Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2010., 15:42   #301
Quote:
-clansman- kaže: Pogledaj post
o pa to je OK....jedino bi bilo nezgodno propustiti brod za nazad i ostati preko noci na otocicu :-)
No i ako je cijena 40kn po osobi samo za jedan smjer onda je i to malo puno...

Povratno ti je besplatno, mislim da mozes imati prijevoz jer je tamo neki disco, pa imaju prijevoz, samo ne znam je se placa jer jos nisam bio tamo u taj disco, mozda ovoga ljeta ako stignem inace ti je ja mislim do 19:00 brod, kasnije kako znas i umijes. Mozes ti i 400 kn platiti neki camac i voziti se cijeli dan po otocima.
Nemo474 is offline  
Old 26.04.2010., 15:56   #302
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
ne,i ne bih.....neznam šta je tu cool,gledati sve one ružne visuljke i stare babe sa smežuranim tijelima.Ok,znam da nisu samo oni ondje ali meni je dovoljno da vidim samo 1ili 2...da ne govorim da sam protiv toga jer su ondje i mala djeca/bebe a pedofili vrebaju i škicaju..
Strašno čovječe...Mislim ono dude, kako se uopće te stare babetine usuđuju živjeti?

Mačiću, sve ono što tebi nije oku ugodno nema pravo na život, na svjetlost, na sunce, na osjećaj morske vode na svojim smežurani tijelima i na svojim smežuranim sisama...
Nocturnal is offline  
Old 26.04.2010., 16:42   #303
Quote:
Nocturnal kaže: Pogledaj post
Strašno čovječe...Mislim ono dude, kako se uopće te stare babetine usuđuju živjeti?

Mačiću, sve ono što tebi nije oku ugodno nema pravo na život, na svjetlost, na sunce, na osjećaj morske vode na svojim smežurani tijelima i na svojim smežuranim sisama...

Stvar nudisma nije da sad tamo budu zenske/muski koji ce ti biti napeti, nego da uzivas u moru, suncu i prirodi bez krpica.
Nemo474 is offline  
Old 28.04.2010., 04:42   #304
Nudizam je genijalan,steta sto kod nas nema puno takvih plaza(bar ih ja ne znam,osim jedne zabacene uvale u Novom Vinodolskom).

Nema nista ljepse nego se u moru kupati gol ....no sumnjam da Tunizani muslimani dijele moje misljenje,pa cu ove godine ipak drzati i gacurde i grudnjak na sebi(osim ako netko zna da i tamo postoji nudisticka za turiste to bi bilo i )
__________________
Ne znam sto hocu,al znam kad TO dobijem
Me,myself and I is offline  
Old 29.04.2010., 14:32   #305
Jel itko zna za neko neslužbeno mjesto u Zagrebu gdje se može nudistički sunčati? Npr. neki krov stambene zgrade i sl.?

Znam da vam to možda zvuči smiješno, ali na Jarun ne želim ići jer ona njihova nudistička plaža praktički uopće nije vizualno izolirana od okolice, a to mi smeta.

Baš bi bilo super kad bi netko iznajmljivao neki krov (tipa na nekom neboderu) - mislim da ima puno nudista u Zagrebu koji ne žele na jarunsku plažu, a ne bi im bio problem plaćati ulaznicu za takav krov - myself included!

p.s. Ako netko iz grada ima nešto na raspolaganju, nek mi pošalje ponudu u inbox!
jamie84 is offline  
Old 29.04.2010., 21:52   #306
Quote:
jamie84 kaže: Pogledaj post
Jel itko zna za neko neslužbeno mjesto u Zagrebu gdje se može nudistički sunčati? Npr. neki krov stambene zgrade i sl.?

Znam da vam to možda zvuči smiješno, ali na Jarun ne želim ići jer ona njihova nudistička plaža praktički uopće nije vizualno izolirana od okolice, a to mi smeta.

Baš bi bilo super kad bi netko iznajmljivao neki krov (tipa na nekom neboderu) - mislim da ima puno nudista u Zagrebu koji ne žele na jarunsku plažu, a ne bi im bio problem plaćati ulaznicu za takav krov - myself included!

p.s. Ako netko iz grada ima nešto na raspolaganju, nek mi pošalje ponudu u inbox!

