Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2014., 13:49   #1521
India, Judita, Joakim
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 14:30   #1522
Meni je Aurora lijepo ime, ali moj odabir za imaginarnu kcer bi bio Aura. Gledala sam neki film, zenska se zvala Aura i paf...

Od ovih nasih tipicnih, definitivno Lucija.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 22:39   #1523
Quote:
kleopatra_23 kaže: Pogledaj post
Meni je Aurora lijepo ime, ali moj odabir za imaginarnu kcer bi bio Aura. Gledala sam neki film, zenska se zvala Aura i paf...

Od ovih nasih tipicnih, definitivno Lucija.
Lucija da ali postoji problem šta naši ljudi vole sve skraćivat i davat nadimke pa bi na kraju postala Luce šta je užas

Larisa mi je jako lipo ime. Neobično ali ne prečudno
__________________
Puno glupih ljudi, malo metaka!
zvir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 02:46   #1524
ivan, dino, maja, melody za strankinju
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 02:47   #1525
Quote:
zvir1 kaže: Pogledaj post
Lucija da ali postoji problem šta naši ljudi vole sve skraćivat i davat nadimke pa bi na kraju postala Luce šta je užas

Larisa mi je jako lipo ime. Neobično ali ne prečudno
zato je bolje kraće ime. od 4 slova je idealno.
nemre te nitko zajebat i skratit ga
dobro, sad ak nešto izvede od njega, onako iz ljubavi
e to je drugo, nda
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 03:32   #1526
Quote:
zvir1 kaže: Pogledaj post
Lucija da ali postoji problem šta naši ljudi vole sve skraćivat i davat nadimke pa bi na kraju postala Luce šta je užas

Larisa mi je jako lipo ime. Neobično ali ne prečudno
Da, tu je problem. Primjerice od muskih su meni lijepa imena Antonio i Mateo, ali to onda dodje na Ante, Toni i Mate.
Zato od muskih biram Luka.
Sreca se moje ime ne moze skratiti, blagoslovljena tri slova
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 09:42   #1527
Jelena, Helena, Karolina.
__________________
Memento mori.
Ghostflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 10:55   #1528
Ja volim cudna, iako ne znam odakle su mi dosla ta imena na pamet, ali Nea (Neda bez D) i Nita (Anita bez A)
i ako budem imala zensku djecu, tako ce se zvat!
Rahaela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 23:52   #1529
Pozdrav svima...trebam pomoc...uskoro cu roditi a suprug i ja se nikako sloziti oko imena stoga izmedu ovih par imena koje bi vi izabrali; Lorena, Jana, Tena, Greta ili Nina???
family-4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 02:00   #1530
lorena.
__________________
hey man heard your dad got got
naïveté is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 11:11   #1531
Lorena
Roksolana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 12:28   #1532
Helena,Sonja,Gorana...
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 16:40   #1533
Quote:
family-4 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima...trebam pomoc...uskoro cu roditi a suprug i ja se nikako sloziti oko imena stoga izmedu ovih par imena koje bi vi izabrali; Lorena, Jana, Tena, Greta ili Nina???
Lorena
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 16:58   #1534
Ako se smijem ja, kao dečko koji uskoro ulazi u bračne vode, javiti i dati svoje mišljenje

Meni su inače daleko najljepša ruska ženska imena (i neka koja zvuče ruski, ili pak imena grčkog podrijetla), ili općenito ta neka istočnoeuropska, i baš mi je žao što nisu češća u Hrvatskoj, te što nisu više prepoznata. Onako malo zvuče egzotično, a opet su naša, slavenska, bliska nama te baš zvuče moćno (barem meni).

Daleko, daleko su mi ljepša i prirodnija od razno-raznih sapuničarskih ili pak ovih novokomponiranih anglosaksonskih i univerzalnih, a i inače sam veliki rusofil. Volim kad ime ima svoje značenje i kad nije prekratko, kao neke Kie, Tie, i šta ti ja znam već (ispričavam se svim curama koje se tako zovu, ali mi jednostavno ta imena nisu lijepa, svatko ima svoj ukus). I da, volim kad postoji pjesma za neko ime Pa, krenimo redom :

Alina : ime često među Rusima, inače je grčkog podrijetla i znači "svjetlost", vjerojatno najpoznatija Alina je trenutačno gimnastičarka Alina Kabajeva, nova Putinova supruga

http://www.vecernji.hr/svijet/vjenca...abajeva-921463

Ilena : mislim da je to jedan od oblika Jelene

Elena : oblik Jelene tj. Helene čest kod Rusa i Makedonaca (kod kojih je najpopularnije ime), inače je to meni daleko najdraže ime i moja kćer će se sigurno tako zvati (ako ću ju imati)

I još kad postoji ovako lijepa pjesma za Elenu : http://www.youtube.com/watch?v=neQjGG8nl3c

