Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2015., 20:49   #641
Quote:
Simpsonka kaže: Pogledaj post
Ponavljam: gdje da naručim/kupim nekakav ovakav grudnjak, dakle naprijed "glatki", a treba mi 110c (48c) pa mora "držati" to moje prokletstvo? Lisca ima samo one kako ih je netko nazavo "madonna" špičaste u toj veličini, Trimph nema ništa....na netu se nađu, ali vrag bi znao jel to što vrijedi, pa mi treba preporuka nekog tko baš naručuje sa neke stranice da zna da valjaju itd.
Ovdje imaš velikih brojeva:
http://www.brastop.com/

Ja imam 75m (34j) pa od tamo naručujem, zadovoljna sam prilično... ali nemaju c, jesi sigurna da nije košarica malo veća a opseg manji? Pitam samo jer je to najčešća greška kod traženja grudnjaka A i zato što ovi drže najmanje d košaricu

Brojevi uglavnom odgovaraju Liscinima, nisu tipa H&M manji nego što piše.
Nephtys is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 23:36   #642
Hvala na odgovorima. Kik ne drži tako velike, a čvrste, ima do 110D, ali one obične bapske. A na ovom linku nema uope ništa za mene debelu !

Što se veličine tiče -da, svjesna sam da nije uobičajena, ali sam na netu našla žene koje nose 110A! Ima i toga - to smo mi debele, a koje ustvari i nemamo velike sise. Znam ja što je opseg i sve to....po tablicama sam čak 110B, ali u praksi tu veličinu nisam nikad viđala, i C mi je ok.
Simpsonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 06:33   #643
Da li si pratila u Lidlu kad bude akcija,čini mi se da imaju jako lijepe modele,a velike velicine
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 11:49   #644
Quote:
As Of Tomorrow kaže: Pogledaj post
Gdje u Zagrebu kupiti kvalitetan grudnjak (wonderbra, push up) koji diže i povećava grudi?
Ponavljam quote
As Of Tomorrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 14:42   #645
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Da li si pratila u Lidlu kad bude akcija,čini mi se da imaju jako lijepe modele,a velike velicine
Nope.

Imaju do 90, nekad 95, nikad veće.
Simpsonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 20:43   #646
trebam preporuku za kvalitetan push up grudnjak za haljinu s skroz otvorenim leđima
ima li tko ovaj http://www.asos.com/fashion-forms/fa...1&gridcolumn=2 drži li taj silikon?bojim se da putem ne izgubim grudnjak , hahahahah
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 07:57   #647
Zna li netko ako negdje u Rijeci neka trgovina drži Chantelle grudnjake?
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 18:20   #648
imam najgoru kombinaciju:široka leđa i ne prevelike grudi. uvijek mi u trgovinama daju velike košarice, a premala leđa.
pa to nikako ne izgleda, razvučeno.

jel znate za neke dobre grudnjake, tj. trgovinu, a da imaju dobru ponudu za šira leđa?
iviv3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 10:11   #649
Jel zna netko gdje ima grudnjaka za kupiti koji su veliki (90-95 D/E) a da nisu oni bapski i da ne koštaju 300+ kn? Po mogućnosti da su ugodni za nositi, pamučni
Ne da mi se davati puno previše love jer ih želim i trebam u više od dvije boje a to je onda dosta velik izdatak.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 16:49   #650
kako nosite otvorene ljetne majice, haljine i općenito odjeću otvorenih leđa ili s tankim naramenicama? naime, moj je problem što imam veće grudi i ne mogu bez dobrog i čvrstog grudnjaka van. po ovome vremenu prava je noćna mora izabrati nešto lijepo i lagano, a da mi ne vire naramenice. o neudobnim žicama neću ni govoriti, koma.
moje je pitanje postoji li kod nas negdje za kupiti neki udobni i dovoljno čvrsti grudnjak za djevojke većih grudi koji bi se mogao nositi na način i da se vidi, npr.:


pliz, bilo kakve sugestije dolaze u obzir!
GlamSlam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 17:15   #651
Ja sam 80E i ni ne pomišljam na nešto što nema čvrste naramenice i potporu odjeću prilagođavam grudnjaku, na posao najkomotnije što nosim su haljine/tunike/majice na malo deblje bretelice da mi grudnjeka "ne zijeva" van a oko kuće si dopustim malo šlampavije kombinacije, ako mi izviri malo grudnjaka, ne sekiram se.
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 18:26   #652
Pozdrav cure!

Zanima me da li neka od vas nosi broj 70 C? I ako da, gdje kupiti takav broj grudnjaka?

Imam dosta uska leđa, dok su mi prsa ono, neki prosjek, ali očito u odnosu na leđa su veća. Do sad sam kupovala 75 B samo zato jer nikad nisam mogla naći 70 C u trgovinama. A od grudnjaka koje imam probala sam Intimissimi, Tezenis, New Look, H&M, Silelei, Skinny i svi su mi 75 B (osim Tezenisa koji je 75 C) jer manji opseg, a da mi odgovara košarica, nisam mogla naći.

Znači u čemu je stvar... 75 kao opseg mi je prevelik, u smislu da mi je grudnjak na zadnjoj kopčici (znači najužoj) relativno taman tog trena u dućanu, ali nakon par nošenja i pranja on se lagano razvuče i postaje prevelik. Čak sam i skraćivala neke grudnjake jer mi je bilo žao da ih ne nosim, a još su bili kao novi. No kužim da to skraćivanje, dugoročno, nema smisla.