Imas milijun rijeka u blizini, ali tesko naci neko mjesto gdje nema nikoga, pa nije Zagreb toliko velik
Nemo474 is offline  
Old 30.04.2010., 13:27   #307
Ja volim trčati pet kilometara do nudističke plaže i onda, znojav i dlakav, se guziti pred ženskama koje se sunčaju. Koje su šanse da im se sviđa ono što vide? i da li bi bolje prošao da sam textilac?
__________________
I don’t suffer from insanity, I enjoy every minute of it
Chapter_13 is offline  
Old 30.04.2010., 16:39   #308
Quote:
Chapter_13 kaže: Pogledaj post
Ja volim trčati pet kilometara do nudističke plaže i onda, znojav i dlakav, se guziti pred ženskama koje se sunčaju. Koje su šanse da im se sviđa ono što vide? i da li bi bolje prošao da sam textilac?
Pa meni bi se sigurno svidio, tko šljivi ženske
jamie84 is offline  
Old 30.04.2010., 16:47   #309
Quote:
Chapter_13 kaže: Pogledaj post
Ja volim trčati pet kilometara do nudističke plaže i onda, znojav i dlakav, se guziti pred ženskama koje se sunčaju. Koje su šanse da im se sviđa ono što vide? i da li bi bolje prošao da sam textilac?


Jebote,mos otrcat 5 kilometara bez stajanja??

__________________
Ne znam sto hocu,al znam kad TO dobijem
Me,myself and I is offline  
Old 04.05.2010., 03:39   #310
Quote:
Chapter_13 kaže: Pogledaj post
Ja volim trčati pet kilometara do nudističke plaže i onda, znojav i dlakav, se guziti pred ženskama koje se sunčaju. Koje su šanse da im se sviđa ono što vide? i da li bi bolje prošao da sam textilac?
Možda ipak bolje u tekstilu? Da zamišljaju da je nešto impozantno unutra... a ne da se bez kupaćih razuvjere...
nudistica is offline  
Old 05.05.2010., 00:15   #311
previše me sram da bi se skinula pred nepoznatim ljudima na plaži...
jednom smo se dragi i ja kupali goli na jednom malom otoku di nije bilo ljudi i bilo je super...predobar osječaj i jedva čekam ovo ljeto da ponovimo
miss.WhO is offline  
Old 05.05.2010., 04:21   #312
Nudizam je super. Tako prirodan, slobodan, lišen svega.Obožavam kad uđem u more gola...i onda kad izađem, suha za 5min! Što je meni bilo čudno u početku, jer sam navikla da mi se badić suši predugo..i onda uvijek dobijem upalu mjehura.

Tako da preferiram zdraviji nudizam bar za mene optimalniji :P

Što se tiče golotinje, to mi nije problem. Znam da je vecina iskompleksirana, pa cemu onda a i kad se skinem, kao da bacim sve sa sebe, i briga me za druge.

Uzivam.

Posebno je lijepo na mjestima koja nisu naseljena ,kao otoci,kojih je pregršt bar kod nas, ali i tamo uvijek bude ljudi,ali meni nije bed.

Ima neka nudistička plaža kod Vodica,ili Tribunju , ne sjecam se vise. Bila sam tamo jedan dan, i sjecam se kad sam izlazila iz vode, da sam vidila da se jednom liku dig'o a on je bio prvi pored nas lezao
hahah..preludo i onda se malo poskrivecki dirao,,, seksi i znam da je mene to napalilo pa sam rekla decku da idemo doma,,, hahah
sabina_ is offline  
Old 10.06.2010., 00:16   #313
Savjeti za nudističku plažu

Dragi ŽUD formovci,

Dugogodišnji čitaoc, ponekad i poster, 28 godina, ona 25. Javljam se pod drugim nickom radi malo privatnosti. Svečano obećavam da post nije drkadžijski.

Stvar je jednostavna. Prije jedno 4 godine probali smo otići na nudističku. Na Bolu, kad još nije bila strogo podijeljena na tekstilce i golaće. Sjeli smo pokraj neke mlađe ekipe, iz Poljske ili slične nam bliske slavenske zemlje gdje su tipovi bili goli a cure u toplesu i igrali karte. Svima im je bilo ja mislim maksimalno 25.

Nju je to ohrabrilo pa je skinula gornji dio. Ima malo veće cike, pa normalno da je dečkima malo poletio pogled. U tom trenutku njoj su se obrazi zarumenili toliko kolko ja nisam u životu vidio, baš pravi dječji stid toliko da mi je bilo stvarno slatko. Nakon jedno 20 sekundi se pokrila i rekla da joj je bed, a ja nisam htio forsirati pa smo se makli.

Sad smo oboje malo stariji, godine idu i ona je sama rekla da bi probala opet.

Jedan problemčić. Bili smo na Bolu prošlo ljeto, u prolazu i malo virnuli. Plaža je strogo ograđena. Jedini ljudi koje smo vidjeli imaju najmanje duplo godina od nas. Gledajte, nije da mene smetaju stariji, ali apsolutno nije fora da smo jedini koji imaju ispod 35.

