Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2008., 19:49   #1
Frizerski saloni

ajmo najbolji frizerski saloni u Zagrebu
dajte cijene,lokaciju,uslužnost
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 16:35   #2
estetic uvema (inače, skužila sam da je uvema skraćeno uvoz-veleprodaja-maloprodaja )

ilica 25

mjesto je malo opskurno, na polukatu iznad parfumerije, klaustrofobično je i fakat ne jebu dizajnerski namještaj

šišanje poluduge kose, preljev, feniranje - oko 300,00 kn

praktički se ne moraš naručivat, uvijek je prazno.

uslužnost - e, to mi se najviše sviđa. frizerke obično misle da uslužnost znači neprekidno ćeretanje, hahahahanje, divljenje slikama potomaka mušterije i slični znaci pažnje. ovi u ilici uspjeli su uzgojit endemsku vrstu - šutljivu frizerku. ženske čkome ko zalivene. a znaju šišat. pretvorile su mi odlazak frizeru od noćne more - pa, gotovo u užitak.
zmotana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 19:11   #3
a za muske?
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 02:25   #4
Quote:
zmotana kaže: Pogledaj post
estetic uvema...ovi u ilici uspjeli su uzgojit endemsku vrstu - šutljivu frizerku. ženske čkome ko zalivene. a znaju šišat...
E, to se traži!!!
Reci, znaš li možda s kojim (kojeg "branda") proizvodima rade (šamponi, boje...)?
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 10:12   #5
frizerski salon "felix" na malešnici. kad se siđe sa vlaka u vrapču, odmah ona ulica ravno, ulica se zove malešnica.

cure su super, odlično šišaju a i nisu nešto skupe, bar kolko se meni čini. užasno su pristojne, komunikativne i fkt znaju radit svoj posao
 
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 17:27   #6
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
E, to se traži!!!
Reci, znaš li možda s kojim (kojeg "branda") proizvodima rade (šamponi, boje...)?
žak desanž.
zmotana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 14:17   #7
može li mi netko objasniti gdje se nalazi frizerski dućan "top stil" na kajzerici kraj birca bbs???? nisam iz zagreba...
pliz ljudi bila bi vam jako zahvalna
zajebAnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 01:22   #8
Quote:
zmotana kaže: Pogledaj post

praktički se ne moraš naručivat, uvijek je prazno.

uslužnost - e, to mi se najviše sviđa. frizerke obično misle da uslužnost znači neprekidno ćeretanje, hahahahanje, divljenje slikama potomaka mušterije i slični znaci pažnje. ovi u ilici uspjeli su uzgojit endemsku vrstu - šutljivu frizerku. ženske čkome ko zalivene. a znaju šišat. pretvorile su mi odlazak frizeru od noćne more - pa, gotovo u užitak.
da, to je čudo: šutljiva frizerka koja zna šišat. valjalo bi to to vidjeti.

hm, a zasto je onda uvijek prazno?
__________________
Drink coffee: do stupid things faster with more energy!
*Fay* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 23:43   #9
Diva stil u Miramarskoj. Tamo nikad nije prazno, salon je super, frizerke rade odlično. Svi su uslužni, ne melju puno, gomila literature, piješ sokić, kavu ili što već hoćeš i uživaš. Probala sam nekoliko salona i taj mi je favorit.

Dosta hvale taj salon Felix na Malešnici, al to mi je malo predaleko, baš mi se ne da iz centra tramvajem, vlakom, busom i tko zna kojim prijevoznim sredstvom pol dana putovati na drugi kraj grada da bi se tamo isfrizirala i onda opet nazad...
__________________
Zar su tvoja uvjerenja tako slaba da ne mogu opstati uz moja?
Drakulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 14:58   #10
Quote:
jimmy jazz kaže: Pogledaj post
a za muske?
Škaro,na križanju Gajeve i Tesline,sam se trebaš naručiti.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 22:11   #11
Cut&Fly, u Ilici, na lijevoj strani od Trga prema Črnomercu. Neznam kak se zove ulica, zgrada je nova, nešto malo prije skretanja za Sveti Duh.
marikosan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 11:11   #12
Quote:
zajebAnna kaže: Pogledaj post
može li mi netko objasniti gdje se nalazi frizerski dućan "top stil" na kajzerici kraj birca bbs???? nisam iz zagreba...
pliz ljudi bila bi vam jako zahvalna

