Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2011., 19:18   #61
Quote:
provincijalka76 kaže: Pogledaj post
zahvaljujući @nchi
za mene....


odlično sve pogotovo veličine
ej, ja razmišljam o ovom blazeru... mi možeš molim te reći koji broj inače uzimaš, a koji si ovo uzela? da li lijepo stoji u struku i ramenima?
koliko si visoka i dokud ti dođe?
__________________
shoppingholic talk-too-much know-it-all med student writing a blog
Nora1709 is offline  
Old 21.03.2011., 20:28   #62
Quote:
Nora1709 kaže: Pogledaj post
ej, ja razmišljam o ovom blazeru... mi možeš molim te reći koji broj inače uzimaš, a koji si ovo uzela? da li lijepo stoji u struku i ramenima?
koliko si visoka i dokud ti dođe?
Ovako,inače nosim najčešće S d drugih robni marki, al od H&M sve jakne, baloneri, košulje su xs, i to ih kupujem ovako naneviđeno i još nisam fulala
Visoka sam 163, 52 kg, a on je kao po meni krojen, dugme stoji onako malo niže od grudi, prema struku, pa je tu najuži, ramena su s blagim jastučićima tako da je totalno elegantan, dužina rukava također odlična.
A on je malo duži, onako kad se obuče na traperice, negdje taman prekrije đepove sprijeda, kratak!
A materijal ne znam opisati, malo kao zgužvan djeluje, tanji, s odličnom postavom, tako da je kao stvoren za proljeće

pomogla?
provincijalka76 is offline  
Old 21.03.2011., 20:49   #63
Quote:
provincijalka76 kaže: Pogledaj post
Ovako,inače nosim najčešće S d drugih robni marki, al od H&M sve jakne, baloneri, košulje su xs, i to ih kupujem ovako naneviđeno i još nisam fulala
Visoka sam 163, 52 kg, a on je kao po meni krojen, dugme stoji onako malo niže od grudi, prema struku, pa je tu najuži, ramena su s blagim jastučićima tako da je totalno elegantan, dužina rukava također odlična.
A on je malo duži, onako kad se obuče na traperice, negdje taman prekrije đepove sprijeda, kratak!
A materijal ne znam opisati, malo kao zgužvan djeluje, tanji, s odličnom postavom, tako da je kao stvoren za proljeće

pomogla?
jesi, thnx
__________________
shoppingholic talk-too-much know-it-all med student writing a blog
Nora1709 is offline  
Old 21.03.2011., 20:53   #64
Quote:
snowshine kaže: Pogledaj post
može, deal mene oversized modeli isto pojedu jer sam kako bi se reklo "fragilne građe" bar u gornjem dijelu tijela.. tanke ručice, male , uzak struk a za donje dijelove- npr suknje uvijek pogodim, hlače teško napamet, ovisno o modelu jer imam jako izražene kosti od kukova i nešto malo bokova i dupeta
kako sam se krasno opisala!! ako se netko prepozna nek mi se javi da ga savjetujem za veličine
ja imam jace bokove (ne kukove!) i bedra, pa hlace uglavnom uvijek uzimam 38 ili 40... a trapke 29. ali istina je to sto kazes, kod h&m-a je dosta tesko izabrati hlace na nevidjeno, bar meni... jer puno ovisi o kojem je modelu rijec. suknje ne nosim bas... al mozda pocnem uskoro... ima divnih modela u novoj kolekciji... uzasno me zanima kako stoje ove divote



ma.nx is offline  
Old 21.03.2011., 21:19   #65
Jako su lepe, ali takve se jako lako mogu naći skoro svuda i to za mnogo manje pare.

Inače, naručila sam od momka da mi kupi jedan crveni kupaci i jedne plave sandale i nema ih . Obišao bar 3 prodavnice u Dizeldorfu. Ni drugarici nije našao neke baletanke, a obe smo jako želele da budemo u koliru
Na kraju, se vraća sa crnim kupaćem, malim okruglim naočarama i crnom haljinom za drugaricu.
Mislim, nije loše, ali moglo je bolje Ne mogu da verujem da nije bilo tih sandala i baletanki koje smo tražile...
__________________
What would Wilfred do?
Rozmeri is offline  
Old 21.03.2011., 21:53   #66
Quote:
Rozmeri kaže: Pogledaj post
Jako su lepe, ali takve se jako lako mogu naći skoro svuda i to za mnogo manje pare.
ove su po 9,95€... ja iskreno nemam pojma di mogu naci jeftinije
steta da ti momak nije nasao ono sto si zeljela, o kojim je sandalama i balerinkama rijec? mozda jos nisu dosle u trgovine...
ma.nx is offline  
Old 21.03.2011., 22:35   #67
http://shop.hm.com/at/campaign?campa...page=LADIES_01
JEL MOZDA TKO IMA OVAKVU?? KAKVA JE??
mmarina.249 is offline  
Old 21.03.2011., 22:44   #68
našla sam malo slika od haljina HM
možda pomognu da vidte kako stoje


