Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2003., 15:14   #41
niveine su kreme jako dobre i ziher su jednako dobre, ako ne i bolje od svih onih skupih krema. ja sad koristim jednu od lancastera sto sam dobila od sestre i schellerovu sa mrkvom...kad ih potrosim, kupujem si niveinu...
najskuplju koju sam imala je neka od shiseida, isto sam ju dobila, ali mi je bila najgora od svih koje sam koristila
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 15:16   #42
Quote:
Tija kaže:
Kae to retinol?
el ti zezas? ak ne zezas, retinol je provitamin vitA
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 15:25   #43
Quote:
AFRODITA69 kaže:
e jeste znale koksi moje da se retinol mora poceti koristiti u tj od 25 dalje????znaci dame od 25 na dalje..
ja nisam kozmeticar ali znam sto je retinol. i ne bih napisala da zena iznad 25 MORA koristiti retinol. mislim da nitko NE MORA koristiti retinol ni u koje doba. nadalje, nije svaka krema s retinolom ista (npr ako su konentracije drugacije, vec je razlika). i na kraju, nekontrolirano maltretiranje koze moze stvaoriti vise problema nego koristi.
dakle, zene, koliko god imale godina, prvenstveno u glavu zdrav razum (imate ga, cak i ako je zakopan pod talogom reklama ) i vase iskustvo (sto vam odgovara) a ne slusanje promotivnog materijala...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 15:38   #44
nisam sigurna al mislim da je puder u kamenu i kompaktni puder jedno te isto...
to mi je inace bezveze stvar...ja vise volim tekuci i u prahu...
avene sam koristila termalnu vodu al mi je bolja vichyjeva...
btw. na vichyjevom sajtu sam si izracunala stvarnu dob svoje koze koja je ispala 10 godina starija od mene....strasnio...to zato jer je suha i extra osjetljiva pa nis nesmijem stavljat...
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 15:49   #45
Quote:
luca kaže:
ja nisam kozmeticar ali znam sto je retinol. i ne bih napisala da zena iznad 25 MORA koristiti retinol. mislim da nitko NE MORA koristiti retinol ni u koje doba. nadalje, nije svaka krema s retinolom ista (npr ako su konentracije drugacije, vec je razlika). i na kraju, nekontrolirano maltretiranje koze moze stvaoriti vise problema nego koristi.
dakle, zene, koliko god imale godina, prvenstveno u glavu zdrav razum (imate ga, cak i ako je zakopan pod talogom reklama ) i vase iskustvo (sto vam odgovara) a ne slusanje promotivnog materijala...
Evo Ovu ženu ja volim

Traksa naravno da znam kae retinol. Pa na koga ti ja ličim
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 15:57   #46
Quote:
luca kaže:
dakle, zene, koliko god imale godina, prvenstveno u glavu zdrav razum (imate ga, cak i ako je zakopan pod talogom reklama ) i vase iskustvo (sto vam odgovara) a ne slusanje promotivnog materijala...
Meni je retinol C (dakle retinol+ C vitamin) preporucila dermatologica i spasila mi lice. Ovom prilikom joj se zahvaljujem.
Jedino sto mi je rekla da ne koristim tu kremu ljeti.
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 16:11   #47
Quote:
T@nja kaže:
Meni je retinol C (dakle retinol+ C vitamin) preporucila dermatologica i spasila mi lice. Ovom prilikom joj se zahvaljujem.
Jedino sto mi je rekla da ne koristim tu kremu ljeti.
tim bolje sto imas dermatologicu koja dobro radi svoj posao i dobro upozorenje je dala.
naravno ja nemam pojma niti koliko godina imas, niti koji su tvoji problemi, a nisam niti dermatolog da dajem dijagnoze... tomu upravo i sluze deratolozi: da kazu kome sto treba. a ne da svi muce kozu svime sto je dostupno na trzistu...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 18:29   #48
tija,ni ja nisam to nikad koristila...uvjek kupim nekaj na buf...a ten mi je besprijekoran-u stvari,mama mi je na istu felu a i baka je bila-umrla je sa 86 god,sa mozda dve slabe borice na celu...kaj mislis da je retinol upotrebljavala u to doba????!!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 18:35   #49
Quote:
AFRODITA69 kaže:
a i baka je bila-umrla je sa 86 god,
Moja ima 72 a ten ko u jedre četrdestogodišnjakinje
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 19:05   #50
Quote:
Tija kaže:
Moja ima 72 a ten ko u jedre četrdestogodišnjakinje
Tija, ajde priznaj da baka ima m-ua
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 21:15   #51
Quote:
T@nja kaže:
Tija, ajde priznaj da baka ima m-ua
Kaj ima?
Znam da ima krunicu
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 21:30   #52
Quote:
Tija kaže:
Kaj ima?
Znam da ima krunicu
Joooj, Tija..........mua=make up artistica
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 21:45   #53
Quote:
T@nja kaže:
Joooj, Tija..........mua=make up artistica
Molim da vodiš računa o tome da pričaš sa ženom koja je prošle godine naučila stavljat maskaru. A imam 30 godina.
Sjenila i rumenila su mi viša škola.
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 21:58   #54
Jeste li vi sigurno Homo Sapiensi?

Jer moja je nona umrla u 92-oj i bila je preslatka, ali sva mala i smrezhurana, zvali smo je Yoda.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 23:15   #55
Quote:
Tija kaže:
Molim da vodiš računa o tome da pričaš sa ženom koja je prošle godine naučila stavljat maskaru. A imam 30 godina.
Sjenila i rumenila su mi viša škola.
A kaj mislis zato ja citam forum....da bi nesto naucila. Eto, tako sam i ja bogatija za novi termin MAKE UP ARTISTICA
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 23:43   #56
I ja sam ti ovdje svašta naučila.
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 23:46   #57
a tek ja...tu sam od '98
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 23:49   #58
Quote:
magic kaže:
a tek ja...tu sam od '98
Ma ti bi mogla i knjigu pocet pisat
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 00:27   #59
A ja sam se registrirala dva mjeseca prije nicka magic..
ajde priznaj svoj prvi nick..
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 01:49   #60
Quote:
luca kaže:
ja nisam kozmeticar ali znam sto je retinol. i ne bih napisala da zena iznad 25 MORA koristiti retinol. mislim da nitko NE MORA koristiti retinol ni u koje doba. nadalje, nije svaka krema s retinolom ista (npr ako su konentracije drugacije, vec je razlika). i na kraju, nekontrolirano maltretiranje koze moze stvaoriti vise problema nego koristi.
dakle, zene, koliko god imale godina, prvenstveno u glavu zdrav razum (imate ga, cak i ako je zakopan pod talogom reklama ) i vase iskustvo (sto vam odgovara) a ne slusanje promotivnog materijala...
Ja cu se nadovezat na lucu, jos jedna koja zna sto je retinol i igrom slucaja nedavno sam prisustvovala jednom razgovoru na temu retinola, Loreala i istrazivanja.Ono sto sam cula me uvjerilo da si sigurno necu u skorije vrijeme kupiti retinolsku kremu iako sam vec davno pregazila dvadeset i petu.

Svima bih preporucila da sa velikim oprezom uzimaju rezultate istrazivanja kozmetickih kuca jer ta istrazivanja nisu neovisna. Objavljivanje rezultata takvih istrazivanja ipak diktira novac od kojih te kuce zive i zaradjuj8u velike novce.
mirta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:36.