Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2015., 11:29   #3801
Alieocean, ako budu zatvorene cipele zbog vremenskih uvjeta, nemoj one crne s remenčićem, u svim kombinacijama, one su najlošiji izbor. Taj remenčić na sandalama daje skroz drugačiju sliku nego na zatvorenim cipelama i bolje su obične salonke. Čak su crvene cipele vizualno bolje (valjda zbog okruglijeg vrha) iako isto imaju taj remenčić (znam koliko je praktičan i kako fino drži nogu na mjestu, al je ljepše bez njega bar kod crnih cipela)
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 14:02   #3802
Quote:
aliceocean kaže: Pogledaj post







Dakle, idem iduca dva vikenda na 2 vjencanja. Ovo su kombinacije koje sam smislila - dakle 2 od ove 3 haljine trebam i neke od ovih cipela/sandala - hoce li biti sandale ovisit ce o vremenu.

Sto da od ovoga obucem? Ili ako netko ima neki dodatan prijedlog - slobodno!! )
I kakvu frizuru?

Ps. Ova plava haljina s crvenim cipelama - tu bih ubacila crveni lak za nokte i crveni ruz.
Meni su ove crvene cipele predivne, ali bih ih ja kombinirala s prvom haljinom, ali bih stavila neki tanki kožni remen čisto da izgleda malo svečanije. Torbicu s druge slike i crveni ruž, to mi čini se da bi bilo baš cool, mladenački, ljetno.
__________________
FASHION-TO-GO
AntoniaFTG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 16:16   #3803
:)

Curke trebam pomoć- na svadbu cu imati bijelu dugu haljinu mangovu dolje sa cvjetovima, nude sandale otvorene naprijed sa jednim remenčićem zlatnim - kakav bi nakit pasao na to (naušnice,ogrlica,narukvica?) što staviti od toga a da ne bude previše?Kosu raspuštenu u valovima ili skupiti? probat ću staviti fotku haljine hvala
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	402880ea4c930bc9014d2a47b13202aa.jpg‎
Views:	283
Size:	7.0 KB
ID:	15113  
matija231 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 16:49   #3804
Quote:
aliceocean kaže: Pogledaj post







Dakle, idem iduca dva vikenda na 2 vjencanja. Ovo su kombinacije koje sam smislila - dakle 2 od ove 3 haljine trebam i neke od ovih cipela/sandala - hoce li biti sandale ovisit ce o vremenu.

Sto da od ovoga obucem? Ili ako netko ima neki dodatan prijedlog - slobodno!! )
I kakvu frizuru?

Ps. Ova plava haljina s crvenim cipelama - tu bih ubacila crveni lak za nokte i crveni ruz.


Hvalaaaaa!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni se roza haljina najviše sviđa (+ otvorene sandale)
MajaV00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 23:24   #3805
Quote:
aliceocean kaže: Pogledaj post






najbolja mi je plava.. prekrasna je haljinica.. s njom bi ove sandalice (naravno, ako vremenski uvijeti to budu dozvoljavali)..
tropics is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 23:41   #3806
Hvala svima!
Najviše glasova je za rozu - ta će onda ići sutra. I meni se sandale čine naj, ali morat će ići crne salonke jer ovo vrijeme u Zg nije normalno
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 10:11   #3807
Quote:
aliceocean kaže: Pogledaj post
Hvala svima!
Najviše glasova je za rozu - ta će onda ići sutra. I meni se sandale čine naj, ali morat će ići crne salonke jer ovo vrijeme u Zg nije normalno
meni su crne cipele s remencicem predivne. od kud su?
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 11:15   #3808
Meni je najljepsa plava haljina i ja bih to sa smedjim kombinirala.
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 20:59   #3809
trebam pomoć

dakle, radi se o srpanjskom vjenčanju na koje ću nositi ovu haljinu



i sad ju trebam nadograditi cipelama i torbom, a i nakitom?

ne kužim se u nakit uopće, nosim jedan prsten uvijek i ovdje bih možda skombinirala narukvice, ali kakve? sve ono što sam gledala po zari, mangu, aksesorajzu, asosu mi djeluje prenakićeno za ovaj cvjetni uzorak, rado bih jednostavne plave bangles (ne znam hrvatsku riječ, sori), ali gdje da to potražim? ili ako netko ima nekakvu ideju za nakit? naušnice ne nosim jer nemam probušene uši, a klipse me bole

ono važnije! mislila sam uz haljinu crne antilop salonke u špic s višom petom jer si ih dugo već želim kupiti, onakve kakvih je donedavno bilo svugdje, ali ih sad nema ni za lijek. prošla sam zaru, mango, aldo, shoebox, u massu imaju savršene, ali štekaju brojevi, na asosu mi je risky kupiti cipele na petu jer sam između 40 i 41 i već par puta sam se zeznula.