Na rotoru u Novom Zagrebu kreneš prema Horvaćanskoj, dakle preko mosta, na prvom skretanju skreneš desno u naselje Kajzerica, doći ćeš do jednog kružnog toka na kojem izađeš prema sjeveru , vidjet ćeš u blizini Peugeot prodajni centar. Druga ulica na desno je Puževa gdje se nalazi Top stil.

Uostalom baci pogled

http://www.top-stil-lms.hr/lokacija.html

http://www.kartegradova.com/karta7a6...393b3133353735
cybershark is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 11:12   #13
Frizerski salon Tom u Zagrebu na Sveticama.

www.tom.hr
cybershark is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 00:31   #14
Quote:
zmotana kaže: Pogledaj post
estetic uvema (inače, skužila sam da je uvema skraćeno uvoz-veleprodaja-maloprodaja )

ilica 25

mjesto je malo opskurno, na polukatu iznad parfumerije, klaustrofobično je i fakat ne jebu dizajnerski namještaj

šišanje poluduge kose, preljev, feniranje - oko 300,00 kn

praktički se ne moraš naručivat, uvijek je prazno.

uslužnost - e, to mi se najviše sviđa. frizerke obično misle da uslužnost znači neprekidno ćeretanje, hahahahanje, divljenje slikama potomaka mušterije i slični znaci pažnje. ovi u ilici uspjeli su uzgojit endemsku vrstu - šutljivu frizerku. ženske čkome ko zalivene. a znaju šišat. pretvorile su mi odlazak frizeru od noćne more - pa, gotovo u užitak.
Meni su te kvočke koma!
Prostor je sranje, zjapi prazan, one izigravaju prebukiranost, moraš rezervirati taman da sutra proglase nuklearni rat na Dnevniku, a nema nikoga.
Malu koja miješa boju zovu tehničarka
Dobro da nema pločicu na kojoj piše Junior Technician Executive. Onda ti to nabrljaju na kosu, pa ti preporuče neke shit šampone ne baš ekskluziva cijena (30-ak kn ili je to nešto što nude nakon procjene platežne moći klijenta) od kojih kosa pada kao da je se pod hitno želim riješiti s glave.
Pa zatim dođe jedna druga balavica koja te perucka i daje savjete kako nanijeti regeneratorOno halo! Pa kaj za to trebaju upute!?
Onda te proslijede Senior Cut and cut until it's very short Execitive teti koja jedina dobro radi svoj posao. A to je teta Jadranka koja je jedina hvale vrijedna, šuti, radi i daje dobre sajete. amlo je prestrašena, ali dobro.
japanska_buba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 09:08   #15
Za muske, Samson u Harambasicevoj, malo juzno od Zvonimirove. Sisanje kose do ramena - 50kn, usluga odlicna (pogotovo cesljanje moje nepocesljive kose ), daju pokoji savjet, ne melju prevec, imas novine... Moras se naruciti jer musterija ima.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 09:43   #16
Quote:
Matesonik kaže: Pogledaj post
Za muske, Samson u Harambasicevoj, malo juzno od Zvonimirove. Sisanje kose do ramena - 50kn, usluga odlicna (pogotovo cesljanje moje nepocesljive kose ), daju pokoji savjet, ne melju prevec, imas novine... Moras se naruciti jer musterija ima.
Ja u životu nisam bio u salonu u kojem su me ošišali da bih bio stvarno i u potpunosti zadovoljan. Mislim da ni jednom nisu napravili ono što bih zatražio. Uvijek neka opravdavanja i izmotavanja tipa "moram ti ostavit profil jer si tu malo plosnatiji... bla bla bla". I da me ošišaju tako da ja mogu napraviti istu tu frizuru nakon prvog pranja, a ne da onda imam opet neko sranje na glavi.

