Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2014., 16:20   #261
Vidim da se na ovoj temi uglavnom gomilaju pitanja... al ajd da probam, možda će netko znati Planiram kupiti parničistač Philips, košta 900kn što je podnošljivo, ali s obzirom na to da u današnja vremena je svaka lia bitna zanima me je li a netko negdje sluuučajno idio na sniženju? Ili da neka trgovina tehnikom, online shop, ima popust na cijeli asortiman pa makar i 5-10%?
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 23:45   #262
Ne znam jesi li gledala ovdje i jel ti ovako nešto odgovara http://www.jeftinije.hr/dom-vrt/pran...001_-_CX0028D2

Bilo bi lijepo da napišeš osvrt nakon korištenja
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 14:16   #263
Ivkaa, ne snalazim se na toj stranici, ali svejedno hvala Napisat ću, zasad se još uvijek premišljam između njega i nećeg drugog.
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 09:28   #264
Mi uzeli ovaj: KÄRCHER SC 3.000
Podovi su bili fakat gadni nakon što je jedno 50 ljudi bilo u stanu na veselici, rezultat su one tri krpe na fotki



Uglavnom, ja zadovoljan, sredio sam neke stvari oko pećnice za koje sam mislio da nije moguće oprati, pranje podova sad radim iz gušta. Za niš drugo ga još nismo isprobali...

E, i sviđa mi se što se sve te krpe mogu dodatno kupiti. To me i odbilo kod Gorenja kad sam shvatio da u Elipu nema krpa.
__________________
"Ladies and Gentlemen, this is your Captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them going again. I trust you are not in too much distress." by Captain Eric Moody
sinisa_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 16:58   #265
Quote:
sinisa_7 kaže: Pogledaj post
Mi uzeli ovaj: KÄRCHER SC 3.000
Podovi su bili fakat gadni nakon što je jedno 50 ljudi bilo u stanu na veselici, rezultat su one tri krpe na fotki



Uglavnom, ja zadovoljan, sredio sam neke stvari oko pećnice za koje sam mislio da nije moguće oprati, pranje podova sad radim iz gušta. Za niš drugo ga još nismo isprobali...

E, i sviđa mi se što se sve te krpe mogu dodatno kupiti. To me i odbilo kod Gorenja kad sam shvatio da u Elipu nema krpa.
gdje ste uzeli karcher?
Ivan M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 09:44   #266
http://dobrestvari.hr/index.php?id_p...roller=product

Ima li netko iskustva sa ovakvim čistačem ?
supernona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 12:06   #267
Nema odgovora , u meduvremenu sam probala Gorenje SC 1800 crveni -loš !!! Jako puno vode curi ( kod pranja prozora npr) , guma na nastavku za prozore ne obavi ni 30 % , Nema zgloba na na nastavcima pa se oteliš kada dođeš u poziciju da moraš napravit neki zaokret na površini, na koncu glavninu posla obavlja "čudesna" krpa. Podovi se moraju sušiti nakon "pare" .... Ocjena , ponovo , loš.
supernona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 11:56   #268
Mi imamo parni čistač godinu dana i jako smo zadovoljni s njime. Ne samo da super otklanja velike i guste nakupine masnoće,kao što je slučaj s kamencem u kupaoni i naslagama masnoće po kuhinjskim pločicam, već je izvrstan za čišćenje svih kućnih prostorija i elemenata, neovisno o materijalu.. Samo treba biti oprezan pri njegvom korištenju, s obzorom da ispušta kipuću paru pa treba paziti opeklina i izlijevanja vruće vode prilikom čišćenja..
LidachZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 16:11   #269
Quote:
LidachZg kaže: Pogledaj post
Mi imamo parni čistač godinu dana i jako smo zadovoljni s njime. Ne samo da super otklanja velike i guste nakupine masnoće,kao što je slučaj s kamencem u kupaoni i naslagama masnoće po kuhinjskim pločicam, već je izvrstan za čišćenje svih kućnih prostorija i elemenata, neovisno o materijalu.. Samo treba biti oprezan pri njegvom korištenju, s obzorom da ispušta kipuću paru pa treba paziti opeklina i izlijevanja vruće vode prilikom čišćenja..
marka čistaća, cijena?
latica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 21:25   #270
Quote:
sinisa_7 kaže: Pogledaj post
Mi uzeli ovaj: KÄRCHER SC 3.000
Podovi su bili fakat gadni nakon što je jedno 50 ljudi bilo u stanu na veselici, rezultat su one tri krpe na fotki



Uglavnom, ja zadovoljan, sredio sam neke stvari oko pećnice za koje sam mislio da nije moguće oprati, pranje podova sad radim iz gušta. Za niš drugo ga još nismo isprobali...