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
melps is offline  
Old 21.03.2011., 22:56   #69
hm... ova zlatno crna bolje izgleda uživo nego na ovoj fotki
ima li tko šifru od crveno bijelog prugastog cardyja? (kupih crno bijeli i sad želim i drugi)
EDIT: zanemarite, našla sam šifru
__________________
shoppingholic talk-too-much know-it-all med student writing a blog

Zadnje uređivanje Nora1709 : 21.03.2011. at 23:06.
Nora1709 is offline  
Old 21.03.2011., 23:06   #70
ova prva gore, lanvin roza volanasta mi je jutros stigla i mogu reć da je savršena
materijal je predivan - po sebi ima neku cvijetnu teksturu, ne samo print, i piše da je svila
Tonkich is offline  
Old 21.03.2011., 23:26   #71
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
ja imam jace bokove (ne kukove!) i bedra, pa hlace uglavnom uvijek uzimam 38 ili 40... a trapke 29. ali istina je to sto kazes, kod h&m-a je dosta tesko izabrati hlace na nevidjeno, bar meni... jer puno ovisi o kojem je modelu rijec. suknje ne nosim bas... al mozda pocnem uskoro... ima divnih modela u novoj kolekciji... uzasno me zanima kako stoje ove divote ]
počni nosit suknje!! ja sam prije bila isključivo na hlačama i haljinama jer nikako nisam mogla naći odgovarajuće suknje ... ugl uvjerena sam da imam kratke listove pa mi haljine sve moraju bit iste dužine, ako su duže od te moje zamišljene savršene dužine onda ko da ni nemam noge ALI onda su me preplavile suknje viskog struka s kojima dobiješ punu dužinu suknje a da ima tu moju zamišljenu dužinu na nozi (uopće ne znam opisat što mislim, sori) .. inače da sam normalne suknje nosila do te dužine bile bi mi nekak prekratke, ne znam :/
ugl savjetujem ti da probaš i to baš ovakve modele koje si stavila jer će ti fino padat na bokove i istaknut struk
i ima malo jeftinijih suknjica, npr ove u raznim bojama jedva čekam da ih se dokopam, te su 7,95€.. malo su mi plažaste, ove gore su finijeg materijala, ali od ovih su me boje osvojile


mislim i da si sam čovjek sašije suknju ne može bit jefinije od toga!!
(osim naravno na sniženju za 4-5€ al to treba dočekat )
snowshine is offline  
Old 21.03.2011., 23:57   #72
Quote:
snowshine kaže: Pogledaj post
ugl savjetujem ti da probaš i to baš ovakve modele koje si stavila jer će ti fino padat na bokove i istaknut struk
i ima malo jeftinijih suknjica, npr ove u raznim bojama jedva čekam da ih se dokopam, te su 7,95€.. malo su mi plažaste, ove gore su finijeg materijala, ali od ovih su me boje osvojile

mislim i da si sam čovjek sašije suknju ne može bit jefinije od toga!!
(osim naravno na sniženju za 4-5€ al to treba dočekat )

a sto se nosenja suknji tice - vidjet cemo... moram ih prvo probati... ove su zbilja krasne, tako da imaju potencijala a ove po 7,95€ su isto fora, iako se slazem sta se tice materijala, djeluje mi malo ko za plazu... ali i to se da iznosati...
joooj, kad h&m dodje kod nas... vec me sad muka hvata
ma.nx is offline  
Old 22.03.2011., 00:01   #73
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
ove su po 9,95€... ja iskreno nemam pojma di mogu naci jeftinije
steta da ti momak nije nasao ono sto si zeljela, o kojim je sandalama i balerinkama rijec? mozda jos nisu dosle u trgovine...
ja suknje tog tipa najčešće nalazim u shs radnjama + tu su i neke prodavnice (uglavnom domaća proizvodnja) kod kojih se te stvare mogu naći za manje pare (sad, razdaljina mi ne dozvoljava da te uputim na neka konkretna mesta, ja ti samo govorim kakvo je moje iskustvo sa takvim stvarima). već sam spominjala da ne volim da dajem više od 5e za suknje, pogotovo te guma + malo tkanine, pa koliko god lepe bile.

