Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2015., 12:59   #2641
1.

Na zahtjev nekoliko forumašica pišem recenziju za ove dvoje sandale. Podijeljene su na dva dijela jer sam više slika stavila kako bi imali bolji uvid.

Faux Leather Strappy Platform Stiletto Heels
http://hiddenfashion.com/shoes/faux-...to-heels.html?



Krenimo, što se tiče broja sandale su true to size, nosim 37, isti sam kupila i odgovara mi. Jedini problem kod broja je obuvanje, imaju te trakice i vrlo su uske pa sam morala uvlačiti nogu unutra a imam prilicno siroku nogu, jednom obuvene taman su, ne razvuce se nista niti polomi, cak ima sastrane onu gumu kao iako je jako teska za razvuci. Kvaliteta nije najbolja u ovom dijelu gdje je platforma no nije ni losa. Ostatak je vrlo dobro napravljen tako da nemam primjedbi, udobne su za hodanje no to je objektivna stvar. Cipele su došle u Linzi kutiji ( http://www.linzi.com/ ) sa cijenom od 29,99 sterlina. Ja sam ih platila 5 na hiddenfashionu iako su sada digli sve cijene na 7 sterlina smatram da se isplati kupovati cipele odnosno obucu. Dostava je trajala tjedan i pol dana, prijasnji njihovi paketi su mi stigli za tjedan dana.
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 13:11   #2642
2.

Multi Strap Pointed Toe Stiletto Heeled Sandals
http://hiddenfashion.com/shoes/multi...d-sandals.html



Također sam uzela svoj broj i taman su, jedino sto mi desno stopalo klizi prema naprijed, no to je moguce jer sam cijelo jutro hodala po gradu. Vrlo su udobne i stabilne, dijeluju vrlo otmjeno čak i cimerica koja ih je popljuvala na pocetku je rekla da na nozi izgledaju božanstveno, podižu na neki level up. Jedino što ne znam dali to tako treba biti ili ne su prsti, vidite na slikama da mi se vidi početak prstiju međutim taman su mi da sam uzela veci broj velike bi mi bile, meni to ne smeta naprotiv. Sve preporuke doista, sada su 7 sterlina no svakako se isplati.
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 13:21   #2643
Charm Unisex Woman Gold Stainless Steel Mesh Strap Round Dial Quartz Wrist Watch

Ime itema: Charm Unisex Woman Gold Stainless Steel Mesh Strap Round Dial Quartz Wrist Watch

Link proizvoda: http://www.ebay.com/itm/311182210645...%3AMEBIDX%3AIT

Slika proizvoda sa sellerove stranice i moja slika:



Recenzija: Lijep satić, došao za oko mjesec dana, preporuka!
ociplavogpsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 22:54   #2644
Quote:
Astrid10 kaže: Pogledaj post
Kožna haljina midi
Womens Wet Look Midi PVC Faux Leather Dress Bodycon Long Sleeves Fitted Black

http://www.ebay.com/itm/351080011696...%3AMEBIDX%3AIT
Inače nosim S, ili 36, nekad 34, i tu sam naručila S i super je, mjere su realne.
Ja sam ju malo skratila, bila je negdje do pola koljena (šivam inače).
Ista kao sa slike, s unutrašnje strane mekano, izvana kao premazana s nečim da izgleda kožna, jaaaaako rastezljivo!!
Evo moje slike, iako je po noći, malo je mutna
http://imageshack.com/a/img673/6994/zTVLjc.jpg
izvlačim ovo od prije pol godine, ali baš sam zapela za haljinu jel netko naručivao od tad, kako s veličinama? ja sam gore 34/36 i jači bokovi - 38. što uzeti?
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 21:12   #2645
Quote:
ociplavogpsa kaže: Pogledaj post
Ime itema: Fashion Unique New Silk Yarn Long Tassel Resin Diamante Eardrop Dangle Earrings

Link proizvoda: http://www.ebay.com/itm/Fashion-Uniq...item3aa7261f3a

Slika proizvoda sa sellerove stranice i moja slika:


Recenzija: Minđuše sam čekala oko mjesec i po' dana , ne znam šta bih vam rekla, ono lijepe su, ali nisam očekivala da će biti toliko duge (16,5 cm su dugačke ove moje), ali valjda će se iskombinirati za neku posebnu priliku. Boja ovog metala je zlatna, iako na slikama više izgleda da su srebrne zbog ovih nekih cirkončića, ali kad prelistate slike minđuša iz svih uglova kod sellera vidi se da su zlatne. I da, ovaj tasel/kićanka nije kao na njegovoj slici (što se vidi iz priloženog), nego je obični od tankog konca, ali daće se popeglati peglom za kosu. Ugl, za te pare su sasvim okej.
Možeš molim te uslikati kako ti stoji da dobijem dojam o veličini? Hvala putno
__________________
***Girl blog***
-> Moj album <-
illy ema is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 12:19   #2646
Sweet Elastic and Flowers Design Women's Sandals

Link sandale

Cijena: 10,47 $ + besplatna poštarina

Paket došao za 15 dana.
Naručila sam ove sandalice u bež boji broj 38. Ja sam negdje između broja 37 i 38 i uzela sam 38 broj koji savršeno odgovara. Ne mogu vjerovati da ovakve sandale koje su jako udobne zbog ovih malih jastučića za stopalo koštaju ispod 10 $. Mogu reći da je to preniska cijena s obzirom na kvalitetu, ja bih ih platila i duplo skuplje. Ogromna preporuka za stranicu po 2. put kao i za sandalice.
Slike uživo na blogu

__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 13:22   #2647
NeveCro ove bordo sandale su predivne, baš sam gledala na stranici, ne izgledaju ni upola privlačno kako izgledaju obuvene, odličan ulov
vicious_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 22:05   #2648
Quote:
vicious_ kaže: Pogledaj post
NeveCro ove bordo sandale su predivne, baš sam gledala na stranici, ne izgledaju ni upola privlačno kako izgledaju obuvene, odličan ulov
da predivne su, šteta što nema u drugim bojama, npr.bež
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 20:49   #2649
Women Skirt Swing Hepburn A Line Midi Contrast Color Ball Gown Puff Club Flared



http://www.ebay.com/itm/361213399139...%3AMEBIDX%3AIT

Oduševljena sam ovom suknjom, izgleda isto kao na slici. Mislila sam da će mi biti kratka budući da sam visoka, ali taman mi je do malo ispod koljena. Materijal je nekakv svilenkast onako krući, nije uopće prozirna, ima nekakvu podstavu kratku, ali to uopće nije potrebno. Iako je veličina univerzalna, zaista mislim da bi pasala struku od 62 do 80cm (ja sam oko 70cm, visina 177cm), ako ne i više, jer ima gumu u struku na stražnjem dijelu, a ima i zatvarač sa strane. Nije imala uopće končića i nije smrdila. Došla je jako ugužvana, kao i sve s ebay-a, ali se bez problema pegla na najvećoj temperaturi. Stigla za 15tak dana. Svakako preporučam

Moja slika:
__________________
Those who have a 'why' to live, can bear with almost any 'how'.
- V. Frankl
ToxiclyStronger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 11:39   #2650
Fashion Chunky Mid Heels Pumps Platform Cleated Sole Walking Lace Ups Lady Shoes



Cipele sam naručila 19.5., stigle su 2.6.
Što se tiče određivanja veličine, vodila sam se mjerama u tablici i nisam pogriješila, savršeno mi odgovaraju.

Jako su udobne, svaka preporuka!

