Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2006., 11:44   #81
Moram jos dodati da je naslov ove teme odlican , svaki voditelj koji pozove tu zenu u emisiju mora razmisljati na koju se nogu Vedrana taj dan ustala, na musku ili zensku?
original swiper is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 16:28   #82
Zena pise onako prosjecno, al sluzi se PROVOKACIJOM kao sredstvom marketinga. Nije to nista novo, nit je ona tu ista novog skuzila ili smislila.

Ona je samo jedna od rijetkih koja u toj provokaciji pristaje ici i dotle da si javno pred TV kamarom i pepeljaru stavi u picku.

Njen izbor.

Doduse, nemam protiv nje nista, dapace, kao zenska mi se cak i svidja. Mozda zato jer teta zna sta je etika, a to dodje s godinama i iskustvom. A ja se palim na agresivne babe.
__________________
... na vrh brda vrba mrda ...
Koko Bill is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 01:43   #83
Quote:
I.L kaže:


A tek da vidiš babu Tolle?

pijanu i agresivnu...

šeficu "Ženske automatske kuće Zagreb"!
psihopato, osobno znam dotičnu gospođu i sve je samo ne pijana baba.
a ti si "božji čovjek"?
sramoto ljudska.
__________________
prava šupendara znat će taj moment suicidalne odlučnosti, kad je volja u čovjeku poput žarkog sunca koje mu je usput spržilo i mozak. da, moj je um izgledao kao nebo kojim lete egzotične ptičice. možemo ustvrditi da sam u tom trenutku potpuno šenula. (by krfnkl)
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 01:46   #84
Quote:
I.L kaže:
A ZBOG ČEGA su ubijene? Imali tko na ovom forumu da mi konačno odgovori?

Ona gujica iz šume Striborove niti nakon 300 postova 'fajta' s Mojom Svetošću- nije smislila odgovor?


Nemojte torbarit te židovske pričice tipa: "Mi jadni"!


Kratko: ŠTO JE UZROK NASILJA I UBIJANJA TIH ŽENA ??


Ili je problem što se sve svelo na židovizaciju... dakle - na suđenje tijela. Gospodo, mora se donijeti zakon protiv MENTALNOG mučenja i nasilja u braku! A mučiteljice su u 80% slučajeva - žene. Tako da ih se može strpati ili u ludaru ili na par godina u kaznionicu!

Ako s etaj zakon ne donese, ubojstava će biti sve više. Jer muškarac je toliko ugrožen i stjeran u klut...
ti si prejebeni eunuh, to je tvoj problem, taj tvoj spolni organ u gaćama s kojim nikako da uspostaviš ravnotežu, pa ti remeti hormonalni balans.
ti si zaista opasna osoba.
i treba te staviti na kratku uzicu s povremenim doturanjem koje kapi vode i suhog kruha.
dok ne dozivis prosvjetljenje.
__________________
prava šupendara znat će taj moment suicidalne odlučnosti, kad je volja u čovjeku poput žarkog sunca koje mu je usput spržilo i mozak. da, moj je um izgledao kao nebo kojim lete egzotične ptičice. možemo ustvrditi da sam u tom trenutku potpuno šenula. (by krfnkl)
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 01:55   #85
Quote:
DARBO kaže:
Ta guska je sinoć nešto pokušavala ispasti pametna na Latinici, a prosrala se kao i sve njezine prijateljice. Iz istog feminističkog klana.Novinarka koja ne zna spojiti dvije smislene rečenice bez prostačenja i šovinističkih ispada!
Ono već papagajsko blebetanje da je svaki muškarac nasilnik i treba ga kazniti ako se drzne ošamariti ženu, nek si slobodnos tim prnjavorom rit svoju obriše!

Borivoj Radaković je dotičnu do koljena 'oprao' , prije nekoliko tjedana u Nedjeljnom Vjesniku!
Usto jeli znate kako ta babetina izgleda? Sva naborana, crvene kričave kose kao kakva vještica, stisnuta, mrzilački raspoložena prema sposobnim i obrazovanim muškarcima, uobražena, to bez daljnjega!