Zadnji puta su mi preporučili Frizeraj u Zvonimirovoj i ista stvar. Došao doma, gledam i mislim si "koji sam ja kreten. zašto sam to platio?"
Frish is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 12:51   #17
Quote:
malehico_girl kaže: Pogledaj post
frizerski salon "felix" na malešnici. kad se siđe sa vlaka u vrapču, odmah ona ulica ravno, ulica se zove malešnica.

cure su super, odlično šišaju a i nisu nešto skupe, bar kolko se meni čini. užasno su pristojne, komunikativne i fkt znaju radit svoj posao
ja idem u fluid, isto na malešnici (ima i muški i ženski)...
meni su super... tamo su me prvi put (što se tiče frizerskih salona) uspjeli ošišat a da nisam izašla suzdražavajući se da ne zaplačem
ugl, oprala mi kosu, stavila regenerator, izmasirala vlasište usput, ošišala, napravila frizuru - 160 kn

Quote:
*Fay* kaže: Pogledaj post
da, to je čudo: šutljiva frizerka koja zna šišat. valjalo bi to to vidjeti.

hm, a zasto je onda uvijek prazno?
zato što naplaćuju 300 kuna
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 17:24   #18
Quote:
Frish kaže: Pogledaj post
Ja u životu nisam bio u salonu u kojem su me ošišali da bih bio stvarno i u potpunosti zadovoljan. Mislim da ni jednom nisu napravili ono što bih zatražio. Uvijek neka opravdavanja i izmotavanja tipa "moram ti ostavit profil jer si tu malo plosnatiji... bla bla bla". I da me ošišaju tako da ja mogu napraviti istu tu frizuru nakon prvog pranja, a ne da onda imam opet neko sranje na glavi.

Zadnji puta su mi preporučili Frizeraj u Zvonimirovoj i ista stvar. Došao doma, gledam i mislim si "koji sam ja kreten. zašto sam to platio?"
Meni se kosa uzasno petlja i zena mi je htjela skratiti do pol uha. Rekoh da skrati minimalno a da se uklone vrhovi koji rade njasra - skratila par cm - minimalno, a mogu se pocesljati. Jos me pitala jel imam rep inace, jel hocu ravno ili stepenasto rezat i bio sam osisan skoro kao kod dviju drugih frizerki - po mojim zeljama.

Ja nisam pretjerano zahtjevan kaj se frizure tice - glavno da to svezem u rep i da onda lici na nesto. A to je bar jednostavno sam si sloziti...

U Frizeraju nisam nikad bio iako mi je na 3 minute hoda, a Samson na 6-7.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 10:03   #19
Mene je više sve strah otići nekamo na šišanje, jer sam siguran da to neće biti to. Zadnji puta sam dofurao sliku (izprintao sam jednu iz teme slika forumaša ) i opet. Jedva da se nazire ono kako je trebalo izgledati. I onda to platim 60 fakin kuna što sam 20-ak minuta sjedio u stolcu.
Frish is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 10:20   #20
Ja godinama idem u Zanetti i samo se njima dajem u ruke jer sam i više nego preveć puta dolazila doma od frizera, tulila, prala kosu i slično...
Nalazi se u Tomićevoj ulici u Zagrebu - to je ona ulica u kojoj je uspinjača, s desne strane i prolazu. Salon je velik, frizerke su uslužne, drage i super kuže koja boja, nijansa, frizura, šiške i slično odgovaraju tvojem obliku face ali sito tako ne kemijaju ako dođeš sa točnom predođbom ili slikom (fotkom) kaj hoćeš da ti napravi..
Ja sam prije radila pramenove a sad odem na farbanje tri-četiri puta godišnje jer se farbam u boju vrlo sličnu mojoj prirodnoj pa se niš ne kuže izrasti..
Odem na pranje, šišanje i frizuru (imam dugu kosu) i košta me 110 kuna a s farbanjem oko 350 kuna..
To mi nije puno za izdoviti par puta godišnje jer im u 7 godina koliko idem kod njih nikad u životu nisu napravili na glavi nikakvu pizdariju..
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:24.