(ako netko želi da stavim svoju sliku, neka viče)


24 Trapezoid Clear Makeup Display Lipstick Stand Case Cosmetic Organizer Holder



Isto kao na slici, dimenzije odgovaraju onima u tablici sellera.
super stvarčica za cure koje žele da im ruževi budu na jednom mjestu
__________________
There's only one instant, and it's right now.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 14:44   #2651
dresslink
http://www.dresslink.com/new-fashion...g-p-20873.html

New Fashion European Style Women Retro Messenger Shoulder Bag Cross Bag Handbag



naručena 18.05- došla 29.05
sve skupa sa poštarinom sam je platila cca 10 $
torba mi je predivna, prava ljetna
boja u živo bolja nego na slici, bas ona kričava hot pink
kruta je, ima svoju formu, jako efektna...jedino sto podstava iznutra nije bas neka kvaliteta ali mene osobno to ne zamara

__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 10:12   #2652
pošto ima puno stvari koje sam naručila da sada ne stavljam slike za sve, ko zeli sliku predmeta koji je mni došao samo javite a i sve je s aliexpressa pa mi neda da povučem slike...ili neznam kako

hello kitty maska za lg g3
kitty je brzo došla, nije ona jadna guma nego je malo "jača" tako da maska ne klizi s mobitela


cvijetne sandale
ove sandale sam kupila i prije 2 godine, samo su se na kraju prošlog lita potopile skupa s menon na kiši i pljusku pa su se raspale. naručila sam broj 40 da mi nebi bile male, a ja sam 39. brojevi su realni tako da su mi sandale broj velike ali eto, ne primjeti se toliko. udobne su za hodat i tako su dobar detalj!! uzela sam roze, a sada cu narucit i modre. dobile su broj za praćenje i došle su za točno 7 dana.

air max dječje
isto broj za praćenje, došle za 10-tak dana. neznan zašto san sinu odlučila kupit 3 broja veće (valjda od straha da ne budu male ) ali brojevi su točni i mjerodavni tako da ce mu (valjda) bit dobre sljedeću zimu haha. sad kad hoda u njima padne svako 2 metra jer su prevelike. malo su tvrde, ono materijal je tvrd. ali natopit cu ih malo u omekšivacu. boje su divne, drečave onako uzela sam ove plavo žute s tim da su došle plavo zelene ali mislin da su sad promjenili sliku

ljetna narukvica
narukvica je prekrasna...ali nije baš za cure s mršavim rukama jer meni i kad je zakačena na najmanje spada s ruke, srećom svekar je to malo sredia pa je sad dobra. boje su pastelne i narukvica je preeekrasna!! neman sad svoju sliku jer se voz u autu

__________________
U M F
daenerys92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 17:29   #2653
NEW Design Women Fashion Elegant Crystal Rhinestone Studs Earrings - link




Women Trendy Dial Geneva Leather Band Quartz Analog Wrist Watch Pink - link




I naušnicama i satom sam jako zadovoljna jer odgovaraju sellerovim slikama i stigli su za 2 tjedna. Sat je došao s baterijom i narukvica ne smrdi

Boje su realnije na mojoj drugoj slici.



Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 18:29   #2654
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
krasne su
Hvala
Quote:
vicious_ kaže: Pogledaj post
NeveCro ove bordo sandale su predivne, baš sam gledala na stranici, ne izgledaju ni upola privlačno kako izgledaju obuvene, odličan ulov
Hvala, još su ljepše iz profila ali sam bila lijena slikati iz svih kuteva
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
da predivne su, šteta što nema u drugim bojama, npr.bež
Ima na boohoo.com u crnoj boji samo su 25 sterlina ako se ne varam.
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 15:51   #2655
ebay:

1. Professional Shaping Brush Powder Blush Foundation Brush Makeup Cosmetic Tool



Naručeno 17.05, stiglo 30.05.
Uzela sam kistove 1050 i 1052, recenziju sam vidjela na nekom blogu. Stigli su dobro umotani, bez smrada, izgledaju super kvalitetno, prilikom pranja nisu izgubili niti jednu dlaku a oblik je ostao isti. Stvarno sam prezadovoljna!

2. Hot New Portable Black 6Pcs Natural Wood Handle Powder Makeup Brush Set



Naručeno 17.05, stiglo 1.06. Mislim da je s ovog linka isteklo, ali ima hrpa tih kistova. Očekivala sam da će s obzirom na cijenu biti katastrofa, ali sam ugodno iznenađena. Čvrsti su, nemaju "mirisa", u pranjuim nije ispala niti jedna dlaka, tako da je to super kupnja!