Što kažu ostali parovi? Ima li neka plaža gdje možete biti opušteni a da niste samo u dvoje? Nismo za swing i sl, nikog ne osuđujemo ali to nam je prenapredno, ali nam je oboma zanimljivo da su i drugi goli vršnjaci oko nas, ima nešto oslobađajuće u tome da si gol pred drugima i da se ne sramiš a da opet sve ne pređe u nešto preseksualno.

Kao što bi rekli na Malaviziji: Nadam se da pismo neće završiti u košu.

Tataratira. Nisam trol, obećavam, unaprijed hvala na razmišljanjima, ponajviše od onih koji su u paru. Samci, sori, drugi put

Znam da je bila slična tema, mislim na LjES ili tako nešto, ali oprostit ćete oni su malo drugačija publika
kokuz1982 is offline  
Old 10.06.2010., 01:02   #314
A da probate s Hvarom? Svaki dan idu brodovi iz grada na Sv Jerolim, a tamo nije tako masovno i našli bi kutak za sebe bez da gledate hrpetinu drugih ljudi
Ruralna is offline  
Old 10.06.2010., 01:05   #315
Jao hvala Ruralna super si Otišao sam na neki nudistički sajt i netko je isto preporučio ali se malo bojim tih naših nudističkih sajtova jer kad vidim jedno 10 puta više muških članova onda baš ne slušam njihove savjete.

Sv Jerolim. Jeste bili? Ne zanimaju me seksi pričice nego općenito kakva je atmosfera. Samo si čula za Sv Jerolim ili ste vas dvoje išli isto?
Ne bi me bilo strah ni otići s njom na nešto tipa Koversada ali nisam nikad bio i ne znam koliko ima starijih, mlađih, parova, i sl.
kokuz1982 is offline  
Old 10.06.2010., 01:05   #316
zakaj ti je uopće bitno dal ima golih ljudi oko tebe? jel se ideš kupati i sunčati gol zbog sebe ili bi si i ti rađe pošpehnul neku zategnutu mladu a ne neku već obješenu staru bakicu?

ja bila prošle godine s dečkom na nudističkoj. niko nije nas gledal, mi nismo nikoga gledali. svako si je potražil komadić plaže i mora za sebe i gledal svoja posla.
__________________
..llevame en tus ansias a un lugar donde ya no tenga que jurar..
renchi_27 is offline  
Old 10.06.2010., 01:25   #317
Išli bi zajedno pa niko nikoga ne bi "pošpehnul" (to ćeš mi još malo morati objasniti nisam iz tog podneblja ). Dalmaciju znam nadugo i naširoko pa lako nađemo kutak gdje nema nikoga a gdje možemo biti goli.

Stvar je nudističke prirode. Lijepo je vidjeti oko sebe ljude koje dobro izgledaju i goli. Isto kao kad se urediš sa dečkom za u grad pa ideš na mjesta gdje su i drugi malo sređeni, baš ako ti nije uvijek do klošarske spike, kužiš?

To ti je naša mala kriza 20ih godina Mi ti još malo brijemo na ono, goli mladi ljudi su nešto prekrasno, uživajmo zajedno u prirodi, vidiš puno lijepih tijela oko sebe, super ti je, osjećaš se mlado, slobodno. Takve smo likove upoznali na putovanjima vani, ali ne možeš baš svaki tjedan opičit do Finske, kužiš?

Edit: Još jednom mala napomena: Ovo je njezina ideja, a ja ju podržavam. Htjeli bi neki zdravi omjer starijih i mlađih ljudi. Nismo za sexy igrice, mada ne kamenujemo

Hvala na komentarima unaprijed

Zadnje uređivanje kokuz1982 : 10.06.2010. at 01:31.
kokuz1982 is offline  
Old 10.06.2010., 01:33   #318
Pa ono ima dijelova di se skupi ljudi, ali i nekim gdje ima možda 4-5.Uglavnom svatko gleda svoja posla,opušteno sve.
Ruralna is offline  
Old 10.06.2010., 01:40   #319
E fantastično. Baš nešto u tom stilu nam i odgovara, ne previše pažnje usmjerene na nas, a opet da nije pustoš.

Ako se sjetiš još kojeg mjesta, javi!
kokuz1982 is offline  
Old 10.06.2010., 09:31   #320
Kaj ova tema radi na ŽUD uopće? Preporuke za ljetovanje, wtf?

BTW, štos u nudizmu nije u tome da si gol pa da gledaš druge golaće oko sebe i onda još biraš jel bi starije ili mlađe, jel bi obješene palačinke ili jedre mlade sisice.
Štos je da si gol zbog SEBE a drugi te se apsolutno ne tiču.
ryell is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger