Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2014., 14:28   #1
Slabost, vrtoglavica i tremor od jakog svjetla

Lijep pozdrav.
Novi sam na forumu, pa se unaprijed izvinjavam zbog eventualnih greski.
Nisam nigdje mogao naci ovu temu, pa sam se upravo zbog ovog i registrovao, iako vas odavno citam.
Naime, pod jakim svjetlima (ne ovim obicnim kucnim nego uglavnom u prodavnicama) mi se cesto desi slabost, malo mutno pred ocima, lagana vrtoglavica (bar nesto slicno) i tremor tijela, kao kad vam padne nivo glukoze u krvi ili krvni pritisak.
Citao sam mnogo po netu, jedino sto sam uspio naci je anksioznost, ali zaista nemam niti sam imao ikad problema sa slicnim, zapravo je ta slabost jedino sto mi se desava, ne bojim se ali nije ugodno.
Da li netko zna koji bi uzrok mogao biti, kome se zapravo obratiti?
Inace nikad nisam imao nekih vecih zdravstvenih problema, imam 27 godina, normalne gradje.
Mateo555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 22:18   #2
Odi na EEG, po procjeni nadležnog ordinarijusa i na EEG nakon neprospavane noći za početak.
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 01:47   #3
Hvala na odgovoru.
Doktorici opce prakse sam rekao sto mi se dogadja, njen odgovor je bio da ima mnogo ljudi sa istim problemom, to je to.
Jel mislis na epilepsiju ili? Zbog eeg-a.
Mateo555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 11:47   #4
Quote:
Mateo555 kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru.
Doktorici opce prakse sam rekao sto mi se dogadja, njen odgovor je bio da ima mnogo ljudi sa istim problemom, to je to.
Jel mislis na epilepsiju ili? Zbog eeg-a.
Može biti više stvari na neurološkoj bazi koje treba isključiti. Inzistiraj kod svoje dr. na spec. pregledu! Odgovor da mnogo ljudi ima taj problem nije nikakav zadovoljavajući odgovor. Ima mnogo ljudi svakakve bolesti i stanja al su im dijagnosticirana, baš kao što ima mnogih kojima ništa nije ali je to "ništa" zaključeno na temelju nekih pretraga. Ne dozvoli da špara uputnice na tebi!
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 15:25   #5
Evo, imam i ja taj problem, s tim sto je mene mucila i anksioznost, pa ima jos tragova. Kako god, nije mi nimalo svejedno. Neuroloski pregled sam obavila, ali samo onaj obicni, smatrao je da nema potrebe za daljim pregledima jer je uzrok anksioznost.
Cula sam da dosta ljudi ima problema s tim, anksioznih ili ne, jednostavno su neprirodna svjetla, jos ako su pogresno postavljena pa trepere..
Iako, opet se pitam da li da zahtijevam bar eeg.
Lenaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:24.