dakle, ako ne pronađem to što želim, što mi još ide uz haljinu? po mogućnosti da je iz dostupnih trgovina, viša peta, mogu i sandale, samo mi se ne sviđaju ove remenčićaste i one ružne platforme, do 500 kuna. jedino ne bih plave jer imam dosta plavih cipela.

i treba mi torba, rado bih neki klač, oni u obliku pisma mi često djeluju jeftinjavo (barem ono što sam viđala po trgovinama), a ovi šareniji i ljepši mi djeluju kao da ne pašu uz haljinu. ne mora nužno biti klač, druge ću nostiti češće pa mi i to odgovara, može biti i s neta. preporučili su mi importane i one trgovine s milijun torbi, ali bih izbjegla tu soluciju.

e i ne bih da su mi cipele i torba ziheraški iste boje.

hvala
autumn sweater is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 22:42   #3810
Autumn a da probaš onda sa bijelim cipelama i plavom torbom u boji tog cvijeća?
Ovako nešto
marwiiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 01:01   #3811
Quote:
amy pelin kaže: Pogledaj post
meni su crne cipele s remencicem predivne. od kud su?
stradivarius, kupila ih zimus
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 10:52   #3812
ovako, ja cu imati ovu haljinu (sto smo vec komentirali )



decko je kupio ovo crno odijelo



e sad, ne znam koje boje bi mu izabrala kravatu i kosulju
na mojoj haljini ima malo svjetlo plave boje pa sam mislila nesto u plavoj boji ali nez kako i koje nijanse iskombinirati? (ne bi bijelu košulju)
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 11:31   #3813
efghi haljina ti je predivna.Odakle je?

Ovako, ja bi mu baš predložila bijelu košulju s dugim rukavima i kravatu pastelno plave boje. Nekako mi je ta kombinacija odmah pala na pamet kad sam vidjela haljinu.
tascha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 11:40   #3814
hvala haljina je s asosa http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?...ved+Items+Page

ne mogu nigdje naci bijelu kosulju koja nije prozirna
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 11:44   #3815
Sad sam listala unatrag i vidjela da je s Asosa a i da si kuma na vjenčanju što je dodatni plus za bijelu košulju tako da pokušajte nešto naći da nije prozirno
Nema mi lijepšeg i svečanijeg nego na muškarcu vidjeti crno odijelo, bijelu košulju i neku lijepu kravatu, pogotovo kad je kumstvo u pitanju...a i uz ovakvu haljinu
tascha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 12:21   #3816
Quote:
tascha kaže: Pogledaj post
efghi haljina ti je predivna.Odakle je?

Ovako, ja bi mu baš predložila bijelu košulju s dugim rukavima i kravatu pastelno plave boje. Nekako mi je ta kombinacija odmah pala na pamet kad sam vidjela haljinu.
I meni je takva kravata odmah pala na pamet, baš bi bila dobra kombinacija s obzirom da haljinu.

Efghi, jesi odabrala cipele? Ne sjećam se da si o njima pisala.
SeraphimGoddess is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 13:12   #3817
cipele su ove u crnoj boji

http://www.marksandspencer.com/stile...ia/p/p22246053

iz razloga sto sam prezivjela nekoliko svatova preko 12 sati u njima bez ijednog zulja ili bola natiska i sl. kupila sam ih prije cca 5god. da ih ima jos kod nas uzela bi za zalihu
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 01:08   #3818
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post

ne mogu nigdje naci bijelu kosulju koja nije prozirna
ispod kosulje se nosi potkosulja sa sirokim bretelicama do ruba ramena

however... deblji pamuk postoji samo nije bas za ljeto, moj dragi ima jednu iz galilea ali na kratki rukav deblju neprozirnu
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 08:45   #3819
Bas sam htjela napisati, nisam ljubitelj potkosulja, ali ispod prozirnih kosulja se nose.
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 13:15   #3820
da.. znam za potkosulju obavezno
hvala na savjetima
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:24.