E, i sviđa mi se što se sve te krpe mogu dodatno kupiti. To me i odbilo kod Gorenja kad sam shvatio da u Elipu nema krpa.
Zanima me gdje ste kupili Karcherov parni čistač i koliko je koštao?
Tražim kvalitetan parni čistač zato što mi se sviđa kako očisti ali sam do sada bacila dva ona H2O Mopa, jedan starija verzija a drugi onaj zeleni 5 u 1. Kako je netko rekao, godinu dana traju, grozota je koliko su nekvalitetni, baš sam popi*dila kad mi se i drugi pokvario, a nisu baš jeftini.
__________________
Don't submit to stupid rules, Be yourself and not a fool
Don't accept average habits
Open your heart And push the limits
Tritogeneia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 13:49   #271
Planiram kupiti parni cistac-imam dvoje male djece koja su stalno na podu. Najvise mi treba za ciscenje podova. Imam ogroman dnevni boravak i kuhinju. Sve u plocicama na kojima se sve vidi. Gledala sam taj Shark 2u1 pa me zanimaju iskustva. Vrijedi li tih novaca ili mi preporucate nesto drugo?
__________________
18.05.2012.M♥
02.08.2014.J♥
sunce86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 14:22   #272
Quote:
sunce86 kaže: Pogledaj post
Planiram kupiti parni cistac-imam dvoje male djece koja su stalno na podu. Najvise mi treba za ciscenje podova. Imam ogroman dnevni boravak i kuhinju. Sve u plocicama na kojima se sve vidi. Gledala sam taj Shark 2u1 pa me zanimaju iskustva. Vrijedi li tih novaca ili mi preporucate nesto drugo?
Ono šta ti ja mogu reć je da nisam zadovoljna.

Imam oni stari H20 ako se sićate.
Praktičan, lagan, nema onih priključaka po sebi.
služio je svrsi jedno 6-7 god, pokvario se.

nakon njega sam kupila taj Shark 2u1 i meni je očajan
puno mi je veći nepraktičan za guranje, težak

ne znam možda je to stvar navike jer mi je stari bija odličan.

Izlazi previše pare i podovi posli budu doslovno puni vode, nikako se osušit, ostaju mi tragovi....

prosljedila sam ga svojoj kumi, isto nije bija zadovoljna a ona ga prosljedila svojoj sestri koja je oduševljena!

tako da to može bit individulano.

ali otiđi u top shop dućan i tamo ga isprobaj
anela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 21:50   #273
Quote:
sunce86 kaže: Pogledaj post
Planiram kupiti parni cistac-imam dvoje male djece koja su stalno na podu. Najvise mi treba za ciscenje podova. Imam ogroman dnevni boravak i kuhinju. Sve u plocicama na kojima se sve vidi. Gledala sam taj Shark 2u1 pa me zanimaju iskustva. Vrijedi li tih novaca ili mi preporucate nesto drugo?

Poz. Ja sam pred mjesec i pol dana kupila ovaj shark 2u1. Iskreno, prezadovoljna sam sto se tice ovog ručnog prenosivog dijela. Sve savršeno očisti. Podovi. Ne znam. Mozda sam jednostavno navikla na viledin mocho. Nekako mi neobično. Doista očisti i to za jedno pet puta manje vremena. Ali dio koji me iritira je sto u kuhinji imam pločice na kojima se i sasusena kapljica vode vidi pa nakon ciscenja ostane nekakav kao zamagljen film koji nestane kada se prebrise običnim kuh pap ubrusom. Ako te jos sto konkretnije zanima pitaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
uradi sve sama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 21:53   #274
Da. I jos nesto sto vrijedi navesti. Uz nekakvu sitnu nadoplatu od stotinjak kn, daju garanciju od sedam godina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
uradi sve sama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 09:15   #275
parni čistač h2o 5+