htela sam ove:
http://files.hm.com/media/products/A...06_56_2408.jpg
i ove
http://files.hm.com/media/products/A...60_08_0133.jpg

a ova haljina u butiku u Dizeldorfu (govorim u jednini jer se ne može ni naći svuda) košta 10, a ne 5 evra ko na sajtu.

http://files.hm.com/media/products/A...015R_82981.jpg
__________________
What would Wilfred do?
Rozmeri is offline  
Old 22.03.2011., 00:10   #74
Rozmeri, ma ja ti uopce ne nosim suknje, trenutno nemam nijednu pa mi onda ne bi bilo zao dati tih 10€ za suknju, ako mi se stvarno svidi
a ove plave sandale su krasne, i meni se jako svidjaju ne kuzim zasto ih nemaju u trgovinama... neke stvari im nikad ne dospiju u trgovine, a nekih nikad nema u shopu online steta, zapravo!
ma.nx is offline  
Old 22.03.2011., 00:30   #75
Quote:
star 69 kaže: Pogledaj post
ja naručila xs a imam 172 cm, misliš da će mi biti kratak????? inaće imam 55 kg pa bi mi S možda bio širok ??? help
vjerojatno ce ti biti ko njoj na slici, do gleznja..
meni je padao bas do poda, a bila sam bosa.. ono, recimo da imam preko ljeta japanke neke i taj kombinezon, nebi se japanke uopce vidjele van

Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
btw, zna li neko za ovo prstenje, koliki je promjer ovog XS/S?


imam ih ja vec nekih 2mjeseca inace vecinu njihovih prstena imam S; to mi je taman za prstenjak, ali ove sam uzela m/l i super mi je i na srednjem i na kaziprstu..
mislim da bi mi xs/s bio premali i na prstenjaku..
blablabla01 is offline  
Old 22.03.2011., 00:34   #76
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
Rozmeri, ma ja ti uopce ne nosim suknje, trenutno nemam nijednu pa mi onda ne bi bilo zao dati tih 10€ za suknju, ako mi se stvarno svidi
a ove plave sandale su krasne, i meni se jako svidjaju ne kuzim zasto ih nemaju u trgovinama... neke stvari im nikad ne dospiju u trgovine, a nekih nikad nema u shopu online steta, zapravo!
ok, razumem onda znaš da ja imam pozamašnu kolekciju, a trebalo ju je takvom i napraviti

jeste šteta, uopšte ne znaš šta možeš da očekuješ kad ovako naručiš. drugi put da mi se to dešava :/
__________________
What would Wilfred do?
Rozmeri is offline  
Old 22.03.2011., 10:55   #77
cure zanima me ona kozna suknja, da li netko ima sliku kako stoji i koji broj uzeti? i ova suknja također da li uzeti inace broj koji se nosi ili manji :





Uploaded with ImageShack.us
Iva_na is offline  
Old 22.03.2011., 13:16   #78
Quote:
Rozmeri kaže: Pogledaj post
ja suknje tog tipa najčešće nalazim u shs radnjama + tu su i neke prodavnice (uglavnom domaća proizvodnja) kod kojih se te stvare mogu naći za manje pare (sad, razdaljina mi ne dozvoljava da te uputim na neka konkretna mesta, ja ti samo govorim kakvo je moje iskustvo sa takvim stvarima). već sam spominjala da ne volim da dajem više od 5e za suknje, pogotovo te guma + malo tkanine, pa koliko god lepe bile.

htela sam ove:
http://files.hm.com/media/products/A...06_56_2408.jpg
i ove
http://files.hm.com/media/products/A...60_08_0133.jpg

]
U beckim h&m-ovim ovih cipela jos nema - ne izlazi im kompletna kolekcija odjednom, nego dio po dio tako da ce sigurno doci any time soon
miss blondie is offline  
Old 22.03.2011., 13:22   #79
Quote:
tinkerbell kaže: Pogledaj post
da li netko zna da li je kolekcija, koju Giselle reklamira, tek u najavi ili je već u prodaji?
dosla je kolekcija - ima lijepih stvari

PREPORUKA:

Ova suknja je divna, a pogotovo kad se uzme u obzir da je samo 10 eura
Višeslojna je, skroz dugačka (mrzim kakti maxi haljine i suknje a ne dodje do stopala ). Dušu dala za ljetne kombinacije

miss blondie is offline  
Old 22.03.2011., 13:23   #80
Isto tako preporuka:

prekrasni su u živo, pogtovo ova boja
20 eura

miss blondie is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.