Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Domovinski rat

Domovinski rat Domovinski rat bez politike

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2009., 23:12   #4441
Da li netko zna kako je ovaj tenk dospio na Trpinjsku cestu.
zulualpha is offline  
Old 12.10.2009., 23:53   #4442
taj tenk je nađen u adici
Irriducibili is offline  
Old 13.10.2009., 00:11   #4443
Malo dalje od Adice.
zulualpha is offline  
Old 13.10.2009., 01:16   #4444
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
Malo dalje od Adice.
jel ti pitas ili nudis odgovor
__________________
pisem pismo tinta mi se proli,daleko je onaj tko me voli
visa_sila is offline  
Old 13.10.2009., 09:22   #4445
Tko je čovjek na toj slici pored Marka Babića?
mayday_bbb is offline  
Old 13.10.2009., 10:18   #4446
bitka za Vukovar

Pipe
ozirus is offline  
Old 13.10.2009., 13:48   #4447
Quote:
ozirus kaže: Pogledaj post
Pipe
Majić,kaj imade klub boogalo?
žacko1 is offline  
Old 14.10.2009., 01:01   #4448
Quote:
champ kaže: Pogledaj post
Borovo - još jedna legendarna epizoda legendarnog ratišta, u kojoj smo imali prilike gledati neke od največih legendi Domovinskog rata!

Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba

Molim te ako znaš da mi kažeš, tko je napisao ovu pjesmu? Goran Grgić ju je sjajno izveo...
__________________
"Are You Talkin´ To Me?"
Travis is offline  
Old 15.10.2009., 15:08   #4449
Čujem na vijestima da se bivši logoraši spremaju u subotu u Stajićevo...
Što reći, nego
mayday_bbb is offline  
Old 15.10.2009., 22:27   #4450
Quote:
mayday_bbb kaže: Pogledaj post
Čujem na vijestima da se bivši logoraši spremaju u subotu u Stajićevo...
Što reći, nego
Nadam se uspjehu, premda se tome oštro protive srpske udruge srpskih dobrovoljaca posebno iz Zrenjanina.
osobno sam se zarekao da nikada moja noga neće kročiti preko srpske granice, tako da im stvarno želim uspjeha. No što među njima radi srbin Pero Kovačević to mi fakat nije jasno, barem po večeras viđenom u Dnevniku.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Old 16.10.2009., 08:28   #4451
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Nadam se uspjehu, premda se tome oštro protive srpske udruge srpskih dobrovoljaca posebno iz Zrenjanina.
osobno sam se zarekao da nikada moja noga neće kročiti preko srpske granice, tako da im stvarno želim uspjeha. No što među njima radi srbin Pero Kovačević to mi fakat nije jasno, barem po večeras viđenom u Dnevniku.
Spomenuti je Vukovarac? Znaš o njemu neke stvari koje mi ne znamo? Ponašao se kao većina komšija, ili je čak i otvoreno bio na drugoj strani?
mayday_bbb is offline  
Old 16.10.2009., 08:52   #4452
DOK JE SRCA, BIT ĆE I KROACIJE!

Blago Zadro (Donji Mamići-Ledinac kraj Gruda, 31. ožujka 1944. - Vukovar, 16. listopada 1991.)

Ante Bruno Bušić (Vinjani Donji, kod Imotskog, 6. listopada 1939 - Pariz, 16. listopada 1978.)

Da ih se barem mi sjetimo, kad će se već na svim našim televizijama pričat ne o njima nego o Toši Proeskom.
mayday_bbb is offline  
Old 16.10.2009., 09:03   #4453
http://i37.tinypic.com/2s6pml5.jpg
Falkon is offline  
Old 16.10.2009., 10:51   #4454
Na današnji dan 16.listopada 1991. poginuo je naš general Blago Zadro.
Njemu kao i svim poginulim Hrvatskim braniteljima neka je vječna hvala i slava.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Old 16.10.2009., 12:00   #4455
Quote:
mayday_bbb kaže: Pogledaj post
Da ih se barem mi sjetimo, kad će se već na svim našim televizijama pričat ne o njima nego o Toši Proeskom.
Iskreno, ja sam za tog Tošu Proeskog prvi puta saznao tek pred dvije godine, kad je poginuo na autocesti. Ali o njemu danas od ranog jutra žubori večina radio postaja, a pogibiju velikog borca i heroja obrane Vukovara gotovo nitko i ne spominje!