3. 6 X Gemstone Stone Round Bead Ear Stud Earring 0.44"



Naručeno 14.05., stiglo oko 25.05. Ove naušnice sam već prije naručila od istog sellera i bila prezadovoljna (ali sam ih s vremenom pola pogubila), pa sam ponovila kupnju. Ovaj put su stigle malo veće kuglice i drugih boja (prošli put su mi stigle boje kao na slici, zapravo sam ih najviše htjela zbog zelenih), dobila sam crvene, pink, baby pink, plave, crne i bijele. Ove kapice nisu metalne nego obične gumene. Uglavnom, zadovoljna sam i ovom kupnjom
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 20:51   #2656
Narukica i šorc postava

Stranica Rosegal.com

Cijena narukvice: 1,75 $ free pp Link

Cijena šorc postave: 3,71 $ free pp Link

Paket je došao za 15 dana, poslan CN poštom s brojem za praćenje. Infinity narukvica izgleda odlično, na njihovoj slici je pokazana baš onakva kakva je uživo.
Postavu u obliku šorca sam naručila u crnoj boji, i kad sam otvorila paket izgledala je kao šorc za djevojčicu od 5 godina. Ali se jakooooo rasteže tako da meni koja sam EU 38, odnosno struk mi je 77cm a bokovi 98 cm, šorc/postava odgovara. Ipak mislim da nekome preko broja EU 38 ne bi odgovarala, znači broj je od XS- manji L.

Slike uživo kao i uvjek na blogu.



__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 11:05   #2657
FREE Sexy Open Back Hollow Cut Out Backless Angel Wings Loose T Shirt Blouse Top
http://goo.gl/fD3pdq



majica došla u roku dva tjedna. s poštarinom nije bila ni 50 kn. materijal je ok, nije pamuk, ali nije ni plastika. nije smrdila i izgleda kvalitetno. naručila sam S veličinu jer sam htjela da mi bude malo komotnija, a i bilo me strah da će biti manja nego naš S, ali je true to size, tako da sam vjerojatno mogla i XS, ali nema veze. ja sam zadovoljna.

National Wind Sexy Women Bikini Push-up Padded Swimsuit Bra Swimwear Bathing New
http://goo.gl/e6agXL



također dostava u roku 2 tjedna. cijena malo preko 100 kn. čim sam ga izvadila, znala sam da će mi gaćice biti premale. gornji dio je ok iako je rupa za glavu minijaturna i čula sam kako šavovi pucketaju dok sam ga navlačila preko glave. vodila sam se sellerovim size chartom (bust 85, underbust 73, waist 69, hips 95), naručila S i s obzirom na to trebao bi mi biti više nego taman (moje mjere 82-70-62-89), ali se ispostavilo da sam trebala naručiti ipak broj veći. nije da ne mogu stati u donji dio, ali je zbilja uzak i napravi mi muffin top što ne izgleda baš najljepše. što je najtužnije, nije da imam neko dupe.
znala sam da ću požaliti što naručujem badić preko neta, ali nema veze. za 100 kn sam dobila ok gornji dio badića pa ću ga kombinirati s nekim drugim gaćicama. osim ako ne smršavim par kg.
PiXi€ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 12:10   #2658
moze tvoja slika badica?
(ne nuzno na tebi , nego me zanimaju boje, jesu li tako kricave kao na fotkama?)
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 12:31   #2659
Free PP Lady Bandage Push-up Bikini Padded Bra Triangle Swimsuit Swimwear SZ S

na bidanje za 12$
naručen prije 2 tjedna danas došao


badić je ok ali gaćice nemaju baš nešto elastina i gornji dio je krut dosta.. ja sam izvadila žice iz gornjeg djela jer su nepotrebne i dalje je čvrst samo što meni ne odgovara jer iza je na ono kopčanje i tako mi je opušteno a zavezat se ne može jer je prekratko.. ali badić je jako lijep što se tiče boja
mare__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 12:53   #2660
mare moze pliz tvoja slika badića? gledam ga dugo pa me zanima i ajde pliz stavi link za selera. jesu mjere realne kao što ih je seller naveo?
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:57.