Jesmo li mi dužni takve bolesnike trpiti na televiziji, u novinama i na policama knjižara? Poremečene i isfrustrirane stare babe.
Njezini pet-parački književni pokušaji uvjerljivo ostaju u domeni bezvrijedne i plitke literature na vodećoj poziciji!

na stranu koliko ja ili netko drugi dozivljavam vedranu literarno, a koliko kao "borca za žene", no činjenica jest da bi ti bila draža da je pronašla opravdanje za muško fizičko nasilje, a da je pri tomu još treptala okicama, te proizvodila neartikulirane glasove micanjem silikonskih usana, o kojima sanjaš da ti naprave jedan prosječni felatio, stari moj.


pizdek.
__________________
prava šupendara znat će taj moment suicidalne odlučnosti, kad je volja u čovjeku poput žarkog sunca koje mu je usput spržilo i mozak. da, moj je um izgledao kao nebo kojim lete egzotične ptičice. možemo ustvrditi da sam u tom trenutku potpuno šenula. (by krfnkl)
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 02:57   #86
ja mislin da se Vedrana kara ko avijon. Ima zena pravo, treba jebat materu svim tim kretenima koji zenama ne znaju lupit samar kad to one oce.
__________________
... na vrh brda vrba mrda ...
Koko Bill is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 16:13   #87
Da ju tko nategne, onak pošteno, bili to bilo silovanje?
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 19:46   #88
Quote:
Nemruth Dagi kaže:
Kamo sreće da TI osjetiš korner Cro Copa na svojoj guzici

hm noćas sam sanjao da glave V. Rudan i pijane babe Tolle služe Robertu Carlosu kao lopte za trening
mobyXXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2006., 23:59   #89
Quote:
DARBO kaže:
Ta guska je sinoć nešto pokušavala ispasti pametna na Latinici, a prosrala se kao i sve njezine prijateljice. Iz istog feminističkog klana.Novinarka koja ne zna spojiti dvije smislene rečenice bez prostačenja i šovinističkih ispada!
Ono već papagajsko blebetanje da je svaki muškarac nasilnik i treba ga kazniti ako se drzne ošamariti ženu, nek si slobodnos tim prnjavorom rit svoju obriše!
:
He he, citam u najnovijem broju Zagrebackom Newsa promotivni reklamni tekst o Vedraninoj kolumni u zagrebackim besplatnim novinama ZAGREB NEWS gdje je upravo citirala taj thread koji je zapoceo ove postove jos 2004. godine. Cak i od onoga najgorega moze se napraviti reklama i jos jace uzvratiti udarac.

Svaka joj cast
tipkalica1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 00:01   #90
Quote:
tipkalica1980 kaže:
He he, citam u najnovijem broju Zagrebackom Newsa promotivni reklamni tekst o Vedraninoj kolumni u zagrebackim besplatnim novinama ZAGREB NEWS gdje je upravo citirala taj thread koji je zapoceo ove postove jos 2004. godine. Cak i od onoga najgorega moze se napraviti reklama i jos jace uzvratiti udarac.

Svaka joj cast
Dakle Vedrana Vam je copy-pejstala taj komentar sa foruma u svome promotivnome tekstu

Eto tako sada svatko moze citati pocetak toga threada

Dakle Zagreb NEWS stranica 15
tipkalica1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 00:17   #91
Vedrana Rudan govori i piše upravo ono što misli i želi. Hrpetini licemjernih smradova to smeta samo iz jednog jebenog razloga, a to je što bi mnogi od njih (VAS) isto tako, ali nemate muda. Idemo svi lijepo navući rukavice, lažan osmijeh, klimat glavom (praznom) i govorit "Da, da, u pravu ste profesore." E pa Rudanici se ne da tako i neka joj se ne da. Uf, uf svima odjednom smeta prostačenje. Ma ajde? Doma se mogu šorat žene, doma se mogu maltretirat djeca, ali kad neko napiše "Jučer sam se dobro izjebala." svi odmah hop, na zadnje noge.
Samo ste tako i tada sposobni biti na zadnjim nogama. Ostatak vremena se spustite na sve četiri i nastavite pasti travu.
E blago zemlji u kojoj ima tko napisati da ženu (VR) treba nokautirati samo zato što ima muda veća od svih vas koji mislite da imate jebeno velika muda jer ste odgledali jednu Latinicu, procitali dvije kolumne i odmah se uvatili tipkovnice.
Žena psuje. Žena pljuje.
Na lomaču s njom. Na lomaču, glupe hrvatske ovce!!!
KCN is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 02:00   #92
Quote:
KCN kaže:
Vedrana Rudan govori i piše upravo ono što misli i želi. Hrpetini licemjernih smradova to smeta samo iz jednog jebenog razloga, a to je što bi mnogi od njih (VAS) isto tako, ali nemate muda. Idemo svi lijepo navući rukavice, lažan osmijeh, klimat glavom (praznom) i govorit "Da, da, u pravu ste profesore." E pa Rudanici se ne da tako i neka joj se ne da
Ma daj čovječe smiješan si, dižeš u nebo tu Rudanicu, koga uopće predstavlja ta, ajd nazvat ćemo je žena. Žene sigurno ne, ugrožene žene još manje, većina žena je ne može smislit.

