Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2007., 14:54   #1
Hyundai i30

eto ljudi otvaram ovu temu da imate po cemu srati!
danas sam kupio i30 koji stize za 30-ak dana svjez iz koreje
model je 1.6 crdi 90 ks 235 nm
oprema iThink...znaci sve osim koze i ESP,pa cu nesto i napisati o njoj
6x airbag
ABS+BAS+EBV
automatska klima
elektricni podizaci naprijed i iza
elektricni grijani retrovizori
klimatizirani pretinac za hladjenje pica
usb+iPod prikljucak
daljinsko centralno+alarm
alu felge 16" 205-55
cd mp3 sa komndama na volanu
board comp
maglenke
sredisnji naslon za ruke
progresivni servo
halogena svjetla sa dvostrukom optikom
kozom presvucen volan i rucica,mjenjaca,odbojnici i retrovizori u boji karoserije.....pretinci i ostala sranja ima pun k ali to necu navodit
garancija 5 godina
metalic boja
=
130 000 kn
evo i par slika kako to izgleda izvana i iznutra:
http://img261.imageshack.us/img261/2478/2366609vz3.jpg
http://img523.imageshack.us/img523/6...3033936tb6.jpg
http://img339.imageshack.us/img339/5...9472515ry6.jpg
http://img523.imageshack.us/img523/7...9496166jn5.jpg



mislim da sam vrlo dobro ubo a da ne pricam kolika je cijena konkurencije sa ovom opremom,inace prva tura sto je dosla u hrvatsku u 8 mjesecu je komplet rasprodana,tura koju ja cekam u kojoj je moj auto je serija od 150 komada,od kojih jos samo 10 komada nema vlasnika,a i oni ce vjerovatno uskoro otici,znaci pomama za novim jundaijima je krenula a diler kaze pogotovo u njemackoj gdje ih odlazi najveci broj,na pitanje zasto tako malo ih dolazi uhr diler mi rekao da ih nemogu nastancat koliko ih se trazi

Zadnje uređivanje sogor31 : 07.09.2007. at 18:28.
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 15:06   #2
Čestitam i navozao ga se!!!

I sam vozim "jundajia" doduše malo većeg (Terracan) i evo 4. godina zadovoljan
__________________
Želim napraviti kuću - ali do sada sam napravio samo ukućane.
voyager is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 15:15   #3
Nadam se da si dobro potrošio 18.000 eurića. Puno sreće i čim manje pitanja po ovom forumu.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 15:17   #4
Super, ...čestitam...!!!

Ja sam već gledao i kombinirao, ...ali malo sam kratak s lovom..., čekam 2008. pa ćemo vidjeti..., a otegotna okolnost mi je što mene zanima automatik (dizel ili plin), a naši dileri još uvijek nisu spremni na egzotične kupce kao ja, ...naime treba ga kaparit' i dugo se čeka, nadoplata oko 1000 eura, a staro za novo je teško procjenjivo zbog vremenske odgode u čekanju auta..., pa je teško procijeniti koliko će vrijediti moj rabljeni Hyundai poslije Nove Godine...!!!

Pričekat ću još malo, a do tada ide fino i stara Sonata na plinaru...!!!
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 15:59   #5
Ajd cestitke i sretno s tutachem!!!
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 19:52   #6
Cestitam!

Ja bi ga trebao dobit kroz cca 3-4 tjedna, ista oprema,al benzinac
kiki_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 20:02   #7
znaci u isto vrijeme dolazi kad i tvoj,cestitka i tebi
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 20:12   #8
Quote:
sogor31 kaže: Pogledaj post
znaci u isto vrijeme dolazi kad i tvoj,cestitka i tebi
Ma moj je vec tu,zakaparen,samo trebam prvo frknut Puntica kojeg imam,al im ga nedam za 31k kuna staro za novo kad mogu barem 35k dobit za njega (sto mi i sami rekli da ga radje ovak prodam jer 31 je max sta mi mogu ponudit za njega)


