofe i ja ih ne bih menjala uopšte. Slike naštancaj još i rasporedi svuda - ako su lepe i dekorativne. Stvarno ti je divno sve.
0106 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 23:00   #39
Quote:
City kaže: Pogledaj post
Super je sve, bijelo + jake boje =
Jesi još koju sliku plagirala, osim ove?
jesam
ova za djecu
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 23:03   #40
hvala svima
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:31.