Kao što ih ne predstavlja ni ona smiješna udruga BABE i Sanja Sarnavanka (ili tako nekako). Gledam je prije kojih pola godine u nekoj emisiji, i sve ide divno i krasno, ženska prava, ugroženost, iskorištavanost žena, bifla ona sve u 16... kad onda, koji minut poslije, u publici zlostavljana žena priča svoju priču, obilazila i zvala sve žive, niko ništa i onda dolazi bomba zvala je i udrugu BABE i tamo je također ladno odjebali. Sanja mijenja boje ko semafor, pa mi nemamo love, pa znate s čim mi radimo, pa mi smo takoreć dobrovoljci...

Koji dan kasnije čitam u novinama udruga BABE iz proračuna dobile 3 mil. kuna!!! I onda opet za koji dan dižu frku s nekim kalendarom sa strip junacima koji rade kućanske poslove (da nije žalosno bilo bi smiješno), pa onda o golotinji na reklamama, i tako unedogled, jebi ga, treba ostat u medijima. Fino, ali kakve to ima veze sa ugroženim ženama koje one, kao, štite?

Eto radi koga one postoje, radi njih samih i njihovog probitka, isti kurac ti je i Vedrana Rudan, s dodatkom rijetko viđenog bezobrazluka i arogancije. Danas će zastupat žene, sutra ko zna šta, a u biti zastupa samo sebe
__________________
Borac protiv vjetrenjača
alst is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 03:08   #93
Quote:
KCN kaže:
Vedrana Rudan govori i piše upravo ono što misli i želi. Hrpetini licemjernih smradova to smeta samo iz jednog jebenog razloga, a to je što bi mnogi od njih (VAS) isto tako, ali nemate muda. Idemo svi lijepo navući rukavice, lažan osmijeh, klimat glavom (praznom) i govorit "Da, da, u pravu ste profesore." E pa Rudanici se ne da tako i neka joj se ne da. Uf, uf svima odjednom smeta prostačenje. Ma ajde? Doma se mogu šorat žene, doma se mogu maltretirat djeca, ali kad neko napiše "Jučer sam se dobro izjebala." svi odmah hop, na zadnje noge.
Samo ste tako i tada sposobni biti na zadnjim nogama. Ostatak vremena se spustite na sve četiri i nastavite pasti travu.
E blago zemlji u kojoj ima tko napisati da ženu (VR) treba nokautirati samo zato što ima muda veća od svih vas koji mislite da imate jebeno velika muda jer ste odgledali jednu Latinicu, procitali dvije kolumne i odmah se uvatili tipkovnice.
Žena psuje. Žena pljuje.
Na lomaču s njom. Na lomaču, glupe hrvatske ovce!!!
Ajde u pičku materinu, pederčino glupa.
Zbilja si me oduševio svojom budaleštinom.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 10:26   #94
Quote:
KCN kaže:
Vedrana Rudan govori i piše upravo ono što misli i želi. Hrpetini licemjernih smradova to smeta samo iz jednog jebenog razloga, a to je što bi mnogi od njih (VAS) isto tako, ali nemate muda. Idemo svi lijepo navući rukavice, lažan osmijeh, klimat glavom (praznom) i govorit "Da, da, u pravu ste profesore." E pa Rudanici se ne da tako i neka joj se ne da. Uf, uf svima odjednom smeta prostačenje. Ma ajde? Doma se mogu šorat žene, doma se mogu maltretirat djeca, ali kad neko napiše "Jučer sam se dobro izjebala." svi odmah hop, na zadnje noge.
Samo ste tako i tada sposobni biti na zadnjim nogama. Ostatak vremena se spustite na sve četiri i nastavite pasti travu.
E blago zemlji u kojoj ima tko napisati da ženu (VR) treba nokautirati samo zato što ima muda veća od svih vas koji mislite da imate jebeno velika muda jer ste odgledali jednu Latinicu, procitali dvije kolumne i odmah se uvatili tipkovnice.
Žena psuje. Žena pljuje.
Na lomaču s njom. Na lomaču, glupe hrvatske ovce!!!
rudanicu sam gledao jednom na teveu i bilo mi ga dost za pola godine...
nekulturna baba koja svoju drskost i frustracije sakriva iza tzv. borbe za zenska prava...