pozdrav,zanima me da li je netko u skorije vrijeme kupovao h2o 5+ u top shopu i kakvi su dojmovi? ili netko ima nekog kome je potrajao duže od 2 god pošto vidim da su starije verzije dosta kvarljive? i jel ima netko da je stvarno zadovoljan sa svojim parnim čistačem pa da mi ga može preporučiti?
sandra24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 09:51   #276
Quote:
uradi sve sama kaže: Pogledaj post
Poz. Ja sam pred mjesec i pol dana kupila ovaj shark 2u1. Iskreno, prezadovoljna sam sto se tice ovog ručnog prenosivog dijela. Sve savršeno očisti. Podovi. Ne znam. Mozda sam jednostavno navikla na viledin mocho. Nekako mi neobično. Doista očisti i to za jedno pet puta manje vremena. Ali dio koji me iritira je sto u kuhinji imam pločice na kojima se i sasusena kapljica vode vidi pa nakon ciscenja ostane nekakav kao zamagljen film koji nestane kada se prebrise običnim kuh pap ubrusom. Ako te jos sto konkretnije zanima pitaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mene, mene zanima Kupila sam jednu peglu s ručkom za 150kn ili tako nešto, jeftino, i koristim ju kao kuhinjski parni čistač za sve površine osim podova. Rezultatom sam zadovoljna:klap: ALI smeta mi što se kabel stalno vuče za mnm i cijela je procedura sve to ukopčati struju (i koristiti) zajedno s produžnim kabelom... ja bi rado nešto što ima bateriju koja se puni - je li onaj prenosivi dio koji spominješ to možda ima? I još bi rado, iako nije uvjet da para stalno ide dok ja ne prekinem, kod ove moje pegle moram stalno stiskati.
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 19:48   #277
Parni čistač

_lolly. Na zalost, vuče se kabel. Al dugačak je jedno 5 metara tako da ne smeta. Ja i ne bih htjela da je na baterije jer tolika snaga bi bateriju potrošila u tren. Ili bi bio na punjacu Non stop. Kad zelis paru, držiš pritisnutu tipku, otpustis kada ne zelis. Ima hrpu nastavaka za čišćenje, ali mene oduševljava "ruka". S njom sve očistim za tren.
uradi sve sama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 12:33   #278
Quote:
sandra24 kaže: Pogledaj post
pozdrav,zanima me da li je netko u skorije vrijeme kupovao h2o 5+ u top shopu i kakvi su dojmovi? ili netko ima nekog kome je potrajao duže od 2 god pošto vidim da su starije verzije dosta kvarljive? i jel ima netko da je stvarno zadovoljan sa svojim parnim čistačem pa da mi ga može preporučiti?
Ja sam imala stari h20 i meni je bija nešto naj naj naj
dura je više od 6 god i još uvik plačem za njim

za novi ne znam ali planiram uskoro kupit nešto jer prat podove sa močom mi je takva pokora
anela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 09:01   #279
Quote:
uradi sve sama kaže: Pogledaj post
Poz. Ja sam pred mjesec i pol dana kupila ovaj shark 2u1. Iskreno, prezadovoljna sam sto se tice ovog ručnog prenosivog dijela. Sve savršen
očisti. Podovi. Ne znam. Mozda sam jednostavno navikla na viledin mocho. Nekako mi neobično. Doista očisti i to za jedno pet puta manje vremena. Ali dio koji me iritira je sto u kuhinji imam pločice na kojima se i sasusena kapljica vode vidi pa nakon ciscenja ostane nekakav kao zamagljen film koji nestane kada se prebrise običnim kuh pap ubrusom. Ako te jos sto konkretnije zanima pitaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Meni su isto problem plocice na kojima se sve vidi. Jedino viledin ultramax mi ne ostavlja tragove i obavezno bez sredstva za ciscenje. Vani skupljam kisnicu za brisanje.
Taj problem sam mislila rijesit parnim cistacem ali ocito nista od toga... Pricekat cu da ga kupi neko od bliznjih pa da ga isprobam.

A te vase plocice su sjajne ili? Moje nisu al kad upre sunce,sve se vidi.
__________________
18.05.2012.M♥
02.08.2014.J♥
sunce86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 20:58   #280
Sunce, nisu sjajne al cim upalim "reflektore" u kuhinji se vidi. Al doista samo kuh papir i prebrisen i taj "film" nestane


Sent from my iPhone using Tapatalk
uradi sve sama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:02.