Irina : grčkog podrijetla, znači "mir", često u Rusiji, Irina Shayk je trenutačno najpopularnija http://en.wikipedia.org/wiki/Irina_Shayk

Tamara : meni drugo najdraže žensko ime, često u Rusiji, inače je hebrejskog podrijetla i znači "palma"

http://www.youtube.com/watch?v=D5f31flYt4A

Sandra : izvedeno iz Aleksandra što na grčkom znači "braniteljica ljudi", imali što moćnije od toga

Ekaterina : ruski, bugarski i makedonski oblik Katarine

Tatjana : često u Rusiji, inače je latinskog podrijetla, skraćeno Tanja

Još su mi lijepa i Frida (inače skandinavskog podrijetla i znači "lijepa", http://www.youtube.com/watch?v=8XNWTMR6ViM), pa Vladka (baš sa "d", a ne "t"), Eva, Bruna, Katja, Erika, Alma (na španjolskom znači "duša", a na arapskom "jabuka"), pa Natalija, a od nekih starohrvatskih su mi lijepa Cvita, Diva (Diva Grabovčeva), Divna, i baš mi je lijepo ime Tuga (znate onu legendu o Tugi i Bugi, iako sam čuo da se neki ljudi često sprdaju s tim imenom) ...

Baš bi mi bilo drago da sam nekog zaniteresirao s ovim imenima, pa da moja Elena ili Alina ne bude baš jedina u Lijepoj Našoj

Zadnje uređivanje JohnnyWalker : 22.02.2014. at 17:10.
JohnnyWalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 17:05   #1535
Nina
Moje 'nesuđeno'. Zadržalo se do danas kao nadimak iako nema veze s imenom koje imam... Ali jako mi se sviđa i cura će sigurno biti Nina. Drugi izbor je Laura.
__________________
Prosječan pas je bolja osoba nego prosječna osoba.
lee.loo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 17:24   #1536
Quote:
family-4 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima...trebam pomoc...uskoro cu roditi a suprug i ja se nikako sloziti oko imena stoga izmedu ovih par imena koje bi vi izabrali; Lorena, Jana, Tena, Greta ili Nina???
Tena mi je najljepše. I Jana je lijepo.

Quote:
JohnnyWalker kaže: Pogledaj post
Ako se smijem ja, kao dečko koji uskoro ulazi u bračne vode, javiti i dati svoje mišljenje
Tatjana i Eva mi se sviđaju, ostala i ne baš.
Bulma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 17:26   #1537
Tamara,Tatjana i Natalija.
Ilena me uvijek nekako podsjeti na Milenu.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 17:47   #1538
Quote:
JohnnyWalker kaže: Pogledaj post

Meni su inače daleko najljepša ruska ženska imena (i neka koja zvuče ruski, ili pak imena grčkog podrijetla), ili općenito ta neka istočnoeuropska, i baš mi je žao što nisu češća u Hrvatskoj, te što nisu više prepoznata. Onako malo zvuče egzotično, a opet su naša, slavenska, bliska nama te baš zvuče moćno (barem meni).

Daleko, daleko su mi ljepša i prirodnija od razno-raznih sapuničarskih ili pak ovih novokomponiranih anglosaksonskih i univerzalnih, a i inače sam veliki rusofil. Volim kad ime ima svoje značenje i kad nije prekratko, kao neke Kie, Tie, i šta ti ja znam već.

slažem se sa quotanim, ruska/grcka imena su mi najdraza

meni su najljepša imena Aleksandra (i ja znam za to značenja, definitivno će mi se kći tako zvati , s druge strane, Sandra mi je ružno ime... a bojim se tog nadimka... također bi mi ružno bilo da ju zovu Aleksa, Saška ili, nedajbože, Aca. a niš, odgojit ću je tako da bude opasna da ju se nitko ne usudi krivo pogledat, a kamoli nazvati takvim nadimkom).... onda, lijepa su mi Irina, Natalia, Tamara, Helena, Katarina (moje ime )-->samo je problem što kod nas to svi skrate na Kata ili Kaaate što je grozno i još bih dodala Anastasija i Petra

Zadnje uređivanje Roksolana : 22.02.2014. at 18:14.
Roksolana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 20:12   #1539
Quote:
family-4 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima...trebam pomoc...uskoro cu roditi a suprug i ja se nikako sloziti oko imena stoga izmedu ovih par imena koje bi vi izabrali; Lorena, Jana, Tena, Greta ili Nina???
Nina.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 16:14   #1540
Mi čekamo curicu
Suzili smo izbor na ova imena: Aurelia, Maris, Alessia i Amelie. Meni se najviše sviđa Aurelia a MM Maris.
Cure, što vi misite?
__________________
Still haven't found what I'm looking for...
svibanjka15 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:18.