Eo prilike ak je netko zainteresiran inace ode kupcu kojem treba 3-4 tjedna za dobit lovu,al nije mu uvjetovano da ga ceka,vec ak se ne proda do tad, je njegovo
kiki_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 20:25   #9
Quote:
sogor31 kaže: Pogledaj post
klimatizirani pretinac za hladjenje pica
Kak mislis staviti picu u pretinac?
__________________
Pas koji laje - nije dovoljno skuhan!
CSV Laki start is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 20:42   #10
pa fino!kad ju naguzis onda joj turnes glavu u taj pretinac
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 20:45   #11
bar mi je ljepši od kia-e
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 22:04   #12
Eh neki dan išao sa bratom da ga vidim malo iz bliza, brat bi mjenjao svog Accenta 2002 za tog i kad sa sjeo u nutra raspametio sam se, to mi je uvijek bio prigovor hjundi, unutrašnji izgled me uvijek odbijao ali ovo mi se tako svidjelo da sad nagovaram ženu da zamjenimo i mi svoj koji smo nedavno uzeli , iz vana mi nije baš tako atraktivan ali kokpit mu je prva liga eto čestitam!!!
rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 22:10   #13
Quote:
rabbit kaže: Pogledaj post
Eh neki dan išao sa bratom da ga vidim malo iz bliza, brat bi mjenjao svog Accenta 2002 za tog i kad sa sjeo u nutra raspametio sam se, to mi je uvijek bio prigovor hjundi, unutrašnji izgled me uvijek odbijao ali ovo mi se tako svidjelo da sad nagovaram ženu da zamjenimo i mi svoj koji smo nedavno uzeli , iz vana mi nije baš tako atraktivan ali kokpit mu je prva liga eto čestitam!!!
normalno, kad mogu svi, možemo i mi, zakaj bi samo susjed imao novi auto
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 22:24   #14
Quote:
sogor31 kaže: Pogledaj post
a diler kaze pogotovo u njemackoj gdje ih odlazi najveci broj,na pitanje zasto tako malo ih dolazi uhr diler mi rekao da ih nemogu nastancat koliko ih se trazi
Da, baš nedavno mi je susjed pričao s švapskim bračnim parom koji ima 'jundajija' i pitao ih neš u stilu - vi švabe,a nemate mercedes a oni njemu - meredes sranje, jundaji zakon! Mislim da je to efekt 'kod susjeda je trava uvijek zelenija' , bila sad nedavno u španiji i tamo sam vidjela više hyundi coupea nego bilokojeg seata! A meca, bembura i audija trebaš sa svijećom tražiti! Ostala sam
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 22:53   #15
Quote:
rabbit kaže: Pogledaj post
Eh neki dan išao sa bratom da ga vidim malo iz bliza, brat bi mjenjao svog Accenta 2002 za tog i kad sa sjeo u nutra raspametio sam se, to mi je uvijek bio prigovor hjundi, unutrašnji izgled me uvijek odbijao ali ovo mi se tako svidjelo da sad nagovaram ženu da zamjenimo i mi svoj koji smo nedavno uzeli , iz vana mi nije baš tako atraktivan ali kokpit mu je prva liga eto čestitam!!!
onaj tko ga kupi jednom zna zasto ga kupuje opet!jel nije tako?
inace jos davne 97 godine kupio sam accenta,sad mu je deseta godina i ide ko doksa,nikad kvara s njim,u garanciji mu je promjenjen zadnji amortizer i to je to,na 10 k km potosi 2-3 dcl ulja,sjedi toci i vozi
00 godine kupio vectru V6 full oprema osim koze,utuko sam u nju jos 10 k eura na sredjivanje,ali imao sam problema s njom,elektronika jebe,pocela su mi rikavati neka crijeva za zrak,ulje lagano sliniti....i jos par sitnica,dovoljno da opela vise nikad nekupim
mogao sam novu GTC uzeti ali auto jedino sto ima je izgled,elektronika u kurcu,mjenjac nikakav sto je standardno kod opela,na vectri je ipak bolji,cim modul rikava,auto vozi kad hoce,kad nece mozes se slikati!
jundaija uzimam zbog provjerene pouzdanosti,odlicne opreme i niske cjene....
inace zadnjih 8-9 mjeseci sam bio pri kupnji auta,sve zivo testirao po 2-3 puta,procitao na internetu sve moguce testove,kupio sve moguce novine,obisao sve moguce auto kuce,od seata,renaulta,mazde,toyote,opela,popratio na forumima sve moguce probleme modela,razgovarao sa vlasnicima......i eto napokon muka zavrsila
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 22:54   #16
danas sam prvi put vidio i30 uživo. ok izgleda, ali Ceed mi je bolji, jebiga
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 23:05   #17
a ništ, kaj ću sad, idem drugi tjedan vidjet za kredit da si i ja upiknem jundaja, žuti ak ima još
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 23:49   #18
sve super, al šta je ružan odozada...ceed je puno ljepsi meni, inače odličan auto
wasx is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 12:48   #19
Hyundaiji su odlični, ja sam tri godine vozio Hyundai Accenta GT kojeg sam novog kupio 2002. godine i u te tri godine jedino što sam mijenjao su bile žarulje farova. Stvarno dobar auto. Međutim, sad ipak vozim Renault Clio III koji me već na 30000 km iznevjerio ostavivši me na parkingu kod frendove zgrade - nije htio upaliti jer mu je riknuo akumulator. To su sredili pod garancijom, ali je trebalo platiti šlep službu... Ali nadam se da je to to od kvarova.
@Purger@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 12:56   #20
Vjerujem da je auto ok ali to više nije nimalo jeftinije od konkurencije...
Grgica Mali is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:11.