E sad, kad kupim 75 B košarica B mi odgovara, ali recimo kad i ako uspijem naći grudnjak veličine 70 B, košarica mi uvijek ispadne premala i to me zbunjuje Kaj ne bi košarice istog slova u svim veličinama opsega leđa trebale biti iste??
I onda dolazim do problema jer mi treba manji opseg, a veća košarica.

Znači, npr. uzmem u H&M-u grudnjak veličine 75 B - opseg prevelik, košarica taman, uzmem 70 B - opseg taman, košarica premala, a 70 C nikad ne uspijem naći kad god odem ciljano u šoping po grudnjak. Sad sam prošla sva sniženja u City centru ciljano da nađem ijedan grudnjak tog broja i nema...

Naručivanje preko neta bih izbjegla ako je moguće jer mi je to dosta bitno isprobati. Zato pitam ovdje za pomoć ako netko zna točno da u nekom našem dućanu ima izbor grudnjaka tog broja... Hvala do neba
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 09:49   #653
Ako pomaze znam da Lisca zna imati 70B, 70C, u vecim ducanima i ne puno modela.

Da li netko zna gdje mogu kupiti grudnjake slovenske firme Komet?
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 17:01   #654
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Ako pomaze znam da Lisca zna imati 70B, 70C, u vecim ducanima i ne puno modela.

Da li netko zna gdje mogu kupiti grudnjake slovenske firme Komet?
Imali su ih u Nami na trgu bana Jelačića, nekad sam nosila dok sam imala D košaricu, samo pohvale za njih
Nephtys is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 20:05   #655
Lisca ima i 70 E Inače, veće košarice za uska leđa ima i Lindex - rublje drže samo u Pointu.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 10:09   #656
Nama mi malo daleko iz Istre. Hvala puno.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 11:44   #657
Puno hvala cure!

Zaletit ću se nasumce do većih Lisca i Lindexa pa ću valjda naći nešto
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 21:36   #658
Quote:
Rattlesnake kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure!

Zanima me da li neka od vas nosi broj 70 C? I ako da, gdje kupiti takav broj grudnjaka?

Imam dosta uska leđa, dok su mi prsa ono, neki prosjek, ali očito u odnosu na leđa su veća. Do sad sam kupovala 75 B samo zato jer nikad nisam mogla naći 70 C u trgovinama. A od grudnjaka koje imam probala sam Intimissimi, Tezenis, New Look, H&M, Silelei, Skinny i svi su mi 75 B (osim Tezenisa koji je 75 C) jer manji opseg, a da mi odgovara košarica, nisam mogla naći.

Znači u čemu je stvar... 75 kao opseg mi je prevelik, u smislu da mi je grudnjak na zadnjoj kopčici (znači najužoj) relativno taman tog trena u dućanu, ali nakon par nošenja i pranja on se lagano razvuče i postaje prevelik. Čak sam i skraćivala neke grudnjake jer mi je bilo žao da ih ne nosim, a još su bili kao novi. No kužim da to skraćivanje, dugoročno, nema smisla.

E sad, kad kupim 75 B košarica B mi odgovara, ali recimo kad i ako uspijem naći grudnjak veličine 70 B, košarica mi uvijek ispadne premala i to me zbunjuje Kaj ne bi košarice istog slova u svim veličinama opsega leđa trebale biti iste??
I onda dolazim do problema jer mi treba manji opseg, a veća košarica.

Znači, npr. uzmem u H&M-u grudnjak veličine 75 B - opseg prevelik, košarica taman, uzmem 70 B - opseg taman, košarica premala, a 70 C nikad ne uspijem naći kad god odem ciljano u šoping po grudnjak. Sad sam prošla sva sniženja u City centru ciljano da nađem ijedan grudnjak tog broja i nema...

Naručivanje preko neta bih izbjegla ako je moguće jer mi je to dosta bitno isprobati. Zato pitam ovdje za pomoć ako netko zna točno da u nekom našem dućanu ima izbor grudnjaka tog broja... Hvala do neba
Ovaj problem i ja imam ali u intimissimiu ti imaju 70c grudnjake. Ne sve modele ali ih imaju i ja najčešće kupim tamo..Nekada mi je 75b ok ali rjetko.
mare 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 08:30   #659
da li imamo u HR webshop gdje se moze kupiti Triumph?

malo mi je daleko do ZG samo zbog toga ili, da li mi netko moze provjeriti da li su dobili Magic wire kolekciju? kupila sam jedan u inozemstvu i presavrsen je ali sad bi jos jedan
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 09:18   #660
Quote:
mare 3 kaže: Pogledaj post
Ovaj problem i ja imam ali u intimissimiu ti imaju 70c grudnjake. Ne sve modele ali ih imaju i ja najčešće kupim tamo..Nekada mi je 75b ok ali rjetko.
Tamo obično kupujem na sniženjima jer su mi cijene malo too much pa se očito probere
Sad isto nikakav pristojan nisam uspjela naći, osim jednog skroz čipkastog modela koji meni kao svakodnevni grudnjak baš nema pretjeranu svrhu

Morat ću se zaletit tamo onda kad ne budu sniženja i kad bude veći izbor, makar da isprobam njihove modele...

Hvala, svejedno!
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.