Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2015., 16:58   #3581
ja bi probala sa coca colom, ona izjeda hrdju
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 17:36   #3582
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Kolko se sjecam, vosak skines tako da stavis nekakvu krpu preko njega i lagano peglas pa se prelijepi na krpu.
Quote:
mali_vrh kaže: Pogledaj post
novine + pegla
skinula sam mrlju ..tenks
hawaiiantropic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 14:35   #3583
Quote:
Pocahontas1 kaže: Pogledaj post
Za masnocu nisam znala. Super!
Samo na nekim materijalima treba provjeriti da li skidaju i boju sa nekih vostanih stolnjaka na primjer, ne sa svih. Zato bolje prvo provjeriti.
Ne skidaju boju Sve sam isprobala, čak i zidove čistim s njima (kad budu mrljice neke, packe, ono oko šaltera i sl.) bijele ili u boji, svejedno je :klap:
Divota jedna, najviše zbog toga što ne trebam agresivno ribati kemikalijama i imati 500 različitih vrsta za 500 različitih stvari
Ailour is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 15:09   #3584
zene, neznam gdje da pitam, pa cu ovdje... posudila sam frendici koznu jaknu (skaj) i sad mi smrdi po njenom znoju, i to bas jako -.- jel je mogu nekako oprati, a da ne moram furat na kemijsko? misla sam mozda, neznam, taj dio pod pazuhom namociti s Jarom il nekaj mislim na podstavu jel. i onda isprat...al to me muci, ispiranje, hocu li unistit jaknu? jer fkt nemam pojma dal se to smije uopce prati ili ne, nekuzim se bas... a tolko smrdi da bi je najrađe siknula u masinu. hvala
Hailie Jade is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 16:41   #3585
Quote:
Hailie Jade kaže: Pogledaj post
zene, neznam gdje da pitam, pa cu ovdje... posudila sam frendici koznu jaknu (skaj) i sad mi smrdi po njenom znoju, i to bas jako -.- jel je mogu nekako oprati, a da ne moram furat na kemijsko? misla sam mozda, neznam, taj dio pod pazuhom namociti s Jarom il nekaj mislim na podstavu jel. i onda isprat...al to me muci, ispiranje, hocu li unistit jaknu? jer fkt nemam pojma dal se to smije uopce prati ili ne, nekuzim se bas... a tolko smrdi da bi je najrađe siknula u masinu. hvala
Pa...ja bih ju odnijela toj istoj frendici i rekla joj da ju odnese na kemijsko i onda mi odmah čistu vrati. Obično se stvar koja se posudi vrati čista, a ne smrdljiva.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 22:33   #3586
Koji je ono bio savjet za ukinuti puštanje boje iz tamno plavih traperica?
Jučer mi je nadrljala bijela košulja, a danas kožna stolica.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 22:52   #3587
Ja jaknu od umjetne koze bez beda perem na 40 u masini, nis joj nije bilo.
__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 23:02   #3588
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Koji je ono bio savjet za ukinuti puštanje boje iz tamno plavih traperica?
Jučer mi je nadrljala bijela košulja, a danas kožna stolica.
Ocat. Ocat fixira boju. Ostavi da se namače u octu neko vrijeme, onda operi redovnim putem. Nadam se da ne moram naglašavati da se radi o običnom, alkoholnom octu.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 00:39   #3589
Quote:
Pravnicica kaže: Pogledaj post
Ja jaknu od umjetne koze bez beda perem na 40 u masini, nis joj nije bilo.

Isto, ali ju ipak okrenem naopako. Ionako mi me bitno oprati podstavu. I s malom centrifugom da se bas ne razbaca po masini
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 11:42   #3590
pazi gluposti!!! kupila sam čarobnu bluzicu. od poliestera. i, nosim ju već drugi dan i isto kao i prošli put- sva mi se priljepi uz tijelo kao da je naelektrizirana!!! ono, katastrofa.
dok ju nosam po kući, na par minuta za probu- dobra je. lijepo pada, sve 5.
ali, dok obučem na nju jaknu/sako, dođem na posao- ko druga koža mi je.

šta da radim da to prođe??? totalno mi žao, em je krasna, em mi saliveno stoji (zato sam ju kupila usprkos sastavu), a da ne spominjem cijenu
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 15:57   #3591
Je l' netko farbao starke?

