Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2008., 18:23   #61
ja crkoh od bola u ledjima... :cry.

unatoc vjezbama i dalje me boli...

a sta to ne smije nikakva masaza?
smije li se stavljat kosmodisk??????????
__________________
Džanica *20.12.2008.*Slikice
Suncica_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 23:22   #62
Quote:
Suncica_B kaže: Pogledaj post
ja crkoh od bola u ledjima... :cry.

unatoc vjezbama i dalje me boli...

a sta to ne smije nikakva masaza?
smije li se stavljat kosmodisk??????????
nece ti tu kosmodisk nista pomoci... proci ce, do tad nek te svi paze i maze, kad dodje beba neces ni stic rec sto te boli.
J_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 15:35   #63
Quote:
Suncica_B kaže: Pogledaj post
ja crkoh od bola u ledjima... :cry.

unatoc vjezbama i dalje me boli...

a sta to ne smije nikakva masaza?
smije li se stavljat kosmodisk??????????
ja sam čula da postoje neke prenatalne masaže, odnosno masaže prilagođene trudnicama!? baš ću pitati svog dok. smijem li jer mislim da bi mi lagana masažica dobro došla Moj dragi m. slabo masira

meni je danas malo bolje, mogu hodati i samo me boli dok sjedam i ustajem se. Više nisam niti sigurna je li to stvarno prolazi ili sam se ja toliko navikla na bol da više ni ne osjetim jasno! Uglavnom, još uvijek šepam lagano. pa ako vidite po zagrebu neku malu lopticu kako šepa - to sam ja
Gricko2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 19:28   #64
zašto se ne smije mazati neki gelovima? ja koristim ono masažno ulje od arnike iz DMa... inače je za opuštanje napetosti mišića... nije da pomaže, ali----
Maya_78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 19:36   #65
Quote:
Maya_78 kaže: Pogledaj post
zašto se ne smije mazati neki gelovima? ja koristim ono masažno ulje od arnike iz DMa... inače je za opuštanje napetosti mišića... nije da pomaže, ali----
Ma ja mislim da se može mazati nekim biljnim gelovima, ali da možda ne bi smjelo s deep relef (ili kako se već zovu) jer imaju ibuprofena u sebi! Ibuprofen se ne smije piti u trudnoći, a da li se upija kroz kožu to ne znam-nisam nikada pitala. Ali uglavnom se ništa od toga ne smije bez preporuke liječnika. Bar
Gricko2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 15:14   #66
Quote:
Gricko2008 kaže: Pogledaj post
Ma ja mislim da se može mazati nekim biljnim gelovima, ali da možda ne bi smjelo s deep relef (ili kako se već zovu) jer imaju ibuprofena u sebi! Ibuprofen se ne smije piti u trudnoći, a da li se upija kroz kožu to ne znam-nisam nikada pitala. Ali uglavnom se ništa od toga ne smije bez preporuke liječnika. Bar
Upravo radi toga. Ima neko biljno ulje u apoteci, ali ne znam kako se zove, vjerojatno znaju tete u apoteci, ali ni ja ništa nebih bez savjetovanja s ginićem.

Za masažu sam čula da se ne smije jer je to mjesto upaljeno, a upaljena mjesta se ne smiju masirati jer se postiže kontraefekt.
Agata1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 19:45   #67
i mene je znalo bolit baš tako kako vi sve opisujete - sjevanje iz lijevog guza na kičmu i istim putem nazad

ali to je bilo prije možda par tjedana, sad je ipak lakše makar još uvijek boli, ali bar ne tako jako.

no čitala sam da je to normalno.
proći će, tako sam se ja tješila
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 19:16   #68
dragi moji,
od petka mi je puno bolje!!!! Nisam htjela ništa prije govoriti da se ne bi urekla. Jednostavno samo od sebe prestalo sijevati iz guze u nogu i sad se mogu lagano šetati i saginjati). Još malo osjećam bol, ali podnošljivo, odnosno zanemarivo. Juuuupiiiii
Nisam mislila da će se mojeuslišiti!
Gricko2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 20:10   #69
meni to isto dođe, prođe,dođe,prođe...
vejanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 21:47   #70
Quote:
vejanka kaže: Pogledaj post
meni to isto dođe, prođe,dođe,prođe...
znači možda opet dođe
Gricko2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 23:09   #71
evo mene opet uhvatilo....
+ sad mi trne i lijeva ruka i noga. milina...
Tajwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 21:41   #72
Quote:
Tajwy kaže: Pogledaj post
evo mene opet uhvatilo....
+ sad mi trne i lijeva ruka i noga. milina...
ajoj,

nije fer,
taman kad misli prošlo, ono te iznenadi, kao bumerang, ali s njim bar znaš na ćemu si!
Gricko2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 21:58   #73
jutros se dignem iz kreveta na wc i skoro padnem jer mi je lijeva noga zaklecala od već poznate boli koja me sijevnula iz lijevog guza i kičme.
al zato sam danas cijeli dan u ležećem položaju.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 22:22   #74
joj ,joj ja sam tek na početku ove priče...a kaj će biti kasnije
rina.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 06:32   #75
Jučer sam bila kod doc. pa sam ga pitala u vezi toga. Rekao mi je da je to normalno i da pokušavam spavati što više na suprotnom boku i da slobodno vježbam pilates i sl. Dapače, svako gibanje primjereno trudnicama što više
Pa, eto, ako kome može pomoći!
Gricko2008 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:02.