Sramotno stanje hrvatskih medija, jad i bijeda!
__________________
Save a horse, ride a cowboy :)
champ is offline  
Old 16.10.2009., 12:03   #4456
16.listopada 1991.Vukovar je izgubio velikog ratnika ali još većeg čovjeka Blagu Zadru.Neka mu je vječna slava i hvala i počivao u miru skupa sa svim ostalim junacima Vukovara i cijele Hrvatske.
Humphrey is offline  
Old 16.10.2009., 12:33   #4457
Quote:
champ kaže: Pogledaj post
Iskreno, ja sam za tog Tošu Proeskog prvi puta saznao tek pred dvije godine, kad je poginuo na autocesti. Ali o njemu danas od ranog jutra žubori večina radio postaja, a pogibiju velikog borca i heroja obrane Vukovara gotovo nitko i ne spominje!

Sramotno stanje hrvatskih medija, jad i bijeda!
Quote:
Humphrey kaže: Pogledaj post
16.listopada 1991.Vukovar je izgubio velikog ratnika ali još većeg čovjeka Blagu Zadru.Neka mu je vječna slava i hvala i počivao u miru skupa sa svim ostalim junacima Vukovara i cijele Hrvatske.
Ne znam sto bi rekao. Ne mogu vjerovati da ima zemlje s tako idiotskim medijima.......

Znam da je svetogrde i neprimjerno, ali ponekad pozelim da opet bude stanje kao '91 pa kad sretnem ovu danasnju "naprednu" ekipu da ih pitam da li im branitelji jos smetaju? Onako pred ZG cetnicke horde vec pocinju krvavi pir, a branitelji kazu: "odosmo mi da ne radimo probleme, vi se onako ljudski, demokratski, napredno, kulturno i multikulti dogovorite s njima."
__________________
"Life", said Marvin, "Don't talk to me about life"
I ja bih marasovca nazad
Grugru is offline  
Old 16.10.2009., 13:07   #4458
Quote:
Grugru kaže: Pogledaj post
Ne znam sto bi rekao. Ne mogu vjerovati da ima zemlje s tako idiotskim medijima.......

Znam da je svetogrde i neprimjerno, ali ponekad pozelim da opet bude stanje kao '91 pa kad sretnem ovu danasnju "naprednu" ekipu da ih pitam da li im branitelji jos smetaju? Onako pred ZG cetnicke horde vec pocinju krvavi pir, a branitelji kazu: "odosmo mi da ne radimo probleme, vi se onako ljudski, demokratski, napredno, kulturno i multikulti dogovorite s njima."
Antologijsku izjavu ispljunula je Vesna Teršelić, dična članica (ili predsjednica, ne znam), neke od "nevladinih" organizacija:
"Svaku majku jednako boli smrt njenog sina".

Ali je spodoba "zaboravila" reći da su određene majke svojim sinovima stavljale ruže u cijevi M84 kad su kretali u svoje mirotvorne pohode.
mayday_bbb is offline  
Old 16.10.2009., 13:27   #4459
Quote:
Grugru kaže: Pogledaj post
Ne znam sto bi rekao. Ne mogu vjerovati da ima zemlje s tako idiotskim medijima.......
Ne krivi medije, posao privatnih medija je da donose gazdi lovu, ako je narodu zanimljiviji Toše Proeski od Blage Zadre onda u medijima nije nikakav problem. Nesto je drugo tu.
Monsignor.m is offline  
Old 16.10.2009., 14:08   #4460
Quote:
Monsignor.m kaže: Pogledaj post
Ne krivi medije, posao privatnih medija je da donose gazdi lovu, ako je narodu zanimljiviji Toše Proeski od Blage Zadre onda u medijima nije nikakav problem. Nesto je drugo tu.
Mediji su krivi za puno toga u našoj zemlji. Mislim da su rijetke zemlje na svijetu gdje mediji pišu toliko gluposti, laži, insinuacija, neprovjerenih informacija, a kad netko zaprijeti tužbom odmah se na zadnje noge dignu HHO, HND i mnoge dične nevladine organizacije. Zašto su ti novinari kod nas kasta za sebe, zaštićena skoro kao saborski zastupnici ili predsjednik??

Nešto je drugo tu, ali znam tko nije tu: Staljin i Berija. Da su oni tu, bilo bi reda i znalo bi se tko što smije i kako se odgovara za izrečeno ili napravljeno.

Offtopic, sorry, neću više.
mayday_bbb is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:18.