Trebala bih od tamnozelenih dobiti crne, ali da bijeli (gumeni) dijelovi ostanu bijeli.

Iskustva?
kulerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 21:53   #3592
obojale su mi se traperice. ima li nade da se nekako mogu vratiti u izvornu boju?
sada su roze, a izvorno su svijetloplave

uzela sam one maramice iz dm-a za skupljanje boje, ali to se koristi preventivno tako da mi nije pomoglo

Zadnje uređivanje pas-garo : 24.04.2015. at 22:08.
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 22:01   #3593
Quote:
RIB kaže: Pogledaj post
pazi gluposti!!! kupila sam čarobnu bluzicu. od poliestera. i, nosim ju već drugi dan i isto kao i prošli put- sva mi se priljepi uz tijelo kao da je naelektrizirana!!! ono, katastrofa.
dok ju nosam po kući, na par minuta za probu- dobra je. lijepo pada, sve 5.
ali, dok obučem na nju jaknu/sako, dođem na posao- ko druga koža mi je.

šta da radim da to prođe??? totalno mi žao, em je krasna, em mi saliveno stoji (zato sam ju kupila usprkos sastavu), a da ne spominjem cijenu
To nije 'kao naelektrizirana' nego je. To je statički elektricitet. Probaj ju oprati s omekšivačem.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 13:33   #3594
Quote:
kulerica kaže: Pogledaj post
Je l' netko farbao starke?

Trebala bih od tamnozelenih dobiti crne, ali da bijeli (gumeni) dijelovi ostanu bijeli.

Iskustva?
Davno, još s onim farbama iz vrećice (anilinska boja, tak nekak se zove) koje koštaju tipa 5 kn. Kuhala sam ih u lavoru na šparetu i činimise da su se mrvicu stisle. Al davno bilo, nisam sigurna. naravno, guma je ostala bijela, pofarbalo se samo platno.

A zašto ih želiš farbat? Zelene su ljepše od crnih. Crne su za babe.
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 15:41   #3595
Quote:
kulerica kaže: Pogledaj post
Je l' netko farbao starke?

Trebala bih od tamnozelenih dobiti crne, ali da bijeli (gumeni) dijelovi ostanu bijeli.

Iskustva?
Iskreno ja bi ih pofarbala sa akril bojama. Samo nju malo vise razrijedi da ti ude u tkaninu i da ne ostane onako krta. Pa mozes birati tocnu boju koju zelis, intenzitet....
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 11:14   #3596
Quote:
Hailie Jade kaže: Pogledaj post
zene, neznam gdje da pitam, pa cu ovdje... posudila sam frendici koznu jaknu (skaj) i sad mi smrdi po njenom znoju, i to bas jako -.- jel je mogu nekako oprati, a da ne moram furat na kemijsko? misla sam mozda, neznam, taj dio pod pazuhom namociti s Jarom il nekaj mislim na podstavu jel. i onda isprat...al to me muci, ispiranje, hocu li unistit jaknu? jer fkt nemam pojma dal se to smije uopce prati ili ne, nekuzim se bas... a tolko smrdi da bi je najrađe siknula u masinu. hvala
operi je slobodno na 30 stupnjeva, samo je okreni naopacke i zatvori cif
nista joj nece biti
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 15:49   #3597
hvala svima
Hailie Jade is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 16:04   #3598
Sladoled od čokolade mi je pao na tamnocrvenu majicu. Sasušilo se već. Kako to riješiti? Možda ode odmah u mašini, ne znam, al pitam jer mi je bitno budući mi je to za posao
winter1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 18:55   #3599
Quote:
bigblue2010 kaže: Pogledaj post
To nije 'kao naelektrizirana' nego je. To je statički elektricitet. Probaj ju oprati s omekšivačem.
da je naelektrizirana necu hvalit unaprijed ali probat cu. Oprana je i prvi put s omeksivacem..
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 11:42   #3600
Quote:
winter1212 kaže: Pogledaj post
Sladoled od čokolade mi je pao na tamnocrvenu majicu. Sasušilo se već. Kako to riješiti? Možda ode odmah u mašini, ne znam, al pitam jer mi je bitno budući mi je to za posao
na mrlju stavi malo carlija i poslije toga operi u perilici
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:42.