ak je bila tak pametna u zivotu da se zeznula i krivog odabrala, ne mora graktati okolo, nego nek kaze 'mea culpa'...
i ak joj je stalo do obrane slabijih, nek ide braniti djecu koja su zrtve nasilja... ona nisu birale svoje krvnike...
ili nek se okomi na caritas i pedofile u njemu...
al ne... kc je vjerojatno pretvrd orah za nju... tocnije prekonkretan... tu bi mozda i mogla uspjeti neki ucinak napraviti... al to njoj nije cilj... njoj je cilj pljuvanje radi pljuvanja
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 12:49   #95
KCN je zensko.
KCN is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 12:51   #96
Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Ajde u pičku materinu, pederčino glupa.
Zbilja si me oduševio svojom ***budaleštinom***.
***nije budalEstina nego budalAstina***
KCN is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 13:04   #97
Quote:
KCN kaže:
KCN je zensko.
Ne mijenja to puno stvari, da neki muškarac o ženama govori stvari koje Rudanica govori o muškarcima bio bi to njegov kraj, mediji bi ga uništili i zakopali za sva vremena. Ali za Rudanicu ne vrijede takva pravila, jer ona je žena, i automatski je ugrožena. Ona može komotno širit svoju mržnju prema muškarcima, poduprijetu rijetko viđenom arogancijom i bahatošću i na tome gradi karijeru i lijepo zarađuje. Valjaju njoj muškarci i više nego što misli...

Jednakost? Ne dao joj Bog da do jednakosti dođe, ona bi prva najebala
__________________
Borac protiv vjetrenjača
alst is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 13:59   #98
Rudanica mrzi muškarce isto toliko koliko joj je stalo do zlostavljanih žena.
Ne vidim potrebu za prostačenjem da bi se obrazložio svoj stav, ali prostačenje dobro dođe kada se stava i argumenata nema.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 14:13   #99
Dignuta tema nakon dvije godine..

OK ja u Rudanici vidim jednu osobu koja je ogorčena i koja mrzi ono duboko i bolesno. To joj se vidi iz očiju, njezino lice nema mimike,samo grč i užas. Njezino prostačenje je samo znak dubokog nezavodoljstva samim sobom. Ne znam kako ta osoba može ikoga voljeti. Nedao bog biti njezino dijete...a biti muž da i ne spominjem. Samo frustracija i mržnja. O agresivnosti da ne govorim. Ali kao takva je poželjno lice te su je pune Latinice a na Novoj tv je isto inventar. To je samo dokaz kakvi su kod nas mediji. Destruktivni. A to i podosta govori..šta se kod nas sve trpa pod "ženska prava". Mržnja i netolerancija..drugim riječima..meni je dopušteno sve a tebi ništa. ja te imam pravo vrijeđati a tebe ne želim ni saslušati..otići ću iz studija..blesavo i primitivno..

No..pročitao sam neki dan nešto od nje..što ipak pokazuje da je i ona samo jedno ogorčeno ljudsko biće..naime..u nekom kontekstu je napisala.." i ja bih željela osjetiti ljubav prema svojoj djeci, sažaljenje prema staroj majci, ljubav prema mužu, strpljenje kad sretnem susjeda na ulici.. želim mir u duši svojoj"...


dakle..ima nade za nju..a i trebali se zapitati svi mi koliko smo puta u životu Vedrana Rudan..
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 16:05   #100
Quote:
panced kaže:
Da Vedrana tako izgleda - vjeruj ne bi bila nikakva feministkinja, njezine slike bi bile u svakom playboyu,a web bi bio pun naslova: Vedrana evil-assfuck bitch!!
Zamislite: zečica Vedrana!
http://img205.imageshack.us/img205/9...51xautolb3.jpg
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.