Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2011., 23:09   #201
Gledao sam te add-onse al nisam imao priliku isprobati..
Ma znam, firefox je odavno gutač RAM-a, ali nikako da pređem na Chrome ili neki drugi browser. Doduše, bio sam neko vrijeme na Chromeu, ali pošto nisam našao taj add ons onda uvijek moram paliti firefox i tako gubiti vrijeme.. Baš mi je potreban za skidanje pjesama, sa npr. mp3skull stranice, balkan.dj, itd.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 13:28   #202
Znam da nije tema o Chromeu, ali neradi mi Iskon.TV.
Probao na Fiferfoxu-radi uredno, dok na Chromeu se nemogu logirati, izbaci krivo korisničko ime i lozinka.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 18:30   #203
Mozilla Firefox...nije baš brza ali je veoma praktična
astex is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 18:39   #204
Quote:
rap_boy kaže: Pogledaj post
Gledao sam te add-onse al nisam imao priliku isprobati..
Ma znam, firefox je odavno gutač RAM-a, ali nikako da pređem na Chrome ili neki drugi browser. Doduše, bio sam neko vrijeme na Chromeu, ali pošto nisam našao taj add ons onda uvijek moram paliti firefox i tako gubiti vrijeme.. Baš mi je potreban za skidanje pjesama, sa npr. mp3skull stranice, balkan.dj, itd.
Mozes jednostavnije downloadati muziku direktno sa youtube stranice, samo kopiras onaj URL od zeljene pjesme i pasteas ga ovdje: http://www.youtube-mp3.org/, tu ga convertiras i nakon toga download.
A mozes koristiti i Ares P2P program koji je mozda i jos jednostavniji, fuckas te druge stranice s glazbom. Tamo se lako virusa naberes.

Quote:
astex kaže: Pogledaj post
Mozilla Firefox...nije baš brza ali je veoma praktična
Opera...brza je i veoma prakticna (kao i Iron baziran na Chromiumu).
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 02:05   #205
Od kad je postala besplatna, koristim samo "OPERU"
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 20:34   #206
kakav prokleti internet explorer. krom je zmaj šta se tiče brzine ali mozilla mi je draga zbog plug-inova
__________________
"War does not determine who is right - only who is left."-Bertrand Russell
cyanigosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 19:30   #207
Opera samo
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 20:29   #208
Koristio Firefox, pa sam isprobao Operu. Rezultat: vratio se na Firefox.
Zatim sam par mjeseci koristio Chrome. Rezultat: vratio se na Firefox.

Razlog: Greasemonkey i skripte (uz manji trud mogle su se složiti i skripte s kojima se na forumu poput ovoga isto kao i obične korisnike, moglo ignorirati i moderatore). Chrome je možda sigurniji i brži browser, ali po mogućnostima za naprednije korisnike najviše se može izvući iz Firefoxa, a i trend sve većeg korištenja Chrome-a to dokazuje.
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.
Acid303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 14:52   #209
Koristio : Internet explorer, Operu, Chrome,Commodo, čak i Safari, ali se vratio na Mozilu. Nekako sam navikao. Mislim da je sve stvar navike
Perudji is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 18:54   #210
Navikao sam na firefox jer ga koristim godinama, ali posljednjih 15 dana me izluđuje. 20x dnevno blokira "not responding", tako vrti punih minut-dva i onda se sam restarta, iako ga najčešće ja prije ugasim (ko će čekat svaki put 2 minute).

Ništa nisam updateao niti dodavao ikakve plugine, sam od sebe je počeo blokirat, prvo rijetko, a zatim sve češće, posljednjih dana je neupotrebljiv. Pobrisao sam ga i instalirao ponovo (povukao pluginove i bookmarse), ali ista stvar.

Da li još tko ima sličan problem, što da radim (osim da pređem na drugi browser)?
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 19:30   #211
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Navikao sam na firefox jer ga koristim godinama, ali posljednjih 15 dana me izluđuje. 20x dnevno blokira "not responding", tako vrti punih minut-dva i onda se sam restarta, iako ga najčešće ja prije ugasim (ko će čekat svaki put 2 minute).

Ništa nisam updateao niti dodavao ikakve plugine, sam od sebe je počeo blokirat, prvo rijetko, a zatim sve češće, posljednjih dana je neupotrebljiv. Pobrisao sam ga i instalirao ponovo (povukao pluginove i bookmarse), ali ista stvar.

Da li još tko ima sličan problem, što da radim (osim da pređem na drugi browser)?
i ja imam isti problem
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 19:43   #212
A vratite se na neki stariji build gdje je sve radilo ako na najnovijem ne radi, bar je to lako

inače koristim operu probao i firefox i chrome i vratio se na operu
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 19:34   #213
Pobrisao sam firefox u potpunosti (add/remove programs) i instalirao nanovo. Izgubio sam spremljene šifre, dodatke itd., zabilješke sam prije exportirao i lako vratio. Zasad radi bez greške, valjda je to to.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 14:40   #214
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Navikao sam na firefox jer ga koristim godinama, ali posljednjih 15 dana me izluđuje. 20x dnevno blokira "not responding", tako vrti punih minut-dva i onda se sam restarta, iako ga najčešće ja prije ugasim (ko će čekat svaki put 2 minute).
Isti problem, ali i na chrome slicno.
Dajzixl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 14:41   #215
Meni je opera počela not responding isto previše zadnje vrijeme, izgleda da je to generalna zaraza
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 17:52   #216
Ja na firefoxu od početka....godinama već
Probal Operu i Chrome i Safari i vratil se staroj liji
Safari mi je totalno 0 bodova, Chrome mi se čak i sviđa, ali navika je tu...Opera...a nemam pojma Stari lisac rules
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 01:04   #217
Quote:
Dajzixl kaže: Pogledaj post
Isti problem, ali i na chrome slicno.
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Meni je opera počela not responding isto previše zadnje vrijeme, izgleda da je to generalna zaraza
Sad ste mi dali za razmišljat.. postoji realna šansa da se radi o nekakvoj java skripti pokupljenoj na update-u koja nije kompatibilna s nečim drugim što se pojavi na stranici ili koja usporava sustav te isti zato blokira..
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 10:26   #218
Google Chrome
Sheldonator is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 10:54   #219
Firefox 3.

Dosta je bilo googleove i MSove špijunaže
danijeld is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 11:52   #220
Quote:
danijeld kaže: Pogledaj post
Firefox 3.

Dosta je bilo googleove i MSove špijunaže
Oces rec samo googlove...
Ravinx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.